Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. czyżby Afra (710/11) znalazła domek??? zniknęła ze strony schroniska:)
  2. Sezamek im starszy tym piękniejszy..i te jego cudne klapnięte uszka:)sama słodycz
  3. Wspaniale! Kciuki zaciśnięte z całej siły!!:)
  4. agresywny?? szczeniaczek...taki malutki... nie obrażając nikogo...ale tej dziewczynce chyba po prostu znudziła się 'zabawka', a że żywej zabawki nie wyrzuca się (raczej) do śmieci... to oddała.. straszne!!!
  5. Co się stało??? dlaczego wrócił?
  6. Misiu to jeden z moich największych ulubieńców- piękny szczęściarz!! Mocno trzymam kciuki i czekam na kolejne relacje, zdjęcia...
  7. widziałam, że zniknęło ze strony kilka szczeniaków...aż boje się zapytać...i Calineczka też zdjęta- jednak za TM?
  8. Miejmy nadzieje, że w czwartek uda nam się wreszcie zobaczyć Ginę.
  9. A co z domkiem dla Cezara lub Kulfona?? będzie??? czy....
  10. ja również jestem! wspaniały pies
  11. Mikrusik ma wiele szczęścia- przede wszystkim, że znalazł Ciebie! to Ty wydobyłaś blask z tego smutnego psiaka...dałąś mu nadzieje!! Trzymam kciuki za domek- to musi być TEN!
  12. Cejlonek po amputacji ogonka wygląda jak bardzo bliski krewny naszej Milvy:D Jak się czuje kuracjusz??
  13. również witam Nutkę! piękna sunia!
  14. Kochany jest ten 3-łapek. Jak mieszkał z 'moim' Frodo to zawsze tak bardzo chciał wyjść z boksu! Mimo braku łapki ma siłę i ducha walki.... Znajdzie dom najlepszy na świecie, bo takiego psa na pewno weźmie ktoś o dużej wrażliwości:) dobry człowiek!
  15. Łapy nie ważne!! Popatrzcie na jego oczy!! Hipnotyzuje! Piękny, piękny, piękny!!
  16. jestem:) ten piesek już dawno temu mnie zauroczył...swoją drogą- zawsze myślałam, że to suczka;) piękność!!
  17. Święte słowa! A Mikruska naprawde szkoda...dwie rodziny się nim zachwyciły...i dwie zostawiły go bez słowa... Biedny piesek!
  18. Co tak cichutko u Drago?? widziałam jak pięknie wykouje dziś nowe komendy:D czekamy na opowieści i- koniecznie- owe zdjęcia:D
  19. Wykrakałam!! Lukasik od dziś w nowym domku!! Powodzenia slodziaku:)
  20. A Lokusika numer 973/11 można zdjąć ze strony. Zaadoptowała go dzisiaj nasza wolontariuszka:D
  21. Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz....widziałam dziś- najpierw pieska ŁUDZĄCO podobnego do Calineczki...a potem w boksie psiaka jeszcze bardziej łudząco przypominającego Miłka (zwanego też Piorunem).... Czy pieski te na pewno są za TM??? czy też nagle pojawiły się sobowtóry zarówno jednego jak i drugiego?? Kto rozwiąże zagadkę?
  22. Ha ha! możecie mnie już tylko podziwiać na zdjęciach, bo od dziś- MAM SWÓJ DOMEK! Lokus adoptowany:D [img]https://lh6.googleusercontent.com/-6nxJPj02lxI/Tpma2u3mVtI/AAAAAAABSyI/r04U5890F_w/s640/PICT0021.jpg[/img]
  23. Długo siedzi biedaczek, bo mało kto o nim wie:( potrzebuje ogłoszeń, dobrych zdjęć...i szybciutko znajdzie domek:)
  24. To chyba pierwsze ogłoszenia Lokusa:) [url]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Szczeniak-Lukus-otworz-serce-podaruj-dom-W0QQAdIdZ329014205[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/szczeniak-lukus-w-schronisku-otworz-serce-podaruj-dom-IDt3D0.html[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/18676251_szczeniak_lukus_w_schronisku_otworz.html[/url] Trzymajcie kciuki!
  25. Zabieram się za ogłoszenia Lukusa...nie wiem kto jutro będzie z nim na spacerku...ale myśle, że przydałoby mu się trochę nowych zdjęć!! od czasu pierwszej sesji zdjęciowej bardzo się zmieił- zmężniał:D i trzeba by było to uchwycić:) oto on: [img]https://lh3.googleusercontent.com/-px7i7aQBI08/Tpma1Fo5zdI/AAAAAAABSyE/YICVQiF5JuE/s512/PICT0020.jpg[/img]
×
×
  • Create New...