Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. [quote name='Pysia']O Premke juz miałam telefon- obiecujacy :) W lecznicy pan dostał od nas telefon bo powiedział, że znajoma chce adoptować psa.[/QUOTE] no no no:) nie dziwie się, że Premia ma wzięcie:) pupką rusza najżwawiej z całej trójki (wybacz Pysia;))) sunie rzeczywiście ujmujące!!! tylko kochać! Premia wygląda jak prawdziwa gwiazda z Hollywood, a promocja przy niej- wyciszona.... co do Promocji, dzisiaj dowiedziałam się, że urodziła małe w przytulisku i wszystkie zostały uśpione:( :(
  2. [quote name='Romina_74']Zosia wygląda kwitnąco :) Ten rozwiany, błyszczący włos :) Widać, że jest szczęśliwa![/QUOTE] tak kochane:) a mi Zosia przypomina Darme- i z wieku i z charakterku... Zosieńka bezpieczna, szczęsliwa...oby Darmie tez się udało:)
  3. dzisiaj rano podmieniłam zdjęcia Korka na te nowe na tablica.pl i juz 3 osoby pobrało numer z ogłoszenia!!!! błagam...zadzwońcie!!!!
  4. [quote name='Pysia']Nie wiem czy rodziła. Zesikała mi się w nocy na posłanie Zmorki , sika często, pije dużo. Może to rzeczywiscie ropomacicze. Jak tak, to dobrze ze otwarte. Dzisiaj sie dowiemy. Noc przespały w pokoju na dole ze Zmorką spokojnie. Za to rano już o 5-tej panna Premia naskoczyła na Zmorke swoim szczeko- śpiewem :mad: Potem o 7:30 :mad: A tak chciałam pospać do 8-mej. Musiałam wstać i iść z nimi na dwór. Same królewny nie chciały :evil_lol: Nie boją się grzmotów. Bo jak byłyśmy na dworze to akurat grzmiało. Zero przejęcia się tym. Jak grzmotów to i petard pewnie też, bo najczęściej tak to jest.[/QUOTE] Pysia, taka Ci jestem wdzięczna, że zaopiekowałaś się Promocją!! z niepokojem czekam na informacje od weta...biedna jesteś- zamiast odpoczywać w długi weeknd- czeka Cie wyprawa do weta i jeszcze nawet soie nie pośpisz!!:D a Premii trzeba zacząć robić ogłoszenia i niech zmyka do domku, gdzie będzie jedynym, rozpieszczonym psem:) co Ty na to? w umowie można zawrzeć konieczność sterylizacji suni! jeśli chcesz mogę jeszcze dziś/jutro zrobić jej ogłoszenia:) i Zmorce posłanie osikać- fe sunki:( :mad:
  5. [quote name='andegawenka']Potrzebny jest czas a tego Czaki w nowych domach nie otrzymał:roll:[/QUOTE] dokładnie:( biedny Czakuś:( cudne te zdjęcia jego...
  6. [quote name='__Lara']Będę podnosić :)[/QUOTE] też zaglądam;)
  7. [quote name='gosia2313']Możesz, ale raczej stąd - są pomniejszone do wymiarów dogo [URL]https://picasaweb.google.com/105403799412769020996/Korek114112BoksNr14[/URL] Jak coś to można mu odnowić ogłoszenia z tymi zdjęciami[/QUOTE] wrzucam więc przepiękne fotki Koreczka.. to pierwsze lubię najbardziej i chyba ono pójdzie do DZ [img]https://lh6.googleusercontent.com/-sboY3IqGaUw/UYEYeDEwT3I/AAAAAAACBB0/Czpq1e5vH0s/s512/kasiakrupa%2520%252865%2520of%25201%2529.jpg[/img] a to może będzie promować ogłoszenia- cudne, kolorowe!! [img]https://lh5.googleusercontent.com/-mj8kGGdJvWM/UYEYfGC7v3I/AAAAAAACBCI/W-GiLuFVROk/s512/kasiakrupa%2520%252866%2520of%25201%2529.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-h18LQcCO0ok/UYEYd7NYUAI/AAAAAAACBB8/JpB14UA9nQs/s640/kasiakrupa%2520%252863%2520of%25201%2529.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-lV3JjQO94vA/UYEYdNLUzWI/AAAAAAACBBo/i4jlbJlthqE/s512/kasiakrupa%2520%252861%2520of%25201%2529.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-ysUArMafTpA/UYEYdGazBJI/AAAAAAACBBg/r_e4XxQWh1w/s512/kasiakrupa%2520%252862%2520of%25201%2529.jpg[/img] niezwykłe te zdjęcia...z całego serca dziękuje!! na dnich zrobię nowe ogłoszenia Korka z krótszym tekstem, i tymi zdjęciami...zobaczymy...w końcu musi się udać!!
