-
Posts
17196 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inka33
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18']Czy Kajtek ma tablice.pl? Jesli tak, to chetnie wyroznie, niech to bedzie moj wklad w szukanie mu domu.[/QUOTE] Ula, dziękuję. :) Natomiast jeżeli chodzi o ogłoszenia, to bardziej alice midnight jest w temacie... Tzn. nie orientuję się, ile gdzie są ważne itp. Przepraszam... Wiem tyle, że miał na poczatku października wystawione takie: [quote name='saphira18']Kajtun: 1.[URL]http://tablica.pl/[/URL] - link aktywacyjny na mailu 2.[URL]http://www.neeon.pl/296345-kajtun-dogadamy-sie.html[/URL] 3.[URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/189775.html[/URL] 4.[URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Kajtun,73837[/URL] 5.[URL]http://top-ogloszenia.net/[/URL] - link aktywacyjny na mailu 6.[URL]http://petsy.pl/ogloszenia/5_Lubelskie/[/URL] - link aktywacyjny na mailu 7.[URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/127584/Kajtun---DoGadamy-sie/[/URL] 8.[URL]http://www.petworld.pl/[/URL] - link aktywacyjny na mailu 9.[URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,62042,Lw==.html[/URL] 10.[URL]http://www.eoferty.com.pl/kajtun_dogadamy_sie_304155.html[/URL] 11.[URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Kajtun---DoGadamy-sie--id50282.html[/URL] 12.[URL]http://lublin.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/kajtun-dogadamy-sie,id1560a5j229101.html[/URL] 13.[URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/320487306/lublin-Kajtun-DoGadamy-sie.html[/URL] 14.[URL]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=256294&catid=26&Itemid=11[/URL] 15.[URL]http://janow-lubelski.swistek.pl/kajtun-dogadamy-sie-_169322.html[/URL] 16.[URL]http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Kajtun_-_DoGadamy_sie_9955.html[/URL] 17.[URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/261584-kajtun-dogadamy-sie--oferta-janow-lubelski/[/URL] 18.[URL]http://polskastrefa.pl/lublin/zwierzeta/psy/kajtun__dogadamy_sie,8tnm[/URL] 19.[URL]http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,kajtun_dogadamy_sie_,47320.html[/URL] 20.[URL]http://www.psy.pl/adopcje/art13595,kajtun.html[/URL] 21.[URL]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/18253,Kajtun---DoGadamy-sie.htm[/URL] 22.[URL]http://owi.pl/[/URL] - link aktywacyjny na mailu 23.[URL]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/kundelek/kajtun-dogadamy-sie-l33901.html[/URL] 24.[URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/5054385[/URL] 25.[URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/44652/kajtun---dogadamy-sie_/[/URL] 26.[URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/kajtun-dogadamy-sie/1998632[/URL] 27.[URL]http://lubelskie.gumtree.pl/[/URL] - link aktywacyjny na mailu 28.[URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/kajtun-dogadamy-sie-21260817.html[/URL] 29.[URL]http://lubelskie.olx.pl/[/URL] 30.[URL]http://lublin.lento.pl/kajtun-dogadamy-sie_,587062.html[/URL] Powodzenia!:smile:[/QUOTE] To stąd: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232492-Ekspresowe-og%C5%82oszenia-edycja-VII-zbieramy-na-transport-ZAKO%C5%83CZONY-ROZLICZONY?p=19753596#post19753596"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232492-Ekspresowe-ogłoszenia-edycja-VII-zbieramy-na-transport-ZAKOŃCZONY-ROZLICZONY?p=19753596#post19753596[/URL] -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka']On na smyczy chodzi ładnie i jest