-
Posts
23497 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
42
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kiyoshi
-
Dyzio staruszek po wypadku do kochania potrzebuje dt/ds (chory..)
kiyoshi replied to kucyk's topic in Już w nowym domu
zaglądam do biedaka:( dramat:( :( -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
kiyoshi replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
deklaracja za kolejny miesiąc wysłana- znów zapomniałam wpisać niku z dogo (Iza Ż) przytulanki dla Muminów:D -
zapisuje się u ślicznego na zaproszenie G.- jeszcze wrócę i doczytam,
-
kolejny tydzien minął i przesyłam najświeższe wieści od Zosi:) "u Zosieńki mokro. Cały tydzień pada co prawda Zosi to nie przeszkadza bo i tak biega po ogródku i wraca mokra jak kura i jest bardzo szczęśliwa. Mały problem się teraz zrobił bo próbuje nasza Zosia uciekać. Jak wychodzimy to kąbinuje jak tu pod siatką uciec i biec za nami więc musimy ją zostawiać na korytarzu i czasem śpi spokojnie a czasem walczy z drzwiami. Szalona jest ta nasza Zosia, a tak pozatym wszystko ok" i kilka zdjęć [img]https://lh6.googleusercontent.com/-CtluU01NbO8/UdBNcRnAvbI/AAAAAAAAAeQ/VAaJq1rWzAo/w412-h549-no/DSCN4267.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-9EVuWhgs82s/UdBNkE31gnI/AAAAAAAAAeY/z0Hrz9uIOK8/w732-h549-no/DSCN4281.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-DfkDgNKqURY/UdBNlB1q9ZI/AAAAAAAAAeg/aFGd3sgucg8/w412-h549-no/DSCN4296.JPG[/img]
-
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
dzięki za te informacje:) pozostaje więc trzymac kciuki za poniedziałek- domek musi być wspaniały:) wkrótce wątek zakończy się happy endem:D bardzo sie ciesze -
czytam ten watek i jeszcze tylko jedno bo MUSZE tyle tu piszecie o gissele i michelle...ja ich zupełnie nie znam, ale jest takie stare ludowe przysłowie TYLKO WINNY SIE TŁUMACZY po co tlumaczyc cos co bylo oczywiste? tyle psiakow bylo u michelle- za bardzo male pieniądze w porownaniu do innych PDT tyle watkow z tymi psiakami zakonczonych happy enedem...i nagle ta jedna sytuacja???i calkowiete przekreslenie osoby... nie do wiary- dla mnie tez jedynym rozasadnym wyjsiciem wtedy bylo WYLACZYC sie ... jak to mozliwe ze ta osoba (wiola) dzialala pod tyloma nickami??? czy modetratorzy nie maja mozliwosci sprawdzenia??
-
cały czas podnosze ogłoszenia Murzynka i podmieniam zdjęcia co by jakieś inne wpadło w oko....ale w adopcjach taki zastój... jakiś dogomaniacki DOBRY domek dla Murzynka by sie przydał... biedny, zamknięty w swoim świecie- pośród ciemności i zapomnienia...ma tylko te chwile gdy ktoś go pogłaska, tylko to daje mu siłe:( :(
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
kiyoshi replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za domek:) fajnie, żę komuś wpadła w oczko sunieczka;) -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
oo rany...to rzeczywiście bliźniaczka naszych dziewczyn... co z nią :( -
...podczytuje Was tutaj od dłuższego czasu...i mi też włos się zjeżył na zmianę tytułu..... eh:(
-
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
szkoda, ze nikt z wolontariuszy ze schronu nie moze nawet slowa napisac, albo chociaz jednego zdjecia zrobic ze spaceru z Korkiem:( co u niego?????? -
witam, może komuś zaginął a może ktoś chce adoptować- piękny, młody pies- za bardzo nie znam się na rasach ale to chyba seter? [img]http://cms-files.idcom-web.pl/sites/220/cms/szablony/1289/zdjecia/95.jpg[/img] więcej info na PRIV
-
STARUSZKI z Sosnowieckiego schroniska szukają DOMU NA ZIMĘ !!
kiyoshi replied to Lady_Amaltea's topic in Już w nowym domu
śliczny piesek\:( -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
kiyoshi replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
i jak zagląda z ciekawością czy sa jakieś zmiany? -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='danyww']Jak wypadła wizyta PA ? Będzie domek? :cool3:[/QUOTE] o to samo chciałam spytać;) -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Dobrze że niedługo wracasz Izuś:), fanty z bazarku na Ciebie czekają:)[/QUOTE] no tak:)\ Koreczek pewnie też na mnie 'poczeka' biedaczek:( -
już piszę cioteczki:) niestety Zosia nadal podrapuje czasem mniej czasem bardziej... Paulina napisała że chyba taka jej uroda... ma mnóstwo energii, całymi dniami szaleje w ogrodzie mam też zdjęcia:) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-pYR9YW3SMY8/UchzGj5pLNI/AAAAAAAAAdw/PaAWK2cmmgo/w412-h549-no/DSCN4254.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-dY1F_K_Ali4/UchzHlj4LvI/AAAAAAAAAd0/jMclIOy93Y0/w732-h549-no/DSCN4260.JPG[/img] dzisiaj wpłynęła też deklaracja od DANCIK:) dziękuje:D