-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
Sara2011 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Felek też czekał tyle czasu i w końcu się doczekał. Więc i na Gigunię gdzieś czeka ten domek. -
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Jasne, wielkie dzięki :) -
Tolu, co się dzieje z tym maluszkiem ?
-
Ale piękny owczar :). I jaki szcześliwy :). Jak wspaniale że go wyciągnęłyście , dziękuję. Aż łezka się w oku zakręciła oglądając filmik.
-
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Havanko, uśmiechamy się do Ciebie :). Przy okazji może coś dla Emi wymyślisz? :). Trzeba puszczać ogłoszenia w eter. A Axel cudny, zazdroszczę przyszłemu właścicielowi :) -
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś ma dar do pisania tekstów ogłoszeniowych? Jeśli tak, to poproszę :). Na jakie województwo/a będziemy ogłaszać "maluszka"? -
Ufff, przyznam się, że trochę się bałam. Cieszy to, że Struś jest takim przytulaśnym psiakiem. A to że nie chce wracać do domu, to mnie nie dziwi. Tyle czasu był uwięziony za kratami, że chłopak nie może się nacieszyć. A jeszcze mając do dyspozycji taki piękny ogród :). Anetko, jakiś przegląd ogólny by się przydał, przy okazji zważ Strusia u weta, wtedy będziemy już wiedzieć ile waży. Czy weta masz gdzieś u siebie w miejscowości, czy dojeżdżasz gdzieś dalej? I zapytaj o wiek. I co to znaczy, że u was rzuca żabami ? :)