Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Kochani,przed chwilą otrzymałam od p.Basi zdjęcia i ze wzruszenia się popłakałam :)To ogromny krok do przodu zważywszy,że do niedawna nie było mowy o tak bliskim kontakcie,a także spaniu na wersalce. Sami zobaczcie....:) Było też trochę zabiegów pielęgnacyjnych :) I na koniec nie było ucieczki do swojej azylowej budki tylko pozostanie na wersalce :)
  2. Pani Agata poprosiła o nr konta bo chciała wspomóc nasze psiaki :) Bardzo serdecznie jej podziękuję za tak hojną darowiznę :)
  3. Dzisiaj trochę się rozjaśniło i Hania zrobiła trochę zdjęć.Na razie wstawiam te co mam ale jeszcze poprosiłam o więcej.
  4. Wiem Basiu,że wszystko co możliwe przekazałaś Państwu :) Pani Agata mi tylko odpowiedziała szczerze, na moje zadane pytania :) To sobie cenię, bo może chyba bardziej budzić obawy krótka odpowiedź: jest ok.Sporo sobie dzisiaj popisałyśmy i na koniec otrzymałam znowu podziękowanie za Aleksa :) Jestem optymistycznie nastawiona do tej adopcji :)
  5. Wybrałam tylko 5 bo reszta jest podobna.Jutro postaram się go pokazać na fb.Napisz gdzie przebywa obecnie i jaki nr kontaktowy GACUŚ NA CITO POTRZEBUJE DT A NAJLEPIEJ DS!
  6. Basiu wstaw zdjęcie Gacusia
  7. Zawsze trzymam kciuki za każdy pojawiający się na horyzoncie domek! To ogromna szansa dla każdego bezdomnego futrzaka :)
  8. Nie powinno się powtórzyć bo już dzisiaj było dużo lepiej :) Ma fajny domek,któremu takie rzeczy wcale nie są obce...:) Imię Aleks puki co zostaje i nie miałam sygnału,że chcą je zmienić. Otrzymałam takie trochę może "niecenzuralne" dla innych zdjęcie ale dla nas zapewne nie.Pokazuje wyluzowanego,kanapowego i wywalonego do góry kołami Aleksia :)
×
×
  • Create New...