-
Posts
23497 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
42
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kiyoshi
-
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
strasznie smutne to wszystko:( Pysi współczuje, bo wyobrażam sobie jakiego musiała mieć stresa... widać Premia bardzo silnie przezyła tą całą sterylizacje, może odezwały sie znów stare lęki...biedna sunia, co ona musi mieć w tej swojej małej główce, żeby aż pod tują się chować...i to przed kim? przed Pysią naszą, która tak ją pokochała... oby szybko doszła do siebie.... -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
dobrze, że sunie już po...teraz powinno być z górki...zacznie się goić..będzie dobrze:) -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
kiyoshi replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='faith35']Czekam na info jak psiaki dojadą i liczę na jakieś zdjęcia.. ;)[/QUOTE] wszyscy liczymy;) kciuki zaciśnięte by szybko zaaklimatyzowały się w nowym miejscu -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za dzisiejsze sterylki....bądżxie dzielne sunie i TY Pysiu.. -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
o rany...Pysiu:) masz wielkie seducho do tych bid naszych.... -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
kiyoshi replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
zaglądam:) i z całęgo serduszka cieszę, się, że tyle dobrych osób pojawiło sie tutaj!! maluchy już jutro wyruszają, by rozpocząć nowe, lepsze, życie;) prawda? -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Pysia...co to takiego pożerało Twój czas ostatnio?? pisz nam tutaj:) :) i pogłaskaj sunieczki od kiyoshi;) -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']No coś TY :) jak tylko mogę zawsze jestem u Koreczka i nadal będę z wami ;) Nigdy nie wiadomo co to za człowiek jest po drugiej stronie jak dzwoni...ale czasami można wyczuć, że to absolutnie nie ten domek...[/QUOTE] z tym muszę się zgodzić...czasem da się wyczuć....a Gosia ma na pewno większe doświadczenie niż ja... ...mi po porstu tak cho...rnie żal, że on nadal tam:( ps. dzięki Agusia, Gabi, Mysza, że nas nie opuścicie;) -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
kiyoshi replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
zaglądam do psiaczków i trzymam kciuki za piątek:) wspaniale, że je zabieracie:) -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Gosia...przepraszam, że tak... ale może trochę za szybko te wszystkie osoby spisujesz na straty??? przez telefon to może być co innego niż na żywo...(ja nie raz bym się w ten sposób przejechała! i pozbawiła psów dobrych domów!!) może warto zaprosić do schroniska? poprosić o przedstawienie warunków? tyle miesięcy minęło...zbliżają się wakacje... będzie coraz ciężej... poza tym- facet nie miał obowiązku wiedzieć, że Twój numer jest w ogłoszeniu więcej niż jednego psa... -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Agusia dziękuje, że nadal jesteś tu z nami:) -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
skoro Pani przerażona dwopakiem to widać nie zasługuje na nasze skarby;) szkoda, że nie wie co traci;) -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
kiyoshi replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
zaglądam..ten mały biały to mój ulubieniec... wspaniały ma nosek:D -
piękne zdjęcia- widać, że Darma WRESZCIE szczęśliwa- i psy lubi i ludzi;)
-
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
kiyoshi replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
ciesze się, że tak się tu ruszyło!! już coraz bliżej dla psiaczków do zdrowia i DS:) uwielbiam zwłaszcza tą białą malą z brązowym noskiem...to chyba ona jest szczeniaczkiem?? moje pytanie- czy nużycę da sie całkowicie wyleczyć??? -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
kiyoshi replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nilsson']Zostały przywiezione z interwencji z patologicznej rodziny.Są chyba spokrewnione ,jeden to jeszcze szczeniak.[/QUOTE] to są pieski?? jakoś mi się 'ubzdurało' że to sunie... -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
kiyoshi replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
i ja zaglądam:) urokliwa panna:) trzymam kciuki za cudowny domek stały dla niej:) -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
ja również mam taką nadzieje...chociaż zawsze wakacje są cięższe niż np. pażdziernik, który- w moim odczuciu- jest chyba najbardziej obfity w adopcje.... gdzie ten domek dla Koreczka...obiecałam sobie, że znajdę mu dom w przeciągu trzech miesięcy a ten czas własnie mija..... :( taki piękny pies.... -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
to się porobiło... ciekawe czy Pani się zdecyduje....miejmy nadzieje, że tak:D i że oczywiście pokocha je obie:) a Tobie Pysiu- spokoju! bo zwariujesz kiedyś przez te nasze psiurki;) -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
kiyoshi replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
wspaniale że coraz więcej tu osób!! razem uda nam się je uratować, na pewno:) nawet nie chce myśleć jak musza cierpieć:( czy one są ze sobą spokrewnione?? ile mniej więcej mają lat?? jak to możliwe, że zostały doprowadzone do takiego stanu...nikt ich nie widział przez ten cały czas? nikt nie zgłosił?? straszne...... -
MINGO ZA TM...:((( DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC...
kiyoshi replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
jeśli potrzebujecie kogoś do zrobienia ogłoszeń- mogę pomóc -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
kiyoshi replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
deklaruje 10 zł stałej... i zaraz prześlę 50 zł jednorazowej -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
oj..to smutne co piszesz, bo pokazuje, jak mocno musiały być krzywdzone przez jakiegoś zwyrodnialca... taki strach do mężczyzn nie wziął by sie przecież z nikąd:( biedne dziewczyny:) masz z nich taką pociechę;) -
MINGO ZA TM...:((( DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC...
kiyoshi replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
o może by tam Mingusia zacząć ogłaszać?? ,śliczny psiak- domek powienien znaleść się bardzo szybko:) tym bardziej, że moja Zośka już mu pokazałą, że ludzie są fajnie, po ogródku się biega, w domu nie trzeba kryć się po kątach itd;) osuper z niego psiaczek z tego co słyszałam:)