Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. zaglądam do biedaka:( dramat:( :(
  2. deklaracja za kolejny miesiąc wysłana- znów zapomniałam wpisać niku z dogo (Iza Ż) przytulanki dla Muminów:D
  3. zapisuje się u ślicznego na zaproszenie G.- jeszcze wrócę i doczytam,
  4. kolejny tydzien minął i przesyłam najświeższe wieści od Zosi:) "u Zosieńki mokro. Cały tydzień pada co prawda Zosi to nie przeszkadza bo i tak biega po ogródku i wraca mokra jak kura i jest bardzo szczęśliwa. Mały problem się teraz zrobił bo próbuje nasza Zosia uciekać. Jak wychodzimy to kąbinuje jak tu pod siatką uciec i biec za nami więc musimy ją zostawiać na korytarzu i czasem śpi spokojnie a czasem walczy z drzwiami. Szalona jest ta nasza Zosia, a tak pozatym wszystko ok" i kilka zdjęć [img]https://lh6.googleusercontent.com/-CtluU01NbO8/UdBNcRnAvbI/AAAAAAAAAeQ/VAaJq1rWzAo/w412-h549-no/DSCN4267.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-9EVuWhgs82s/UdBNkE31gnI/AAAAAAAAAeY/z0Hrz9uIOK8/w732-h549-no/DSCN4281.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-DfkDgNKqURY/UdBNlB1q9ZI/AAAAAAAAAeg/aFGd3sgucg8/w412-h549-no/DSCN4296.JPG[/img]
  5. dzięki za te informacje:) pozostaje więc trzymac kciuki za poniedziałek- domek musi być wspaniały:) wkrótce wątek zakończy się happy endem:D bardzo sie ciesze
  6. trzeba koniecznie pomyslec o lepszym zabezpieczeniu tej strony dla dobra psiakow... inaczej wszystcy bedziemy sie trzasc ze strachu przed ufaniem sobie nawzajem....
  7. czytam ten watek i jeszcze tylko jedno bo MUSZE tyle tu piszecie o gissele i michelle...ja ich zupełnie nie znam, ale jest takie stare ludowe przysłowie TYLKO WINNY SIE TŁUMACZY po co tlumaczyc cos co bylo oczywiste? tyle psiakow bylo u michelle- za bardzo male pieniądze w porownaniu do innych PDT tyle watkow z tymi psiakami zakonczonych happy enedem...i nagle ta jedna sytuacja???i calkowiete przekreslenie osoby... nie do wiary- dla mnie tez jedynym rozasadnym wyjsiciem wtedy bylo WYLACZYC sie ... jak to mozliwe ze ta osoba (wiola) dzialala pod tyloma nickami??? czy modetratorzy nie maja mozliwosci sprawdzenia??
  8. cholera jasna- szlag m,nie trafi! sunia tyle wycierpiała i jeszcze na koniec taka wariatka!!! BOZe!!!!!
  9. cały czas podnosze ogłoszenia Murzynka i podmieniam zdjęcia co by jakieś inne wpadło w oko....ale w adopcjach taki zastój... jakiś dogomaniacki DOBRY domek dla Murzynka by sie przydał... biedny, zamknięty w swoim świecie- pośród ciemności i zapomnienia...ma tylko te chwile gdy ktoś go pogłaska, tylko to daje mu siłe:( :(
  10. trzymam kciuki za domek:) fajnie, żę komuś wpadła w oczko sunieczka;)
  11. oo rany...to rzeczywiście bliźniaczka naszych dziewczyn... co z nią :(
  12. ...podczytuje Was tutaj od dłuższego czasu...i mi też włos się zjeżył na zmianę tytułu..... eh:(
  13. też tak uważam:) chwyta za serducho...kochany psiak
  14. szkoda, ze nikt z wolontariuszy ze schronu nie moze nawet slowa napisac, albo chociaz jednego zdjecia zrobic ze spaceru z Korkiem:( co u niego??????
  15. [quote name='zebrazebra']Poszła dyszka za czerwiec. Pozdrowienia dla Zosi :)[/QUOTE] pięniążki właśnie dotarły:) DZIĘKUJE:loveu:
  16. witam, może komuś zaginął a może ktoś chce adoptować- piękny, młody pies- za bardzo nie znam się na rasach ale to chyba seter? [img]http://cms-files.idcom-web.pl/sites/220/cms/szablony/1289/zdjecia/95.jpg[/img] więcej info na PRIV
  17. i jak zagląda z ciekawością czy sa jakieś zmiany?
  18. [quote name='danyww']Jak wypadła wizyta PA ? Będzie domek? :cool3:[/QUOTE] o to samo chciałam spytać;)
  19. [quote name='Mysza2']Dobrze że niedługo wracasz Izuś:), fanty z bazarku na Ciebie czekają:)[/QUOTE] no tak:)\ Koreczek pewnie też na mnie 'poczeka' biedaczek:(
  20. i jak było u Murzynka ?? jakiś odzew z ogłoszeń//?
  21. już piszę cioteczki:) niestety Zosia nadal podrapuje czasem mniej czasem bardziej... Paulina napisała że chyba taka jej uroda... ma mnóstwo energii, całymi dniami szaleje w ogrodzie mam też zdjęcia:) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-pYR9YW3SMY8/UchzGj5pLNI/AAAAAAAAAdw/PaAWK2cmmgo/w412-h549-no/DSCN4254.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-dY1F_K_Ali4/UchzHlj4LvI/AAAAAAAAAd0/jMclIOy93Y0/w732-h549-no/DSCN4260.JPG[/img] dzisiaj wpłynęła też deklaracja od DANCIK:) dziękuje:D
×
×
  • Create New...