karny... ja wolę, żeby sobie pobiegał, wyszalał się jak ma możliwość. Spryciarz w boksie wykorzystuje to, że ma boks z dostępem do okna; włazi na parapet i obserwuje wszystko przez okno :) I oczywiście obsmarowywuje całą szybę swoim słodkim kinolkiem ;)[/QUOTE] Karnie chodzi tylko z Tobą, czy z TŻem/teściową również? Hihi, w Mokrym Nosku też pilnował podwórka zza szyby. :) Dotarła kasiora...? Napiszesz, jak dotrze? Aha, mam prośbę - czy mogłabyś pisać np. "do zapłacenia" zamiast "stan konta"? ...bo to trochę wprowadza w błąd czytaczy wątku. Chociaż może to i "lepiej" wygląda dla zbierania funduszy, jak ma minus :diabloti: ale jednak może prowadzić do posądzenia o oszukaństwo prowadzących wątek. :( Jak zamotałam, to z góry przepraszam - najwyżej wyjaśnię jaśniej, jak będzie trzeba. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='zebrazebra']Podrzucać, reklamować - ja po prostu nie mam już jak :( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235729-Ekskluzywny-%C5%9Awi%C4%85teczny-Przycisk-do-Papieru-Rosenthal-dla-Kajtuna-do-22-11-do-22-00?p=19972726#post19972726"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235729-Ekskluzywny-Świąteczny-Przycisk-do-Papieru-Rosenthal-dla-Kajtuna-do-22-11-do-22-00?p=19972726#post19972726[/URL][/QUOTE] [SIZE=4]Dziękuję! Po stokroć dziękuję. [/SIZE] Wrzuciłam na wątek reklamowy i do podpisu. Przez weekend postaram się po.spa.mować trochę... -
[quote name='Gusiaczek']"DeTowanie" - bardzo mi się podoba [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE] :oops: Dziękuję... :) [quote name='Nutusia']Z największą przyjemnością wymiziam :) DeTować - KUPUJĘ! [/QUOTE] :oops: No to- SPRZEDANE! :) [quote name='Nutusia']Z Chmurci największy miziak jest rano, gdy przychodzi się witać. Nie śpi z nami w łóżku - woli swoje posłanko pod kaloryferem, ale rano wskakuje na łóżko i całą siłą swego już całkiem masywnego ciałka, wpycha nochal, domagając się pieszczochania. Wywala się na plecki, mruczy sobie i się "wije". A najbardziej lubi, jak konkurencja wyjdzie do ogrodu - wtedy dopiero jest poranny raj :)[/QUOTE] Jak miziać, to tylko indywidualnie... :eviltong:
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
inka33 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='jola_li']Już się zaczynam denerwować tą sterylizacją...[/QUOTE] Jola, przecież to nie Ciebie będą sterylizować...! :diabloti: Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać... :oops: Ale za to trzymam kciuki za HopPannę. :) Zdjęcia jak zwykle cudniaste! :loveu: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Przedwczoraj wpłynęło 50zł od Bakusiowej. Dziękujemy! :Rose: Zapłaciłam też Murce za hotelowanie Kajtuna. Post rozliczeniowy zaktualizowałam. Murka, cieszę się, że wróciłaś do zdrowia. Wiem, że z wyprowadzaniem nie ma problemu :) ...tylko z wracaniem bez Ciebie. Chodziłomi o to, że wcale by Kajtowi nie zaszkodziło trenowanie chodzenia na smyczy, a wręcz pomogło. -
[quote name='Nutusia']Chmurcia wczoraj... nie przepuściła Lesia, który chciał wejść za Sławkiem do łazienki!!!! Leżała na swoim posłanku pod kaloryferem przy otworze po drzwiach i warczała. A Lesio przebierał łapkami w miejscu, nie wiedząc jak ją... obejść ;) W końcu zawołałam ją do siebie i Lesio w tm czasie się przemknął. Niby taki król haremu, a jak przyjdzie co do czego... prawdziwy facet - babie nie podskoczy :)[/QUOTE] Co jedna, to lepsza! :) A Nutusia nie dość, że prześliczne suczki DeTuje, to jeszcze terapię śmiechem czytelnikom serwuje!
