Zabieram się za ogłoszenia Lukusa...nie wiem kto jutro będzie z nim na spacerku...ale myśle, że przydałoby mu się trochę nowych zdjęć!! od czasu pierwszej sesji zdjęciowej bardzo się zmieił- zmężniał:D i trzeba by było to uchwycić:)
oto on:
[img]https://lh3.googleusercontent.com/-px7i7aQBI08/Tpma1Fo5zdI/AAAAAAABSyE/YICVQiF5JuE/s512/PICT0020.jpg[/img]