  8. [quote name='Pysia']Prawda ze Fraszka taka biedniutka że aż rozczula? Dobrze że panny P zostały zabrane, bo pewnie ten sam los by je czekał ;([/QUOTE] dokładnie Pysiu...:( biedna Promocja...co z jej dziećmi?? a może w przytulisku urodziła i uśpili? tak się o nią martwię:( kto by pomyślał, że tak to się poukłada:( historia suniek coraz bardziej mnie zaciekawia...ktoś je wyrzucił, podrzucił, może pseudohodowla jakaś???? eh- te wiochy przeklęte:( :( :( a Fraszencja maluteńka...tak sądziłam wcześniej po opisie, że ma jakieś 7 kg...bez tych kłaczków to na pewno prawdziwa drobinka, trzeba dobrze odkarmić, bo tam pewnie byle co i byle kiedy jadła:(
  9. [quote name='Pink']Podczytuje na okraglo ale teraz musze zapisac, bo to szukanie mnie zameczy :cool3:[/QUOTE] witamy cioteczko:) rzeczywiście ten watek zrobił się lepszy niż nie jedna telenowela;) :) ciągle tu zaglądam i podczytuje, co też nasze kudłatki wyczyniają... tak się ciesze, że najbardziej śmierdzące kudły powycinane!! Fraszke pewnie trzeba będzie prawie do skóry wyciąć, ale to też pomoże ocenić jej ciałko zupełnie nie widoczne pod tymi dredami... cieszę się na to co piszecie o jej stanie psychicznym:) mam przeczucie, że jeszzce kilka dni i będzie z nią naprawde dobrze:) teraz tylko martwie się bardzo o Promocję:( oby to nie było nic poważnego:( ale miała szczęście sunia....tam nikt by nawet na nią uwagi nie zwrócił:( o leczeniu zapomnij całkiem:((((((
  10. [quote name='gosia2313']Zdjęcia Korka w oryginalnych rozmiarach są na FB schroniska :)[/QUOTE] Gosiu, bardzo dziękuje:) właśnie obejrzałam fotki:) a czy mogę je także TUTAJ na wątek wrzucić???
  11. [quote name='Pysia']Młodsza zadziorna nie jest. Ona broni starszej ;) Bez niej obok nie naskakuje na Zmorke. Promocja jest ciągle obok mnie, wiec jak Zmorka podchodzi to Premia na nią :) Gdy Promocji nie ma jest totalny spokój. Dobrze byłoby je rozdzielić. Ale skąd wziąść kolejny DT ? Starszej trzeba podbudować pewność siebie a przy Promocji ciężko będzie. Zawrotu głowy nie mam, tylko mi kręgosłup pęka :evil_lol: Teraz obie wtulone w siebie usnęły na posłanku. Przykryłam je, bo im zimno było. Poszłam na góre, zapalić do garazu a one nadal słodko śpią :) Promocja to moja ulubienica a Premia- TZta :) O dziwo, on przychodzi na dół wymizać ją. A Premia na jego widok kręci od połowy ciała aż po czubek ogona i całuje, całuje, całuje :loveu: Kupiła go sobie. I dobrze bo już byłyby fochy na to jej darcie japy ;) On nie lubi szczekajacych psów. Za to kocha niufy nad życie.[/QUOTE] wspaniale, że TZ zadowolony:) uff...Premia potrafi się zakręcić;) też pomyślałam, że dobrze byłoby je rozdzielić...tylko gdzie?? piszesz, że kręgosłup Ci pęka...to suniaczki takie ciężkie?? Pysiu- na jutrzejszą wizytę Promocji musimy nazbierać...może z kąta Fraszki uda się coś przeznaczyć, malawaszko? ciekawa jestem też co u Fraszki...jak minęła pierwsza doba u Ulki??
