Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. No i wspaniale :). Szampana czas otworzyć.
  2. Kasiu, jakie piękne zdjęcia! Bardzo dziekuję :). Takie wiosenne i Nuteczka jak zapozowała z uśmiechem. Zrobię nowe ogłoszenia z nowymi zdjęciami, jak teraz nikt się nie zakocha w Nutce to już nie wiem.
  3. Ja się zajmę kwestią transportu.
  4. Dzisiaj już późno, jutro zadzwonię do szafirki w sprawie transportu. Nawet nie chcę myśleć , że sunia może się nie zmieścić do auta :(
  5. Wspaniale, bardzo dziękuję Poker że się zdecydowałaś. Podziękuj proszę mężowi. Po Fosterku pozostało trochę pieniążków to zapłacę z nich za transport Sary.
  6. Dziewczyna mi odpowiedziała, że ona waży z 6-7kg, jest chudziutka tylko przez długą sierść wygląda na większą.
  7. Niestety stosunek do kotów nieznany.
  8. Na konto Nutki wpłynęły wpłaty: 30zł-Monika F.(FB)/09.05.2017/stała V 100zł-rutta/10.05.2017/stała IV,V 10zł-dorota1/09.05.2017/stała V Bardzo dziękuję :).
  9. Na konto Nutki wpłynęły deklaracje majowe od: 20zł-Dorota W./05.05.2017/stała V 20zł-Dulska/08.05.2017/Stała V 10zł/magenka1/08.05.2017/stała V Bardzo ślicznie dziękuję za wsparcie.
  10. Bardzo dziękuję za wpłaty dla Dolarka: 50zł-Maciej K.(FB)/02.05.2017/stała V 20zł-Dulska/02.05.2017/stała V
  11. Bardzo dziękuję za kolejne wpłaty dla Nutki: 10zł-Czarna Kafka/02.05.2017/stała V 30zł-certusowa/02.05.2017/stała V 10zł-markofix1/02.02.2017/stała V Na razie Nutka bez domku, jakieś zapytania są ale na razie nic konkretnego się z tego nie urodziło. Oby jak najszybciej zadzwonił "TEN" dom.
  12. Super! Te pierwsze dni są najgorsze dla psiaka, znowu wyrwany ze znanego mu środowiska. Ale u kochających właścicieli szybko zapomni o szafirce i oby tak było :).
  13. Wow, serce się raduje widząc Pusię podróżniczkę :).
  14. Wspaniała wiadomość :). Amelko, bądź szczęśliwa!
  15. Gorące podziękowania dla wszystkich deklarowiczów oraz osób wspierających. Dziękuję i kocham Was !
  16. Szafirko, z całego serca dziękuję za opiekę na Fosterkiem, że pod Twoimi skrzydłami tak wypiękniał i znalazł swój domek :).
  17. Ależ Fosterek jest śliczny. Jakie ma piękne futerko. Dziękuję szafirko za fotorelację :)
  18. Ja też trzymam kciuki. To juz cała trójka z Zamościa byłaby w domkach :)
×
×
  • Create New...