Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. [quote name='Ewa Marta']Mam nowe wiadomości z domu Dumaśki:-) Pani Kasia stwierdziła, że są już teraz pewni, że właśnie na taką sunię czekali:-) Dumaś jest bardzo kochana i rozpieszczana. Wprawdzie ma na koncie kilka zjedzonych kapci, ale jak na nią Pani Kasia kiedyś za to krzyknęła, to poleciała tulić się do Mamy Pani Kasi i wszystkich rozbroiła:-) Zachowuje czystość w domu, sygnalizuje potrzebę wyjścia, bawi się z kotkami, dużo gania po dworze, ale jak jest zimno, to po siusiu wraca do domu:-) Jest niejadkiem, karmy suchej w ogóle nie chce jeść, woli gotowane:-) Ponieważ dużo gania, schudła troszkę. Któregoś dnia Pani Kasia koniecznie chciała w nią wcisnąć więcej jedzenie i koniecznie chciała jej dać coś jeszcze do pyszczka. Dumcia odmawiała, ale namawiana w końcu wzięła smaczek, po czym wieczorem okazało się, że zaniosła go na górę do kuchni Mamy Pani Kasi:-) Dla świętego spokoju wzięła, ale jeść nie chciała;-) Uwielbia orzechy włoskie, które sama sobie zbiera pod drzewem, rozłupuje i wyjada środek. Na szczęście nie je tego dużo. Jeśli ma ochotę na jabłko, idzie do piwnicy, wybiera jedno ze skrzynki, zanosi do siebie na posłanko i zjada z apetytem:-) Sypia na posłanku od Ellig, które bardzo lubi albo na fotelu, po czym nad ranem przenosi sie do łóżka Pani Kasi. Wszyscy ją kochają i bardzo cieszą się, że jest z nimi:-) Dostałam na komórkę zdjęcie, ale narazie nie mam jak zgrać:-)[/QUOTE] :laola: ...cóż dodać więcej...? może jeszcze :megagrin:
  2. [quote name='Nutusia']Ja nie umiałam. Darłam się wczoraj tak, że moje psy z kanapy pouciekały... Nockę miałam z głowy.[/QUOTE] Dbaj o siebie troszeczkę Nutusiu w ten straszny czas! :calus:
  3. [quote name='Nutusia']Becia była w tym "raju" 3 miesiące... No, ale pani pracuje, ma swoje życie, nie stać ją na plakaty, a do mnie się bała zadzwonić. A nie mówiłam, że opada wszystko, co do tej pory miało jeszcze szanse sterczeć?...[/QUOTE] Nie wiem, czy umiałabym na nią nie nawrzeszczeć... :angryy:
  4. [quote name='Gosiapk']Bardzo przepraszam, ale machanie łapką w podpisie jest zabronione i bałwanek musiał ustąpić miejsca niemachającemu łapką prezentowi[/QUOTE] A ja ukradłam bałwanka i u mnie macha! :p [COLOR=#0000cd]Edit:[/COLOR] Gapulindo, co myślisz o śniegu...?
  5. [quote name='Murka'][IMG]http://images43.fotosik.pl/1655/1e2ec9b7956c61b8.jpg[/IMG] [/QUOTE] Jak tak można? :crazyeye: Tak stać i tak bezdusznie się przyglądać i w dodatku jeszcze robić zdjęcia, gdy taka mała łaciata zwierzątka jest zjadana dwustronnie...?! :mad: Zgroza i skaranie, ot co! :diabloti:
  6. Serdeczne dzięki :loveu: za wpłaty: [B][COLOR=#008000]35 zł[/COLOR][/B] - [B]alice midnight[/B] (deklaracja XII) 05.12.2012 [COLOR=#008000][B]20 zł[/B][/COLOR] - [B]Bakusiowa[/B] (wpłata jednorazowa) 05.12.2012 dzięki którym [SIZE=2][COLOR=#800080][B][U]stan konta Kajtuna[/U][/B][/COLOR] na dzień [B]05.12.2012[/B] wynosi [U][COLOR=#800080][B]+236,90[/B][/COLOR][/U][B][COLOR=#800080] zł[/COLOR][/B][/SIZE] Post rozliczeniowy: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=19352191#post19352191[/URL] zaktualizowałam.
