Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Przycupaj, przycupaj Tyś(ka) :) Kto może jeszcze wspomóc Strusia??? On tam czeka w psim obozie na ratunek ...
  2. Lilu, dawaj te nieostre zdjęcia, pooglądamy sobie. Najwyżej założymy okulary :).
  3. teresaa118, nie wiem jak dziękować. Jeśli się uda psa wyciągnąć i pójdzie do SPA to domy powinny się o niego bić, nie powinien długo zagrzać tyłka w hoteliku czy DT.
  4. Anula, nie brakuje. Przeleję te 240 zł na Twoje konto a po rozliczeniu bazarku Havanka przeleje kwotę dla Emi na konto Emi.
  5. Dziękuję kochana, że zajrzałaś :) Bardzo dziękuję :) Melu, bardzo dziękuję. Konto prześlę jak zacznę zbierać pieniążki bo nie wiem jak mi się tu sytuacja rozwinie i czy coś z tego wyjdzie .
  6. Wspaniała wiadomość ale aż się boję zapytać czy tamten drugi piesek odszedł za TM ?
  7. Różnie z tą obroną może być. Moja Sara jest u mnie już 5.5 roku i cały czas broni miski. I nie tylko przed psami ale i przed moim synem, jak ten podejdzie tylko do jej miski to ta leci tam od razi i warczy na niego :). Ale warczy i jednocześnie merda ogonem :). Ale wystarczy rozstawić miski w dwa różne kąty i będzie dobrze, ja tak robiłam jak miałam psy na DT. A jak wychodziłam z domu i psy zostawały same to chowałam miski z jedzeniem, zostawały tylko te z wodą, no ale o te to wojny nigdy nie było :).
  8. LILU, przepiękne zdjęcia a modelka -słodki cukiereczek :). Cudne, krótkie łapinki-aż strach się bać takiego zaganiacza :)
  9. No proszę, takie małe a chciałoby rządzić, nadzorować i ustawiać wszystkich :).
  10. Witaj Mdk8. Nie , nie mam na razie hoteliku. Ja w ogóle nie planowałam zakładać mu wątku, w tej chwili prowadzę dwa i to jak dla mnie jest wystarczające. Coś mi dzisiaj strzeliło do głowy ze Strusiem :). Macie może jakieś pomysły co do hoteliku ?
  11. Porozsyłałam trochę zaproszeń na wątek. Przepraszam, jeśli ktoś otrzymał je dwa razy (przez pomyłkę oczywiście).
  12. Bardzo dziękuję za deklarację. Pieniążki zaczniemy zbierać jak uda się zebrać deklaracje . Oby się udało.
  13. Bardzo proszę o pomoc nie tylko finansową, choć ta najbardziej potrzebna ale w organizacji transportu, hoteliku, doradztwa-ja niestety nie jestem dobrą organizatorką i nawet nie wiedziałabym jak się do tego zabrać.
  14. Wykaz wpłat: 30zł -Sybil /08.11.2016/stała XI +10zł bonus 20zł -agat21/08.11.2016/stała XI,XII 20zł -Ania75/09.11.2016/stała XI,XII 20zł -agusiazet/09.11.2016/dekl.jednorazowa 50zł- Mela Jakimiuk/09.11.2016/dekl.jednorazowa 20zł- Sara2011/09.11.2016/stała XI 40zł- jaguska/14.11.2016/stała XI + bonus 20zł 40zł- WIGA/14.11.2016/stała XI i XII 20zł- niesiowata/14.11.2016/dekl. jednorazowa 10zł- Bogusik/15.11.2016/stała XI 40zł -teresaa118/15.11.2016/stała XI + bonus 86.64zł-Mattilu/15.11.2016/stała XI,XII,I,II 30zł-Jolanta Sz./18.11.2016/stała XI 10zł - bazarek Havanki /02.12.2016 40zł -teresaa118/07.12.2016/stała XII 20zł -jaguska/09.12.2016/stała XII 50zł -J.Szymańska z FB/12.12.2016/stała XII + bonus 30zł- sybil/12.12.2016/stała XII+bonus 40zł -bogusik/12.12.2016/stała XII + bonus 20zł -Sara2011/12.12.2016/stała XII 178.10zł -Onaa/bazarek /12.12.2016 10zł -Bogusik /02.01.2017/stała I 20zł -agat21/05.01.2015/stała I i II 20zł -jaguska/10.01.2016/stała I 80zł -teresaa118/12.01.2017/stała I,II 50zł -Jolanta Sz./12.01.2017/stała I (FB) 20zł -Sybil/13.01.2017/stała I 20zł -Sara2011/13.01.2017/stała I 40zł-WIGA /20.01.2017/stała I i II Razem wpłaty: 1074.74 zł ......................................................................... Wykaz wydatków: 76.7zł /12.11.2016/koszt transportu z Radys do W-wy 200zł /12.11.2016 / miesięczne utrzymanie (od 12.11.2016 do 11.12.2016) 32zł /12.11.2016/ odrobaczenie i odpchlenie 60zł/17.11.2016/SPA 10zł/17.11.2016/wet 15zł /12.11.2016/ transport (odbiór od AniB do DT) 200zł - 12.12.2016 /miesięczne utrzymanie (od 12.12.2016-11.01.2017) 200zł -11.01.2017 /opłata za DT 40zł -30.01.2017/dojazd do weta i DS 60zł -30.01.2017/czipowanie 20 zł -30.01.2017/adresówka, obroża 39zł -rejestracja czipa 122.04zł-przeksięgowanie na konto Fostera Razem wydatki: 1074.74 zł .......................................................................... Saldo (wpłaty-wydatki) : 0zł
  15. Deklaracje stałe: Sybil-20zł XI,XII,I Bogusik-10zł XI,XII,I Ania75-10zł XI,XII teresaa118-40zł XI,XII,I,II WIGA-20zł XI,XII,I,II jaguska-20zł XI,XII,I agat21-10zł XI,XII,I,II Sara2011-20zł XI,XII,I Mattilu-20zł XI,XII,I,II Jolanta Sz.-30zł XI,XII,I Razem: 200zł Deklaracje jednorazowe: elficzkowa-10zł agusiazet-20zł /wpłacone Mela Jakimiuk-50 zł /wpłacone Nesiowata-20zł/wpłacone
×
×
  • Create New...