Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Dzisiaj konto Emi powiększyło się o stałą deklarację od Czarna Kafka -10zł. Bardzo serdecznie dziękuję :).
  2. W dniu dzisiejszym odnotowano następujące wpłaty na Axela, za które serdecznie dziękuję:) Tianku-20zł/03.11.2016/dekl.jednorazowa janka@-30zł/03.11.2016/dekl.jednorazowa Jerzy Kora-20zł/03.11.2016/stała XI Stan konta Axela na dzień dzisiejszy: +300zł :)
  3. Dulska zadeklarowała 20 zł stałej deklaracji na Axelka. Bardzo, bardzo dziękuję i dopisuję do listy deklaracji:).
  4. Axelek minę ma nietęgą ale nie ma się co dziwić. Niedługo będziemy go oglądać rozbrykanego u Murki :). Czy psiaki pojechały już dzisiaj do hoteliku czy przez noc zostaną u weta?
  5. Zaglądam na chwilę z pracy co tam u Axelka. A tu takie wspaniałe wieści: ). Bardzo się cieszę :).
  6. Dzień dobry. Ale się dzisiaj Axelku zdziwisz jak opuścisz swoje więzienie, to będzie dzień pełen emocji dla ciebie:).
  7. Axel nie jest już "goły", na jego konto wpłynęły następujące wpłaty :) Patrycj96-15zł /02.11.2016/stała XI kiyoshi-10zł /02.11.2016/stała XI renatka_s -30zł/02.11.2016/dekl.jednorazowa dwbem-20zł/02.11.2016/dekl.jednorazowa p.Maciej K.-50zł/02.11.2016/stała XI mdk8-15zł/02.11.2016/dekl.jednorazowa Anula-10zł/02.11.2016/stała XI Bogusik-50zł/02.11.2016/dekl.jednorazowa Isiak-30zł/02.11.2016/dekl.jednorazowa Stan konta AXELA : +230zł Bardzo serdecznie dziękuję za wpłaty :)
  8. Pierwsze wpłaty już na koncie Emi. Bardzo dziękuję :). -dorota1-10zł/02.11.2016/stała listopad -Poker-20zł/02.11.2016/stała listopad -certusowa-30zł/02.11.2016/stała listopad
  9. Trzymamy kciuki za Axelka i Lisię :)
  10. Emiśka, hop do góry. Wytrzymaj jeszcze do piątku :)
  11. Hmmm, na tej sofie jeszcze miejsca jest sporo. Anecik, spokojnie jeszcze ze cztery możesz wziąć :).
  12. Certusowa, z którą jestem w kontakcie mailowym zwiększyła deklarację na EMI z 20zł na 30zł. Bardzo serdecznie dziękuję :)
  13. Tak, to prawda, dobrze się dzieje. Przyznam się, że zakładając ten wątek nie wierzyłam, że tak fajnie to wszystko się potoczy. Teraz trzymamy kciuki za jak najszybsze opuszczenie schronu.
  14. Bardzo pięknie dziękuję:)
  15. Bardzo serdecznie dziękuję. Prześlę nr konta. Fotki na pewno Murka zrobi. Pięknie dziękuję:).
  16. Zgadzam się z tymi karami. Niedawno pokazywano w TV jak jacyś "mądrzy inaczej" wystawili ciężarną sunię na balkon i ona tam się oszczeniła a te szczeniaczki spadły z balkonu na beton i się pozabijały. Do dzisiaj mam widok tych szczeniaczków przed oczami:(
  17. Hihihi, nie dziwię się. Na początku chciałam wziąć Tosię z Gołuchowa. Ale było podejrzenie że jest zaciążona i następnego dnia miała mieć sterylkę. Pisałam tu na wątku. Ale Tosia juz w DS.
×
×
  • Create New...