-
Posts
17196 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inka33
-
Dosiaczku, uśmiechaj się ładnie w poszukiwaniu domku i rób się słodko malutka. ;) Prosimy i miziamy! :)
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Oj, Kajtku, Kajtku kochany - chyba pora wyruszać w wirtualny świat na poszukiwanie realnego DS. :loveu: -
sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara
inka33 replied to Malgoska's topic in Już w nowym domu
Zapisuję sobie do poczytania w wolnej chwili i życzę szczęścia Szczęściarze! :) -
Przytulaki dla Dosieńki! :loveu:
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Znów tylko na chwilkę wpadam... :oops: Zajrzałam dziś na Kajcine konto. Skrótowe aktualne rozliczenie (jeszcze nie wpisane do posta rozliczeniowego). 06.08 + 30zł dkfopt + 35zł alice midnight 17.08 + 50zł Czorcik 18.08 + 50zł inka33 - 379zł przelew do Murki Saldo aktualne na 18.08.2012 + 367,10zł (czyli na 1 m-c hotelowania) Murka, pomyliłaś się - lipiec ma 31 dni ;) wobec tego tytuł przelewu brzmi: "Hotelowanie Kajtuna od 15.07.2012 do 14.08.2012 (31 dni x 12zł) + odrobaczenie 7zł" Dziękuję serdecznie wszystkim! :loveu: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, ja tylko z doskoku w środku remonciku. Murka, przepraszam za opóźnienie - w tym tygodniu postaram się przelać. Tzn. muszę się dorwać do swojego kompa i mieć chwilę spokojną głowę, żeby nie pokręcić. Spadam, bo padam. Sorki. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Oj, pycholku... kochany łobuzie... Melduję wpłaty: 06.08.2012 35zł alice midnight (deklaracja stała VIII) 06.08.2012 30zł dkfopt (deklaracja stała VIII) Dzięki wielkie! :) W post rozliczeniowy wpiszę na dniach, bo dziś padam ze zmęczenia. Przepraszam, ale wolałabym się nie pomylić... :oops: -
Głaseczki dla Dosieczki! :)
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Przez najbliższy tydzień nie ma mnie w W-wie i będę miała mocno ograniczony dostęp do internetu. Jakby co, to się odezwę po powrocie, a jak coś pilniejszego, to proszę o telefon - niektórzy mają ;). Kajtunku, sprawuj się dobrze, pamiętm i tęsknię. :calus: -
To ja takie cosie mam... tylko nie jestem pewna, czy wymiary dobre i jakość jako-taka... :oops: No i niestety linkować nie umiem... :( Kiedyś mi się udało w podpis wstawiony banerek podlinkować, a teraz znów nie potrafię... :(
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[B]Melduję aktualizację stanu konta Kajtuna o wpłatę:[/B][COLOR=#008000] [B]40[/B][/COLOR][B] zł[/B] - Lida (deklaracja VIII i IX) 27.07.2012 [SIZE=4][COLOR=#006400][B]Lida[/B][/COLOR], serdecznie dziękujemy![/SIZE] :loveu: [B]Murka[/B], [B]Czorcik[/B], niestety tak, Kajtun nie lubi dzieci... (jak wynika z moich obserwacji) :( Tzn. ujęłabym to nieco inaczej - nie przepada za nimi, a kompletnie nie toleruje dziecięcych szaleństw typu: jazda na rowerze, na rolkach, na dekorolce, biegania, skakania, pokrzykiwania, machania rękami itp. Spokojnie zachowujące się dzieci, nie zwracające na siebie uwagi, raczej ignoruje. Z moją (mało)nastoletnią córką dogadywał się jako-tako, z wyjątkiem sytuacji, gdy wykonywała zbyt gwałtowny ruch, wydawała za głośne dźwięki (sama lub przedmiotem, np. szeleszczącym), zbyt intensywnie go miziała, pochylała się nad nim lub kazała zejść z kanapy... Natomiast, co do stróżowania, to chyba nie muszę nic dodawać... :( [I][SIZE=2](...domofon, ...telefon, ...pukanie do drzwi, ...obcy w domu)[/SIZE][/I] Cieszę się, że pychol ma się lepiej i że weci są w kontakcie. Dzięki, Murka! :) [B][COLOR=#0000cd]Edit:[/COLOR][/B] Aha, wszystkie dostrzeżone na osiedlu koty Kajtun z mordem w oczach usiłował gonić! Nie chciałabym wiedzieć, czym to by się mogło skończyć, gdyby nie chodził na smyczy... -
Strasznie trudno było mi się odważyć u Dosi w końcu napisać... Z paru względów. M.in. zrobiło się tu takie zamieszanie, że wydawało mi się, że wtrącanie jeszcze swoich trzech groszy sytuacji nijak nie poprawi, a może jeszcze pogorszy. Czyli trochę z tchórzostwa może...? Po za tym długo nie byłam pewna, co o tym wszystkim myśleć, nie umiałam do końca wyrobić sobie własnego zdania. Jednak gdy jeszcze raz przejrzałam wątek od momentu pojawienia się, Marto, Ciebie tutaj, zrozumiałam to jakoś - po swojemu oczywiście. Zaznaczam od razu na początku, że jeżeli ktokolwiek poczuje się urażony, to zupełnie nie było to moją intencją - tak dla jasności, żeby już nie podgrzewać bez sensu atmosfery. Ja widzę to podobnie, jak już to parę osób napisało. Zgadzam się, że doszło tu do wzajemnego niezrozumienia się stron (za mało szczegółów / po co tyle szczegółów). Dodatkowo jeszcze (to już tylko wg mnie) m.in. przez swój nieco chaotyczny sposób pisania, sprawiasz, Marto, wrażenie osoby niepewnej, niezdecydowanej, zanadto emocjonalnej. Musiałam się wczytać w całość Twoich wypowiedzi od początku do końca, żeby dostrzec, że wyłania się obraz osoby chcącej podjąć odpowiedzialną decyzję o psie do końca jego życia, a nie na chwilę, na próbę. Zabrakło mi też napisania przez zmierzchnicę paru słów więcej