-
Posts
23497 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
42
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kiyoshi
-
Wszystko jedno. Wrzucę wszystko co tylko będzie w zasięgu. Aby bazarek był atrakcyjny na tyle by przyciągnąć ludzi.. Inaczej Ewa ktora adoptowala ode mnie przecież ZDROWEGO psa (jak jej mówiłam przed adopcja--jedna operacja i będzie jak nowy) padnie na zawał albo na depresję :( nie stać jej na takie leczenie a psa nie zostawi na szczęście.... Nie raz płaczem z bezradności. Sam Szczypka przyznal oststnio że Kubuś jest bardzo ciężkim przypadkiem, to bardzo schorowany pies... A ma tylko 3 lata :((((
-
Dziękuję :))) każdy grosz się liczy Ja będę na dniach ruszać z bazarkiem na facebooku. Spróbuję jako wydarzenie przy stronie mojego przytuliska. Muszę zarobić znowu pieniążki na pieska Kubusia. Operacja kolana się co prawda udała ale niestety zdiagnozowano u niego chorobę zwyrodnieniowa stawów. Ma ciągle nawracajace stany zapalne w wyniku czego gryzie łapy, kuleje, ma problem z chodzeniem. Musi mieć leki, maści, suplementy plus średnio 2 razy w miesiącu nastrzykiwania kolan kwasem hialuronowym. To są koszty min 500 zł na miesiąc :((( Gdyby ktoś mial jakieś rzeczy np coś wystawiane wielokrotnie na dogo co się tutaj nie sprzedaje.... To ja chętnie przyjmę wszystko. Pamiętajcie o mnie proszę..... PS. Czy Ty masz POCZTĘ na nowym dogo??
-
Hej kochana. Jednak dogo ruszyło i całe szczęście bo już się martwiłam o rozliczenia. Wizyta już się odbyla w tamtym tygodniu z wynikiem pozytywnym. Ale dopiero dziś będziemy wiedzieć czy Pani adoptuje Djego czy nie. O Manie też był. 1 telefon w wekend. Ale na 4 pietro w bloku. Musze wyróżnić jej od nowa ogłoszenia czekałam tylko aż dogo ruszy, poprosiłam też Kasię o kilka nowych zdjęć to trochę ogłoszenia zmodyfikujemy. Mamba natomiast jest właśnie w Beskidzie Żywieckim :) Pan mówił że bezproblemowo chodzi po górach :)))
-
Trudno z tym dyskutowac Drapieżniki nie stanął się wege. Świat jest jaki jest. Człowiek jako istota rozumna powinien panować nad swoim okrucieństwem. Tyle możemy. Z lwami, tygrys mi itd nie będę o tym dyskutowac PS mięso już jest produkowane z laboratorium- w probowkach czy bardziej szlakach więc to żadne SF :) Mamy też super zamienniki roślinne dla każdego mięsa.
-
BYć może wtedy nie będzie już domowym pupili, bo dojrzeje w naszych umysłach myśl, że zwierzęta powinny być WOLNE... ...................................... trzeba uruchomić całkiem inne postrzeganie...minął pokolenia, ale jestem absolutnie pewna, że ludzkość zmierza w tą strone
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
kiyoshi replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Az dziwne że nie jedzą tego Royala...może za wcześnie na suche? w każdym razie najwazniejsze że mają apetyty i że sa odrobaczone. Pierwszy krok za Wami. Mocno im kibicuje. Oby były zdrowe i znalazły najlepsze domki na świecie <3- 733 replies
-
- 1
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Dostałam dziś od Pana kilka zdjęć Mamby :) co prawda jakości średniej, ale jak pięknie były opisane: np. 1) Samba patrzy na mnie. 2) Samba patrzy na żone. 3) Samba odpoczywa ;) itd,...urocze opisy ;) Wstawie tylko kilka. W kązdym rzie wszystko ok. Umówiłam się z Panem w poniedziałek na telefon bo teraz wyjeżdżam na 4 dni w Beskid Żywiecki :) :)
-
a ja uważam, że powinien być zakaz uboju rytualnego ...chociaż tyle możemy zrobić na już dla tych biednych zwierzat traktowanych jak produkt spożywczy.... Każda jedna śmierć mniej to sukces w naszym kraju. Przyjdzie potem czas na zakaz hodowania koni na mięso...a potem może jeszcze dalej...Obym dożyła tych przemian... człowiek może w pełni funkcjonować zupełnie normalnie na diecie wegańsiej...jesli ktoś nie chce w pełni- to każdy jeden dzień każdego z Was bez mięsa, bez nabiału, jest cudownym dniem ;) Oby udało się wprowadzić chociaż część tych zmian do UoOZ.... poza zwiekszeniem uprawnień organizacji....bo temu jestem przeciwna.
-
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
kiyoshi replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
mi kiedyś Jaaga poleciła ta karme dla psiej mamy i 7 szczeniaków, które urodziły się w wykopanej norze...bardzo chętnie jadły tą karme, szybko wróciłydo formy (MAMA TEZ, bo to karma dla całej rodziny)...także polecam. Ewentualnie inne karmy Puppy, ale najważniejsze to odzywić mame, https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/josera/family/494984- 733 replies
-
- 1
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
kiyoshi replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Tak to może być od robaków. Mam nadzieję że są w innych kojcach niż te gdzie było parwo... Trzymam za nie kciuki. Ciesze się, że macie nowego weta <3 <3- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
zgadzam się...bardzo boje się tych wiekszych uprawnień organizacji.... :( Reszta cudowna, wywołała łzy w moich oczach...Pamiętam ok. 20 lat temu jak stałam pod cyrkiem z transparentami przeciwko wykorzystywaniu zwierzat....i nawet napisano o tym mały artykuł w lokalnej gaziecie...mama była lekko zawstydzona, może zażenowana nawet przed ludzmi, bo kto to widział..... a tymczasem dożyłam czasów gdy moje poglądy mają szanse stać się powszechnym prawem....To jest tak cudowne, że ściska serce <3 nie mówiąc o zwierzętach futerkowych...
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
kiyoshi replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Właśnie widze na fb że do punktu przyjęto sunie ze szczeniakami.... Czy już macie pomysł jak je uchronić od parwo??? Małe pewnie mają ok. 4 tygodnie, przygotujcie plan odrobaczeń i szczepień!! Pilnie!!!- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with: