Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Hotelik u Lilutosi jest pod Wrocławiem a u Murki to chyba w lubelskim ale nie wiem dokładnie gdzie.
  2. Tez mi się wydaje , że jest kolejka bo teraz np.Lisia czeka na miejsce do czwartku. Ale warto dopytać. A tu nie za bardzo można czekać bo za chwilę chłopaka może nie być w schronie.
  3. Ja też zaglądam i kibicuję bo sama mam spanieleczkę więc tym bardziej ta rasa jest mi bliska :). A teraz ludzie zaaferowani grobami, wiele ludzi w rozjazdach więc chwilowo może być cisza.
  4. O tym samym pomyślałam, tylko czy da radę przewieźć 5 psiaków na raz ???? No i jeszcze nie wiemy czy u LILU jest miejsce.
  5. Bardzo dziękuję Anula :)
  6. Wysłałam PW do Murki :)
  7. O matko, dzisiaj jest chyba dzień cudów. AniuB, spadłaś z nieba. Jak tylko LILU potwierdzi, że ma miejsce to rezerwujemy chłopaka. I wtedy pomyślimy o transporcie. A ja dalej rozsyłam wątek, może jeszcze trochę deklaracji uda się uzbierać :). Wow, jeszcze nie mogę uwierzyć :)
  8. Bardzo serdecznie dziękuję:). Konto podeślę jak zaczniemy zbiórkę:)
  9. Bardzo serdecznie dziękuję :). Zastanawiam się jednak, czy już teraz podać konto i zbierać pieniążki czy jak będzie więcej stałych deklaracji? Bo jeśli nie uda się zebrać stałych deklaracji i nie wyciągniemy psiaka, to trzeba będzie odsyłać pieniążki. Może jeszcze poczekajmy aż się coś wyklaruje, jak myślicie?
  10. Dobry pomysł, już dodałam.
  11. Oczywiście, do Murki nawet bliżej więc koszt transportu byłby mniejszy. Ale sunia bez oczka była pierwsza, do tego jeszcze Lisia, więc szukam alternatywy.
  12. Kiyoshi- wszyscy mile widziani na wątku. Bardzo serdecznie dziekuję za deklarację :).
  13. Dziękuję Alaskan za wklejenie więcej zdjęć :). Trzymajmy kciuki za deklaracje.
  14. No i popełniłam kolejną "zbrodnię" i założyłam wątek chłopakowi chociaż sama nie wierzę, że się uda. Ale spróbować warto.
  15. Post finansowy: Wykaz wpłat: 15zł -Patrycj96 /02.11.2016/stała XI 10zł- kiyoshi/02.11.2016/stała XI 30zł -renatka_s/02.11.2016/dekl.jednorazowa 20zł -dwbem/02.11.2016/dekl.jednorazowa 50zł- p.Maciej K./02.11.2016/stała XI 15zł -mdk8/02.11.2016/dekl.jednorazowa 10zł -Anula/02.11.2016/stała XI 50zł -Bogusik/02.11.2016/dekl.jednorazowa 30zł -Isiak/02.11.2016/dekl.jednorazowa 20zł -Tianku/03.11.2016/dekl.jednorazowa 30zł -janka@/03.11.2016/dekl.jednorazowa 20zł -Jerzy Kora/03.11.2016/stała XI 50zł -Czarna Kafka/04.11.2016/dekl.jednorazowa 20zł -Dulska/04.11.2016.stała XI 20zł -koja/04.11.2016/stała XI 40zł-teresaa118/07.11.2016/stała+bonus 20zł-Moli@/08.11.2016/dekl.jednorazowa 5zł-Olena84/08.11.2016/dekl.jednorazowa 20zł-Ania75/09.11.2016/dekl.jednorazowa 20zł-Livka/15.11.2016/stała XI 50zł-agusiazet/28.11.2016 /dekl.jednorazowa 20zł-Dulska/05.12.2016/stala XII 50zł-M.Kościelak(FB)/02.12.2016/stała XII 20zł-Livka/12.12.2016/stałaXII Razem wpłaty: +635zł ............................................................................................ Wykaz wydatków: 23zł - adresówka 552,5zł -koszt transportu i pobytu u Murki 59.5zł -przelane na konto Donalda z Radys Razem wydatki : 635 zł .............................................................................................. Stan konta (wpłaty minus wydatki): 0zł
  16. xiDeklaracje stałe: kiyoshi -10zł: XI, AniaB-200zł Anula-10zł: XI, Patrycja96-15zł: XI, teresaa118-30zł: XI Maciej K. (FB) -50zł: XI,XII Livka-20zł XI,XII koja-20zł : XI Dulska-20zł : XI,XII Jerzy Kora-20zł : XI Razem: 395zł Deklaracje jednorazowe: Janka@-30zł/wpłacone:) Isiak-30zł /wpłacone:) mdk8-15 zł /wpłacone :) agusiazet-50zł/wpłacone:) Bogusik-50zł /wpłacone :) renatka_s -30zł /wpłacone :) Tianku-20zł/wpłacone:) Ania75-20zł/wpłacone Czarna Kafka-50zł/wpłacone:) dwbem-20zł /wpłacone :) Moli@-20zł /wpłacone Olena84-5zł/wpłacone Razem: 320zł +cosik :)
  17. Zakładam wątek temu pięknemu pieskowi ze schronu z Zamościa (roboczo nazwę go AXEL) , chociaż sama nie wierzę, że uda się zebrać deklaracje na hotelik. Obym się myliła. Piesek jest piękny, niestety tym większe prawdopodobieństwo, że szybko wpadnie komuś w oko i wyląduje na łańcuchu przywiązany do budy i tak będzie tkwił do końca swego żywota . Moim marzeniem jest zebrać deklaracje na hotelik i zabrać psiaka jak najszybciej. Na razie nie mam jeszcze żadnego hoteliku, zapytałam Lilutosi i MURKI , czy mają wolne kojce i jaki byłby koszt. Koszt hoteliku u Murki: dla psiaka do 30kg-12zł/doba, dla psiaka powyżej 30kg-15zł/doba Błagam, postarajmy się "wygrzebać" jeszcze po 5-10 zł deklaracji, kto ile może, niech Axelek opuści schron. ........................................................................................................................................................................................................ EDIT (01.11.2016)/ Axel został zarezerwowany w schronisku i pod koniec tego tygodnia powinien opuścić schron i pojechać do hoteliku do MURKI. ........................................................................................................................................................................................................... Edit (03.11.2016) / Axel opuścił dzisiaj schronisko i pojechał do gabinetu weta na odrobaczenie i ogólny przegląd a potem do hoteliku do MURKI
  18. Ach, rozumiem. Nie byłam pewna bo myślałam, że nie mieszają tam suń z pieskami. Oby to był dobry domek, trzeba mieć nadzieję :). Ale raczej takiej malizny nikt by na łańcuch nie brał.
  19. To ta sunia z boksu EMI? Czy jeszcze inny piesek? Oby trafił do dobrego domku.
×
×
  • Create New...