Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. Nie wierzę :(( Czyli. Milion z hakiem to jednak za mało by zamknąć mordów ie. Teraz sobie działa po cichutko.... :( ten link Tysiu to jest do schroniska GREEN HOUSE. "mój" tonik był tam 2 tygodnie... Te pomiędzy Radysami.. Straszne miejsce. Śmiertelność 40%. Prowadzone przez TOZ, żeby było "śmiesznie"
  2. 20 zł od Ciebie juz na koncie, jest też 10 zł od mdk8. DZIEKUJE ŚLICZNIE <3 <3 Mania to księżniczka biszkoptowa :) dziś podpytałam Kasie..sunia nadal na dystans..Podejdzie, weźmie smaczka z ręki, nawet podejdzie do nogi człowieka powąchać sobie....ale nie da się pogłaskać...hmmm...dopiero tydzień minął, jestem dobrej myśli :) dziś doszła paczka z KalmVet i smakami ;)
  3. Basiu wstawiam ta sunie co prosilas
  4. Podglądać zdjęcia i filmiki na Waszym fb. Oba piesku przecudne :)) oby znalazły kochającej domy.
  5. Ewu a czy wiadomo już na co choruje ten piesek? Macie tam naprawdę straszne przypadki - nigdy nie widziałam tak biednego pieska :(
  6. Na prośbę Basi wstawiam zdjęcia tego biedaczka
  7. Hmm Trek pojechał do Wrocławia do adopcji, Szanta spod Warszawy do Poznania... :))) przypomnę też Korcia który spod Częstochowy pojechał do Bielska a Pan wcześniej dał radę przyjechać do niego na zapoznanie aż 3 razy :) Tak więc mysle że warto. Jak będzie komuś za daleko to przecież nie musi jechać. Oczywiście to temat dla Was do przemyślenia :)
  8. Chyba musicie dorobić jeszcze jakieś ogłoszenia na okoliczne duże miasta no Wrocław czy Katowice... Tak tylko nieśmiało sugeruje...
  9. To.ogloszenie na Lublin ma dużo odsłon i pobrań telefonu... Naprawdę nie wie m czemu nikt nie dzwoni... Trzeba czekać :(
  10. Hihi. Tak. Piękne fotki i Pani też napisała dziś bardzo miłego smsa. Ciesza takie adopcje Mamba ok. Jest bardzo delikatna psychicznie sunia. Na szczęście zaprzyjaźnila się z nowym pieskiem od malawaszki i już jest lepiej. Czekamy na strzyżenie na Sznaucer i ruszamy z ogłoszeniami :)
  11. Dziękuję Tysiu :) Zmieniłam znacząco jej ogłoszenia wpisując konkretnie jakiego domu szukamy. To jedyna szansa że ktoś ma kawałek miejsca i wielkie serce by Mani dać dom ale na jej zasadach. Wierzę że taka osoba gdzieś jest i tylko kwestia czasu byśmy do niej dotarli bardzo jasnymi komunikatami.... Zakładam jednak ze to szukanie może trwać długie miesiące.... Zobaczymy jak zadziała na Manie Kalmvet. Czy coś się ruszy? Dziś mija tydzień jak jest u Kasi więc też nawet nie zdążyła się minimalnie chociaż zaaklimatyzowac.. Bardzo mnie chwyta za serce ta kruszynka
  12. zaglądam i kibicuje mocno <3
  13. ha ha ha :D no ja się nie znam na rasach zupełnie ;) ale jestem mistrzem wymyślania mixów :D :D jakoś mi się zmiksowana wydała ;) taka drobineczka na tym zdjęciu
  14. Zapraszam też na bazarek :) https://www.dogomania.com/forum/topic/352290-fajne-fanty-od-kochanych-ciotek-ciuszki-biżu-dla-mani-i-as-do-3092020-godz-2100-zapraszam/
  15. Musiałam dla Mani zamówić KalmVet, a przy okazji dołożyłam żwacze na odstresowanie i kilka puszek rybnej Doliny..:) zapłaciłam 96 zł.
  16. Mani sobie żyje u Kasi pomalutku. Chyba tęskni jednak za Pikusiem :( ps. teraz zauwazyłam, że Mania jest w typie yorka ;)
  17. Ja pierdziele ....:( :(
  18. dziekuje. Czasem los pisze taki scenariusz. Od razu poczułam, że to dom dla Pikusia. Ale gdy zobaczyłam wczoraj to spanie synchroniczne to już naprawde pełnia szczęścia :) Pikuś jest niesamowicie mądrym, elastycznym pieskiem. Pięknie się potrafi wpasować w nowe warunki. Kasia też to podkreślała, dlatego byłam dośc spokojna o kolejna przeprowadzke. Teraz będziemy szykować Mambe do adopcji. W przyszłym tygodniu malawaszka ma ją troszkę podciąć na sznaucera, potem zdjęcia i do domu. Mamba też jest sunia o dobrym, wrażliwym sercu. Musi mieć najlepszy dom z najwyższej półki. W ostatnich dniach do Anecik przyjechał nowy piesek, który został najlepszym przyjacielem Mamby :) :) bawia sie dużo razem :) Od Mani jeszcze nie mam zdjęć, mam nadzieje, że Kasia coś pstryknie w wekend ;)
×
×
  • Create New...