  7. [quote name='Gosiapk']A może ciocia Ula podpadła czymś Gapci? :siara:[/QUOTE] Gosiu, chyba nie można mieć nic ruchomego w podpisie - lepiej popraw, bo jeszcze Ci wywalą... ...choć bałwanek słodki! :) [COLOR=#0000cd]Edit:[/COLOR] O, już do mnie nie macha łapką... :crazyeye:
  8. [quote name='Murka']Koleżanka ma na imię Klara, ale ona nie ma wątku na dogo, bo już dom na nią czeka, za ok. miesiąc przeprowadzka :)[/QUOTE] Żeby tak odnaleźć wreszcie dom czekający na Kajtuna... :(
  9. [quote name='jola_li']Córki suczka miała taki identyfikator przez pół roku i już jest ledwo czytelny :(. A może na początek coś takiego: [URL]http://allegro.pl/identyfikator-dla-psa-adresowka-trixie-i2836875789.html[/URL][/QUOTE] To ja dla odmiany zdecydowanie odradzę breloczki zakręcane... :shake: Kajtun miał tego typu (nie trixie chyba) i pomimo dokręcania co 3-4 dni, zgubił po ok. dwóch tygodniach... Lipa i tyle. :(
  10. [quote name='Ziutka']Ziemniaczki, pyzy, kluseczki śląskie, pierożki [B]i oto efekty kurka[/B] :diabloti:[/QUOTE] Och, Ziuta! ;) Żle napisałaś... powinno być: [quote name='Ziutka']Ziemniaczki, pyzy, kluseczki śląskie, pierożki, [B]kurka i oto efekty[/B] :diabloti:[/QUOTE] :diabloti: Szczęśliwego...! :bday:
  11. Niezwykła historia...! Dobrze, że z happy endem. :multi: Wiecie, jak mam taką teorię: Poprostu Rudzia wiedziała, że ma cudowny domeki dlatego wróciła najszybciej jak umiała! :) Z tego, co piszecie, to DS poruszył niebo i ziemię, żeby ją odnaleźć, więc mała wiedziała, że warto. Serce rośnie. :loveu:
  12. [quote name='Murka']Odpowiadam z wątku hotelikowego... Nie było niestety żadnego telefonu ani maila w sprawie Kajtka :-( Może spróbujcie ogłaszać na inne województwo, np. na małopolskę... tam lubią małe pieski :smile: Kajtek ma chwilowo w boksie koleżankę po sterylizacji, jak się sunia wygoi to będzie miał pewnie jakąś inną miłą niedużą koleżankę. Jest bardzo tolerancyjny wobec wszystkich psów, nawet samców, nawet dużych :smile: Poszczekać sobie lubi np. przez płot, ale bezpośrednio nie ma problemu. Nie szalejemy jeśli chodzi o kontakty z psimi panami, bo większość szuka zadymy ;-) Ale np. z wielkim Lorkiem (który jest dominantem) Kajtek może biegać po ogrodzie i futra są całe. Ostatnio nawet tak jakby bardziej polubił TZa, cieszy się do niego, domaga się pieszczot itd. Ale jeszcze zaszczytu wprowadzenia do boksu nie dostąpił :smile:[/QUOTE] Dzięki za info. :) A jak ma na imię ta koleżanka po cięciu? Miejmy nadzieję, że przez weekend alice midnight ozdyska sprawność kompa i wtedy będziemy kombinować z ogłoszeniami, bo ja za mało zorientowana ogłoszeniowo jestem... :oops: Może mi się co najwyżej uda jakiś tekst sklecić i jeszcze pewną humanistkę poprosić o poprawki albo wymyślenie jeszcze lepszego. Chociaż może tu raczej przydałby się jakiś pijarowiec albo kopirajter...
