Jump to content
Dogomania

Olja

Members
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Olja

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Olja

  Drago adoptowany!

  No ja się baaaardzo cieszę! No i cieszę się, że z Tobą wszystko w porządku :) Niedługo dostanę zdjęcia, to wrzucę na grupę. [quote name='pralinka94']Dziewczyny, trzeba się cieszyć, ze Drago w nowym domu! To jest najwazniejsze i bardzo się z tego powodu cieszę! :multi:[/QUOTE]
 2. Olja

  Drago adoptowany!

  Ano właśnie! [quote name='aeriel']Wspaniałe wieści, brawo Drago :multi::multi::multi: :roll: A co do nieporozumień, myślę, że wszyscy jesteśmy tu dla psiaków, i to jest najważniejsze :) Jesteśmy tylko ludźmi, każdy popełnia jakieś błędy, ale dla dobra piesków myślę, że wszystkie te błędy można wybaczyć i puścić w zapomnienie :)[/QUOTE]
 3. Olja

  Drago adoptowany!

  Kończąc dyskusję, osobiście uważam, że jeżeli już mamy mówić o winnych, to jest to kilka osób, z tym, że istotnie Paula akurat do nich nie należy. Droga saphiro, byłabyś łaskawa nie ciskać na prawo i lewo oskarżeń i umoralniających tekstów (nie pierwszy raz Ci się to zdarza), bo nie do końca chyba wiesz o co chodziło i tu przyzwoitość nakazuje zachować milczenie. Z mojej perspektywy - psujesz tylko atmosferę w grupie. Nota bene - rzeczywiście ciekawe jest, że inne psy, które gryzą i ludzi, i inne psy - wychodzą. W tej konkretnej sytuacji był to Roki. A wszystkich ciekawskich powiadamiam - Drago znalazł kochający dom.
 4. Olja

  Drago adoptowany!

  Dzięki wielkie, na razie chyba nie będą potrzebne. Drago ma obiecany dom, więc jeśli nic się nie zmieni, to po świętach będzie już u siebie!
 5. Olja

  Drago adoptowany!

  aaaale super ogłoszenie! Pełna "profeska"! Dzięki! Ja bym jeszcze dodała, że warunkiem jest wizyta przed- i poadopcyjna. Zaraz wrzucę to tutaj. Mam nadzieję, że ludzie będą się ze mną kontaktować.
 6. Olja

  Drago adoptowany!

  Drago ma szansę na dom! Być może już 3 grudnia!
 7. Olja

  Gina- długonoga piękność- za TM.

  A, to ok no problemo!
 8. Olja

  Drago adoptowany!

  Drago szaleje, z nieśmiałego psiaka robi się prawdziwy samiec alfa. Umie siadać, siadać przy nodze, warować, czekać, ćwiczeń wymaga chodzenie na luźnej smyczy, ale damy radę. Okazało się, że Drago nie lubi dzielić się zabawkami i jedzeniem, lubi też dominować. To pies z charakterem.
 9. Olja

  Gina- długonoga piękność- za TM.

  Pewnie znaleźli sobie innego psa. Może i lepiej, że Gina do nich nie poszła. Ludzie są jednak nieodpowiedzialni. Podbijam.
 10. Olja

  Odi - adoptowany :)

  CO do gości, to nic pewnego, ale poleciłam go i dla niego pewni państwo przyjadą do schroniska. Mam nadzieję.
 11. Olja

  Odi - adoptowany :)

  Trzymam, w przyszły czwartek będzie miał gości :)
 12. Arwi poszła do domu. Jakiego - jeszcze nie wiem. Będę informować na bieżąco.
 13. Napiszę, napiszę. Na picassie nie było zbyt wiele info o tym ile Milva jest w schronie, poza tym te stare wątki mają nieaktualne dane kontaktowe. Zaraz napiszę do admina.
 14. Milva ma mądre oczy i budzącą szacunek niezależność. Została znaleziona, gdy błąkała się po ulicy - nikt nie wie co ją wcześniej spotkało. Początkowo była bardzo zamknięta w sobie. Nie wykazuje agresji w stosunku do innych psów ani ludzi. Ma bardzo króciutki ogonek, praktycznie raczej brak ogonka, bo ma tylko kikucik i nie może nim niestety kręcić, by pokazać jak bardzo się cieszy. Aktualnie bierze udział w profesjonalnym szkoleniu zachowania oraz podstawowych komend szkoły DogMasters. Lubi kontakt z człowiekiem, chętnie przyjmuje czułości, ale źle znosi pobyt w schronisku. Sunia dobrze czułaby się w domu z ogrodem, gdyż nie lubi ograniczeń w postaci klatki czy smyczy. Może mieszkać z kotami. Potrzebuje też dosyć dużo ruchu. Poza tym kocha pływanie i świetnie grę w piłkę. Wymaga nieco wysiłku w ułożeniu/uspokojeniu, ale jak zaufa i poczuje się bezpieczna odwdzięczy się niezmiernie swoim oddaniem i miłością. Kontakt: Patrycja, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-BP_63sIi-x8/TqR8yx9dWCI/AAAAAAABNZs/b7meMpocmeU/s640/zwierzomania%25252023.10%252520%252528241%252529.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-nlw3Xg310T8/Tixk_V1SHbI/AAAAAAAA_Rw/CWnH7qn3vnc/s640/DSC_8553.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Aewm6lcBoJw/TqR9ehO-kbI/AAAAAAABNaY/w-1z_8xHwWI/s640/zwierzomania%25252023.10%252520%252528212%252529.jpg[/IMG]
 15. Olja

  Gina- długonoga piękność- za TM.

  No comments. [quote name='soboz4']dzwoniłam do ludzi i wynikła awantura w schronisku, że mieszamy się do ich kompetencji i pies ma być leczony w schronisku, bo dostaje leki. Ludzie przyjechali po psa i nie wydano im Giny[/QUOTE]
×