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
inka33 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Hopcia wczoraj pobiła rekord swej hopkości, a jednocześnie sprytu... Nie mogąc się dopchać do głaskania, gdy siedziałam przy stole otoczona wianuszkiem większych od niej psiaków, wskoczyła na... Lili:crazyeye: odbiła się od jej grzbietu i w ułamku sekundy już siedziała na moich kolanach, oblizując raz moją twarz, a raz talerz po moim obiedzie!!!!:evil_lol:[/QUOTE] Podczytuję, podczytuję... i jak raz wymiękłam! :eek2: Hopka jest mistrzynią świata w hopkaniu :) a jola_li w pisaniu o niej wierszyków. :) [COLOR=#808080]Że też mnie taki widok ominął... buu. [/COLOR] -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[B]Kajtun[/B], Ty łobuzie...! :mad: [B] Murka[/B], a tak serio, może to by wcale nie był zły pomysł, żeby TŻ wyprowadzał Kajta na smyczy? Kajt by się uczył ładnego chodzenia na smyczy, a Ty mogłabyś zdrowieć w spokoju. :) A jak tam nogi teściowej? Może ona by go mogła zaprowadzać do boksu...? [B]PS.[/B] Doszły kolejne wpłaty. :) Zaraz spróbuję ogarnąć rozliczenie. [COLOR=#0000cd][B]EDIT:[/B][/COLOR] Po uwzględnieniu ostatnich wpłat, czyli: [COLOR=#008000]10zł[/COLOR] - zebrazebra za bazarek inki33 "książki+klawiatury" 20.10.2012 [COLOR=#008000]20zł[/COLOR] - alice midnight - dopłata za bazarek zebrazebra [COLOR=#00ff00](?)[/COLOR] 20.10.2012 [COLOR=#008000]10zł[/COLOR] - Ewka90 za bazarek inki33 "książki+klawiatury" 26.10.2012 [SIZE=2][COLOR=#008000]120zł[/COLOR] - Lida (podwójna deklaracja za X, XI i XII) 29.10.2012 [/SIZE][COLOR=#008000]150zł[/COLOR] - eossi - wpłata jednorazowa 02.11.2012 [COLOR=#008000]30zł[/COLOR] - alice midnight (deklaracja XI) 06.11.2012 [COLOR=#008000]30zł[/COLOR] - dkfopt (deklaracja XI) 06.11.2012 [COLOR=#008000]20,50zł[/COLOR] - tatankas za bazarek inki33 "książki+klawiatury" 07.11.2012 [SIZE=3][COLOR=#800080][B][U]SALDO AKTUALNE[/U][/B][/COLOR] na dzień [B]08.11.2012[/B][/SIZE] wynosi [SIZE=2][/SIZE][U][SIZE=4][COLOR=#800080][B]+413,40[/B] zł[/COLOR][/SIZE][/U] Wystarczy nam na obecny miesiąc hotelowania. :multi: [COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy![/B][/SIZE][/COLOR] :Rose: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za kilkudniową nieobecność, ale choróbsko mnie zmogło... Wracam do zdrowia, więc zaglądam do Kajtula. [COLOR=#ff0000][B]Dziękuję wszystkim Obecnym za obecność i Pomagającym za pomoc![/B][/COLOR] :loveu: Postaram się szybko zaktualizować konto Kajta, bo wpłaty mi zameldowały zebrazebra+alice, Lida i Ewka90. Sprawdzę i spróbuję ogarnąć... [COLOR=#0000cd][B]EDIT:[/B][/COLOR] [B]20.X[/B] wpłynęło: [B] [COLOR=#008000]10zł[/COLOR] [/B]od [B]zebrazebra[/B] za bazarek "książki+klawiatury" [COLOR=#006400][B]20zł[/B][/COLOR] od [B]alice midnight [/B]- [I][B][COLOR=#ff8c00]nie kumam, za co??[/COLOR][/B][/I] [B]26.X[/B] wpłynęło [COLOR=#008000][B]10zł[/B][/COLOR] od [B]Ewka90[/B] za bazarek "książki+klawiatury" [COLOR=#b22222][B]DZIĘKUJEMY![/B][/COLOR] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG] [COLOR=#0000cd][B]EDIT 2:[/B][/COLOR] [SIZE=3][B]29.X[/B] doszło [COLOR=#008000][B]120zł[/B][/COLOR] - ciocia [B]Lida[/B] postanowiła wysłać podwójną deklarację za X, XI i XII.[/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]PRZEWIELKIE DZIĘKI !!! [/COLOR][/B]:loveu: :loveu: :loveu:[/SIZE] [COLOR=#0000cd][B]EDIT 3:[/B][/COLOR] [SIZE=3][B]02.X[/B] Kajtuniasty dostał [COLOR=#008000][B]150zł[/B][/COLOR] :multi: od Cioci [B]Eossi[/B] :loveu: :loveu: :loveu:[/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff8c00][B]DZIĘKUJEMY !!![/B][/COLOR][/SIZE] Po weekendzie zaktualizuję post rozliczeniowy. [B]Alice[/B], odezwij się proszę do mnie by fon albo mail. