-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Hotelik u Lilutosi jest pod Wrocławiem a u Murki to chyba w lubelskim ale nie wiem dokładnie gdzie. -
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Tez mi się wydaje , że jest kolejka bo teraz np.Lisia czeka na miejsce do czwartku. Ale warto dopytać. A tu nie za bardzo można czekać bo za chwilę chłopaka może nie być w schronie. -
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
O tym samym pomyślałam, tylko czy da radę przewieźć 5 psiaków na raz ???? No i jeszcze nie wiemy czy u LILU jest miejsce. -
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
dubel -
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję Anula :) -
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Wysłałam PW do Murki :) -
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
O matko, dzisiaj jest chyba dzień cudów. AniuB, spadłaś z nieba. Jak tylko LILU potwierdzi, że ma miejsce to rezerwujemy chłopaka. I wtedy pomyślimy o transporcie. A ja dalej rozsyłam wątek, może jeszcze trochę deklaracji uda się uzbierać :). Wow, jeszcze nie mogę uwierzyć :) -
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Bardzo serdecznie dziękuję:). Konto podeślę jak zaczniemy zbiórkę:) -
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Bardzo serdecznie dziękuję :). Zastanawiam się jednak, czy już teraz podać konto i zbierać pieniążki czy jak będzie więcej stałych deklaracji? Bo jeśli nie uda się zebrać stałych deklaracji i nie wyciągniemy psiaka, to trzeba będzie odsyłać pieniążki. Może jeszcze poczekajmy aż się coś wyklaruje, jak myślicie? -
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dobry pomysł, już dodałam. -
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Oczywiście, do Murki nawet bliżej więc koszt transportu byłby mniejszy. Ale sunia bez oczka była pierwsza, do tego jeszcze Lisia, więc szukam alternatywy. -
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Kiyoshi- wszyscy mile widziani na wątku. Bardzo serdecznie dziekuję za deklarację :). -
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Alaskan za wklejenie więcej zdjęć :). Trzymajmy kciuki za deklaracje. -
No i popełniłam kolejną "zbrodnię" i założyłam wątek chłopakowi chociaż sama nie wierzę, że się uda. Ale spróbować warto.
-
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
I jeszcze jeden -
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Post finansowy: Wykaz wpłat: 15zł -Patrycj96 /02.11.2016/stała XI 10zł- kiyoshi/02.11.2016/stała XI 30zł -renatka_s/02.11.2016/dekl.jednorazowa 20zł -dwbem/02.11.2016/dekl.jednorazowa 50zł- p.Maciej K./02.11.2016/stała XI 15zł -mdk8/02.11.2016/dekl.jednorazowa 10zł -Anula/02.11.2016/stała XI 50zł -Bogusik/02.11.2016/dekl.jednorazowa 30zł -Isiak/02.11.2016/dekl.jednorazowa 20zł -Tianku/03.11.2016/dekl.jednorazowa 30zł -janka@/03.11.2016/dekl.jednorazowa 20zł -Jerzy Kora/03.11.2016/stała XI 50zł -Czarna Kafka/04.11.2016/dekl.jednorazowa 20zł -Dulska/04.11.2016.stała XI 20zł -koja/04.11.2016/stała XI 40zł-teresaa118/07.11.2016/stała+bonus 20zł-Moli@/08.11.2016/dekl.jednorazowa 5zł-Olena84/08.11.2016/dekl.jednorazowa 20zł-Ania75/09.11.2016/dekl.jednorazowa 20zł-Livka/15.11.2016/stała XI 50zł-agusiazet/28.11.2016 /dekl.jednorazowa 20zł-Dulska/05.12.2016/stala XII 50zł-M.Kościelak(FB)/02.12.2016/stała XII 20zł-Livka/12.12.2016/stałaXII Razem wpłaty: +635zł ............................................................................................ Wykaz wydatków: 23zł - adresówka 552,5zł -koszt transportu i pobytu u Murki 59.5zł -przelane na konto Donalda z Radys Razem wydatki : 635 zł .............................................................................................. Stan konta (wpłaty minus wydatki): 0zł -
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
xiDeklaracje stałe: kiyoshi -10zł: XI, AniaB-200zł Anula-10zł: XI, Patrycja96-15zł: XI, teresaa118-30zł: XI Maciej K. (FB) -50zł: XI,XII Livka-20zł XI,XII koja-20zł : XI Dulska-20zł : XI,XII Jerzy Kora-20zł : XI Razem: 395zł Deklaracje jednorazowe: Janka@-30zł/wpłacone:) Isiak-30zł /wpłacone:) mdk8-15 zł /wpłacone :) agusiazet-50zł/wpłacone:) Bogusik-50zł /wpłacone :) renatka_s -30zł /wpłacone :) Tianku-20zł/wpłacone:) Ania75-20zł/wpłacone Czarna Kafka-50zł/wpłacone:) dwbem-20zł /wpłacone :) Moli@-20zł /wpłacone Olena84-5zł/wpłacone Razem: 320zł +cosik :) -
Zakładam wątek temu pięknemu pieskowi ze schronu z Zamościa (roboczo nazwę go AXEL) , chociaż sama nie wierzę, że uda się zebrać deklaracje na hotelik. Obym się myliła. Piesek jest piękny, niestety tym większe prawdopodobieństwo, że szybko wpadnie komuś w oko i wyląduje na łańcuchu przywiązany do budy i tak będzie tkwił do końca swego żywota . Moim marzeniem jest zebrać deklaracje na hotelik i zabrać psiaka jak najszybciej. Na razie nie mam jeszcze żadnego hoteliku, zapytałam Lilutosi i MURKI , czy mają wolne kojce i jaki byłby koszt. Koszt hoteliku u Murki: dla psiaka do 30kg-12zł/doba, dla psiaka powyżej 30kg-15zł/doba Błagam, postarajmy się "wygrzebać" jeszcze po 5-10 zł deklaracji, kto ile może, niech Axelek opuści schron. ........................................................................................................................................................................................................ EDIT (01.11.2016)/ Axel został zarezerwowany w schronisku i pod koniec tego tygodnia powinien opuścić schron i pojechać do hoteliku do MURKI. ........................................................................................................................................................................................................... Edit (03.11.2016) / Axel opuścił dzisiaj schronisko i pojechał do gabinetu weta na odrobaczenie i ogólny przegląd a potem do hoteliku do MURKI
-
Ach, rozumiem. Nie byłam pewna bo myślałam, że nie mieszają tam suń z pieskami. Oby to był dobry domek, trzeba mieć nadzieję :). Ale raczej takiej malizny nikt by na łańcuch nie brał.
-
To ta sunia z boksu EMI? Czy jeszcze inny piesek? Oby trafił do dobrego domku.