Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. [quote name='Poker']Mela, ale jesteście niesamowici. Sara, czy potrzebujesz jakąś poduchę czy coś innego na legowisko? Aby otrzymać zwrot za sterylkę muszę znać nazwę lecznicy i cenę zabiegu.[/QUOTE] Poker, poduchy i kołdrę z przeznaczeniem na tymczasy mam:-). Chociaż moje dwie ostatnie tymczasowiczki ani myślały spać na legowiskach ale pakowały się od razu do łóżka. Zobaczymy jak będzie teraz. Jeśli chodzi o sterylkę to jutro podzwonię po gabinetach wet. Dzisiaj zadzwoniłam do gabinetu gdzie chodzę z moją Sarą i gdzie robiłam sterylkę jednej suni ale mi powiedzieli za całość sterylki (sterylkę +antybiotyki) 360 zł. Nie wiem czy w to wliczyli tez ubranko posterylkowe ale takow mam, mam nadzieje ze bedzie pasowało na malutką. Rok temu za "calość" czyli sterylka + antybiotyk zapłaciłam 320 zł. Moze coś udałoby mi się wynegocjować, moze udałoby sie zejsc chociaż do tych 320 zł , chociaż oni niechętni są do upustów, nieważne że to pies bezdomny. W ogóle w Gorzowie ceny sterylek są masakryczne i zawsze przyprawia mnie o palpitację serca kiedy mam sterylizować sunie. Skarbonka na pewno nie zwróci 360 zł. Także zadzwonię jeszcze jutro do kilku gabinetów i popytam o ceny ale wątpię czy dam radę znaleźć coś tańszego. Nie wiem jak to jest ze w innych miastach robią sterylki Bernardynowi za 300 zł a tu od takiej kruszynki tyle wołają:shake:. Podsumowując, jutro dam znać jak ze sterylką, gdzie ją zrobimy.
  2. [quote name='Mela Jakimiuk']Uzgodnilam z Wojtek7, ze psine zabieramy jutro, prosze Saro podaj adres (i nr tel), na ktory mamy Ci ja przywiesc. bedziemy ok 16-17[/QUOTE] Już piszę PW.
  3. W sumie gmina i tak zaszczepiałby ją pewnie tylko na wściekliznę a to nie jest taki duży koszt. Mozemy zaszczepić małą na miejscu i tu założyć książeczkę.
  4. Czy gdyby sunia jutro miała przyjechać to będzie miała jakąś książeczkę czy bez żadnych dokumentów?
  5. Tak sobie myślałam ze gdyby sunia jutro przyjechała to mozna by zrobić jej szybko sterylkę, moze w czwartek lub piatek, o ile to nie za szybko? Do pracy wracam za tydzien we wtorek więc mogłabym mieć małą na oku i dopilnować zeby nie dobierała się do szwów. Potem to zostają mi tylko weekendy wolne bo na urlop w tygodniu nie mam szans.
  6. [quote name='Mela Jakimiuk']Sara, ja juz nie wiem kiedy ja przywiesc, Wojtek7 mowi, ze moze najpierw ja zaszczepic przez gmine, a zawiesc w sobote, ale ja nie wiem czy kazac jej tak dlugo czekac i zostawic ja na sylwestra???[/QUOTE] To już Wojtek7 musi podjąć decyzję jako opiekun, ja się dostosuję.
  7. [quote name='Mela Jakimiuk']Ok, tylko czy Wojtek ma czas , zeby czekac na nas rano w schronisku?[/QUOTE] To czekamy na info od Wojtek7. Kochani, ja oczywiście jestem BDT ale będę potrzebowała wsparcia finansowego na weta, głownie przy sterylce. Moze ktoś mógłby jakiś bazarek zorganizować na ten cel, chociażby cegiełkowy? Niestety w Gorzowie sterylki są jedne z chyba najdroższych w Polsce, koło 300 zł nawet za taką małą sunię. Już tę kwestię przerabiałam z moimi poprzednimi tymczasami i taniej nie znajdę, wszyscy weci trzymają się prawie tego samego poziomu cenowego:shake:. Moze ktoś jest stałym deklarowiczem w skarbonce sterylkowej, może udało by się otrzymać dofinansowanie na ten cel? Ja niestety nie jestem.
  8. [quote name='Mela Jakimiuk']Dzisiaj, to chyba niemozliwe, w poniedzialek pracuje, ale we wtorek mozemy po nią pojechac i zawiesc gdzie trzeba[/QUOTE] Wtorek jak najbardziej mi odpowiada, mam urlop.
  9. Sprawdziłam na mapie położenie Kalisza, myślałam że jest połozony bliżej Gorzowa a to w sumie szmat drogi:shake:.
  10. [quote name='Mela Jakimiuk']jAK NIE ZNAJDZIECIE TRANSPORTU, TO MOJ MAZ ZGODZIL SIE JA PRZETRANSPORTOWAC, BYLE SZYBKO, BO JEST NAM JEJ NAJBARDZIEJ ZAL, TEN JEJ MALY NOSEK NIEDLUGO PRZYKLEI SIE DO TYCH KRAT![/QUOTE] Jak dla mnie może przyjechać do mnie nawet dzisiaj.