o Tobie na wątku (bo nie wątpię, że jako "kontroler PA" piechci przekazała wszystko, co trzeba). Oczywiście nie mam tu na myśli podawania np. rozmiaru Twojego buta czy opisywnia wystroju wnętrza. Chodzi mi o to, że jeżeli ona i piechcia uznały na początku, że jesteś dobrym domkiem, to należało podkreślić, dlaczego. Może to dlatego chwilę później wyraźniejsza stała się Twoja "nadgorliwość" w chęci właściwego przygotowania się do przyjazdu Dosi do Ciebie. Plus jeszcze zniecierpliwienie, gdy nie mogłaś się dowiedzieć tego, co chciałaś. Być może to przez nerwy przed nową sytuacją, a może rzeczywiście jednak nie w 100% byłaś pewna swojej decyzji, ale zgadzam się z tym, że jakoś tak za łatwo kilkaktotnie się poddawałaś. Tym trudniej jest mi to wszystko pisać, że ja poniekąd okazałam się być niewłaściwym domkiem :(, a przed adopcją też mocno wypytywałam o różne drobiazgi... (tyle, że telefonicznie i mailowo, a nie na wątku, bo nie byłam jeszcze na dogo). ... Coś jeszcze chciałam napisać, ale zapomniałam... Najwyzej dopiszę później. W każdym bądź razie, to smutne, że tak wyszło. :( Chociaż osobiście nie umiałabym rozstrzygnąć z całkowitą pewnością, czy mogła z tego wyjść super adopcja, czy nie. Po moich doświadczeniach czuję się w tej kwestii prawie anty-kompetentna :oops:
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='zebrazebra']Kasa dla Kajta przelana, proszę [B]inka33[/B] o potwierdzenie na bazarku, jak się zaksięguje, dobrze? :smile:[/QUOTE] Wykluczone! Nie chce mi się! :eviltong: No to melduję, że wpłata z bazarku zebrazebra w połowie dla Kajtuna dotarła dzisiaj :multi: Kwota operacji: 86,00 PLN Data księgowania: 23/07/2012 ...chociaż nie do końca wiem, jak mam rozumieć: Tytułem: BABSKI KAJTUN :diabloti: Miziam Cię Kajtuniu...:calus: Jak Twoja mordeczka? Jak się sprawujesz? Widzisz, jeszcze Ciotki o Tobie nie zapomniały...! Kochane. :loveu: Serdecznie dziękuję raz jeszcze zebrzezebrze i wszystkim Klientkom oraz alice :loveu: -
Odwiedzam Dosieńkę, miziając panienkę i całując w [B]m[/B]okry [B]n[/B]osek! ;) Życzę Jej z całego serca, by spełniły się Jej marzenia o Jedynym Domku aż do końca życia - jak najdłuższego i w zdrowiu. [B]PS.[/B] Moim zdaniem hrabiowsko nastawiona to Ona jest do jedzenia i do brzydkiej pogody. A w bieganiu po zabawkę to już Jej "hrabiostwo" nie przeszkadza. :)
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]Dzięki, [B]zebrazebra[/B], za skuteczne bazarkowanie[/SIZE] :) - tak trudne w kryzysowych czasach... [SIZE=1]Wysłałam Ci priv z kontem.[/SIZE] [SIZE=3][B]Murka[/B], dzięki za troskę[/SIZE] :) i za potwierdzenie wpłaty. [SIZE=1]Przepraszam za sklerozę (r-ek od weta).[/SIZE] -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Rozliczenie Kajtuna zaktualizowane. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=19352191#post19352191[/URL] Wpłata za hotelowanie od 15.06 do 14.07 dokonana... ...dopiero dziś :huh: przepraszam... :oops: [B]Obliczenie[/B]: +360zł (hotelowanie 30dni x 12zł) -20zł (zniżka za karmę 10dni x 2zł) +6zł (Fiprex p/insektom) --------------------------------- = 346zł (łączne koszty od 15.06 do 14.07) -50zł (reszta u Murki po transporcie i wecie) --------------------------------- = 296zł (wpłata do Murki 19.07.2012) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka']Przyszedł czas na rozliczenie Kajtunowe (myślę, że najprościej będzie jak będę robić rozliczenia co 30 dni i wówczas będzie regulowana zaległość): [B]Wpłaty: +250 zł Malibo57[/B] [B] Koszty:[/B] -360 zł hotelowanie (15.06-14.07) -140 zł transport z Warszawy -55 zł wizyta u weta (zastrzyki) -5 zł dojazd do lecznicy (1/2 kosztów) [B]Razem: -560 zł[/B] +250 zł - 560 zł = -310 zł [COLOR=#ff0000][B]Stan konta na 14 lipiec wynosi -310 zł.[/B][/COLOR][/QUOTE] Murka, nie doliczyłaś Fiprexu, czyli 6zł. (Co 3 m-ce czy co m-c?) Nie wiem też, czy za wizytę weta u Was 13.07 coś się od Kajtuna należy. No i się jeszcze nieśmiało zapytam, czy odliczysz jakiś grosik za karmę... Jeżeli Ci to nie robi różnicy, to jednak nie będę zostawiała zapasu kasy u Ciebie. Wydaje mi się, że wtedy łatwiej bedzie nam się rozliczać... Dzięki za wszystko i cierpliwość do mnie. :oops: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka']Dzisiaj był u nas wet, ale Kajtun odmówił współpracy jeśli chodzi o zaglądanie w paszczę... Udało się tylko obmacać z zewnątrz i zajrzeć pod warę (tę nabrzmiałą).[/QUOTE] Skoro poddawałaś w wątpliwość, czy "pozwoli", to - znając go - już wiedziałam, że nie... :/ Czy (wg Twoich lub weta obserwacji) nadal, pomimo leków, ma w środku podrażnione? zaczerwienione? [quote name='Murka']Kajtun teraz nie tylko się ślini, ale też sapie jakby mu coś przeszkadzało w oddychaniu. Nie dzieje się to cały czas (ślinienie i sapka), wieczorami np. podgardle ma zupełnie suche. Nasz wet powiedział, że skontaktuje się z dr Koperskim. Sam nigdy nie wykonywał zabiegu usunięcia żabki, zna to tylko z teorii. Także gdyby (tfu, tfu) doszło do operacji to trzeba by to zrobić albo w Lublinie na chirurgii (od nas 80 km), albo w Warszawie.