[quote name='gosia2313']Szczerze - jeszcze bym się wstrzymała. Dowiem się co z konsulatacją okulistyczną, jaki koszt i czy można załatwić.
No a po 2 muszę go lepiej poznać, aktualnie nic o nim nie wiem : (
Banerek mile widziany ;)[/QUOTE]
mam nadzieje, że banerek dotrze...poproszę jeszcze pod innym adresem jakby co;)
masz rację- z ogłoszeniami warto poczekać na diagnozę weta. Oby okazało się, że jest szansa dla niego, by znów widzieć świat!!
ps. fajnie, że robi nas się tutaj coraz więcej;)