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka']Koleżanka to chyba bardziej dokucza Kajtkowi niż on jej, to ona prowokuje go do gonitw ;) Frajdę mają oboje jak widać :) Z teściową zrobiliśmy tak, że od dłuższego czasu to ona wypuszcza Kajtka rano z boksu... I jakoś Kajtek stwierdził, że nie jest taka zła :)[/QUOTE] Fajnie, że z teściową OK. :) A jeszcze fajnie, że "kombinujesz" i masz skuteczne (!) pomysły. :) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[B]Murka[/B], dzięki za pocieszanki! :) Jak to dobrze, że Kajtun może się tak wybiegać. Te zębiska (na drugim zdjęciu) wystawione na koleżankę to takie więcej straszliwe. ;) Ale chyba koleżanka (BTW - jak ma na imię?) jednak nie została zjedzona...? A jak się mają nogi teściowej? Dałaś radę trochę go oduczyć takich zachowań czy stosujesz metodę unikania/ograniczania ich kontaktów? -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Zeberko, jeśli masz wenę, to zrób jeszcze raz bazarek z moich fantów (bez książęk). Ubyły malowane ręcznie butelki (podczas przemeblowania...),doszedł talerzyk do kompl. z filiżanką. I ciśnij mnie od niedzieli po południami, żebym zdjęcia porobiła, bo jeszcze fanty mam. Pozdrawiam i spadam na razie. ;) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[B]Murka[/B], wielkie dzięki za zrozumienie! :) Właśnie dziś dotarł przelew od zebrazebra z jej bazarku, więc puściłam przelew do Ciebie: Hotelowanie Kajtuna od 13.09.2012 do 12.10.2012 (360zł) + szczepienia (wścieklizna+wirusówki) (44zł) + dojazd (6,20zł) = 410,20zł [B]Zeberko[/B], rozumiem, że kwota 105zł to 98zł z Twojego bazarku i 7zł zapłata za Twoje zakupy na moim bazareczku? Pytam, bo muszę "zaksięgować" w poście rozliczeniowym... [B][COLOR=#0000cd]EDIT[/COLOR][/B]: Aha, już wiem! Miło mi poinformować, że cała kwota [COLOR=#008000][B]105zł[/B][/COLOR] jest [B][COLOR=#008000]z bazarku zebryzebry[/COLOR][/B]. :) Tzn. 98zł+7zł nadwyżki od Zeberki! :loveu: [COLOR=#0000cd][B]EDIT:[/B][/COLOR] Niestety [COLOR=#ff8c00][B]stan konta [/B][/COLOR][B]Kajtuna[/B][COLOR=#FF8C00][B] na 18.10.2012 [/B][/COLOR][B]wynosi[/B][COLOR=#FF8C00][B] +22,90zł[/B][/COLOR] :( -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='zebrazebra']Super! :multi: Właśnie zrobiłam przelew ze swojego bazarku :), potwierdź proszę.[/QUOTE] Dzięki! :) Jak dotrze, to potwierdzę. Skoro teraz jeszcze nie ma, to zapewne już jutro. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Uff... :oops: no to się odważyłam i taki skromniutki zmontowałam: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233645-Ksi%C4%85%C5%BCki-na-jesienne-wieczory-KT-dla-Kajtuna-do-30-X-2012-godz-22?p=19822709#post19822709"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233645-Ksi%C4%85%C5%BCki-na-jesienne-wieczory-KT-dla-Kajtuna-do-30-X-2012-godz-22?p=19822709#post19822709[/URL] Zapraszam do: - oglądania - kupowania - podrzucania - zapraszania innych - czynienia konstruktywnych uwag :p -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[B]Kajtulu[/B], tyle czasu już minęło, a ja wciąż tęsknię za Tobą... :-( Byłam jednak "za miękka", byś mógł zostać z nami. Ty potrzebujesz Ludzia, który będzie Cię mądrze kochał i umiejętnie wychowywał. Kogoś, kto będzie stanowczy w pokazywaniu zasad, konsekwentny w ich egzekwowaniu, cierpliwy w dochodzeniu do całkowitego przestrzegania przez Ciebie tych zasad. Kogoś, kto dzięki swej ogromnej miłości i doświadczeniu pokaże Ci drogę do beztroskiego psiego życia. Jeszcze raz - przepraszam... :oops: [B]Murko[/B], Kajcine konto bardzo skromnie się obecnie prezentuje :( - mówiąc górnolotnie... Czy wolisz, żebym Ci przelała kwotę, która