[/QUOTE] Ta sapka mnie martwi i zastanawia... Muszę pomyśleć, czy/kiedy się zdarzała u nas. Może to nie ma w ogóle związku ze ślinianką, tylko z upalną pogodą? zmęczeniem? Ja kojarzę tylko w sytuacjach koszmarnego ciągnięcia się na smyczy (w szelkach). Myślę, że decyzja o konsultacji wetów bezpośrednio jest bardzo dobra. Może coś ustalą we własnym języku... [quote name='_Goldenek2']Inka.... to nie jest dobry pomysł .... ani dla Ciebie ani tym bardziej dla Kajtuna ....[/QUOTE] Wiem, ale to tylko "w razie czego". -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='bakusiowa']Nie mogę zadeklarować się na stałe. Jednak będę pamiętać o Kajtunie. Nic nie piszę lecz czytam i wiem co się dzieje.[/QUOTE] Tak dla jasności rozliczeń zapytałam. :oops: Jak wiesz sama, każdy grosz ważny, niezależnie czy deklarowany czy jednorazowy... Dziękuję, kochana, za wpłatę i zameldowanie obecności! :) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]13-tego w piątek :crazyeye:, czyli dn.[B][COLOR=#008000] 13.07.2012 [/COLOR]wpłynęło na konto Kajtuna[/B]:[/SIZE] [B][COLOR=#008000]40[/COLOR][/B] zł - [B]Lida[/B] (deklaracja) [B][COLOR=#008000]50[/COLOR][/B] zł - [B]Czorcik[/B] (deklaracja VI i VII) [B][COLOR=#008000]60[/COLOR][/B] zł - [B]Bakusiowa[/B] (wpłata jednorazowa[COLOR=#ff0000][B] ? [/B][/COLOR]deklaracja [COLOR=#ff0000][B]?[/B][/COLOR]) [SIZE=3][B]Cioteczki[COLOR=#008000], dziękujemy za nie pechowy piątek[/COLOR][/B]! :loveu:[/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#0000cd] [/COLOR][U]W sumie wcześniej, ale teraz rozliczone do końca:[/U][/SIZE] [SIZE=2][SIZE=3]n[SIZE=2]a konto Kajtuna wpłynęło [COLOR=#ff0000][SIZE=3]z bazarku "domowego" by [/SIZE][/COLOR][COLOR=#008080][SIZE=3][B]zebrazebra [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#FF0000][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE]:loveu:[SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2]: [/SIZE][/SIZE][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#b22222][SIZE=2][B]bazarek[/B] (zakupy wg cen) [SIZE=3][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][SIZE=3][COLOR=#b22222][B]72zł[/B][/COLOR][/SIZE] (13+15+10+4+11+19)[/SIZE][SIZE=2][COLOR=#b22222][SIZE=2][SIZE=3] [/SIZE][/SIZE][/COLOR][SIZE=2][B] + [/B] [COLOR=#b22222][B]nadwyżka[/B] (nadpłaty) [/COLOR][/SIZE][/SIZE][SIZE=2][SIZE=3][COLOR=#b22222][B]12,90zł [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] (7+0,50+1,50+3,90)[/SIZE][/SIZE] [SIZE=2] [B]= [/B][/SIZE][COLOR=#0000cd][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2] czyli [/SIZE][B]RAZEM[/B]: [/SIZE][/SIZE][/COLOR][SIZE=4][B][COLOR=#ff0000]84,90zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=4][B][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/B][/SIZE]:loveu: [SIZE=3][SIZE=2][SIZE=2] SZCZEGÓŁOWO:[/SIZE][/SIZE][/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=#ff0000]v [/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B]zebrazebra[/B] [COLOR=#b22222]zakupy [U][B]13zł[/B][/U][/COLOR][COLOR=#0000cd] wpłacone [SIZE=3][B]20zł[/B][/SIZE] (26.06) [/COLOR]kurier [B]0zł[/B][/SIZE][COLOR=#0000cd] [U]dostarczone[/U] ([/COLOR][COLOR=#0000ff][B]11.07[/B][/COLOR][COLOR=#0000cd])[/COLOR] :smile: [COLOR=#b22222]nadwyżka [U][B]7,00zł[/B][/U][/COLOR] [SIZE=2][B][COLOR=#ff0000]v[/COLOR] d.msi[/B] [COLOR=#b22222]zakupy [SIZE=2][U][B]15zł[/B][/U][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#0000cd]wpłacone [SIZE=3][B]24,50z[/B][/SIZE][B]ł[/B] (21.06) [/COLOR][U] wysyłka[/U] (22.06) [B]9,50zł[/B][/SIZE][COLOR=#0000cd] [U]otrzymane[/U] (~27.06)[/COLOR][SIZE=2] [/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=#ff0000]v [/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B]eski[/B] [COLOR=#b22222]zakupy [SIZE=2][U][B]10zł[/B][/U][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#0000cd] wpłacone [B][SIZE=3]15zł[/SIZE][/B] (22.06) [/COLOR][U] wysyłka[/U] (22.06)[/SIZE] [B]4,50zł[/B] [COLOR=#b22222]nadwyżka [U][B]0,50zł[/B][/U][/COLOR][COLOR=#0000cd] [U]otrzymane[/U] (~29.06)[/COLOR] [SIZE=2][B][COLOR=#ff0000]v [/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B]Cassi_[/B] [COLOR=#b22222]zakupy [SIZE=2][U][B]4zł[/B][/U][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#0000cd] wpłacone [SIZE=3][B]10zł[/B][/SIZE] (21.06) [/COLOR][U] wysyłka[/U] (22.06) [B]4,50zł[/B] [COLOR=#B22222]nadwyżka [U][B]1,50zł[/B][/U][/COLOR][/SIZE][COLOR=#0000cd] [U]otrzymane[/U] (~30.06)[/COLOR][SIZE=2] [/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=#ff0000]v[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B] ludwa[/B] [COLOR=#b22222]zakupy [U][B]11zł[/B][/U][/COLOR] [/SIZE][SIZE=2][COLOR=#0000cd]wpłacone [SIZE=3][B]20zł[/B][/SIZE] (03.07)[/COLOR] [U]wysyłka[/U] (05.07) [B]5,10zł[/B] [/SIZE][SIZE=2][COLOR=#B22222]nadwyżka [U][B]3,90zł[/B][/U][/COLOR][/SIZE][COLOR=#0000cd] otrzymane (w VII) ;-)[/COLOR] [SIZE=2][B][COLOR=#ff0000]v [/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B]Jaaga[/B] [COLOR=#b22222]zakupy [SIZE=2][U][B]19zł[/B][/U][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#0000cd] wpłacone [SIZE=3][B]24,10z[/B][/SIZE][B]ł[/B] (25.06) [/COLOR] [U]wysyłka[/U] (28.06) [B]5,10zł [/B][/SIZE][COLOR=#0000cd][U]otrzymane[/U] (~05.07)[/COLOR] [COLOR=#008080][B][SIZE=3]Bazarek możemy uznać za zakończony sukcesem! [/SIZE][/B]:multi: [SIZE=3][B]Wszystkim Klientkom i Klientom serdecznie dziękujemy! [/B][/SIZE]:loveu: [/COLOR] [COLOR=#b22222]...i polecamy się na przyszłość! ;-)[/COLOR] -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[B]Murka[/B], jeszcze raz dziękujemy za opiekę. :loveu: Napisz, proszę, rozliczenie mijającego właśnie miesiaca hotelikowania Kajta u Ciebie. Tzn. czy mam wpłacić Ci poprostu 30dni x 12zł czyli 360zł, czy odliczysz coś za przekazaną razem z Kajtem karmę i czy doliczysz za Fiprex co miesiąc, czy weźmiesz z zapasu oraz czy uzupełnić trochę zapas na ewentualną kontrolną wizytę u weta (lub weta u Was), czy dosłać następnym razem, jak już wydasz. Aha, i [U]podaj mi nr konta na priv lub mail[/U], bo chyba nie dostałam go jeszcze. [B]Czorcik[/B], wielkie dzięki Tobie i Guliwerowi za kaskę. :loveu: Potwierdzę, oczywiście, jak wpłynie. Powiedz, czy mam Ciebie/Was dopisać do deklaracji stałych z konkretną kwotą, czy zostawić wpis, który jest (tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=19352191#post19352191[/url]). Niestety, raczej wszystko wskazuje na to, że to nawrót diabelnej żabki - m.in. dr Koperski mówił, że to paskudztwo ma takie tendencje... :-( A już tyle m-cy było dobrze... :placz: [B]Lida[/B], również Tobie wielce dziękuję za deklarację! :loveu: [I][SIZE=1](zaraz dopiszę w rozliczenie)[/SIZE][/I] Zwłaszcza, że sama masz niełatwo z psim problemem, który wzięłaś sobie z dobrego serca na barki. [B]Alice[/B], a Tobie dziękuję też za wpłaty i deklarację dodania Kajtkom na Zebrowym bazarku, ale szczególnie za dopytywanie i (na miarę Twoich możliwości) obecność pomimo własnych kłopotów. Z całego serca życzę Ci, byś je też przegoniła w diabły, jak Kajt żabkę. [COLOR=#0000cd][B]Kajtuniu[/B][/COLOR], mija miesiąc... :-( Tęsknię, chociaż wiem, że Ci tam dobrze z dala od miasta. Martwi mnie bardzo ta Twoja ślinianka wredna i uparta. Tyle już wycierpiałeś... Weź ją zwalcz! :mad: Jeżeli jednak będzie konieczność ponownego skorzystania z pomocy dr Koperskiego i - nie daj boże! - cięcia, to w razie potrzeby masz u nas nocleg. ...choć może to nie być najlepszy pomysł (z powodów behawioralnych dla Ciebie i psychicznych dla mnie, dla nas...). No, ale ojciec się zgodził w razie takich okoliczności. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][SIZE=2]Podczas nieobecności [B]alice midnight[/B] na dogo [B]tutaj[/B] będzie [COLOR=#ff0000][B]aktualny stan konta Kajtuna[/B][/COLOR].[/SIZE][/SIZE][SIZE=2] Na początku wątku jest link do tych rozliczeń. [I][B]Proszę Was o sprawdzanie poprawności moich wpisów.[/B][/I] :oops:[/SIZE][SIZE=3][SIZE=3] [/SIZE]------------------------------------------------------------------------------ [/SIZE][U][SIZE=3][COLOR=#ff8c00][B]DEKLARACJE[/B][/COLOR][/SIZE][/U]: [B]alice midnight[/B] - [B]35 zł[/B] /od VII 2012 do ?/ - [B]zawieszona od I 2013 [/B] [B]dkfopt[/B] - [B]30 zł[/B] /od VII 2012 do ?/ ostatnia wpłata za XII 2012, brak kontaktu - [B]uznaję za zawieszoną od I 2013 [/B] [B]inka33[/B] - 50zł /od VI 2012 do XI 2012/ - zawieszone na IX, [B]zakończona,[/B] ale w zamian - [COLOR=#008080][B]bazarkowanie[/B][/COLOR] [B] Lida[/B] -[B] 20 zł[/B] /od VI do IX 2012/ [B]40zł[/B] /przez X, XI, XII 2012/ [B][COLOR=#ff8c00]30zł[/COLOR][/B] /cały 2013/ [B][COLOR=#b22222]wielkie dzięki! [/COLOR][/B] [B]AleksandraF - [COLOR=#ff8c00]10zł[/COLOR] [/B]/od II 2013 do ?/ [B][B][COLOR=#b22222]wielkie dzięki! [/COLOR][/B][/B] [B] mmd - [COLOR=#ff8c00]20zł[/COLOR] [/B]/od II 2013 do ?/ [B][B][COLOR=#b22222]wielkie dzięki! [/COLOR][/B][/B] [B] pinczerka_i_Gizmo - [/B][B][B][COLOR=#ff8c00]10zł[/COLOR] [/B][/B]/od III 2013 bezterminowo /[B] [B][B][COLOR=#b22222]wielkie dzięki! [/COLOR][/B][/B] Panna Marple - [COLOR=#ff8c00]20zł[/COLOR] [/B]/od III 2013 do ?/[B][B][B][B][COLOR=#b22222]wielkie dzięki! [/COLOR][/B][/B][/B]zebrazebra - [/B][COLOR=#008080][B][B]bazarkowanie [/B][/B]/ [B]fanty na bazarek[/B][/COLOR] /w miarę możliwości/[B] Czorcik[/B] - /w miarę możliwości/ [B]Guliwer89[/B] - /w miarę możliwości/ [B][COLOR=#008080]fanty na bazarek[/COLOR][/B] [B]Bakusiowa[/B] - /w miarę możliwości/ [B]mdk8[/B] - /w miarę możliwości/ [B]haliza[/B] - /w miarę możliwości/ [B]reksio7[/B] - /deklaracja jednorazowa/ [B][COLOR=#008080]fanty na bazarek[/COLOR][/B] ---------------------------------------------------- [SIZE=3][B][COLOR=#b22222]RAZEM m-czne STAŁE[/COLOR]: [SIZE=4][U][COLOR=#ff8c00]90[/COLOR][/U][COLOR=#ff8c00] zł[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] :Rose: (od marca 2013) [B]-------------------------------------------------------------------------------------------------------[/B] [SIZE=2][COLOR=#8b4513][U][B]Saldo początkowe[/B][/U] (przelew od alice midnight[/COLOR] - 28.05.2012): [COLOR=#8b4513][B]+[U]225[/U][/B] zł [/COLOR] czyli saldo na początku tymczasowania Kajcinego konta u mnie[/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000cd][U][B]WPŁYWY[/B][/U][/COLOR]:[/SIZE] [U][B]MAJ/GRUDZIEŃ 2012[/B][/U] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]270[/COLOR][COLOR=#000000] zł - Malibo57 (diagnostyka) 29.05.2012[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]150[/COLOR][COLOR=#000000] zł - Czorcik (behawiorystka) [/COLOR][/SIZE]ok. 11.06.2012 (bezpośrednio do p. Joli Ł.) [COLOR=#800080]250[/COLOR][COLOR=#000000] zł - Malibo57 (transport[/COLOR] do Murki) ok. 14.06.2012 ([COLOR=#800080]bezpośrednio do Murki[/COLOR]) [COLOR=#0000ff]50[/COLOR] zł - inka33 (deklaracja VI 2012) 15.06.2012 [COLOR=#0000ff]100,20[/COLOR] zł - bazarek zebrazebra "antykwariat" (łącznie) VI/VII 2012 [COLOR=#0000ff]84,90[/COLOR] zł - bazarek zebrazebra "MIX - dom, zabawki" (łącznie) VI/VII 2012 [COLOR=#0000ff]35[/COLOR] zł - alice midnight (deklaracja VII 2012) 05.07.2012 [COLOR=#0000ff]30[/COLOR] zł - dkfopt (deklaracja VII 2012) 06.07.2012 [COLOR=#0000ff]50[/COLOR] zł - inka33 (deklaracja VII 2012) 11.07.2012 [COLOR=#0000ff]40[/COLOR] zł - Lida (deklaracja VI i VII 2012) 13.07.2012 [COLOR=#0000ff]50[/COLOR] zł - Czorcik (deklaracja) 13.07.2012 [COLOR=#0000ff]60[/COLOR] zł - Bakusiowa (wpłata jednorazowa) 13.07.2012 [COLOR=#0000ff]86[/COLOR] zł - bazarek zebrazebra "babski" 23.07.2012 [COLOR=#0000ff]40[/COLOR] zł - Lida (deklaracja VIII i IX 2012) 27.07.2012 [COLOR=#0000ff]30[/COLOR] zł - dkfopt (deklaracja VIII 2012) 06.08.2012 [COLOR=#0000ff]35[/COLOR] zł - alice midnight (deklaracja VIII 2012) 06.08.2012 [COLOR=#0000ff]50[/COLOR] zł - Czorcik (deklaracja) 17.08.2012 [COLOR=#0000ff]50[/COLOR] zł - inka33 (deklaracja VIII 2012) 18.08.2012 [COLOR=#0000ff]35[/COLOR] zł - alice midnight (deklaracja IX 2012) 05.09.2012 [COLOR=#0000ff]160[/COLOR] zł - bazarek zebrazebra "Apart itp" 05.09.2012 [COLOR=#0000ff]30[/COLOR] zł - dkfopt (deklaracja IX 2012) 06.09.2012 [COLOR=#00ff00]pakiet ogłoszeń[/COLOR] - alice midnight (za[COLOR=#00ff00] 10zł[/COLOR]) u Saphiry[COLOR=#008000] [/COLOR][COLOR=#0000ff]35[/COLOR] zł - alice midnight (deklaracja X 2012) 05.10.2012 [COLOR=#0000ff]30[/COLOR] zł - dkfopt (deklaracja X 2012) 05.10.2012 [COLOR=#0000ff]50[/COLOR] zł - inka33 (deklaracja X 2012) 10.10.2012 [COLOR=#0000ff]105[/COLOR] zł - bazarek zebrazebra [COLOR=#008080]"Najlepsze filmy i książki"[/COLOR] 17.10.2012 [COLOR=#0000ff]20[/COLOR] zł - alice midnight - dopłata za bazarek zebrazebra 20.10.2012 [SIZE=2][COLOR=#0000ff]120[/COLOR] zł - Lida (podwójna deklaracja za X, XI i XII 2012) 29.10.2012 [/SIZE][COLOR=#0000ff]150[/COLOR] zł - eossi - wpłata jednorazowa 02.11.2012 [COLOR=#0000ff]30[/COLOR] zł - alice midnight (deklaracja XI 2012) 06.11.2012 [COLOR=#0000ff]30[/COLOR] zł - dkfopt (deklaracja XI 2012) 06.11.2012 [COLOR=#0000ff]41[/COLOR] zł - łącznie zysk z bazarku inka33 [COLOR=#008080]"książki+klawiatury"[/COLOR] X/XI 2012 [SIZE=1]----> [/SIZE][I][SIZE=1][SIZE=1]zeb[/SIZE]razebra 10zł (20.10.[SIZE=1]2[/SIZE]012), Ewka90 10zł (26.10.2012), tatankas 21zl (07.11.2012)[/SIZE][/I] [COLOR=#0000ff]50[/COLOR] zł - Bakusiowa (wpłata jednorazowa) 13.11.2012 [COLOR=#0000ff]50[/COLOR] zł - inka33 (deklaracja XI 2012) 17.11.2012 [COLOR=#0000ff]35[/COLOR] zł - Carrie i Tequila za bazarek zebrazebra [COLOR=#008080]"Rosenthal"[/COLOR] 28.11.2012 [COLOR=#0000ff]35[/COLOR] zł - alice midnight (deklaracja XII 2012) 05.12.2012 [COLOR=#0000ff]20[/COLOR] zł - Bakusiowa (wpłata jednorazowa) 05.12.2012 [COLOR=#800080]200[/COLOR] zł - mmd (wpłata jednorazowa - [COLOR=#800080]bezpośrednio do Murki[/COLOR]) [COLOR=#0000ff]140,50[/COLOR] zł - łącznie zysk z bazarku inka33 [COLOR=#008080]"KOBIET(K)OVO"[/COLOR] XII 2012 [I][SIZE=1]----> UlaFeta 10zł (13.1[SIZE=1]2[/SIZE]), bukowa 10,90zł, ick 6zł, Sarunia-Niunia 9zł, eski 16,50zł (14.1[SIZE=1]2[/SIZE]), Norel 6zl (15.1[SIZE=1]2[/SIZE]), Gruba Berta 50,50zł, Jo37 9,10zł, maximiller 10,50zl, Czorcik 12zł (17.1[SIZE=1]2[/SIZE])[/SIZE][/I] [SIZE=2][COLOR=#0000ff][B]Razem[/B]: [/COLOR][/SIZE][COLOR=#0000ff][SIZE=2][B]+[U]2827,60[/U][/B][/SIZE][SIZE=3][SIZE=2] zł[/SIZE] [/SIZE][/COLOR][SIZE=2][B][COLOR=#ff0000][U]WYDATKI[/U][/COLOR][/B]: [U][B]MAJ/GRUDZIEŃ 2012[/B][/U][/SIZE] [COLOR=#ff0000]180[/COLOR] zł - badania laboratoryjne 30.05.2012 [COLOR=#ff0000]64[/COLOR] zł - odrobaczenie Aniprazol 02.06.2012 [COLOR=#ff0000]150[/COLOR] zł - behawiorystka p. Jola Łapińska 11.06.2012 [COLOR=#ff0000]140[/COLOR] zł - transport do Hoteliku u Murki 14.06.2012 ([COLOR=#800080][SIZE=2]reszta u Murki [B]+110[/B] zł[/SIZE][/COLOR]) [COLOR=#ff0000]55[/COLOR] zł - wizyta u weta Murkowego (ślinianka) 03.07.2012 [COLOR=#ff0000]5[/COLOR] zł - transport do/od weta Murkowego 03.07.2012 ([COLOR=#800080][SIZE=2]reszta u Murki [B]+50[/B] zł[/SIZE][/COLOR]) [COLOR=#ff0000]346[/COLOR] zł - hotelowanie (15 VI - 14 VII) + Fiprex p/insektom VII - 19.07.2012 ([COLOR=#800080][SIZE=2]u Murki [B]0[/B] zł[/SIZE][/COLOR]) [COLOR=#ff0000]379[/COLOR] zł - hotelowanie (15 VII - 13 VIII) 360zł + odrobaczenie 7zł - 18.08.2012 ([COLOR=#800080][SIZE=2]nadpłata u Murki [B]+12[/B] zł[/SIZE][/COLOR]) [COLOR=#ff0000]379[/COLOR] zł - hotelowanie (14 VIII - 12 IX) 360zł + leczenie kk 25zł + Fiprex 6zł - 12zł nadpłata - 12.09.2012 ([COLOR=#800080][SIZE=2]u Murki [B]0[/B] zł[/SIZE][/COLOR]) [COLOR=#ff0000]410,20[/COLOR] zł - hotelowanie (13 IX - 12 X) 360zł + szczepienia (wścieklizna+wirusówki) 44zł + dojazd 6,20zł - 17.10.2012 [COLOR=#ff0000]367[/COLOR] zł - hotelowanie (13 X - 11 XI) 360zł + odrobaczenie 7zł - 13.11.2012 [COLOR=#ff0000]200[/COLOR] zł - [COLOR=#800080]1. cz[/COLOR]. hotelowanie (12 XI - 11 XII) [COLOR=#800080]--> wpłata od mmd bezpośrednio do Murki [/COLOR]- [COLOR=#800080]?.?