  12. [quote name='Pysia']Są u mnie :) Obie tak cudne, że klękajcie narody! Śmierdziele masakryczne chciał nie chciał- wykąpać musiał. Dzisiaj zimno, ale TZ wywaliłby mnie z domu z takimi smrodami. Malawaszka przytrzymała i trochę wyczesałam z najgorszego obie. Potem wykąpałam i posuszyłyśmy o tyle o ile bo suszarka to wielki STRACH. Chociaż widziałam gorsze reakcje ;) W sumie nie było tak źle, ale sadyszczenie sie nie leży w naszej gestii ;) Starsza- Promocja - jest jakby z jamnikiem szorstkowłosym. Nie znam sie na tej rasie, ale przypomina go bardzo. Takiego długowłosego szorściaka. Chociaż sierść ma milsza w dotyku. Promocja jest bardziej bojaźliwa. Jest też kompletnie poddańcza. I daje ze sobą zrobić wszystko nawet sie nie wyrywając. Promocja - młodsza- to taka iskra. Pierwsza wchodzi, wychodzi. Tutaj z czesaniem i kąpielą nie było tak prosto. Ale powtarzam- spokojnie sama ja wykąpałam. Wyczesywać trzeba w dwie osoby i suszyc tez. Promocja już tak brzunia nie pokazuje. Za to cieszy się non stop. Agresji do człowieka zero. Za to już zaczyna startować do Zmorki. Ona jakby broni stada jakim są one dwie. Zmorka będzie strasznie biedna. Popracuję nad relacjami bo Promocja skacze do niej ujadając i ją zapędza w kąt. Oczywiscie nie pozwalam. Mała tez stróżuje na dworze ujadając jak typowy mały skrzat :mad: Obie są mega całuśne i miziaste. Starsza jest stanowczo pod wpływem młodszej - stłamszona. Zmmorka oczywiście jest na etapie : " wypiję całą ich wodę, położę sie na ich posłanku" ;) Ona tylko tak potrafi sygnalizować że wazna. Obie PP są niesamowicie słodkie. Tylko zaraz mi odpadnie kręgosłup. Malawaszce tez :evil_lol: No to sobie żyjemy. Proszę o kciuki dotyczace zdrowia bo obie nie były szczepione szczepionką która ma w sobie kk- sprawdziłam. Dostały od ręki ImmunoDol. Karme wszamały tak, że masakra. I to ilości duże. Chudzinki straszne. A jutro z buta wet, bo Promocji leci coś z czerwonym z psioszki :( Ja podejrzewam, ze ona rodziła i sie oczyszcza. Ma sporo mleka w sutkach. Może to i ropomacicze, ale z mlekiem ...Nie wiem. Nie pije nagminnie. Musimy na USG szybciutko. Dzisiaj już kicha. Zaczynają się wydatki niespodziewane. Ale najważniejsze, aby zdrowa była! Znou mi naskoczyła Premia na Zmorkę bo ta chciała do mnie podejść :mad:[/QUOTE] o rany Pysiu.... dobrze, że Promocja miała tyle szczęścia i że trafi do normalnego weta! który obejrzy ją i oceni jej stan....jeśli nie dawno rodziła....to gdzie są młode??:((( a młodsza!! PREMIA;) zadziorna...nie dobrze... to masz teraz zawrót głowy:( mam nadzieje, że się uspokoi...trzeba jej twardo pokazać gdzie jej miejsce! i może spytać kogoś od jamników o nasze piękne;) trzymaj się tam Pysiu i nie daj się!! jak dasz rade- wrzuć też fotki wypięknionych panienek;)
  13. dziękuje cioteczki, że nadal nas odwiedzacie:D
  14. a ja wypatruje nowych zdjęć;) teraz sobie uświadomiłam, że ogłoszenie w DZ w ten weekend trochę mijałoby się z celem, bo to przecież długi weekend;) za tydzień spróbujemy!
