Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. [B]Kłapoucha[/B], co z Ernim i jego gulą...? Pytam, bo Kajtun z mojego podpisu miał gulę na szyji i okazała się ona być chorą ślinianką. BTW, czy 12kg psiaka nieco pinczerowatego to za dużo na ten wątek, czy jeszcze ujdzie...? :oops:
  2. Przepraszam, tylko schowam do notesika... :oops: Super wątek! :)
  3. [quote name='Ellig']Kciuki za Hopkę 2 trzymamy a Madzi skladamy urodzinowe zyczenia![/QUOTE] Wobec tego dołączam się serdecznie! :) Nutusiu, :Rose:
  4. Pozdrowionka dla Ziutki i Ziutka! :new-bday: Czy dziś należy kciukać za Hopkę-Lipkę...? :hmmmm:
  5. Zaktualizowałam post rozliczeniowy: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=19352191#post19352191[/URL] [SIZE=3]Po uwzględnieniu wszystkich wpłat za bazarek KOBIET(K)OVO, czyli łącznie [COLOR=#008000]140,50zł[/COLOR] [COLOR=#ff0000]aktualny stan konta Kajtuna na 18.12.2012[/COLOR] wynosi [SIZE=5][B][COLOR=#800080]+211,40zł[/COLOR][/B][/SIZE][/SIZE] :) [COLOR=#0000ff][SIZE=5]Dziękujemy wszystkim pomagaczom !!! [SIZE=5]:Rose:[/SIZE][/SIZE][/COLOR]
  6. [B]Murka[/B], jak się miewa Kajcina ślinianka...? Wymizaj łobuziaka ode mnie! :loveu: Dotarła wpłata?
  7. [quote name='Murka']Niespodzianka się udała :D[/QUOTE] Rozumiem, że to taki prezent Mikołajkowo-Gwiazdkowy...? :)
  8. MMD?! Ty tutaj?! :crazyeye: [quote name='mmd']Bo miałaś nie wiedzieć ;) Wszystkiego dobrego Wszystkim![/QUOTE] Łosz, Ty...! :evil_lol: NajlePSIEgo! :kaffee_2:
  9. [quote name='Murka']No to rozliczenie :) [B]11 listopada do zapłaty było -367 zł Wpłaty:[/B] +367 zł inka33 +200 zł mmd [B]Razem: +200 zł[/B] [B]Koszty:[/B] -360 zł hotelowanie -6 zł Fiprex [B]Razem: -366 zł[/B] +200 zł - 366 zł = -166 zł [COLOR=#ff0000][B]Do zapłaty na 11 grudzień pozostaje -166 zł.[/B][/COLOR][/QUOTE] Przelew puszczony. :) Proszę, potwierdź, jak dojdzie. Nic nie wiedziałam (wcześniej) o wpłacie od mmd.. :oops: [SIZE=3][SIZE=3]Cioteczko [B]mmd[/B], d[/SIZE]ziękujemy bardzo w imieniu Kajtuna i swoim własnym.[/SIZE] :loveu: [COLOR=#0000ff]Edit:[/COLOR] [SIZE=3][SIZE=2]Po wpłacie do Murki [COLOR=#ff0000]166zł[/COLOR] dn. 12.12.2012 tytułem: "Hotelowanie Kajtuna od 12.11.2012 do 11.12.2012 (360zł+6zł Fiprex-200zł wpłata mmd)[/SIZE]" [COLOR=#800080][B][U]AKTUALNE SALDO KAJTUNA[/U][/B][/COLOR] na dzień [B]12.12.2012[/B]: wynosi [U][COLOR=#800080][B]+70,90[/B][/COLOR][/U][COLOR=#800080] zł[/COLOR] [/SIZE]
  10. Hurra! :multi: Fajnie ma ta Twoja... gremLinka :diabloti: A co do uszu, to czytałam na wątku Freda u 3 x, że borasol pomaga rewelacyjnie na brązową maź w nich. Może i tu by pomógł? Ale. Co ja tu będę - Doktory sobie poradzą. :) A Żelka słodka i tyle. :)
  11. Śliczna brzydula, taka hienka albo skrzyżowanie pinczera z bokserem, hihi. :)
  12. [quote name='obraczus87']Inka - myślę, że o jezyku juz nie pamieta. Dziamgocze czasami tak, że głowa mała :evil_lol: Albo na przykład ma głupi zwyczaj lizania chodnika, gdy leży na nim warstwa lodu :-?[/QUOTE] Że dziamgocze, to jej prawo ;) ...ale że liże lód, to ojojoj :crazyeye:
  13. [quote name='Nutusia']Świat jednak bywa piękny! Dzięki ogłoszeniu adopcyjnym Hopki domek będzie miała szorstka zmarzlinka, czyli Hopka w wersji XL :) I jeszcze jedna rewelacja - też będzie miała na imię HOPKA! ;)[/QUOTE] Fajnie! :multi: To prawie jak... Lipka! :evil_lol:
