Pojedzie do anecik, tam gdzie będzie jechała sunia dla elik (też z Radys) . W razie "w" zgodziła się chłopaka przyjąć też szafirka i gdyby anecik uznała, że nie da rady z taką dużą ilością psów to będziemy organizować transport do szafirki. Z tym , że szafirka jest z Nowej Soli a to spory kawałek jeszcze od Katowic, skąd jest anecik, no i jeszcze dodatkowy koszt za dojazd a na razie budżet cieniutki :(