Kasiu, jakie piękne zdjęcia! Bardzo dziekuję :). Takie wiosenne i Nuteczka jak zapozowała z uśmiechem.
Zrobię nowe ogłoszenia z nowymi zdjęciami, jak teraz nikt się nie zakocha w Nutce to już nie wiem.
Wspaniale, bardzo dziękuję Poker że się zdecydowałaś. Podziękuj proszę mężowi. Po Fosterku pozostało trochę pieniążków to zapłacę z nich za transport Sary.
Na konto Nutki wpłynęły wpłaty:
30zł-Monika F.(FB)/09.05.2017/stała V
100zł-rutta/10.05.2017/stała IV,V
10zł-dorota1/09.05.2017/stała V
Bardzo dziękuję :).
Na konto Nutki wpłynęły deklaracje majowe od:
20zł-Dorota W./05.05.2017/stała V
20zł-Dulska/08.05.2017/Stała V
10zł/magenka1/08.05.2017/stała V
Bardzo ślicznie dziękuję za wsparcie.
Bardzo dziękuję za kolejne wpłaty dla Nutki:
10zł-Czarna Kafka/02.05.2017/stała V
30zł-certusowa/02.05.2017/stała V
10zł-markofix1/02.02.2017/stała V
Na razie Nutka bez domku, jakieś zapytania są ale na razie nic konkretnego się z tego nie urodziło. Oby jak najszybciej zadzwonił "TEN" dom.
Super! Te pierwsze dni są najgorsze dla psiaka, znowu wyrwany ze znanego mu środowiska. Ale u kochających właścicieli szybko zapomni o szafirce i oby tak było :).