-
Posts
23497 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
42
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kiyoshi
-
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
kiyoshi replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
dziewczyny- prześlijcie numer konta... może uda się chociaż dla jednej uzbierać tak na szybko?? pomóżcie- proszę... to prawda- sunie muszą potwornie cierpieć, a w schronie- nie dość że się nie wyleczą, to jeszcze inne mogą zarazić... jakiś bazarek by się przydał... wysyłajcie zaproszenia, ściągajcie ludzi.... -
oj tak:) jej mordka coraz mocniej uśmiechnięta... szkoda, że nie wszystkie pieski tak mogą... przez przypadek trafiłam na takie wątek- 3 SUNIE Z INTERWENCJI W STANIE SKRAJNEGO WYCIEŃCZENIA- może zaglądniecie chociaż? w grupie siła.... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243524-Trzy-małe-bardzo-chore-kundelki-z-interwencji-w-schronisku-PILNIE-POTRZEBNA-POMOC"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243524-Trzy-małe-bardzo-chore-kundelki-z-interwencji-w-schronisku-PILNIE-POTRZEBNA-POMOC[/URL]!!! może dam rade wkleić zdjęcie [img]http://images44.fotosik.pl/701/3e1899adbe2dbf71med.jpg[/img]
-
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
dzięki Myszko za odwiedziny...smutno tu u Korka i pusto... nic się nie zmienia, a czas płynie nieubłaganie:( :( zainteresowanie z ogłoszeń znikome...mimo że zdjęcia tak piękne!! -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
kiyoshi replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
wow...dużo macie ostatnio adopcji 'zasiedziałych' psiaków... wspaniale:) to chyba zasługa budy weterana... :) -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
kiyoshi replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
o matko:( weszłam przez przypadek ale serce mi pęknie jak nie pomogę... koniecznie do hoteliku...tylko jak? wszystkie?? to 750 zł/m-c plus leczenie.... nie wiem czy stałą..czy jednorazowo, ale pomogę na pewno.... -
kolejny tydzień z Zosiowego życia minął równie spokojnie...pannica grzeczna, zakończyła etap wydrapywania drzwi- miejmy nadzieje- na dobre;) śpi grzecznie w domu- ale ponoć TYLKO na łóżku :razz: księżniczka;) a w dzień wygrzewa się na słoneczku i biega radośnei z Mingulcem po ogródku:) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-sUgyWOutqPw/UZjuGgmm_PI/AAAAAAAAAa0/FlbmXpRaFD8/w703-h527-no/DSCN4050.JPG[/img] i z Mingulcem w tle;) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-AH-QSKaKC-o/UZjuDtle2ZI/AAAAAAAAAa4/5u_MZ3z3V7c/w395-h527-no/DSCN4039.JPG[/img]
-
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
coś w tym jest, że Premka by się do telewizji nadawała....jest wyjątkowo urocza, tylko, żeby chociaż jedno oczko było jej jeszcze widać;) i kilka sztuczek nauczyć...no!!! Ktoś tu ma 'łeb do interesów' ;) -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
przecudne te fotki:D a u Premki najbardziej ubóstwiam jej puchate łapki:) tak pięknie je do zdjęć wystawiła:D -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
cudowne zdjęcia:) sunie takie szczęśliwe!! Pysiu...wspaniała z Ciebie opiekunka:D -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
kolejny dzień rozpoczęty od zdjęć Fraszeczki:) naprawde nie mogę się napatrzeć:loveu: zkoda, że Pysiowe sunie tez nie załapały się na nową sesję, ale...one mają mnóstwo pięknych zdjęć:) a propos- jak tam plany sterylkowe dziewczyn? Promka chyba już wkrótce pójdzie?? -
STARUSZKI z Sosnowieckiego schroniska szukają DOMU NA ZIMĘ !!
kiyoshi replied to Lady_Amaltea's topic in Już w nowym domu
:) zaraz obejrzę:) mocno im wszystkim kibicuję -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
znów musiałam obejrzeć zdjęcia Fraszki...to najlepsze lekarstwo na wszystko!!! jej szczęśliwy pyszczek nawet najciemniejsze chmury rozgarnia;) -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Robisz to co trzeba, ogłaszasz:)[/QUOTE] nowy pakiecik ogłoszeń dla Korka przygotowany;) -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
dokładnie:) dla mnie te 'nieostre' także są przepiękne:) a jak czują się panienki P?? -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']poślij mu koniecznie :) a ja muszę wysłać do gminy papiery to druknę tez kilka zdjęć - niech widzą![/QUOTE] to dobry pomysł:) może urzędników uda się jakoś 'przebudzić', bo tam jeszcze inne bidy czekają:( -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ULKA12']Powinnaś te zdjęcia pokazać w schronisku.[/QUOTE] wątpie aby w tamtym miejscu kogokolwiek zainteresowały dalsze losy Fraszki.... za to pokazać muszę Wojtkowi, który...też nie do końca w nią wierzył.... -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Fraszka sprawia, że mam ochotę tylko płakać- ZE SZCZĘŚCIA!!!:loveu: jest urocza, śliczna i jaka przeszczęśliwa na tych rączkach, przytulana, głaskana!:) nie do wiary, że to ona.... tak bardzo Wam wszystkim jeszcze raz dziękuje za wyciągnięcie jej!!! gdyby nie Wy...nie wiem co stało by się z tą biedą:( ona przecież była spisana na straty....:( cud że jej nie uśpili.... to cud....:) -
Znalazłam suczkę DON-okolice Zawiercia - wróciła do właściciela
kiyoshi replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
o matko....:angryy::angryy: brak mi słów.... -
Znalazłam suczkę DON-okolice Zawiercia - wróciła do właściciela
kiyoshi replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
o matko...jak można tak sunie puszczać:( przecież ona może mieć cieczke i co z młodymi zrobią:( tragedia... a co do identyfikatora to tez uważam, że powinnaś ich nastraszyć! powinna mieć przynajmniej tyle na szyi!! facet powinien chociaż Ci podziękować a nie- jeszcze Ty masz mu psa odwozić... eh.... -
Znalazłam suczkę DON-okolice Zawiercia - wróciła do właściciela
kiyoshi replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
dla mnie też to wszystko jest jakieś dziwne:( -
Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU
kiyoshi replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
zaglądam....biedaczek z niego:( jak pomóc?? czy on jest w Olkuszu>???