  11. [quote name='Mela Jakimiuk']Ja tego malenstwa nie podnosilam, ale jak ja przytulalam to czulam te wystajace drobne kosteczki, chyba bedzie wazyla tyle co moj jamnik ok 5-6 kg[/QUOTE] Dziękuję. Gdyby udało się znaleźć transport do Gorzowa to mogłabym zabrać małą na DT i wtedy szukalibyśmy jej na spokojnie dobrego domku.
  12. [quote name='Marycha35']Milke czy Mikę?:P)[/QUOTE] Milkę, tę nową sunię w przytulisku.
  13. Od dawna podczytuję wątek i kibicuję psiakom. Cieszę się że poprawiają się ich warunki bytowe. Chciałabym się zapytać o Milkę, ile ona może ważyć?
  14. [quote name='Becia66']dzwoniła kobitka spod Lutczy, chciała zaraz wsiadać i jechać po małego, psiak oczywiście ma być w domu, mają taką kotłownię...[/QUOTE] Pewnie do pilnowania węgla potrzebuje psa:shake:.
  15. [quote name='Doda_']troche czasu minelo od ostatniego postu .. co u spanielki ? ? ?[/QUOTE] NA FB przeczytałam że kochana sunieczka już w swoim DS. Wspaniałe wieści!:-)
  16. [quote name='bestia666']Dzięki Pozomnka, damy radę, my na prawdę zrobimy dla niego wszytko. Po prostu nie szkodźcie nam. I porszę zadzwońcie do Tomaszowa i samai zapytajcie. To wszytko wyjaśni[/QUOTE] Stwierdzenie "Nie szkodźcie nam" jest bardzo nie na miejscu. Poziomka zrobiła bazarek cegiełkowy, inna Cioteczka kolejny bazarek, Aimez wysłała legowisko, Supergoga chyba smaczki, zostały złożone deklaracje dla Karo . To chyba nie jest "szkodzenie psu"???? Bestia666, to Ty szkodzisz a ucierpi niestety Karo. Przykre to.
  17. Dla mnie to jedno wielkie science fiction !!!! Jacyś "życzliwi", Pola(sylwia) która ma nadzorować aby Karo dostawał dobrą karmę w schronie (tylko jak ma nadzorować skoro Pola mieszka setki km od schronu). Myślę ze do tej pory coś byśmy wymyśliły dla Karo, uzbierały na jakiś hotelik i już mógłby bć poza schronem a tak znowu jesteśmy w punkcie wyjścia a nawet nie, bo Ci nieliczni którzy byli na początku u Karo i kombinowali z hotelikiem po prostu sobie stąd poszli. I wcale się nie dziwię.
  18. A mi się wydawało że to DT miał pojechać po Karo, czyż nie tak ? Ale Pola nie pojechała bo się wtedy rozchorowała. Czy teraz już Pola nie pojedzie po Karo, bo chyba już wyzdrowiała? Tu trzeba detektywa żeby to wszystko rozgryźć:shake:.
  19. [quote name='bestia666']Poziomo masz rację... wątek jest nie taki jak powinien być, w ogóle zaczęło się psuć po tej pierwszej nieudanej akcji z wyjazdem Karo, ale wtedy to ktoś zrobił specjalnie żeby nam zaszkodzić, nie wiem czemu... Tak, pieniądze są wszystkie, ale brakuje na transport, o szczegóły trzeba pytać Sylwię. mnie się wydaje że 100 -150 zł jest jeszcze potrzebne, ale ja się na tym nie znam. Boję się że teraz nikt nie będzie chciał pomóc w utrzymaniu Karo i to dopiero będzie problem[/QUOTE] Bestia666, wątpię żeby ktokolwiek chciał wpłacić jakieś pieniądze gdy brak jest konkretów, planu działania.
  20. A co z tym DT który miał zabrać Karo? Wycofał się?
  21. Zaglądam ale jak widzę bez zmian....
  22. [quote name='Energy']Paulina 87 nie mogę ich odszukać na stronie schronu...[/QUOTE] ja znalazłam na stronie schroniska pod linkiem [url]http://www.wetserwis.com.pl/s/schronisko1.php?n=men2&z=ostatnio[/url] Ale nie ma o nich żadnych wiadomości, czy to pieski czy sunie?
  23. ja zrobiłam Soni wyróżnioną tablicę, sunia ma 758 wyświetleń i ani jednej odsłony telefonu:shake:. Nie wiem co o tym myśleć, dlaczego tak jest. Przecież to śliczna sunia, młoda i zdrowa a totalny brak zainteresowania.
  24. Jakie prześliczne kluseczki. Mamusia też śliczna:loveu:.
  25. Cudne kociaki:loveu:. Szkoda,ze moja Sara nie lubi kotków, tez bym przygarnęła jakiegoś biedulka.
×
×
  • Create New...