  13. Marta72, to w końcu Ty z Łodzia czy z... "mej sklerozy"...? :oops: Edit: jeszcze lepiej... ze "ślepoty mojej"... ;) właśnie przeczytałam,że odpowiedziałaś na bazarku... :evil_lol:
  14. Dosiu, Dosiu, gdzie Twój domek...? Mizianki od ciotki inki dla panienki. :loveu:
  15. Jejku! Jak to dobrze! :multi: Też jestem ciekawa szczegółów...
  16. [quote name='jola_li'][IMG]http://images.tinypic.pl/i/00210/fbhova5nofag.jpg[/IMG] [FONT=Verdana][SIZE=2]U Nutusi psów jest sześć -[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]wszystkie lubią dobrze zjeść*,[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]wszystkie lubią w łóżku spać**,[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]buzi dostać, łapę dać.[/SIZE][/FONT] [SIZE=1][FONT=Verdana] *a najbardziej Hopka ;-)[/FONT][/SIZE] [SIZE=1][FONT=Verdana]**z wyjątkiem Lesia[/FONT][/SIZE][/QUOTE] A Gapcioch i tak jest z całego towarzystwa najsłodsza! O! :loveu: I wcześniej chyba nikt nie zauważył (w tym ja :oops: ), jaki jej tu śmieszny ogonek wyrósł! :evil_lol:
  17. [CENTER][SIZE=3]Już jest! Nowy. Pachnący świeżością! [/SIZE]:multi: [SIZE=3] ...mój drugi bazarek na Kajtunka. [I][B][URL="http://tiny.pl/hkn32"][COLOR=#ff8c00]KOBIET(K)OVO [/COLOR][/URL][/B][/I] [/SIZE][IMG]https://public.sn2.livefilestore.com/y1pr9dyWIi00Eg3VUQvML9y5Yq3vwRPhKgk1bygGTPLvx8iHb1k4K7p0gA5WHV8LNNOtrW9dD4d21iDt4U6VpNvdA/K!!!-reklama-bazarek-kobiet(k)ovo.jpg?psid=1[/IMG] [SIZE=3] [COLOR=#ff8c00][B]Zapraszajcie krewnych i znajomych królika[/B][/COLOR][B]![/B] [/SIZE]:loveu: [SIZE=3] [B]Za niecałe dwa tygodnie kolejna płatność za hotelik. ...a [B][COLOR=#ff0000]brakuje prawie 200zł...[/COLOR] [/B]:([/B] [/SIZE][/CENTER]
  18. [quote name='Czorcik']inka :( nie wiem co już pisać, znasz mnie i wiesz co chciałam powiedzieć[/QUOTE] Chyba wiem... nie wiem. Bazarek nowy będzie. Będę potrzebować pomocy w podrzutach, rozsyłce itp...
  19. [quote name='Czorcik']Kajtuś maluchu .....[/QUOTE] Jak to przeczytałam, to aż same łzy mi poleciały...
  20. Dziś wpłynęło[COLOR=#008000] 35[/COLOR] zł od Carrie i Tequila za bazarek zebrazebra "Rosenthal". Dziękujemy! :) Stan konta Kajtuna na dzień 28.11.2012 to +181,90zł
  21. [quote name='inga.mm']kto rzuca piłke w pokoju? :crazyeye:[/QUOTE] a) Pieseczek sam sobie...? b) Ktoś, kto lubi demolkę w domu...? c) Ktoś, kto lubi sprawiać przyjemność pieseczkowi...? :)
  22. [B]Ulka18[/B], znalazłam Kajcine ogłoszenie na tablicy. [URL]http://tablica.pl/oferta/kajtun-dogadamy-sie-ID1D7zz.html#d7fdcb18;r:8;s:125[/URL] Nie wiem, jak się wyróżnia - czy poprzez osobę zamieszczającą (Saphira?) czy jak... :oops: Wujek [B]Guli[/B]! :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Gdzieś Ty był, jak Cię nie było...? Podrzuć, podrzuć i zabieraj swoje, bo ja nie przechowalnia! :diabloti: Głaski dla Kamki i pozdrowienia dla TŻki. :) [COLOR=#0000cd][B]Edit:[/B][/COLOR] W ramach zadośuczynienia za wieki nieobecności u Kajta możesz go sobie wstawić w podpis, o! :evil_lol:
  23. Chmurce życzę jutro bezchmurnego ciacha i szybko miniętego dnia bez ciacha. :) Natomiast Sz.P. Ziutce wszystkiego od jutra i na zawsze najlePSIEjszego! :multi:
  24. Współczuję jutro dziewczynie diety... :evil_lol: i trzymam kciuki za bezproblemowy ciach. :)
  25. Urocza suczynka. :loveu: Tylko ta niepewność w oczach, w ruchach... Jak ona sobie radzi z obcymi ludźmi i psami? Panikuje? Zaczepia? Wysyłam głaski dziewczynce! :)
×
×
  • Create New...