Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Myślałam ale nie wiem czy jest sens zmieniać bo przyszły właściciel i tak pewnie zmieni na swoje własne. Więc nie wiem czy jest sens psu w głowie mieszać :)
  2. Hehehe anecik, ale się uśmiałam w pracy z tego opisu szczegolnie kiedy opisujesz jak chce się bawić z Tycią :). Wygląda, ze fajny chłopak z naszego Strusia :)
  3. Anecik, jeśli nie ma jakiś niepokojących objawów to ja bym się wstrzymała z badaniem krwi. Pewnie, że lepiej byłoby je mieć ale w tej chwili nie stać nas kompletnie na takie badanie i jeśli nie ma nagłej potrzeby, to zostawmy to badanie przyszłemu właścicielowi.
  4. A ja dzisiaj dostała wspaniałą wiadomość od rutta. EMI dostanie spadek po Raksie w wys.70zł oraz deklarację stałą od rutta w wys.50zł/mcs. Dziękuję Ci rutta baaaardzo :).
  5. Księżniczki kanapowe:). Mieć taką ferajnę na stanie to i kołdry nie potrzeba :).
  6. Księżniczki pozajmowały całą przestrzeń kanapową że dla Ciebie Lilu już tylko podłoga została:). Śliczne te księżniczki. Rozumiem, że jak księżniczki to wszystkie dziewczynki :)
  7. Felek też czekał tyle czasu i w końcu się doczekał. Więc i na Gigunię gdzieś czeka ten domek.
  8. Jasne, wielkie dzięki :)
  9. Tolu, co się dzieje z tym maluszkiem ?
  10. Ale piękny owczar :). I jaki szcześliwy :). Jak wspaniale że go wyciągnęłyście , dziękuję. Aż łezka się w oku zakręciła oglądając filmik.
  11. Havanko, uśmiechamy się do Ciebie :). Przy okazji może coś dla Emi wymyślisz? :). Trzeba puszczać ogłoszenia w eter. A Axel cudny, zazdroszczę przyszłemu właścicielowi :)
  12. Onaa, ogromnie dziękuję za bazarek dla Strusia. To wielka, wielka pomoc dla Strusia. Już biegnę na bazarek.
  13. No właśnie anecik, miałam pytać czy psiaki bardzo "cuchną" ? Do mnie jak kiedyś przyjechał psiak na DT prosto ze schronu to nie szło w mieszkaniu wytrzymać.
  14. Jeśli te psy tam siedzą tyle lat to masakra, nawet nie chcę myśleć jak one wyglądają w tej chwili :(
  15. Czy ktoś ma dar do pisania tekstów ogłoszeniowych? Jeśli tak, to poproszę :). Na jakie województwo/a będziemy ogłaszać "maluszka"?
  16. Ufff, przyznam się, że trochę się bałam. Cieszy to, że Struś jest takim przytulaśnym psiakiem. A to że nie chce wracać do domu, to mnie nie dziwi. Tyle czasu był uwięziony za kratami, że chłopak nie może się nacieszyć. A jeszcze mając do dyspozycji taki piękny ogród :). Anetko, jakiś przegląd ogólny by się przydał, przy okazji zważ Strusia u weta, wtedy będziemy już wiedzieć ile waży. Czy weta masz gdzieś u siebie w miejscowości, czy dojeżdżasz gdzieś dalej? I zapytaj o wiek. I co to znaczy, że u was rzuca żabami ? :)
  17. No to mamy już mały klub "zamartwiających się" . Może jest nas tu na Dogo więcej takich ale nie ujawniających się :)
  18. Anula, musi znaleźć szybko domek bo anecik tam oszleje z tym zwierzyńcem:).
  19. Ja wiem tylko to co na stronie "Psy z Radys". Nie sądzę, żeby ktoś z nas widział na żywo Sztamę. Może trzeba pytać wolontariuszki pod nickiem "Psy z Radys" o szczegóły, bo one na pewno mają taką możliwość aby zobaczyć na żywo psiaka.
  20. Onaa, my to chyba jesteśmy podobne. Ja też jestem specjalistką od zamartwiania się i jak nie mam powodu do zmartwienia to je sobie wynajduję, tak aby była ciągłość w zamartwianiu się :).
  21. Oj boli, boli serce. Tymczasem ja martwię się czy Struś czegoś nie zmalował u anecik. Sunie są grzeczniejsze a chłopaczyska jak to chłopaczyska :)
  22. Kochana, ja to samo niepotrzebnie dzisiaj zrobiłam i na Sputniku się zatrzymałam dłużej :(
×
×
  • Create New...