Super kiyoshi, że założylaś psiej mamusi wątek. Ona bardzo rozpacza po odebraniu jej dzieci. Bardzo potrzebuje bliskości człowieka, aby ją przytulił, pogłaskał. A tam, rzucona z kikoma psami do małego boksu, na mróz zostanie zapomniana przez świat. Oczywiście postaram się też wspomóc finansowo.