  15. PYsiu, znając Twoją ręke do psów z innych wątków, wiem, że żadna z panienek P długo u Ciebie nie zagrzeje;) szybko przerobisz je na bóstwa (zresztą, wcale im do tego nie jest daleko;) a potem wyszykujesz do domku..oczywiście pomogę w ogłaszaniu, jeśli będziesz chciała... fajnie, gdyby udało im się znależć wspólny domek... ciekawe czy pannice juz w drodze do Sarnowa?? i jak Fraszka spędziła pierwszą noc poza śmierdzącą budą?? pewnie jej koleżanki z boksu za nią tęsknią:( :( czekam z niecierpliwością na wieści... ps. u nas niestety nie ma długiego weekendu:( więc za chwile zmykaj do pracy- eh...fajnie Wam;)
  16. [quote name='merryjanee']Proszę moje kochane, bazareczek : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242883-Fijo-fijo-fijo%C5%82ki-wszystkie-sznupki-diobo%C5%82ki-%21-Jedyny-taki-na-DOGO%21-Do-30-05?p=20794793#post20794793"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242883-Fijo-fijo-fijołki-wszystkie-sznupki-diobołki-!-Jedyny-taki-na-DOGO!-Do-30-05?p=20794793#post20794793[/URL] A to mój drugi bazarek, także zapraszam : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242766-Bazarek-na-hotel-dla-Sami-ksi%C4%85%C5%BCki-ciuchy-kalendarze-i-wiele-innych-%21-do-05-05"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242766-Bazarek-na-hotel-dla-Sami-książki-ciuchy-kalendarze-i-wiele-innych-!-do-05-05[/URL][/QUOTE] [B][COLOR=#ff0000]BARDZO CI DZIĘKUJEMY KOCHANA ZA BAZAREK[/COLOR][/B] i wszystkich z wątku gorąco prosimy o zaglądanie, podbijanie, przesyłanie i ....może też kupowanie;)))
  17. [quote name='Pysia']Też się popłakałam... A zaraz do pracy.... Taka bidniutka malutka :-( Matko kochana! Fraszeńko- już wszystko dobrze![/QUOTE] witam w klubie nienormalnych...ja też się popłakałam na te zdjęcia Fraszki:( jaka Fraszenka maleńka, zainteresowana, ale i wycofana....mówię Ci malawaszka, ona człowieka przez te 8 miesięcy widziała tyle razy co na palcach policzysz... dlatego nie dziw jej się... ona jest przepiękna po prostu!!! wyjątkowa... kiedy zamierzacie kąpać, strzyc i ogarniać bidę?? A klub PP jutro wyrusza w dalszą drogę??? przydałoby się sprawdzić u weta, czy sunie czasem nie są zaczipowane...sprawdzałam po necie- nikt takich suń nie szuka, ale różnie to bywa...na pewno są w typie jakiejś rasy, i takie proludzkie!! miały dziś wielkie szczęście! pare miesięcy w tym syfie....i nawet Fraszka mogłaby się ich przestraszyć:(
  18. Fraszka daje się miziać!!!!!!:) huuuurrrraaaa!!! taka malutka i drobniutka się wydaje w porównaniu do rodzinki;) ale wszystkie pięknie wyglądają na tej trawce:)
  19. wow..ale piękne zdjęcia:) rzeczywiście troszke jakby jamnisie;) ale śliczne!:) a jak Fraszka???
