-
Posts
23497 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
42
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kiyoshi
-
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
wspaniałe wiadomości Pysiu..:loveu: a co do huszczaka...pewnie komuś zaginął- piękny pies! widziałam sporo ogłoszeń o zaginionych huskych... pewno właściciel tęskni za nim:( -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pysia']Wygląda na to, ze wezme gdyby PP poszły do domów....starego, schorowane go niufa! I pójdę z torbami.... Ale w olkuskiej mordowni go nie zostawię! I będę blagała o wsparcie bo to nie maluni psiaczek tylko kawał psa. I to raczej starego i w bardzo złym stanie :( Nie wiem czy się wszystko uda. Zwariowałam. Zobaczę. Zdurniałam i już. Niech mu ktoś przede mną pomoże aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa![/QUOTE] w takim razie mam wielką nadzieje, że pANNY NA DNIACH wybędą.. staruszek...i z Olkusza..ojoj:( :( -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
kiyoshi replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
tak:) ogonki urocze:D -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
wow...Pysiu, to co piszesz brzmi rzeczywiście bardzo obiecująco:) oby Promusia pojechała w piątek:) ale wspaniałe wiadomości:loveu: -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
zaglądam do panienek;) -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
kiyoshi replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
cudowne:D i skóra wygląda duuuużo lepiej:) tylko nadal chudziutkie....niech tyją, radują sie obecnością człiowieka i zdrowieją!!:) uwielbiam cała trójkę;) -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
:( :( :( :( :( -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
również dołączam się do zyczeń dla kotka...oby doszedł do siebie jak najszybciej! wspaniale, że Promka ma już zapewniony domek (zakładam że wizyta p/a to tylko formalnośc;)) niech idzie sunieczka do siebie, gdzie będzie rozpieszczoną jedynaczką:D to tez dobrze dla Premki, wreszcie otrzyma 100% socjalizacji, i dla Pysi! która musi się uspokoić;) wiem jak to jest jak się człiwiek przywiąże do takiego cudownego stworzonka...wyobrażam sobie jak Ci ciężko...najwazniejsze że Siemianowice to bliziutko 'nas' więc Promke będzie można odwiedzić i pewnie wieści z nowego domku będą przychodzić często:) -
przyszły nowe wieści od Zosi: "Cześć u Zosieńki wszystko ok. Początek tygodnia był bardzo smutny, bo Rosa nam zdechła ten duży owczarek i Zosia nie wiedziała co się dzieje i cały czas siedziała w domu, nie chciała dać sobie nawet zdjęcia zrobić. Ale dzisiaj już jest ok. Biega jak szalona. Pozdrawiamy" Bardzo mi przykro z powodu Rosy. Zosia znów straciła bliską istotkę. To z Rosą Zosieńka przesypiała pierwsze tygodnie u Paulinki na ganku i chyba bardzo się zaprzyjaźniły- dwie starowinki. Zosia jest taka wrażliwa:( nawet to zdarzenie pokazuje, jak bardzo w swoim psim serduszku wszystko przeżywa:( Dobrze, że doszła już do siebie. Nadal ma przy sobie Mingulca a z nim też zaprzyjażniona, więc sama nie będzie:) i zdjęcia [img]https://lh3.googleusercontent.com/-IxrvrQ9B3SE/UatqBB1fmrI/AAAAAAAAAb4/WgKzLYxhAig/w412-h549-no/DSCN4104.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-TdH_z4ClBB4/UatqDRSS4DI/AAAAAAAAAcA/0t3mAb1K_jg/w732-h549-no/DSCN4132.JPG[/img]
-
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Pysiu- tylko nie pisz, że będziesz mieć wyrzuty sumienia... TY- Pyusiu która ocaliłaś je! gdyby nie Ty- siedziałyby zdziczałe, śmierdzące...albo trafiłyby nie wiadomo gdzie... Ty je ocaliłaś i na pewno przyszłość jaką możesz im podarować jest milion razy lepsza od tego co mogłyby mieć czekając tam! Będzie dobrze- oby zadzwonili i oby Promcia wypadła wspaniale:) -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
kiyoshi replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zofija']najlepszą opcją będzie taka, zę to od pcheł. To byłoby cudownie.[/QUOTE] tak:) a szanse na to chyba są spore;) trzymam kciuki za cudowne psiaki! i czekam na zdjęcia:D -
trzymam kciuki:) żeby telefon zadzwonił!
-
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
wow:) tyle dobrych wiadomości:) oby Promka zdobyła serce nowej rodziny!!! trzymam za to kciuki z całych sił:) i Fraszka- było do przewidzenia że długo miejsca nie zagrzeje:) nasze małe, słodkie szczęście:) KCIUki trzymam, i bardzo się cieszę:) -
[quote name='margoth137']jest prze kochany:( do Retiny się wybieracie. My tam leczymy serducho. Przeleje dyszkę, bardzo mi go żal:( więcej nie mam. Mam fanty na bazar, ale musze od nowa zrobić zdjęcia bo straciłam wszystkie dokumenty z komputera.[/QUOTE] dzięki margoth;) ja też przeleje dyszke..więcej nie dam rady:( mam jednak nadzieje, że znajdą się jeszcze inne osoby, które wesprą tego kochanego psiaka!
-
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Gosiu, i jak wygląda sytuacja? chyba Pan jednak się nie odezwał:( :( -
[quote name='Pysia']Sprawdziły się obserwacje większosci osób ;) Czaki to normalny pies z charakterem i już. I trafiał po prostu do tej pory na nieodpowiednich ludzi. Powiedzcie coś o tym domku proszę. Poznałam Czakiego i polubiłam bo to fajny psiak. Interesuje mnie jego los bardzo.[/QUOTE] przyłączam się do pytania:)
-
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
no tak..jeszcze pewnie ją trzyma, maleństwo;) fajnie, że będa nowe zdjęcia! juz się nie moge doczekać:) a czy jest jakieś zainterespwnie sunią? jakaś szansa na DS? -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki! oby Promci się udało i do nowego domku jak najszybciej powędrowała...a wtedy może Premka do yorczusi;) a co u Fraszki? cieczka już sie kończy? jak sobie maleństwo radzi??