Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Bardzo dziękuję. Tak myślę o stworzeniu bazarku, gorzej u mnie z czasem ale może coś wymyślę. Może byśmy połączyły fanty, ja też coś znajdę ale nie za wiele, można by z połączenia fantów jakiś bazarek stworzyć :) Bardzo pięknie dziękuję za deklarację:). Prześlę nr konta i nazwę banku. Jeszcze tylko zapytam czy jest to deklaracja stała ?
  2. Miejmy nadzieję, że szybko załapie gdzie się robi "te rzeczy". Najwidoczniej nasze radyskie psiaki nie były domowe i nie znają jeszcze zasad czystości. Ale to zmienimy i wkrótce będą kanapowe :)
  3. Ja też się przywitam z Lisią. W Gorzowie jeszcze śniegu nie było w tym sezonie ale dzisiaj jest bardzo pięknie: mroźno ale bardzo słonecznie. I te oszronione trawy -cudnie :).
  4. Ależ Axelek jest cudny, nie mogę napatrzeć się na zdjęcia i co chwilę tutaj wracam :)
  5. Dzięki Murko za zdjęcia, na pewno mamy co wybrać do ogłoszeń. Teraz tylko trzeba ułożyć treść ogłoszenia i startować. A sika po "dziewczyńsku" :). Murko, czy Twoim zdaniem Ares może iść do domu z małymi dziećmi czy raczej muszą być większe? I czy wiadomo jaki jest stosunek Axela do kotków?
  6. Dziękuję anecik za poranne newsy:). Mam nadzieję, że szybko załapią, że "te sprawy" załatwia się na zewnątrz. Po SPA i zdjęciach do ogłoszeń zacznę Strusia ze zdwojoną siłą ogłaszać aby szybko zapanował u Ciebie spokój i porządek:).
  7. Imię ma "radyskie". Można mu je zmienić ale przez to rozmiar psa się nie zmniejszy :).
  8. Ja również padam. Anecik, oby psiaki dały Wam pospać. Dobrej nocy i do jutra :)
  9. teraz nagle mi się zdjęcia wszystkie pojawiły :) . idę oglądać. A obróżka boska., Anecik, czy będziesz miała okazję gdzieś kupić obróżkę dla Strusia czy może coś zamówić na allegro ?
  10. oj tam, oj tam , nikogo nie znała to i nie chciała się przytulać :).
  11. Kto by pomyślał, ze to taki kolos. Mam nadzieję, że będzie chociaż grzeczny bo go Tyćka będzie musiała ustawić do pionu.
  12. Czekamy, czekamy. Jestem w szoku, że Struś jest większy od Rysy. Aby tylko mimronków Anetce nie pozjadał.
  13. Jedźcie ostrożnie. My czekamy , cały czas z nosem w laptopie, non-stop odświeżając stronę w oczekiwaniu na pierwsze informacje :)
  14. W głowie się nie mieści jak można porzucić takie maleństwo !
  15. To dzisiaj dłuuuugi wieczór przed nami :). Idę zrobić sobie kawę aby nie przysnąć zbyt wcześnie :)
  16. anecik, dzisiaj nie pójdziesz tak wcześnie spać jak wczoraj:). Przed pójściem spać skrobnij proszę coś o psiakach.
  17. Elu , dotarłaś do kompa wcześniej niż ja. Dziękuję za wklejenie informacji o "przebiegu podróży" :)
×
×
  • Create New...