[/COLOR].2012 [COLOR=#ff0000]166[/COLOR] zł - [COLOR=#0000cd]2. cz[/COLOR][COLOR=#0000ff]. [/COLOR]hotelowanie (12 XI - 11 XII) 160zł + Fiprex 6zł --> [COLOR=#0000cd]wpłata z konta Kajtuna[/COLOR] - 12.12.2012 [SIZE=2][B][COLOR=#ff0000]Raze[/COLOR][COLOR=#ff0000]m[/COLOR][/B][COLOR=#ff0000]: [/COLOR][COLOR=#ff0000][B]-[U]2841,20[/U][/B] zł[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2] [B][U]SALDO[/U][/B] na koniec [B]grudnia 2012[/B]: [B][COLOR=#8b4513]+225[/COLOR][/B][COLOR=#8b4513] zł[/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]+2827,60[/B] zł [/COLOR][COLOR=#ff0000][B]-2841,20[/B] zł[/COLOR] = [B]+[U]211,40 zł [/U][/B][/SIZE] [B]------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ [/B] [U][B]STYCZEŃ 2013[/B][/U] [COLOR=#000080]+211,40 zł[/COLOR] - SALDO z poprzedniego m-ca [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20272678#post20272678"][COLOR=#00ff00]pakiet ogłoszeń[/COLOR][/URL] - Czorcik (za[COLOR=#00ff00] 10zł[/COLOR]) u Bazyliszek ok. 14.01.2013 (50szt. na lubelskie)[COLOR=#008000] [/COLOR][COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - Lida ([COLOR=#ff8c00]deklaracja[/COLOR] I 2013) 07.01.2013 [COLOR=#0000ff]+50[/COLOR] zł - eossi (wpłata jednorazowa) 08.01.2013 [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - haliza (wpłata jednorazowa) 10.01.2013 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20351588#post20351588"][COLOR=#00ff00]pakiet ogłoszeń[/COLOR][/URL] - pinczerka_i_Gizmo (za[COLOR=#00ff00] 10zł[/COLOR]) u CatAngel 01.2013 (90szt. na mazowieckie) [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - mdk8 - wpłata jednorazowa 23.01.2013 [COLOR=#0000ff]+107[/COLOR] zł - łącznie zysk z bazarku inka33 [COLOR=#008080]"DOMOVO"[/COLOR] I 2013 [I][SIZE=1]----> Dabrowka 27zł, zebrazebra 15zł, Ada_Vebby 39zł (22.01), Marta72 10zł, Guliwer89 6zł (23.01), Czorcik 6zł, Kajusza 4zł (28.01)[/SIZE][/I] [COLOR=#ff0000]-360[/COLOR] zł - hotelowanie (12 XII 2012 - 10 I 2013) - 22.01.2013 [COLOR=#00ff00]wyróżnienie ogłoszenia na tablicy[/COLOR] - Ulka18 (za[B]??[/B][COLOR=#00ff00] 20zł[/COLOR]) 25.01.2013 u Murki (na lubelskie)[COLOR=#008000] [/COLOR][COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - Ada_Vebby (wpłata jednorazowa "dodatek sentymentalny") 25.01.2013 [COLOR=#008080]fanty na bazarek[/COLOR] - Guliwer89 25.01.2013 ------------------------------------------------------------------ [COLOR=#000080][B]+108,40 [SIZE=2]zł [/SIZE][/B][/COLOR]- [COLOR=#000080]SALDO na koniec stycznia 2013[/COLOR] [U][B]LUTY 2013[/B][/U] [COLOR=#000080]+108,40 [SIZE=2]zł[/SIZE][/COLOR] - SALDO z poprzedniego m-ca [COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - mdk8 (wpłata jednorazowa) 04.02.2013 [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - AleksandraF ([COLOR=#ff8c00]deklaracja[/COLOR] II 2013) 04.02.2013 [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - haliza (wpłata jednorazowa) 04.02.2013 [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - Lida ([COLOR=#ff8c00]deklaracja[/COLOR] II 2013) 06.02.2013 [COLOR=#0000ff]+25[/COLOR] zł - Awit (wpłata jednorazowa od Dostrota z konta Szarika, który znalazł DS :lol:) 11.02.2013 [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - reksio7 (wpłata jednorazowa) 11.02.2013 [COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - mmd ([COLOR=#ff8c00]deklaracja[/COLOR] II 2013) 13.02.2013 [COLOR=#00ff00]pakiet [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20298139#post20298139"]ogłoszeń[/URL][/COLOR] - Anka : ) ([COLOR=#00ff00]gratis[/COLOR]) 13-15.02.2013 (96szt. na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20446129#post20446129"]mazowieckie[/URL], [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20452104#post20452104"]małopolskie, ?lubelskie[/URL], [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20457807#post20457807"]łódzkie[/URL]) [COLOR=#0000ff]+243,20[/COLOR] zł - łącznie zysk z bazarku inka33 [COLOR=#008080]"POCIECHOVO"[/COLOR] II 2013 [SIZE=1][I]----> BERKANO 13zł (14.02), Ziutka 80,50zł, Ghanima 13zł, Aldrumka 50zł (15.02), wiosenka 13zł (17.02), ----> sonek666 6,20zł, zebrazebra 10zł, Nicola Daniłowska 18zł (18.02), Maupa4 20zł (19.02), Wiedźma 10zł (20.02), kp102 9,50zł (26.02).