Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. wspaniałe wiadomości Pysiu..:loveu: a co do huszczaka...pewnie komuś zaginął- piękny pies! widziałam sporo ogłoszeń o zaginionych huskych... pewno właściciel tęskni za nim:(
  2. [quote name='Pysia']Wygląda na to, ze wezme gdyby PP poszły do domów....starego, schorowane go niufa! I pójdę z torbami.... Ale w olkuskiej mordowni go nie zostawię! I będę blagała o wsparcie bo to nie maluni psiaczek tylko kawał psa. I to raczej starego i w bardzo złym stanie :( Nie wiem czy się wszystko uda. Zwariowałam. Zobaczę. Zdurniałam i już. Niech mu ktoś przede mną pomoże aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa![/QUOTE] w takim razie mam wielką nadzieje, że pANNY NA DNIACH wybędą.. staruszek...i z Olkusza..ojoj:( :(
  3. wow...Pysiu, to co piszesz brzmi rzeczywiście bardzo obiecująco:) oby Promusia pojechała w piątek:) ale wspaniałe wiadomości:loveu:
  4. cudowne:D i skóra wygląda duuuużo lepiej:) tylko nadal chudziutkie....niech tyją, radują sie obecnością człiowieka i zdrowieją!!:) uwielbiam cała trójkę;)
  5. wow...to niesamowite:) wiedziałam, że los Murzynka wzruszy wiele serc...oby udało się go wyleczyć!:) moją zdeklarowaną dychę tez zaraz przesyłam;)
  6. również dołączam się do zyczeń dla kotka...oby doszedł do siebie jak najszybciej! wspaniale, że Promka ma już zapewniony domek (zakładam że wizyta p/a to tylko formalnośc;)) niech idzie sunieczka do siebie, gdzie będzie rozpieszczoną jedynaczką:D to tez dobrze dla Premki, wreszcie otrzyma 100% socjalizacji, i dla Pysi! która musi się uspokoić;) wiem jak to jest jak się człiwiek przywiąże do takiego cudownego stworzonka...wyobrażam sobie jak Ci ciężko...najwazniejsze że Siemianowice to bliziutko 'nas' więc Promke będzie można odwiedzić i pewnie wieści z nowego domku będą przychodzić często:)
  7. przyszły nowe wieści od Zosi: "Cześć u Zosieńki wszystko ok. Początek tygodnia był bardzo smutny, bo Rosa nam zdechła ten duży owczarek i Zosia nie wiedziała co się dzieje i cały czas siedziała w domu, nie chciała dać sobie nawet zdjęcia zrobić. Ale dzisiaj już jest ok. Biega jak szalona. Pozdrawiamy" Bardzo mi przykro z powodu Rosy. Zosia znów straciła bliską istotkę. To z Rosą Zosieńka przesypiała pierwsze tygodnie u Paulinki na ganku i chyba bardzo się zaprzyjaźniły- dwie starowinki. Zosia jest taka wrażliwa:( nawet to zdarzenie pokazuje, jak bardzo w swoim psim serduszku wszystko przeżywa:( Dobrze, że doszła już do siebie. Nadal ma przy sobie Mingulca a z nim też zaprzyjażniona, więc sama nie będzie:) i zdjęcia [img]https://lh3.googleusercontent.com/-IxrvrQ9B3SE/UatqBB1fmrI/AAAAAAAAAb4/WgKzLYxhAig/w412-h549-no/DSCN4104.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-TdH_z4ClBB4/UatqDRSS4DI/AAAAAAAAAcA/0t3mAb1K_jg/w732-h549-no/DSCN4132.JPG[/img]
  8. Pysiu- tylko nie pisz, że będziesz mieć wyrzuty sumienia... TY- Pyusiu która ocaliłaś je! gdyby nie Ty- siedziałyby zdziczałe, śmierdzące...albo trafiłyby nie wiadomo gdzie... Ty je ocaliłaś i na pewno przyszłość jaką możesz im podarować jest milion razy lepsza od tego co mogłyby mieć czekając tam! Będzie dobrze- oby zadzwonili i oby Promcia wypadła wspaniale:)
  9. [quote name='Zofija']najlepszą opcją będzie taka, zę to od pcheł. To byłoby cudownie.[/QUOTE] tak:) a szanse na to chyba są spore;) trzymam kciuki za cudowne psiaki! i czekam na zdjęcia:D
  10. trzymam kciuki:) żeby telefon zadzwonił!
  11. witamy i dziękujemy madziu;) grosz do grosika i zbierzemy:)
  12. dawno nie zaglądałam, ale już nadrabiam zaległości! piesek odżył:) piękne zdjęcia! nie wiem czy już tu pisałam, ale jakby były potrzebne ogłoszenia śmiało piszcie do mnie na priv;)
  13. wow:) tyle dobrych wiadomości:) oby Promka zdobyła serce nowej rodziny!!! trzymam za to kciuki z całych sił:) i Fraszka- było do przewidzenia że długo miejsca nie zagrzeje:) nasze małe, słodkie szczęście:) KCIUki trzymam, i bardzo się cieszę:)
  14. moje pieniązki dotrą po 5tym:) cały czas pamiętam o naszym Murzynku, wydarzenie udostępnione, mam nadzieje, że ktoś go zauważy! to piękny pies, idealnie pasowałby do domu z dużym ogrodem:)
  15. melduje, że dziś dotarła wpłata (jednorazowa) od cioteczkli mdk8- 10 zł bardzo serdecznie dziękujemy:D :) :loveu:
  16. [quote name='margoth137']jest prze kochany:( do Retiny się wybieracie. My tam leczymy serducho. Przeleje dyszkę, bardzo mi go żal:( więcej nie mam. Mam fanty na bazar, ale musze od nowa zrobić zdjęcia bo straciłam wszystkie dokumenty z komputera.[/QUOTE] dzięki margoth;) ja też przeleje dyszke..więcej nie dam rady:( mam jednak nadzieje, że znajdą się jeszcze inne osoby, które wesprą tego kochanego psiaka!
  17. przekochany ten nasz Murzynek:) na zdjęciach dokładnie widać jak się ucieszył na głaskanie i Twoją obecność:) już nie jest taki przerażony! i całe szczęście;\) a na weta musimy nazbierać! wydarzenie na fb na pewno pomoże, postaram się dorzucić skromny grosik;) kiedy mniej więcej chcecie jechać?
  18. Gosiu, i jak wygląda sytuacja? chyba Pan jednak się nie odezwał:( :(
  19. [quote name='Pysia']Sprawdziły się obserwacje większosci osób ;) Czaki to normalny pies z charakterem i już. I trafiał po prostu do tej pory na nieodpowiednich ludzi. Powiedzcie coś o tym domku proszę. Poznałam Czakiego i polubiłam bo to fajny psiak. Interesuje mnie jego los bardzo.[/QUOTE] przyłączam się do pytania:)
  20. no tak..jeszcze pewnie ją trzyma, maleństwo;) fajnie, że będa nowe zdjęcia! juz się nie moge doczekać:) a czy jest jakieś zainterespwnie sunią? jakaś szansa na DS?
  21. trzymam kciuki! oby Promci się udało i do nowego domku jak najszybciej powędrowała...a wtedy może Premka do yorczusi;) a co u Fraszki? cieczka już sie kończy? jak sobie maleństwo radzi??
×
×
  • Create New...