  14. [quote name='Mattibo']Trzymam kciuki za Lodzię-Linkę. Bardzo mocno.[/QUOTE] [quote name='Poker']ojej, ale by było fanie.Ekspresowa adopcja. No dajcie mi już szansę z tą Lodzią :eviltong:, DS i tak pewnie przechrzci.[/QUOTE] [quote name='Ziutka']No to jeszcze mi tylko do głowy przychodzi Lexi lub Lori...[/QUOTE] Dobra, to mam jeszcze coś: Lipka! :) Po pierwsze, bo.... :diabloti: Po drugie, bo to lipa, a nie tymczaska, skoro domek prawie jest jeszcze przed wetami! :)
  15. [quote name='Murka']Ta sunia trafiła do nas z synkiem, który nazywa się... Kajtek :) Nie wiem czy takie imiona im nadał właściciel czy lecznica... w każdym razie w książeczce takie widnieją :)[/QUOTE] Wiem, że synek to Kajtek... Już podejrzałam. ;)
  16. Jestem! ;) A ja sądzę, że dużsiejsza mogłaby mieć na imię Linka... :) Skoro taka większa Hopkowata, to hopaLinka. Skoro zimowo-przystankowa to zmarzLinka. Skoro ma gackowe uszy, to gackoLinka. Skoro Leonidowe brwi, to Leonidka, ale ładniej Linka. :) Żelka słodka! :)
  17. Tak, Nutusiu, o takich, jak Chmurkowy, kłębuszkach. :)
  18. [quote name='Kociabanda2']Zadzwoniła do mnie wczoraj kobitka po 50tce z Trójmiasta w sprawie mojego Karola. Dobrze mi brzmiała, ale uznała, że Karol trochę za duży do małego mieszkania, a ona nie chce by pies się męczył. Miała wcześniej psa, który dożył szczęśliwie 17 lat, a potem drugiego (jaminika szorstkiego), który zmarł niedawno w wieku 19 lat bodajże. Strasznie mi płakała w słuchawkę wspominając je. Mówi, że wzięłaby wszystkie te biedulki, ale nie chce krzywdy robić - wie, że może stworzyć dobre warunki dla jednego małego psiaka :smile: Zapytała czy nie mam mniejszego niż Karol do adopcji i tak umówiłyśmy się, że podeślę jej coś. Podała mi swoje imię i nazwisko na facebooka. Czy Kajtun chciałby się Pani zaprezentować? Jeśli tak to poproszę jakieś jego ogłoszenie (link) [B]na pv [/B]albo kontakt na kogoś... coś co mogłabym Pani podesłać na fb. Pani jest z Trójmiasta... daleko :/ Jeśli znacie jakieś Ciotki od małych psiaków w tamtym rejonie to też poproszę.[/QUOTE] Dzięki za info! :) Wysłałam priv.
  19. Myszolka jest przecudna i przenajsłodziuteńsza! :loveu: Ciekawe, czy jeszcze pamięta o jęzorku... :( Dobrze, że dobrze trafiła - do Ciebie. :)
  20. Wielkopsie kawopijco - toś ty jeszcze nie w DeeSie...?! Won do dom! :mad:
  21. Dosiu, porozrabiaj trochę, to może ktoś Cię zauważy... ;)
  22. [quote name='Czorcik']spasła sie trochę :) Guli zresztą też :diabloti:[/QUOTE] Ale przecież nie aż tak, żeby do Kajtuna nie zaglądać (co udowodnił), więc nie jest tak źle chyba... :evil_lol: Wymiziać proszę Kamulastą! Ino już! :)
  23. Dzięki za fotki! :) Chociaż... :placz: [quote name='Murka']Tutaj jest z sunią (nazywa się Lena), z którą teraz mieszka, to nowy nabytek, malizna jest bardzo lękliwa i musi chodzić na smyczy, Kajtusiek na razie bezskutecznie próbuje ją namówić do zabawy.[/QUOTE] Sunię nazwać Lena...?! :mad: [quote name='Murka']Jak mogłeś przestać drapsiać???[/QUOTE] Tak - dupkodrapki to jest coś, co Kajtunki lubią najbardziej! :loveu: ...oprócz żarełka. ;)
  24. [quote name='Gosiapk']:roflt: Chmurka napadała![/QUOTE] No a kto, jak nie Chmurka...?! ;) [quote name='Nutusia']Patrzę sobie na nią jak tu śpi obok - ni czorta nie poczuwa się do winy :)[/QUOTE] Bo czorty to się nigdy nie poczuwają, tylko takie słodkie niewiniątka udają! ;)
×
×
  • Create New...