-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Zakładam kolejny już w tym tygodniu wątek, ponownie z zerową nadzieją, że uda się zebrać deklaracje, o które tak trudno. W przypadku dwóch poprzednich psiaków się udało i już są w hotelikach. Więc i teraz jeszcze mikroskopijna iskiereczka się tli, że i tym razem się uda. 12.11.16 organizowany jest transport psiaków z Radys do W-wy a potem jest możliwość transportu na trasie W-wa -Kraków. Wiem, marzenie ściętej głowy aby zebrać tak szybko deklaracje, wiem :(. Nie mamy nic -deklaracji, hoteliku--startujemy od zera. .......................................................................................................................................................................................... Edit (07.11.2016) / w dniu 12.11.2016 Struś opuści Radysy i pojedzie na stancję do kochanej anecik. Miesięczny koszt utrzymania 200zł. .......................................................................................................................................................................................... 28.01.2017 Struś pojechał do DS i zamieszkał w Tarnowskich Górach :). Bądź szczęśliwy piesku. ........................................................................................................................................................................................... A oto Struś: I opis Strusia: STRUŚ - sprawia albo troche świrowate, albo groźne wrażenie. Wszystko przez rozczochraną fryzurę, a przede wszystkim - przez wielkie, krzaczaste brwi, odcinające się na jasno od reszty. I choćby nawet się uśmiechał od ucha do ucha - brwiami straszy. Ale nie należy tym się sugerować - Struś jest bardzo fajnym i przyjaznym psem. Zaprzyjaźnia się w mig. Pełen werwy i radości, sprawia wrażenie psa, który z życia będzie chciał korzystać intensywnie i czerpać z niego pełnymi garściami. Jak sznaucer lub terier, których krew płynie mu w żyłach. Struś ma ok. 2-2.5 roku, jest wykastrowany. W schronisku przebywa od kwietnia 2016r.
-
Heheh, to tak jak moja Sara. Jak czegoś za bardzo nie lubi to może stać cały dzień i nie ruszy ale jak się potencjalny "zjadacz" pojawi w pobliżu miski, to zje migiem to czego nie lubi, byleby ktoś jej tego nie zjadł. Dzięki LILU za opis dziewczynki , wygląda bardzo optymistycznie:). Bidulka w schronie musiała zjadać co było, a tam Orjena 6 ryb na pewno nie podawali :).
-
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Wpłaty zanotowane w dniu wczorajszym: Czarna Kafka-50zł/04.11.2016/dekl.jednorazowa Dulska-20zł/04.11.2016.stała XI koja-20zł/04.11.2016/stała XI Axelek pięknie dziękuje :) -
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
-
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Wow, to zdjęcie z takim "podpisem"nadaje się świetnie jako zdjęcie główne/czołowe do ogłoszeń :) -
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Ale się mordka cieszy i ogonek pracuje :). Dziękujemy Murko za sesję :). -
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Alaskan, bardzo dziękuję, że zapytałaś o naszego maluszka. Co za wspaniała wiadomość, że chłopaczek taki bezproblemowy. Dobrze, że może najeść się to syta, w schronie odpychano go od miski bo z niego pewnie taki duży fajtłapa. Czekamy w takim razie na info i zdjęcia od Murki :). -
Bidulka :(
-
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję za stałą deklarację. Odnośnie DT, to Axel będzie miał bardzo dobrą opiekę u Murki (jak wszystkie inne pieski u Murki), tu na bieżąco są informacje, zdjęcia, rozliczenia, bardzo dobry kontakt z hotelikiem, dlatego nie chcemy przenosić Axela w inne miejsce. Co innego gdyby był problem z lokum dla psa, to wtedy oczywiście wszystkie ręce na pokład. Ale Axel ma już miejsce i to bardzo dobre, więc nie będziemy tego zmieniać. Dziękujemy DT za starania ze znalezieniem miejsca. Byłoby wspaniale, gdyby Fundacja Warta Goldena umieściła Axela na swoich stronach. Zwiększyłby to szansę chłopaka na adopcję. -
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Wspaniale! Murko, odezwij się proszę przez północą bo ja nie pójdę spać dopóki nie przeczytam wieści od Ciebie. Nie każ czekać do późna w nocy bo rano do pracy trzeba iść :).