W dniu dzisiejszym odnotowano następujące wpłaty na Axela, za które serdecznie dziękuję:)
Tianku-20zł/03.11.2016/dekl.jednorazowa
janka@-30zł/03.11.2016/dekl.jednorazowa
Jerzy Kora-20zł/03.11.2016/stała XI
Stan konta Axela na dzień dzisiejszy: +300zł :)
Axelek minę ma nietęgą ale nie ma się co dziwić. Niedługo będziemy go oglądać rozbrykanego u Murki :).
Czy psiaki pojechały już dzisiaj do hoteliku czy przez noc zostaną u weta?
Axel nie jest już "goły", na jego konto wpłynęły następujące wpłaty :)
Patrycj96-15zł /02.11.2016/stała XI
kiyoshi-10zł /02.11.2016/stała XI
renatka_s -30zł/02.11.2016/dekl.jednorazowa
dwbem-20zł/02.11.2016/dekl.jednorazowa
p.Maciej K.-50zł/02.11.2016/stała XI
mdk8-15zł/02.11.2016/dekl.jednorazowa
Anula-10zł/02.11.2016/stała XI
Bogusik-50zł/02.11.2016/dekl.jednorazowa
Isiak-30zł/02.11.2016/dekl.jednorazowa
Stan konta AXELA : +230zł
Bardzo serdecznie dziękuję za wpłaty :)
Pierwsze wpłaty już na koncie Emi. Bardzo dziękuję :).
-dorota1-10zł/02.11.2016/stała listopad
-Poker-20zł/02.11.2016/stała listopad
-certusowa-30zł/02.11.2016/stała listopad
Tak, to prawda, dobrze się dzieje. Przyznam się, że zakładając ten wątek nie wierzyłam, że tak fajnie to wszystko się potoczy. Teraz trzymamy kciuki za jak najszybsze opuszczenie schronu.
Zgadzam się z tymi karami. Niedawno pokazywano w TV jak jacyś "mądrzy inaczej" wystawili ciężarną sunię na balkon i ona tam się oszczeniła a te szczeniaczki spadły z balkonu na beton i się pozabijały. Do dzisiaj mam widok tych szczeniaczków przed oczami:(
Hihihi, nie dziwię się. Na początku chciałam wziąć Tosię z Gołuchowa. Ale było podejrzenie że jest zaciążona i następnego dnia miała mieć sterylkę. Pisałam tu na wątku. Ale Tosia juz w DS.