Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Dzięki Murko za kolejne wiadomości o Axelku. Wszystkie te informacje pomogą nam w zdefiniowaniu odpowiedniego domku dla Axelka oraz odpowiedniej treści ogłoszenia. Czekamy jeszcze na kilka fotek, które wykorzystamy do ogłoszeń i zaczniemy ogłaszać chłopaka :)
  2. Dzięki Elu za informację. W wolnej chwili podeślij mi nr konta na który należy zrobić zwrot za transport Strusia.
  3. Tolu, nie pytałaś czasem o pekinkę?
  4. Dzięki elik za wszystko:). Ja już miałam stan przedzawałowy. Wykończył mnie ten dzisiejszy dzień. Najważniejsze że dobrze się skończył. Oby Struś już był u anecik.....
  5. elik, zaglądam dosłownie na sekundę bo jestem w pracy a mam młyn. Możesz napisać :)
  6. Śmieszne ma te zębulki na wierzchu Emisia. Kiedyś miałam na DT Pesteczkę z takim przodozgryzem, urocza była :). A pogoda na dworze średnia to i psiaki leżakują, no bo cóż robić w taką pogodę?
  7. Pojedzie do anecik, tam gdzie będzie jechała sunia dla elik (też z Radys) . W razie "w" zgodziła się chłopaka przyjąć też szafirka i gdyby anecik uznała, że nie da rady z taką dużą ilością psów to będziemy organizować transport do szafirki. Z tym , że szafirka jest z Nowej Soli a to spory kawałek jeszcze od Katowic, skąd jest anecik, no i jeszcze dodatkowy koszt za dojazd a na razie budżet cieniutki :(
  8. Podnosimy Strusia. Kto jeszcze wspomoże chłopaka? On tam czeka w Radysach za kratami :(
  9. Fajnie Jo37, że założyłaś wątek suni. Ja o niej myślałam jako o kolejnym psiaku, któremu założę wątek.
×
×
  • Create New...