jest, a potem resztę czy mam zaczekać aż spłynie kasiora z bazarku Kochanej zebryzebry i wtedy wpłacić całość? [B]Alice[/B], czy Twój telefon gada wreszcie ludzkim głosem...? -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Przelałam swoją deklarację za X 2012. :) Niestety, zalegam za IX i nie wiem, czy mi się uda to uzupełnić... :( Zaraz ogarnę post rozliczeniowy, czyli ten: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=19352191#post19352191[/URL] Alice, myślę, że konto Kajcine wrócimy do Ciebie po opłaceniu aktualnego hotelowania. Co Ty na to? Jeżeli się zgadzasz, to przypomnij o tym Kajtunowym fanom po 15 X. I pozwolę sobie (dla porządku :diabloti: ) wkleić tu listę ogłoszeń zakupionych przez alice: [quote name='saphira18']Kajtun: 1.[URL]http://tablica.pl/[/URL] - link aktywacyjny na mailu 2.[URL]http://www.neeon.pl/296345-kajtun-dogadamy-sie.html[/URL] 3.[URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/189775.html[/URL] 4.[URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Kajtun,73837[/URL] 5.[URL]http://top-ogloszenia.net/[/URL] - link aktywacyjny na mailu 6.[URL]http://petsy.pl/ogloszenia/5_Lubelskie/[/URL] - link aktywacyjny na mailu 7.[URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/127584/Kajtun---DoGadamy-sie/[/URL] 8.[URL]http://www.petworld.pl/[/URL] - link aktywacyjny na mailu 9.[URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,62042,Lw==.html[/URL] 10.[URL]http://www.eoferty.com.pl/kajtun_dogadamy_sie_304155.html[/URL] 11.[URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Kajtun---DoGadamy-sie--id50282.html[/URL] 12.[URL]http://lublin.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/kajtun-dogadamy-sie,id1560a5j229101.html[/URL] 13.[URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/320487306/lublin-Kajtun-DoGadamy-sie.html[/URL] 14.[URL]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=256294&catid=26&Itemid=11[/URL] 15.[URL]http://janow-lubelski.swistek.pl/kajtun-dogadamy-sie-_169322.html[/URL] 16.[URL]http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Kajtun_-_DoGadamy_sie_9955.html[/URL] 17.[URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/261584-kajtun-dogadamy-sie--oferta-janow-lubelski/[/URL] 18.[URL]http://polskastrefa.pl/lublin/zwierzeta/psy/kajtun__dogadamy_sie,8tnm[/URL] 19.[URL]http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,kajtun_dogadamy_sie_,47320.html[/URL] 20.[URL]http://www.psy.pl/adopcje/art13595,kajtun.html[/URL] 21.[URL]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/18253,Kajtun---DoGadamy-sie.htm[/URL] 22.[URL]http://owi.pl/[/URL] - link aktywacyjny na mailu 23.[URL]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/kundelek/kajtun-dogadamy-sie-l33901.html[/URL] 24.[URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/5054385[/URL] 25.[URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/44652/kajtun---dogadamy-sie_/[/URL] 26.[URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/kajtun-dogadamy-sie/1998632[/URL] 27.[URL]http://lubelskie.gumtree.pl/[/URL] - link aktywacyjny na mailu 28.[URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/kajtun-dogadamy-sie-21260817.html[/URL] 29.[URL]http://lubelskie.olx.pl/[/URL] 30.[URL]http://lublin.lento.pl/kajtun-dogadamy-sie_,587062.html[/URL] Powodzenia!:smile:[/QUOTE] To stąd: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232492-Ekspresowe-ogłoszenia-edycja-VII-zbieramy-na-transport-ZAKOŃCZONY-ROZLICZONY?p=19753596#post19753596"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232492-Ekspresowe-ogłoszenia-edycja-VII-zbieramy-na-transport-ZAKOŃCZONY-ROZLICZONY?p=19753596#post19753596[/URL] Aha, i przyszło mi coś do głowy. Sądzę, że jeżeli byłby potrzebny kolejny pakiet,to możemożna by dopisać do tekstu ogłoszenia, że (chyba - trzeba się upewnić) Kajtun ma "zaklepane" bezpłatne konsultacje mailowe u behawiorysty. Chociaż..., bo ja wiem, czy to aby nie odstraszy... -
