-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
[quote name='Poker']Mela, ale jesteście niesamowici. Sara, czy potrzebujesz jakąś poduchę czy coś innego na legowisko? Aby otrzymać zwrot za sterylkę muszę znać nazwę lecznicy i cenę zabiegu.[/QUOTE] Poker, poduchy i kołdrę z przeznaczeniem na tymczasy mam:-). Chociaż moje dwie ostatnie tymczasowiczki ani myślały spać na legowiskach ale pakowały się od razu do łóżka. Zobaczymy jak będzie teraz. Jeśli chodzi o sterylkę to jutro podzwonię po gabinetach wet. Dzisiaj zadzwoniłam do gabinetu gdzie chodzę z moją Sarą i gdzie robiłam sterylkę jednej suni ale mi powiedzieli za całość sterylki (sterylkę +antybiotyki) 360 zł. Nie wiem czy w to wliczyli tez ubranko posterylkowe ale takow mam, mam nadzieje ze bedzie pasowało na malutką. Rok temu za "calość" czyli sterylka + antybiotyk zapłaciłam 320 zł. Moze coś udałoby mi się wynegocjować, moze udałoby sie zejsc chociaż do tych 320 zł , chociaż oni niechętni są do upustów, nieważne że to pies bezdomny. W ogóle w Gorzowie ceny sterylek są masakryczne i zawsze przyprawia mnie o palpitację serca kiedy mam sterylizować sunie. Skarbonka na pewno nie zwróci 360 zł. Także zadzwonię jeszcze jutro do kilku gabinetów i popytam o ceny ale wątpię czy dam radę znaleźć coś tańszego. Nie wiem jak to jest ze w innych miastach robią sterylki Bernardynowi za 300 zł a tu od takiej kruszynki tyle wołają:shake:. Podsumowując, jutro dam znać jak ze sterylką, gdzie ją zrobimy.
-
Tak sobie myślałam ze gdyby sunia jutro przyjechała to mozna by zrobić jej szybko sterylkę, moze w czwartek lub piatek, o ile to nie za szybko? Do pracy wracam za tydzien we wtorek więc mogłabym mieć małą na oku i dopilnować zeby nie dobierała się do szwów. Potem to zostają mi tylko weekendy wolne bo na urlop w tygodniu nie mam szans.
-
[quote name='Mela Jakimiuk']Ok, tylko czy Wojtek ma czas , zeby czekac na nas rano w schronisku?[/QUOTE] To czekamy na info od Wojtek7. Kochani, ja oczywiście jestem BDT ale będę potrzebowała wsparcia finansowego na weta, głownie przy sterylce. Moze ktoś mógłby jakiś bazarek zorganizować na ten cel, chociażby cegiełkowy? Niestety w Gorzowie sterylki są jedne z chyba najdroższych w Polsce, koło 300 zł nawet za taką małą sunię. Już tę kwestię przerabiałam z moimi poprzednimi tymczasami i taniej nie znajdę, wszyscy weci trzymają się prawie tego samego poziomu cenowego:shake:. Moze ktoś jest stałym deklarowiczem w skarbonce sterylkowej, może udało by się otrzymać dofinansowanie na ten cel? Ja niestety nie jestem.
-
[quote name='Mela Jakimiuk']Ja tego malenstwa nie podnosilam, ale jak ja przytulalam to czulam te wystajace drobne kosteczki, chyba bedzie wazyla tyle co moj jamnik ok 5-6 kg[/QUOTE] Dziękuję. Gdyby udało się znaleźć transport do Gorzowa to mogłabym zabrać małą na DT i wtedy szukalibyśmy jej na spokojnie dobrego domku.
-
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
[quote name='bestia666']Dzięki Pozomnka, damy radę, my na prawdę zrobimy dla niego wszytko. Po prostu nie szkodźcie nam. I porszę zadzwońcie do Tomaszowa i samai zapytajcie. To wszytko wyjaśni[/QUOTE] Stwierdzenie "Nie szkodźcie nam" jest bardzo nie na miejscu. Poziomka zrobiła bazarek cegiełkowy, inna Cioteczka kolejny bazarek, Aimez wysłała legowisko, Supergoga chyba smaczki, zostały złożone deklaracje dla Karo . To chyba nie jest "szkodzenie psu"???? Bestia666, to Ty szkodzisz a ucierpi niestety Karo. Przykre to. -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
Dla mnie to jedno wielkie science fiction !!!! Jacyś "życzliwi", Pola(sylwia) która ma nadzorować aby Karo dostawał dobrą karmę w schronie (tylko jak ma nadzorować skoro Pola mieszka setki km od schronu). Myślę ze do tej pory coś byśmy wymyśliły dla Karo, uzbierały na jakiś hotelik i już mógłby bć poza schronem a tak znowu jesteśmy w punkcie wyjścia a nawet nie, bo Ci nieliczni którzy byli na początku u Karo i kombinowali z hotelikiem po prostu sobie stąd poszli. I wcale się nie dziwię. -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
A mi się wydawało że to DT miał pojechać po Karo, czyż nie tak ? Ale Pola nie pojechała bo się wtedy rozchorowała. Czy teraz już Pola nie pojedzie po Karo, bo chyba już wyzdrowiała? Tu trzeba detektywa żeby to wszystko rozgryźć:shake:. -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
[quote name='bestia666']Poziomo masz rację... wątek jest nie taki jak powinien być, w ogóle zaczęło się psuć po tej pierwszej nieudanej akcji z wyjazdem Karo, ale wtedy to ktoś zrobił specjalnie żeby nam zaszkodzić, nie wiem czemu... Tak, pieniądze są wszystkie, ale brakuje na transport, o szczegóły trzeba pytać Sylwię. mnie się wydaje że 100 -150 zł jest jeszcze potrzebne, ale ja się na tym nie znam. Boję się że teraz nikt nie będzie chciał pomóc w utrzymaniu Karo i to dopiero będzie problem[/QUOTE] Bestia666, wątpię żeby ktokolwiek chciał wpłacić jakieś pieniądze gdy brak jest konkretów, planu działania. -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
A co z tym DT który miał zabrać Karo? Wycofał się? -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
Zaglądam ale jak widzę bez zmian.... -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Sara2011 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Paulina 87 nie mogę ich odszukać na stronie schronu...[/QUOTE] ja znalazłam na stronie schroniska pod linkiem [url]http://www.wetserwis.com.pl/s/schronisko1.php?n=men2&z=ostatnio[/url] Ale nie ma o nich żadnych wiadomości, czy to pieski czy sunie? -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Sara2011 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
ja zrobiłam Soni wyróżnioną tablicę, sunia ma 758 wyświetleń i ani jednej odsłony telefonu:shake:. Nie wiem co o tym myśleć, dlaczego tak jest. Przecież to śliczna sunia, młoda i zdrowa a totalny brak zainteresowania. -
4 szczeniaki spod barakowozu i ich mamaMalwinka już w DS:)
Sara2011 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jakie prześliczne kluseczki. Mamusia też śliczna:loveu:.