Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. strasznie smutne to wszystko:( Pysi współczuje, bo wyobrażam sobie jakiego musiała mieć stresa... widać Premia bardzo silnie przezyła tą całą sterylizacje, może odezwały sie znów stare lęki...biedna sunia, co ona musi mieć w tej swojej małej główce, żeby aż pod tują się chować...i to przed kim? przed Pysią naszą, która tak ją pokochała... oby szybko doszła do siebie....
  2. bardzo dziękuje za obecność:) prawde mówiąc- nie sądziłam, że nadal taki ruch u Zosi:) to wspaniale że jesteście;))) pewnie jutro dotrą najświeższe informacje z życia Zosi:)
  3. dobrze, że sunie już po...teraz powinno być z górki...zacznie się goić..będzie dobrze:)
  4. [quote name='faith35']Czekam na info jak psiaki dojadą i liczę na jakieś zdjęcia.. ;)[/QUOTE] wszyscy liczymy;) kciuki zaciśnięte by szybko zaaklimatyzowały się w nowym miejscu
  5. trzymam kciuki za dzisiejsze sterylki....bądżxie dzielne sunie i TY Pysiu..
  6. o rany...Pysiu:) masz wielkie seducho do tych bid naszych....
  7. zaglądam:) i z całęgo serduszka cieszę, się, że tyle dobrych osób pojawiło sie tutaj!! maluchy już jutro wyruszają, by rozpocząć nowe, lepsze, życie;) prawda?
  8. Pysia...co to takiego pożerało Twój czas ostatnio?? pisz nam tutaj:) :) i pogłaskaj sunieczki od kiyoshi;)
  9. [quote name='AgusiaP']No coś TY :) jak tylko mogę zawsze jestem u Koreczka i nadal będę z wami ;) Nigdy nie wiadomo co to za człowiek jest po drugiej stronie jak dzwoni...ale czasami można wyczuć, że to absolutnie nie ten domek...[/QUOTE] z tym muszę się zgodzić...czasem da się wyczuć....a Gosia ma na pewno większe doświadczenie niż ja... ...mi po porstu tak cho...rnie żal, że on nadal tam:( ps. dzięki Agusia, Gabi, Mysza, że nas nie opuścicie;)
  10. zaglądam do psiaczków i trzymam kciuki za piątek:) wspaniale, że je zabieracie:)
  11. Gosia...przepraszam, że tak... ale może trochę za szybko te wszystkie osoby spisujesz na straty??? przez telefon to może być co innego niż na żywo...(ja nie raz bym się w ten sposób przejechała! i pozbawiła psów dobrych domów!!) może warto zaprosić do schroniska? poprosić o przedstawienie warunków? tyle miesięcy minęło...zbliżają się wakacje... będzie coraz ciężej... poza tym- facet nie miał obowiązku wiedzieć, że Twój numer jest w ogłoszeniu więcej niż jednego psa...
  12. Agusia dziękuje, że nadal jesteś tu z nami:)
  13. skoro Pani przerażona dwopakiem to widać nie zasługuje na nasze skarby;) szkoda, że nie wie co traci;)
  14. zaglądam..ten mały biały to mój ulubieniec... wspaniały ma nosek:D
  15. piękne zdjęcia- widać, że Darma WRESZCIE szczęśliwa- i psy lubi i ludzi;)
  16. ciesze się, że tak się tu ruszyło!! już coraz bliżej dla psiaczków do zdrowia i DS:) uwielbiam zwłaszcza tą białą malą z brązowym noskiem...to chyba ona jest szczeniaczkiem?? moje pytanie- czy nużycę da sie całkowicie wyleczyć???
  17. [quote name='Nilsson']Zostały przywiezione z interwencji z patologicznej rodziny.Są chyba spokrewnione ,jeden to jeszcze szczeniak.[/QUOTE] to są pieski?? jakoś mi się 'ubzdurało' że to sunie...
  18. i ja zaglądam:) urokliwa panna:) trzymam kciuki za cudowny domek stały dla niej:)
  19. ja również mam taką nadzieje...chociaż zawsze wakacje są cięższe niż np. pażdziernik, który- w moim odczuciu- jest chyba najbardziej obfity w adopcje.... gdzie ten domek dla Koreczka...obiecałam sobie, że znajdę mu dom w przeciągu trzech miesięcy a ten czas własnie mija..... :( taki piękny pies....
  20. to się porobiło... ciekawe czy Pani się zdecyduje....miejmy nadzieje, że tak:D i że oczywiście pokocha je obie:) a Tobie Pysiu- spokoju! bo zwariujesz kiedyś przez te nasze psiurki;)
  21. wspaniale że coraz więcej tu osób!! razem uda nam się je uratować, na pewno:) nawet nie chce myśleć jak musza cierpieć:( czy one są ze sobą spokrewnione?? ile mniej więcej mają lat?? jak to możliwe, że zostały doprowadzone do takiego stanu...nikt ich nie widział przez ten cały czas? nikt nie zgłosił?? straszne......
  22. jeśli potrzebujecie kogoś do zrobienia ogłoszeń- mogę pomóc
  23. deklaruje 10 zł stałej... i zaraz prześlę 50 zł jednorazowej
  24. oj..to smutne co piszesz, bo pokazuje, jak mocno musiały być krzywdzone przez jakiegoś zwyrodnialca... taki strach do mężczyzn nie wziął by sie przecież z nikąd:( biedne dziewczyny:) masz z nich taką pociechę;)
  25. o może by tam Mingusia zacząć ogłaszać?? ,śliczny psiak- domek powienien znaleść się bardzo szybko:) tym bardziej, że moja Zośka już mu pokazałą, że ludzie są fajnie, po ogródku się biega, w domu nie trzeba kryć się po kątach itd;) osuper z niego psiaczek z tego co słyszałam:)
×
×
  • Create New...