-
Posts
23497 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
42
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kiyoshi
-
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
podejrzewam, że ich do nie obchodzi...albo brakuje środków:( znó wyróżniłam Koreczkowi ogłoszenie na tablicy...trzymam kciuki oby ktoś zadzwonił! gdyby coś się ;'ruszyło' pisz Gosiu!:) -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
w tamtym roku w wakacje podróżowałam po Ukrainie samochodem- na stacjach beznzynowych pełno bezdomnych, wychudzonych, mocno chorych psów...zero zainteresowania ze strony tubylców... poza tym- co działo się przez UERO 2012 ? (bezdomne psy palone żywcem w klatkach) w Bułgarii ponoć bezdomne psy chodzą watahami po maistach i wsiach, ludzie boją się do nich podchodzić, nikt o nie nie dba... moi znajomi byli i mówili, że to koszmar:( -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
zgadzam się Gabi, chociaż tutaj pewnie też jest łatwiej mieć psa...większość ludzi mieszka w domu z ogrodem, lepiej się zarabia... i co też dziwne- nie ma tu praktycznie w ogóle kundelków! :) u nas też jest nie najgorzej...gdyby porównać się np. do Bułgarii czy Ukrainy..... -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']yhyyyyyy :D[/QUOTE] hahah!! śliczne zdjęcia! Fraszka i Pola to dwie PRZEśliczne panny:D -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='madziakato']Również oglądam RSPCA:razz:[/QUOTE] szkoda że tak trudno się do nic dostać:( nowy pakiecik ogłoszeń dla Korka zrobiony! -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
kiyoshi replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
super zdjęcia:) fajnie, że Amarka już prawie w domciu:) a Muminy wyglądają jak psiaki z kosmosu;) z tymi śmiesznymi uszkami! rozkoszne:loveu: -
Kolejny tydzień z Zosiowego życia wyglądał tak: "U Zosieńki wszystko ok, szaleje jak zwykle ostatnio mniała tylko złą jedną noc z czwartku na piątek była u nas straszna burza i Zosia nie wiedziałą co ze sobą zrobić. Mimo że spała z nami w pokoju to drapała po drzwiach, szafkach dopiero padła o 3 rano jak się burza skończyła. pozdrawiam" a oto zdjęcia [img]https://lh4.googleusercontent.com/-uVYponvqx7g/UdmGp35AB-I/AAAAAAAAAfI/W5zWcwYcMcI/w732-h549-no/DSCN4304.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-TpbUndvBT_8/UdmGukQ4lAI/AAAAAAAAAfQ/Kd2hPF8iJZ4/w412-h549-no/DSCN4305.JPG[/img] teraz z Pauliną jesteśmy na etapie oczekiwania i zmartwienia, bo jeśli Zosia nadal cieczkuje i nie jest wysterylizowana, to z moich obliczeń, powinna mieć cieczkę w połowie lipca w najgorszym wypadku...a u Pauliny nadal jest Mingo:( oby nic nie było:( trzymajcie kciuki!
-
ARES- mądry, spokojny, czarny pies- wciąż szuka...
kiyoshi replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
[quote name='soboz4']Nie, ona przyszła po Aresa z ogłoszenia, kontakt do Pani dała mi Iza Ż. ale idąc korytarzem Ares kilkanaście razy zrobił siku i wystraszyła się, adoptowała suczkę, miała kilkanaście lat suczkę ale ułożoną, bo odstała ją już dorosłą, chyba po czyjejś śmierci... Bardzo bała się, że nie da rady wychować, teraz ma sunię i też się boi, mam nadzieję że ją nie zwróci, ona chciała starszego pieska, nie wiem dlaczego Mirka poleciła jej młodą i energiczną suczkę...[/QUOTE] ojoj...to rzeczywiście dziwne:( przecież domów dla staruszków jak na lekarstwo...a tu przychodzi osoba po starszego pieska i dostaje młodego:( Bożenko- może już pani jej nie zwróci- przecież trochę czasu już minęło i najgorsze momenty w przytsosowaniu do nowego domu sunia pewnie ma już za sobą;) będzie dobrze! a Aresik....eh...jak go oduczyć posikiwania, też nie mam pojęcia:( -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosia2313']No jeżeli jest tak jak mówisz (mieszkasz tam chyba, tak?) no to faktycznie fajnie by było gdyby Polska do tego doszła, bo niestety na odchowanie ślepych miotów itp nikt sobie raczej nie pozwoli :( Ahh bo ty piszesz o Anglii, a ja o tym usypianiu to raczej w USA[/QUOTE] jestem w Anglii i o Anglii piszę:) powiem nawet że nie daleko ode mnie jest jedno takie schronisko RSPCA i zgłosiłam się na wolontariuszkę, ale... dowiedziałam się, że jest kolejka i musze czekać, a jakby mnie przyjęli to potem jest kilku (nie wiem dokładnie) miesięczny kurs jak opiekować się kotami czy psami (co bym wybrała) i dopiero można zacząć;) haha! -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosia2313']Kiyoshi - ale wiesz dlaczego średnio psy przebywają tam 2 tygodnie? Bo po kwarantannie, jak nie zgłosi się właściciel to się psy usypia :p . Nie wiem czy chciałabym, żeby Polska doszła do takiego poziomu.