[/I][/SIZE] [COLOR=#ff0000]-367[/COLOR] zł - hotelowanie (11 I 2013 - 9 II 2013) 360zł + odrobaczenie 7zł - 16.02.2013 [COLOR=#008080]fanty na bazarek[/COLOR] - mmd (wysyłka [COLOR=#008080]11zł[/COLOR]) 21.02.2013 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20512277#post20512277"][COLOR=#00ff00]pakiet ogłoszeń[/COLOR][/URL] - diana79 (za[COLOR=#00ff00] 3zł[/COLOR]) u Javeny 25.02.2013 (22szt. na małopolskie - Kraków)[COLOR=#008000] [/COLOR]-------------------------------------------------------------------------- [COLOR=#000080][SIZE=2] [B]+129,60[/B] [/SIZE][B][SIZE=2]zł [/SIZE][/B][/COLOR]- [COLOR=#000080]SALDO na koniec lutego 2013[/COLOR] [U][B]MARZEC 2013[/B][/U] [COLOR=#000080][SIZE=2]+129,60 zł[/SIZE][/COLOR] - SALDO z poprzedniego m-ca [COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - mmd ([COLOR=#ff8c00]deklaracja[/COLOR] III 2013) 01.03.2013 [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - AleksandraF ([COLOR=#ff8c00]deklaracja[/COLOR] III 2013) 04.03.2013 [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - Lida ([COLOR=#ff8c00]deklaracja[/COLOR] III 2013) 06.03.2013 [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - mmd (dodatkowo - wpłata jednorazowa) 11.03.2013 [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - pinczerka_i_Gizmo ([COLOR=#ff8c00]deklaracja[/COLOR] III 2013) 18.03.2013 [COLOR=#0000ff]+80[/COLOR] zł - Panna Marple ([COLOR=#ff8c00]deklaracja[/COLOR] III, IV, V, VI 2013) 18.03.2013 [COLOR=#0000ff]+70[/COLOR] zł - Panna Marple (wpłata jednorazowa) 18.03.2013 [COLOR=#0000ff]+80[/COLOR] zł - lipsik (wpłata jednorazowa) 19.03.2013 [COLOR=#00ff00]pakiet [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20610389#post20610389"]ogłoszeń[/URL][/COLOR] - diana79 (za[B][COLOR=#ee82ee]??[/COLOR][/B][COLOR=#00ff00] zł[/COLOR]) u [B][COLOR=#ee82ee]??[/COLOR][/B] 20.03.2013 (23szt. na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20616701#post20616701"]mazowieckie, śląskie[/URL])[COLOR=#008000] [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20639029#post20639029"][COLOR=#00ff00]pakiet ogłoszeń[/COLOR][/URL] - Javena ([COLOR=#00ff00]gratis[/COLOR]) 24.03.2013 (7szt. na lubelskie) [SIZE=2][COLOR=#ff0000]-36[SIZE=2]0[/SIZE] zł[/COLOR] - za hotelowanie (10 II - 11 III) 360zł [/SIZE]- 26.03.2013 [COLOR=#0000ff]+50[/COLOR] zł - Ziutka (wpłata jednorazowa) 27.03.2013 [COLOR=#0000ff]+136,50[/COLOR] zł - [COLOR=#008080]łącznie[/COLOR] zysk z bazarku inka33 [COLOR=#008080]"PŁYTOWISKO"[/COLOR] III 2013 [SIZE=1][I]----> milagros19853201 [SIZE=1]6,40[/SIZE]zł (1[SIZE=1]8[/SIZE].0[SIZE=1]3[/SIZE]), sleepingbyday [SIZE=1]6,20[/SIZE]zł (20.03), ojciec inka33 10zł (22.03), zebrazebra 12zł (24.03), [/I][/SIZE][SIZE=1][I][SIZE=1][I]----> [/I][/SIZE][/I][/SIZE][SIZE=1][I][SIZE=1]smillea 24[/SIZE]zł, [SIZE=1]sonek666 20zł, mdk8 19zł, reksio7 20,90zł[/SIZE] ([SIZE=1]2[/SIZE]5.0[SIZE=1]3[/SIZE]), stufinska 6zł (27.03), Nicola Daniłowska 12zł (28.03). [/I][/SIZE] [COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - mmd ([COLOR=#ff8c00]deklaracja[/COLOR] IV 2013) 29.03.2013 ------------------------------------------------------------------------------------------ [COLOR=#000080][SIZE=2] [B]+306,10[/B] [/SIZE][B][SIZE=2]zł [/SIZE][/B][/COLOR]- [COLOR=#000080]SALDO na koniec marca 2013[/COLOR] [U][B]KWIECIEŃ 2013[/B][/U] [COLOR=#000080][SIZE=2]+306,10 zł[/SIZE][/COLOR] - SALDO z poprzedniego m-ca [COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - Czorcik (wpłata jednorazowa Wielkanocna) 02.04.2013 [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - Ziutka (wpłata jednorazowa od Alessandro na Zajączka) 02.04.2013 [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - pinczerka_i_Gizmo ([COLOR=#ff8c00]deklaracja[/COLOR] IV 2013) 02.04.2013 [COLOR=#0000ff]+204,10[/COLOR] zł - [COLOR=#008080]łącznie[/COLOR] zysk z bazarku inka33 [COLOR=#008080]"CZYTELNIA i BAWIALNIA"[/COLOR] III/IV 2013 [SIZE=1][I][SIZE=1][I]----> [/I][/SIZE][/I][/SIZE][SIZE=1][I]zebrazebra 1[SIZE=1]3[/SIZE]zł (24.03), [/I][/SIZE][SIZE=1][I][SIZE=1]smillea [SIZE=1]9[/SIZE][/SIZE]zł, [SIZE=1]barb 6,40zł, [SIZE=1]Maru[SIZE=1]da[/SIZE][/SIZE]666 2[SIZE=1]4[/SIZE]zł, mdk8 1[SIZE=1]1,50[/SIZE]zł, [/SIZE]([SIZE=1]2[/SIZE]5.0[SIZE=1]3[/SIZE]), [/I][/SIZE][SIZE=1][I][SIZE=1][I]Ziutka 33[/I][/SIZE]zł, Aldrumka 15zł ([SIZE=1]26[/SIZE].0[SIZE=1]3[/SIZE]), [/I][/SIZE] [SIZE=1][I][SIZE=1][I]----> [/I][/SIZE][/I][/SIZE][SIZE=1][I]stufinska [SIZE=1]15[/SIZE]zł, brittta 8,20zł, eski 7zł (27.03), Nicola Daniłowska [SIZE=1]39[/SIZE]zł (28.03), funia 11zł (02.04), _Dunaj_ [SIZE=1]12[/SIZE] zł (09.04). [/I][/SIZE] [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - Lida ([COLOR=#ff8c00]deklaracja[/COLOR] IV 2013) 08.04.2013 [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - AleksandraF ([COLOR=#ff8c00]deklaracja[/COLOR] IV 2013) 09.04.2013 [COLOR=#0000ff]+50[/COLOR] zł - lipsik (wpłata jednorazowa) 09.04.2013 [SIZE=2][COLOR=#ff0000]-3[SIZE=2]66[/SIZE] zł[/COLOR] - za hotelowanie (1[SIZE=2]2[/SIZE] III - 10 I[SIZE=2]V[/SIZE]) 360zł [/SIZE][SIZE=2] + Fiprex 