Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. zaglądam .. rónież mam wielką nadzieje, że sunia się odnajdzie:( oby!!
  2. właśnie też się zastanawiałam... może trzeba by tam zadzwonić...oba są podobne do 'naszej' suni... Madziakato...odezwij się? czy wszystko juz w porządku?
  3. udało się:) Korek w piątek ukaże się w DZ:) bardzo dziękuje za OGROMNĄ pomoc AgusiaP:))) a Gosie proszę aby nosiła telefon blisko siebie w weekend... KCIUKI ZACIŚNIĘTE :bigok:
  4. ciekawe jak dzisiejszy dzień minął w domu PPP i biednej Zmorki... a co u Fraszuńki naszej?? dawno nie było od niej wieści!
  5. ojoj.... ja nie pomogę niestety:( może na forum owczarkowym ? albo behawioralnym?
  6. wow...ale piękne prezenty:) szkoda, że nie święta, bo pomyślałabym że to wór świętego Mikołaja:D
  7. [quote name='Betbet']kiyoshi no ale potem zatrybiła, że to Ty?;) mnie pies dziadków po latach poznawał nawet więc może się uda. Jeśli suczka nie jest brudna w ogóle cała, to ona oprócz uszu ma też dużo ciemniejszy cały pysk od Cheri.[/QUOTE] jasne, że w końcu poznała:) ale dopiero jak powąchała porządnie:) ja kiedyś też miałam taką historię z dzieciństwa że sunię, z którą się ok. roku wychowywałam mój dziadek sprzedał... nawet nie wiedziałam gdzie zamieszkała, nic... i któregos dnia jak wracałam ze szkoły mijał mnie facet z psem łudząco przypominającym tą sunię... pomyślałam o niej, ale jej nie rozpoznałam...minęła mnie, a potem wyrwała się temu Panu i podbiegła do mnie!! to była ona:) psy są niesamowite:D
  8. [quote name='Pysia']Syn marnotrawny wrócił do domu równo ze mną. Z komputerkiem nie mógł sie rozstać, a transportu nie miał do domu. Komputerek stacjionarny, ięc jest co wozić. A Zmorowatość ma biegunke. Tzn jednorazową w domu. Za***ła cały dół.... Smód w domu ze.... Ale sie biedna musiała męczyć! Ukatrupię młodego! Dziewczynki zrobiły 3x siur na...Zmorki posłanie oczywiscie :angryy: Zniszczeń zero ( nie licząć posłanka). Młody sprzątał. Uwazam, ze taka kara jest wystarcząjaca :diabloti:[/QUOTE] co dzień to ciekawiej;)
  9. zaglądam...bidulka..taka śliczna, a tym ludziom życze by ktoś ich też tak kiedyś zamknął na starość/ w chorobie...jakkolwiek...
  10. wstawiam jeszcze jedno zdjęcie suni na prośbę Madzi.... [img]https://lh3.googleusercontent.com/-R2cmFR5e0ZQ/UYlsRdfkclI/AAAAAAAAAX4/0CSPhdg83jU/w408-h306-p-o/mi%25C5%259Bka.jpg[/img] skoro uszy nie są brudne tylko 'naturalnie' czarne, to to na pewno nie jest Cheri:(szkoda:( ... co do reakcji na właściciela...moja Gajka mnie raz nie poznała tak od razu jak została na 10 dni u kogoś innego;) więc chyba nawet to nie jest regułą!!
  11. [quote name='madziakato']Zrzuaciłam zdjęcia Cheri i tej "mojej" na pulpit, zmniejszyłam, porównałam. To na 100% nie ona. Zwróćcie uwagę , że ta moja miśka ma czarne uszole, Cheri całkiem rudawe. A to nie jest przekłamanie- na prawdę takie są. Jest wyjątkowo olbrzymia, w sensie łapy i ilość sierści- również wyjątkowo długa ta sierść...bujna... To suka ważąca na oko- minimum 45 kg- nieststy nie zważyłam jej.[/QUOTE] moim zdaniem co do wagi, to nie jest nic pewnego...jak ona ma taką wielką sierść to tylko pozornie może się wydawać, że jest taka wielka... co do Cheri- chyba nie potrafię obiektywnie ocenić...tak bardzo bym chciała żeby to była ona... obrożę na insekty mogła zgubić w lesie... jeśli Państwo chcę przyjechać, myślę, że powinni- wtedy wszystko sie wyjaśni...jak dla mnie Cheri jest na pewno bardziej podobna niż ta wcześniejsza... co do reszty- maciaszek napisała Ci wszystkie najważniejsze sprawy przy odwiedzinach potencjalnych domów;) edit. teraz się przyjrzałam, moim zdaniem Cheri jest podobna...tylko te uszy czARNE...KURCZE, MOŻE ONA JE TAK WYBRUDZIŁA;)
  12. [quote name='gosia2313']nie nic się nie stało :) To dogadaj się z tą babką, może z gazety ktoś sensowny się zgłosi :)[/QUOTE] też mam taką nadzieję... jak do tej pory...rzeczywiście same telefony, że nie ma cvzego żałować:( :(
  13. super... cały czas wierze, że jej właściciele się odnajdą..ona jest taka piękna...trudno uwierzyć, że ktoś mógł ja porzucic w lesie...