[/QUOTE] Gosiu- odpowiedź jest bardzo prosta! tutaj praktycznie 90% zwierząt na chip! psy znalezione na ulicy lub w innych dziwnych miejscach od razu skanuje się, potem dzwoni się do właściciela i psiak czy kot w przeciągu zapewne kilku dni zostanie odebrany! tutaj nie usypia się nawet ślepych miotów! szczeniaczki czy kociaczki urodzone w schronisku są odchowywane z pełną troską i idą do adopcji:) żeby uspać psa tutaj musi być wyjątkowo chory, lub agresywny- bez absolutnie żadnych szans na adopcje (nawet te dwa ślepe pieski o których wcześniej pisałam sa najlepszym tego przykładem) ja jestem wyjątkowo zaskoczona tym, że co tydzień w publicznej telewizji pokazywane są losy psów ze schroniska, a dodatkowo codziennie przez godzinę pokazywana jest praca policji dla zwierząt. Jeśli w Polsce dojdziemy do takiego poziomu świadomości- będe niezwykle szczęśliwa! :) -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
kiyoshi replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anula']No a te wyniki to są w normie,jeżeli tak to potrzebne są fotki i ogłoszenia maluszków.Tak jak pisałam wcześniej,potrzebne są ogłoszenia.Trzem psiakom znaleźć dom to potrzeba czasu,dalej uważam,że nie ma na co czekać tylko ogłaszać psiaki. No a Ciocie wcięło bo brak fotek i bardzo skromne są wiadomości.Może ktoś napisze teksty do ogłoszeń?[/QUOTE] popieram!!!nie było mnie tu dawno, bo i zadnych wieści nie było... a czy moja wpłata dotrała? nigdzie nie widze potwierdzenia- EDIT! ślepa jestem!!! JUŻ ZNALAZŁAM;) -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='madziakato']Pamiętam o Koreczku... Do góry![/QUOTE] dziękuje ża nas tutaj odwiedzasz.... wieści o Koreczku brak:( jednak dziś/jutro przygotuje nowy pakiecik ogłoszeniowy....kciuki wciąz potrzebne edit: wlasnie ogladam w angielskiej telewizji program pt: " with love to the dogs" (cotygodniowy program o psach ze schroniska) dzisiajeszy odcinek jest poświęcony a) suni, która urodziła 6 szczeniaczków i ich walce z parwo (1 niestety nie przetrwa, cała reszta znalazła nowe domył) b) 'weteranowi' schroniskowemu który przesiedział w schronisku już......3 miesiące!!! i wszyscy znają go bo to jedyny pies z tak długim stażem!!! dowiedziałam się z tego programu że średni czas przebywania psa w angielskim schronisku to 2 tygodnie!!!!!! chciałam jeszcze tylko napisać, że codziennie przez godzinę leci w angielskiej telewizji program o RSPCA- to jest policja dla zwierząt, ostatnio zlikwidowali kilka pseudohodowli, w jednej było wiele chorych psów, w tym dwa całkiem ślepe staruszki! jeden nie odzyskał wzroku ale znalazł cudowny dom, drugiemu udało się uratowac jedno oko..i też znalazł dom!! eh...kiedy Polska dojdzie do takiego poziomu? -
[quote name='Ada-Vebby']A to kombinatorka z naszej Zosi :) Jeśli dobrze pamiętam,już kiedyś miała takie zapędy,żeby zwiać za domownikami gdy wychodzą ;)[/QUOTE] tak..to prawda...już kiedyś chciała uciekać:( chyba nawet podkopala sie do sasiada kiedys;) dzis wplynely deklaracje od [B]yoanna, zachary i nette[/B]- dziękuje Wam bardzo...szczegolnie w obliczu tego co teraz dzieje sie na dogo....że nie opuscilyscie nas.... wyslalam do Pauliny tez oplate za kolejny miesiac...szczegolowe rozliczenie jak zawsze w poscie numer 3. :D
-
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
dobrze, że szczęśłiwie się zakończyła:) a sterylka kiedy? -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
kiyoshi replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
zaglądam do panienki;) -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']No i już po wizycie - wielkie dzięki JOAPG :loveu: :Rose: Domek na Fraszkę czeka i co ważne też - świat jest mały i JOAPG zna rodziców przyszłego pańcia Fraszki :cool3: :multi: także za około tydzień sterylka i fruuuuu[/QUOTE] brawo malawaszko:) dziękuje Ci pięknie jeszcze raz za to wszystko...Fraszuńka na pewno zyska najwspanialszy dom na świecie, a skoro w jakiś sposób znany, to mam nadzieje, że jakieś wieści już z jej nowego domku tez dostaniemy:) bardzo sie ciesze! -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gabi79']U Cindy na tablicy ponad 2 tyś. wyświetleń i cisza:-( Koreczku, ten jeden, jedyny tel. musi wreszcie zadzwonić, oby jak najszybciej!!!!!!!!![/QUOTE] 2 tysiec!! o rany- to Cindy ma prwdziwe 'wzięcie'!...ostatnie podświetlenie Korka na tydzień przyniosło nieco ponizej 200... oby ten telefon zadzwonił...czasem ludzie dzwonią niespodziewanie... KOreczek..ciekawe czy był wczoraj na spacerze? -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
wędruj kochany na górę... na razie przestałam wyróżniać ogłoszenie na tablicy...prawie wcale nie zwiększało to odwiedzin:( dramat z tymi wakacjami:(