Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. czekamy jutro na wieści- jak się czuje Murzyn. mam nadzieje, że powolutku oswaja się z miejscem....i nie jest już tak koszmarnie przerażony:( pogłaskaj go ode mnie;)
  2. [quote name='zebrazebra']Zaglądam, miziam, podziwiam foty, deklarację za maj i czerwiec wyślę po 10 :)[/QUOTE] dziękuję zeberko;) tak się właśnie zastanawiałam czy nie doszło, czy co;)
  3. wspaniale!! i ja się dołaczam do powyższego;)
  4. [quote name='Zofija']kiyoshi- na 1 str wpisałąm twój nick. dopisałam wpłątę asl-którą przeoczyłam (Aniu wybacz) . Wpłaty od Ani P. -Dark Lord na razie nie widzę. Uzupełnię znowu w piątek[/QUOTE] ok;) dzięki :)
  5. witaj Romina, dziękuje, ża zaglądasz do biednego Murzyka:)
  6. [quote name='yolanovi']ponieważ mój pies choruje na suche zapalenie rogówki, rozglądałam sie za dobrym wet. okulistą i niestety najbliżej jest w Krakowie, dr Paweł Stefanowicz z przychodni RETINA [URL]http://weterynarz-okulista.pl/pl/[/URL][/QUOTE] to już jakiś trop...może warto skontaktować się z tym Panem...Kraków to nie koniec świata, a skoro to osoba sprawdzona... gdyby udało się Murzynkowi odzyskać wzrok- to byłoby cudowne!
  7. moja deklaracja za czerwiec też przeklana..tylko nicku zapomniałam z dogo wpisać- jakby co za IZA Ż. to ja;)
  8. też uważam, że jeden czy dwa psy- to żadna różnica..no jedynie taka, że się sobą zajmują jak człowiek ma mniej czasu;) też uważam, że panny już powinny w świat wybywać! domku- przybywaj:)
  9. oj Aguś- długo każecie nam czekać, ale- poczekamy;) oby Czakuś się dobrze sprawował, a Ty i Myszka- odpoczywajcie:D
  10. witamy, witamy i miłego dnia cioteczkom życzymy;)
  11. tyle osób trzyma kciuki za Koreczka:) dziękuje Wam:)
  12. w takim razie czekamy na wieści:) mam nadzieje, że jutro uda się coś załatwić
  13. [quote name='Mysza2']A ja rozmawiałam z Magdą, dzisiaj przyjeżdża do Czakiego behawiorystka. Dzisiejsza wizyta jest gratis:):), a potem zobaczymy i zdecydujemy opierając się również na jej opinii czy konieczne będą dalsze wizyty. Magda pracuje nad nim, nauczył się aportować (za parówki:). Teraz jak chce parówkę to przychodzi z piłką i myśli że dostanie:)[/QUOTE] to bardzo dobra wiadomośc, że behawiorysta zobaczy naszego Czakulca;)
  14. to dobry pomysł:) dziękuje Ci :) tak bardzo, bardzo, bardzo mocno bym chciała....i zaglądam tu za każdym razem z tą samą nadzieja...
  15. przyłączam się do kciukasów:)
  16. Murzynek dostał taki PRZEPIĘKNY banerek od fochu!! [img]http://img14.imageshack.us/img14/8439/murzynm.jpg[/img] proszę się częstować, ja zaraz to zrobię;)
  17. zaglądam do suni:) fajnie, że w jej przypadku to TY możesz wybrać jej najlepszy domek;) tylu chętnych....bo i piękna dama z niej:)
  18. [quote name='gosia2313']Szczerze - jeszcze bym się wstrzymała. Dowiem się co z konsulatacją okulistyczną, jaki koszt i czy można załatwić. No a po 2 muszę go lepiej poznać, aktualnie nic o nim nie wiem : ( Banerek mile widziany ;)[/QUOTE] mam nadzieje, że banerek dotrze...poproszę jeszcze pod innym adresem jakby co;) masz rację- z ogłoszeniami warto poczekać na diagnozę weta. Oby okazało się, że jest szansa dla niego, by znów widzieć świat!! ps. fajnie, że robi nas się tutaj coraz więcej;)
  19. oby ta wstrętna skóra była wynikiem pcheł!! to byłby najlepszy scenariusz dla maluchów, bo oznaczałby że są zdrowe i gotowe do adopcji:) za to mocno trzymam kciuki!! i nadal czekam na zdjęcia;)
  20. zaglądam do cudnego ślepaczka....cioteczki- zaglądajcie! słyszałam, że fochu robi piękne banerki, poprosiłam ją więc o banerek dla niego, mam nadzieje, że uda się go wykonać i że pomoże on ściągnąć tu więcej ludzi.. trzymaj się Murzynku! Gosia- myślisz, że można go już zacząć ogłaszać??
  21. staram sie nie myśleć...ale nie wytrzymuje już... panie kochany- odezwij się!!:)
×
×
  • Create New...