  14. [quote name='madziakato']Mi tez tak się wydaje, ale ...W sprawie Cheri - chcą przyjechać-ok. Ludzie z ogłoszenia papierowego- dla mnie trochę dziwni plus uważają, że to bardzo daleko żeby jechać. Nie mam zamiaru robić tego za nich- tymbardziej, że właśnie dziwni są. Moim szczerym zdaniem coś kombinują- najpierw suka potem pies...[/QUOTE] Ci drudzy (nie od Czeri) dla mnie też brzmią jakby coś kombinowali...może lepiej od razu im daj znać, że to nie ona, bo ma inną obrożę... brzmią wyjątkowo podejrzanie...a tu chodzi o dobro pięknego psa!!! sami nie wiedzą jakie ogłoszenie rozwieszali...??? eh...
  15. wrzucam sunię, którą Państwo przesłali Magdzie... moim zdaniem sunie mają zupełnie inne pyski, umaszczenie nie to i kształt... ale- zobaczcie [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-bzeDik1b64U/UYlUqwivizI/AAAAAAAAAXo/z4g5MOmspsc/w349-h485-no/misia.jpg[/IMG] dla łatwiejszego porónania- jeszcze raz 'nasza' sunia [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Ze3XkW_ff-Y/UYd_3zjfXQI/AAAAAAAAAXE/H6X-hRQ_6es/w363-h484-no/donka+4.jpg[/img]
  16. oj...dziwne by było, gdyby sunia uciekła z inną obrożą a została znaleziona z inną:( to raczej nie ona:( :(
  17. [quote name='zebrazebra']Po 10 maja pójdzie kolejna deklaracja :) A jak ten guzek?[/QUOTE] guzek z tego co pisze Paulina jest bez zmian. za każdym razem proszę ją by to sprawdzała, więc wydaje się, że jest ok, skoro nie rośnie lub rośnie w tempie niezauważalnym...jest więc bardzo duża szansa, że to nie jest coś groźnego... :) :) dzisiaj wpłynęło sporo pieniążków na panienkę deklaracje stałe od yoana (15zł), zachary (25zł) oraz Ada-Vebby (25zł), bardzo Wam dziekuje, że cały czas o nas pamiętacie!! :Rose:
  18. Biedna Pysia:( :( a Promka chyba całę serce juz Ci oddała:(
  19. jasne, wysyłaj;) a co do tych ludzi...zapytaj ich o jakieś znaki szczególnie...np. co sunia miała na szyi?? niech dokładnie opiszą...mi ta cała sytuacja, która opisujesz wydaje się...dziwna... edit, a w sprawie czeri- pani podała w mailu jaką obrożkę miała sunia w chwili zaginięcia, czy ta informacja się zgadza?
  20. Gosiu, ja to załatwiałam... jako że jestem teraz w Anglii i pracuje od 9-17 nie mam jak zadzwonić:( dlatego wysłałam maila z prośbą o umieszczenie ogłoszenia i podanie numeru konta... pani chyba myślała, że numer z maila to mój numer, dlatego zadzwoniła do Ciebie... napisze do niej jeszcze raz pod koniec tygodnia i może uda się go umieścić w kolejny piątek, jak nie w ten... wybacz zamieszanie... na tablicy zablokowali mnie i nie przyjmują juz ogłoszeń Korka:( nie wiem dlaczego...masakra...
  21. Madziu, ja pozwoliłamsobie zrobić ogłoszenia suni na różnych portalach z moim mailem, kontaktowych i dostałam odpowiedź... jeśli sunia reaguje na imię Cheri0- to chyba mamy jej właściciela...numer śle Ci na priv... i trzymam kciuki, zadzwoń tam- proszę
×
×
  • Create New...