Zaglądam do Dosiaka i pozdrawiam wszystkich jej wiernych fanów. :multi: Kajtun niestety nie ma już takiego powodzenia... :-(
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Murka, dzięki za trzymanie ręki na pulsie Kajtunowej paszczy. Cieszę się, że jest dobrze. Alice, a jaki tekst do tych zamówionych ogłoszeń wysmażyłaś? W piątek płynęły deklaracje stałe od dkfopt 30zł i alice midnight 35zł. Aktualnie Kajt ma 278,10 zł. Dojdzie jeszcze moja deklaracja i bazarek zebrazebra. Mam nadzieję, że wystarczy na szczepienia i bieżący m-c u Murki... -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[B]Murka[/B], dzięki za działania resocjalizacyjne. :diabloti: Właśnie puściłam przelew: kwota: 379 zł data (u mnie): 12.09.2012 tytułem: hotelowanie (14 VIII - 12 IX) 360zł + leczenie kk 25zł + Fiprex 6zł - 12zł nadpłata [SIZE=3][COLOR=#800080][B] [U]SALDO AKTUALNE[/U][/B][/COLOR] na dzień [B]12.09.2012[/B][/SIZE]: [SIZE=2][COLOR=#000080][B]+225 [/B]zł (saldo początkowe)[/COLOR][B][COLOR=#006400] +1686,10 [/COLOR][/B][COLOR=#006400]zł (wpłaty)[/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [COLOR=#ff0000][B]-1698[/B] zł (wydatki) [/COLOR][/SIZE] = [U][SIZE=4][COLOR=#800080][B]+213,10[/B] zł[/COLOR][/SIZE][/U] [B]Alice[/B], myślę że pora robić Kajtunowi ogłoszenia. Kto tu jest specem od wystawiania...? Bezpłatnie? Płatnie? Pakiet z bazarku...? Może pokombinuj(my) nad tekstem, np. na bazie opisu Murki i częściowo starych ogłoszeń? [B]Cioteczki i Wujciowie[/B], prosimy o pomysły i propozycje. :oops: [COLOR=#0000ff][SIZE=2]PS.[/SIZE][/COLOR][COLOR=#A9A9A9][SIZE=2] [U]Alice[/U], chciałabym się umówić na zwrot pożyczonej klatki. Napisz mi, proszę, mailem, jakie są aktualnie możliwości...[/SIZE][/COLOR] -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Cieszę się Kajteczku, że choróbsko przegnałeś! :) A od teściowej nóg wara! diable rogaty! :mad: Zaraz przysiądę, żeby ogarnąć rozliczenia, bo zaległości mi się troszkę zrobiły... :oops: ...ale córki początek roku w nowej szkole - chyba rozumiecie.... W każdym bądź razie doszło za [B][U]bazarek zebrusi[/U][/B] [COLOR=#0000cd]z nadpłatą[/COLOR] :) i stała od [B][U]alice[/U][/B]. :) [B][COLOR=#0000cd]EDIT:[/COLOR][/B] Dziś doszła też stała od [B][U]dkfopt[/U][/B]. :)[B] [COLOR=#ff0000]Dzięki przewielkie![/COLOR][/B] :loveu: Niestety, ze względu na wydatki szkolne, muszę zawiesić deklarację na m-c. Tzn. właściwie "odroczyć", bo zamierzam postarać się wyrównać w październiku. Jakby była kompletna bida u Kajtuna, to będę żebrać po prywatnych sympatykach. :diabloti: [B][COLOR=#0000ff]EDIT:[/COLOR][/B] Mój post rozliczeniowy: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=19352191#post19352191[/URL] wreszcie zaktualizowany. [SIZE=3][COLOR=#800080][B][U]SALDO AKTUALNE[/U][/B][/COLOR] na dzień [B]06.09.2012[/B][/SIZE]: [U][SIZE=4][COLOR=#800080][B]+579,10[/B] zł[/COLOR][/SIZE][/U] obliczenia w skrócie: [SIZE=2][B][COLOR=#800080]+225 [/COLOR][/B][COLOR=#800080]zł[/COLOR][B][COLOR=#006400] +1686,10 [/COLOR][/B][COLOR=#006400]zł[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#008080][B] +12[/B] [/COLOR][COLOR=#008080]zł (nadpłata u Murki)[/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [COLOR=#ff0000][B]-1319[/B] zł[/COLOR][/SIZE] [COLOR=#b22222][B]-25[/B] zł (dług za leczenie kataru)[/COLOR] [U]w tym[/U]: [COLOR=#0000cd][B]+592,10[/B] zł u mnie[/COLOR] [COLOR=#b22222][B]-13[/B] zł u Murki[/COLOR]