Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. dziewczyny- prześlijcie numer konta... może uda się chociaż dla jednej uzbierać tak na szybko?? pomóżcie- proszę... to prawda- sunie muszą potwornie cierpieć, a w schronie- nie dość że się nie wyleczą, to jeszcze inne mogą zarazić... jakiś bazarek by się przydał... wysyłajcie zaproszenia, ściągajcie ludzi....
  2. oj tak:) jej mordka coraz mocniej uśmiechnięta... szkoda, że nie wszystkie pieski tak mogą... przez przypadek trafiłam na takie wątek- 3 SUNIE Z INTERWENCJI W STANIE SKRAJNEGO WYCIEŃCZENIA- może zaglądniecie chociaż? w grupie siła.... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243524-Trzy-małe-bardzo-chore-kundelki-z-interwencji-w-schronisku-PILNIE-POTRZEBNA-POMOC"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243524-Trzy-małe-bardzo-chore-kundelki-z-interwencji-w-schronisku-PILNIE-POTRZEBNA-POMOC[/URL]!!! może dam rade wkleić zdjęcie [img]http://images44.fotosik.pl/701/3e1899adbe2dbf71med.jpg[/img]
  3. dzięki Myszko za odwiedziny...smutno tu u Korka i pusto... nic się nie zmienia, a czas płynie nieubłaganie:( :( zainteresowanie z ogłoszeń znikome...mimo że zdjęcia tak piękne!!
  4. wow...dużo macie ostatnio adopcji 'zasiedziałych' psiaków... wspaniale:) to chyba zasługa budy weterana... :)
  5. o matko:( weszłam przez przypadek ale serce mi pęknie jak nie pomogę... koniecznie do hoteliku...tylko jak? wszystkie?? to 750 zł/m-c plus leczenie.... nie wiem czy stałą..czy jednorazowo, ale pomogę na pewno....
  6. kolejny tydzień z Zosiowego życia minął równie spokojnie...pannica grzeczna, zakończyła etap wydrapywania drzwi- miejmy nadzieje- na dobre;) śpi grzecznie w domu- ale ponoć TYLKO na łóżku :razz: księżniczka;) a w dzień wygrzewa się na słoneczku i biega radośnei z Mingulcem po ogródku:) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-sUgyWOutqPw/UZjuGgmm_PI/AAAAAAAAAa0/FlbmXpRaFD8/w703-h527-no/DSCN4050.JPG[/img] i z Mingulcem w tle;) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-AH-QSKaKC-o/UZjuDtle2ZI/AAAAAAAAAa4/5u_MZ3z3V7c/w395-h527-no/DSCN4039.JPG[/img]
  7. ależ tu cisza..... wszyscy weekendują;) miłego dnia! mam nadzieje, że wszystko dobrze u Raczyny... ciekawe co z tą sunią:(
  8. coś w tym jest, że Premka by się do telewizji nadawała....jest wyjątkowo urocza, tylko, żeby chociaż jedno oczko było jej jeszcze widać;) i kilka sztuczek nauczyć...no!!! Ktoś tu ma 'łeb do interesów' ;)
  9. zaglądam do psiaka:) przecudny się zrobił po wizycie u fryzjera:D zresztą- w ogóle jest cudny:loveu: no i dobrze, że pozbył się futerka, bo i kleszcze usunięte... przeczytałam wątek ale nigdzie nie wypatrzyłam, co z tym guzkiem co miał na głowie?? co powiedział wet na to?
  10. przecudne te fotki:D a u Premki najbardziej ubóstwiam jej puchate łapki:) tak pięknie je do zdjęć wystawiła:D
  11. cudowne zdjęcia:) sunie takie szczęśliwe!! Pysiu...wspaniała z Ciebie opiekunka:D
  12. Siwek chyba mieszkał na tym osiedlu przy Borka, prawda? (Szopienice?) spotkałam go tam raz czy dwa na spacerze z tamtą rodziną... ciekawe jak się czuje gdy tam wraca, pewnie pamięta jeszcze drogę 'do domu'...
  13. kolejny dzień rozpoczęty od zdjęć Fraszeczki:) naprawde nie mogę się napatrzeć:loveu: zkoda, że Pysiowe sunie tez nie załapały się na nową sesję, ale...one mają mnóstwo pięknych zdjęć:) a propos- jak tam plany sterylkowe dziewczyn? Promka chyba już wkrótce pójdzie??
  14. :) zaraz obejrzę:) mocno im wszystkim kibicuję
  15. znów musiałam obejrzeć zdjęcia Fraszki...to najlepsze lekarstwo na wszystko!!! jej szczęśliwy pyszczek nawet najciemniejsze chmury rozgarnia;)
  16. [quote name='Mysza2']Robisz to co trzeba, ogłaszasz:)[/QUOTE] nowy pakiecik ogłoszeń dla Korka przygotowany;)
  17. to prawda:) Zosia lubi pozować;) zresztą- bardzo wdzięczna z niej modelka;)
  18. dokładnie:) dla mnie te 'nieostre' także są przepiękne:) a jak czują się panienki P??
  19. [quote name='malawaszka']poślij mu koniecznie :) a ja muszę wysłać do gminy papiery to druknę tez kilka zdjęć - niech widzą![/QUOTE] to dobry pomysł:) może urzędników uda się jakoś 'przebudzić', bo tam jeszcze inne bidy czekają:(
  20. [quote name='ULKA12']Powinnaś te zdjęcia pokazać w schronisku.[/QUOTE] wątpie aby w tamtym miejscu kogokolwiek zainteresowały dalsze losy Fraszki.... za to pokazać muszę Wojtkowi, który...też nie do końca w nią wierzył....
  21. Fraszka sprawia, że mam ochotę tylko płakać- ZE SZCZĘŚCIA!!!:loveu: jest urocza, śliczna i jaka przeszczęśliwa na tych rączkach, przytulana, głaskana!:) nie do wiary, że to ona.... tak bardzo Wam wszystkim jeszcze raz dziękuje za wyciągnięcie jej!!! gdyby nie Wy...nie wiem co stało by się z tą biedą:( ona przecież była spisana na straty....:( cud że jej nie uśpili.... to cud....:)
  22. o matko....:angryy::angryy: brak mi słów....
  23. o matko...jak można tak sunie puszczać:( przecież ona może mieć cieczke i co z młodymi zrobią:( tragedia... a co do identyfikatora to tez uważam, że powinnaś ich nastraszyć! powinna mieć przynajmniej tyle na szyi!! facet powinien chociaż Ci podziękować a nie- jeszcze Ty masz mu psa odwozić... eh....
  24. dla mnie też to wszystko jest jakieś dziwne:(
  25. zaglądam....biedaczek z niego:( jak pomóc?? czy on jest w Olkuszu>???
×
×
  • Create New...