  20. [quote name='AgusiaP']Dziewczynki ja prawdopodobnie będę miała dostęp do internetu dopiero w poniedziałek w pracy ;) paaaa ;)[/QUOTE] będzie nam Ciebie brakować Aguś:( :( nie tylko u Czakusia:(
  21. [quote name='Pysia']Chyba wystraszyła sie ze będzie mnie musiała wyciagać zza krat i o[URL="http://www.dogomania.pl/forum/newreply.php?do=newreply&p=20794494"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/clear.gif[/IMG] Odpowiedz z cytatem[/URL]dezwała się na gg :evil_lol: Zrzuca fotki ;)[/QUOTE] jajko tu zaraz zniosę;)
  22. [quote name='MALWA']Super, że sunie już bezpieczne. Tylko ja nie widzę żadnych zdjęć z numerami 85 i 83, a to właśnie te sunie, tak? U mnie chyba inna strona się otwiera, z innymi psiakami.....[/QUOTE] ciotki..to te sunie:) nr 83 [img]https://lh6.googleusercontent.com/-o_gXzwi8IkU/UX_uErdljgI/AAAAAAAAAUc/UMlyLcuxyDE/w300-h225/83.jpg[/img] nr 85 [img]https://lh5.googleusercontent.com/-g8Vs_Ol0qrk/UX_uEowN2NI/AAAAAAAAAUg/sd6hihyJeLY/w300-h208/sunia+85.jpg[/img] ciekawe co u nich, i u Fraszki przede wszystkim...malawaszko...napisz coś wreszcie;) [B]koja[/B]- BARDZO dziękujemy Ci za deklaracje kochana;)
  23. [quote name='malawaszka']ahahaha wcale a wcale :turn-l: zwłaszcza ta masakra :evil_lol: Zawsze "dołamy" więc i teraz w takiej świetnej ekipie podołamy - dla nich - musimy i już! A dwie sunie - imiona im wymyślaj! znają się i lubią - siedziały razem w przytulisku i teraz razem w samochodzie - będzie dobrze :loveu: na wariata trochę wyszło, ale szkoda było zmarnować transport[/QUOTE] OMG!!!! !!!!!!!!!!wlasnie weszlam i oczom nie wierze!! ale sie suniom poszczescilo!! mam tylko nadzieje, ze nikt ich nie bedzie szukal z okolic Kalisza:( :( bo oni tam chyba nie maja czegos takiego jak kwarantanna...a sunie trafily tam- jak sie nie myle, kilka dni temu...dzis rano umiescilam je zreszta na znalezionych psach.... na pewno sa cudowne, dobrze, ze kudlaczka dala sie latwo zlapac:) mission complete!!!
  24. wow...ale się podziało!! po pierwsze- raczyna- jesteś super silna i konkretna kobita!!! w 100% popieram wszystko co napisałaś:) po drugie- praca z behawiorystą dla Czakusia to naprawde wielka szansa!! Agata...wielkie ukłony!! :)
  25. [quote name='merryjanee']wczoraj niestety już się z bazarkiem nie odrobiłam, ale dzisiaj na pewno go otworzę :) tak więc czekajcie! a tytuł super :)[/QUOTE] jeden dzień nic nie zmieni, marryjanee;) powinnam mieć wieści od razu jak sunia odjedzie z przytuliska, więc jak tylko będe przy necie dam Wam znać jak poszło.. mój kolega obiecał tam pojechać trochę wcześniej i spróbować kudłatke uspokoić... tym czasem w ostatnich dniach do tego przytuliska przyjęto kolejne 3 sznaucerowate psy...baaardzo w typie rasy...skąd oni je biorą?? zapchają do brudnych, śmierdzących boksów i znów liczą, że ktoś za nich odwali całą robotę... ręce opadają i tylko marze, kiedy wreszcie ktoś weźmie się za te wszystkie pseudo- przytuliska!! przecież tak nie może być!! jakby się komuś nudziło- zobaczcie... [url]http://goluchow.pl/aktualnosci/cms/1289[/url] nasza sunia to numer 66.
×
×
  • Create New...