6zł [/SIZE]- 12.04.2013 [COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - mmd ([COLOR=#ff8c00]deklaracja[/COLOR] V 2013) 30.04.2013 [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - mmd (wpłata jednorazowa - :] "premia za dobre za chowanie") 30.04.2013 -------------------------------------------------------------------------------------------- [COLOR=#000080][SIZE=2] [B]+3[SIZE=2]44[/SIZE],[SIZE=2]2[/SIZE]0[/B] [/SIZE][B][SIZE=2]zł [/SIZE][/B][/COLOR]- [COLOR=#000080]SALDO na koniec kwietnia 2013[/COLOR] [SIZE=2] [SIZE=3]UWAGA! z powodu braku miejsca -[/SIZE][COLOR=#ff0000][SIZE=3] dalsze rozliczenia znajdują się w poście: [/SIZE][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20918537#post20918537[/URL] . [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]ROZLICZENIE SKOPIOWANE NA POCZĄTEK WĄTKU.[/B][/SIZE][/COLOR] . [/SIZE] -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[SIZE=2][SIZE=3]N[SIZE=2]a konto Kajtuna wpłynęło [SIZE=3][COLOR=#0000cd]z bazarku [/COLOR][COLOR=#0000CD]"antykwariat" by [B]zebrazebra [/B][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]:loveu:[SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][COLOR=#0000CD][/COLOR][/SIZE]: [/SIZE][/SIZE][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#b22222][SIZE=2][B]bazarek[/B] (zakupy wg cen) [SIZE=3][B]80,00zł [/B][/SIZE][/SIZE][/COLOR][SIZE=2][B] + [/B] [COLOR=#b22222][B]nadwyżka[/B] (nadpłaty) [SIZE=3][B]20,20zł [/B][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE] [SIZE=2] [B]= [/B][/SIZE][COLOR=#0000cd][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2] czyli [/SIZE][B]RAZEM[/B]: [/SIZE][/SIZE][/COLOR][SIZE=4][B][COLOR=#ff0000]100,20zł [/COLOR][/B][/SIZE] :multi: :multi: :multi: [SIZE=3][SIZE=2][SIZE=2] SZCZEGÓŁOWO:[/SIZE][/SIZE][/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=#ff0000]v[/COLOR] malibo57[/B] [COLOR=#b22222]zakupy [B]20zł[/B][/COLOR][COLOR=#0000cd] wpłacone (18.06.) [B][SIZE=3]29zł[/SIZE][/B][/COLOR] wysyłka (19.06.) [B]3,60zł[/B] [COLOR=#b22222]nadpłata [B]5,40zł [/B][/COLOR][B][COLOR=#0000cd]otrzymane[/COLOR][/B][COLOR=#0000CD] (22.06)[/COLOR] [B][COLOR=#ff0000]v[/COLOR] aniolek2000[/B] [COLOR=#b22222]zakupy [B]8zł[/B][/COLOR][COLOR=#0000cd] wpłacone [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#0000cd](18.06.) [/COLOR][/SIZE][B][SIZE=3][COLOR=#0000cd]10zł [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=2]wysyłka (19.06.) [B]1,90zł[/B] [COLOR=#b22222]nadpłata[/COLOR][/SIZE][COLOR=#b22222] [B]0,10zł [/B][/COLOR][COLOR=#0000cd][B]otrzymane[/B] (~22.06)[/COLOR] [SIZE=2][B][COLOR=#ff0000]v[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=2][B]maximiller[/B] [COLOR=#b22222]zakupy [B]12zł[/B][/COLOR][COLOR=#0000cd] wpłacone [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#0000cd](18.06.) [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=#0000cd]15zł[/COLOR] [/B][/SIZE][SIZE=2]wysyłka (19.06.) [B]1,90zł[/B][/SIZE][B][SIZE=2] [/SIZE][/B][COLOR=#b22222]nadpłata [B]1,10zł [/B][/COLOR][COLOR=#0000cd][B]otrzymane[/B] (~28.06)[/COLOR] [SIZE=2] [B][COLOR=#ff0000]v[/COLOR] rozi[/B] [COLOR=#b22222]zakupy [B]15zł[/B][/COLOR] [COLOR=#0000cd]wpłacone [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#0000cd](18.06.) [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=#0000cd]25zł[/COLOR] [/B][/SIZE][SIZE=2]wysyłka (19.06.) [B]9,50zł[/B] [COLOR=#b22222]nadpłata [B]0,50zł [/B][/COLOR][COLOR=#0000cd][B]otrzymane[/B] (~22.06)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=#ff0000]v [/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B]alice midnight[/B] [COLOR=#b22222]zakupy [B]12zł[/B][/COLOR][COLOR=#0000cd] wpłacone [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#0000cd](18.06.) [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][SIZE=3][B][COLOR=#0000cd]20zł[/COLOR][/B][/SIZE] odbiór osobisty [B]0zł[/B] [COLOR=#b22222]nadpłata [B]8zł [/B][/COLOR][COLOR=#0000CD][B]uznane za odebrane [/B]:smile: [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=#ff0000] v [/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B]Ladymonia0610[/B][COLOR=#b22222] zakupy [B]13zł[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#0000cd] wpłacone ([/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#0000CD]26.06) [SIZE=3][B]18,10zł[/B][/SIZE] [/COLOR][U][B]przekazane na nast. bazarek[/B]![/U][/SIZE] :loveu: [COLOR=#b22222]nadpłata [B]5,10zł [/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000][B][SIZE=3]Bazarek możemy uznać za zakończony sukcesem! [/SIZE][/B][/COLOR]:multi: [COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]Wszystkim Klientkom i Klientom serdecznie dziękujemy! [/B][/SIZE][/COLOR]:loveu: [COLOR=#b22222]...i polecamy się na przyszłość! ;-) Już wkrótce będą kolejne bazarki na Kajtuna... :smile:[/COLOR] -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]Melduję wpłatę deklaracji [COLOR=#b22222][B]30zł[/B] [/COLOR]od[COLOR=#B22222] [B]dkfopt[/B][/COLOR]. :) [B][COLOR=#0000cd]Wielce dziękujemy![/COLOR][/B] :loveu:[/SIZE]