Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. kiyoshi

    Jumper za TM

    prześliczny piesek:) w jakim jest wieku?? troszke przypomina mi Negruska;) zapisuje!
  2. Piękny!!! zapisuje:)
  3. czy ten piesek to 1251/11? Bardzo mi się spodobał od pierwszego wejrzenia:) Zapisuje i trzymam kciuki:)
  4. Biedny Drago...nic o tym nie wiedziałam:( On niestety już od jakiegoś czasu był cięty na większość psów...dlatego wybieg w jego przypadku to rzeczywiście średnio dobry pomysł:( Myślę, że to, że ugryzł człowieka nie wynika z agresji do ludzi!!! zaatakował psa i pewnie nawet nie zauważył kiedy ugryzł człowieka....Biedaczek:( Mam nadzieje, że domek po niego przyjedzie..tak mi go szkoda, bo to super psiak!
  5. a co się stało Drago, że jest na obserwacji???
  6. śliczny Aresik:) ale szaleje na wybiegu:) przydałby się chudzince dobry domek, na zimę...taki jest kochany, ale niestety futerko ma króciutkie i same kosteczki.... Pozostaje nie tracić nadziei i trzymać kciuki za ogłoszenia!! Powodzenia mały:D
  7. ja też mam wielką nadzieje, że ktoś wreszcie wypatrzy Jessi. Rzeczywiście jej sytuacja w schronie nie jest najlepsza- tak jak wszystkich psiaków o krótkiej sierści:-( Trzymam kciuki! trzeba ogłaszać ogłaszać i ogłaszać małą! w końcu musi zaleźć się jej domek:) A czy Jessi bierze jeszcze udział w szkoleniu DogMasters?
  8. Czaki jest uroczym pieskiem:D trzymam kciuki, by szybko znalazł upragniony dom!
  9. śliczne, biedne psiątko! ironią losu jest fakt, że dobrze, że w tak młodym wieku trafił do schroniska...jeśli trafi na dobry, ciepły dom na pewno upora się ze zmorami przeszłości...a dla nowego właściciela będzie oddanym, ponad wszystko zakochanym i wpatrzonym jak w obrazek przyjacielem na dobre i złe... wiem to z autopsji! Powodzenia maluchu! Obyś szybciutko został zauważony przez jakieś gorące serduszko!
  10. ja też jestem bardzo ciekawa- gdzie zamieszkał ten cudowny psiak?? jaką ma rodzinkę??
  11. Rzeczywiście wspaniała ta Twoja podopieczna...piękne uszka, mądry wzrok...widać, że nie miała lekko w życiu, ale teraz jej los musi się odmienić!
  12. Piękne imię jej wybrałaś:) moja sunia ma dokładnie takie same:)
  13. Mnie zachwyciły Aresikowe oczęta!! czekolada, gorąca czekolada- piękne!! I ta kokarda...cudo!!
  14. Nie mogę uwierzyć, że Jessi nadal jest w schronie:( Pamiętam jak pierwszy raz zobaczyłam jej smutne, piękne oczy...pomyślałam wtedy, że takie cudo szybko znajdzie dobry domek...a tu proszę...maleńka czeka tak długo...a jest taka piękna, kochana!! :shake:
  15. ja również melduje się u psinki:D
  16. Hmmm...a ja myślę, że to po prostu osoba 'starszej daty'...mam wielu znajomych, którzy mają podobne zdanie na temat sterylizacji, a wcale nie prowadza żadnych hodowli... Może warto byłoby przesłać mu np. jakiś mądry artykuł na temat korzyści ze sterylizacji?? Myślę, że Zira czułaby sie cudownie z drugą 'duszą lasu' obok siebie:D Trzymam kciuki
  17. To trzymamy kciuki za nowy domek!! Drago jest taki śliczny...ktoś wreszcie musi go wypatrzeć ps. do Ariel- w ogłoszeniach nie znalazłam info o wieku psa, jego wadze i wysokości, a to moim zdaniem ważne;)
  18. gdzie jest teraz Haris?? czyżby znalazł domek?
  19. Jak dla mnie Nuteczka to zdecydowanie pinczerek, a właściwie chyba latlerek (tak się mówi na malutkie pińczerki?). Jest przekochana i ciesze się, że trafiła do DT!
  20. Fotka super:) ale i tak nikt nie przebije pani Ani;)
  21. Śliczna jest, a do tego aparat ją uwielbia!! Piękne zdjęcia:)
  22. Biedaczek.....śliczny jest i trzymam kciuki, by szybko znalazł dobry dom!
  23. jestem i bez wątpieie zapisuje słodką mordke:)
×
×
  • Create New...