Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Fajnie,że już jeden wątek założony :) Niusia i jej siostrzyczka są bardzo ładne i myślę,że nie długo posiedzą w dt.
  2. Jak najbardziej się z Tobą zgadzam odnośnie pierwszego zdania.Co do pozostałych, to nawet nie wiadomo komu tu trzeba zakładać wątek...?Jeszcze takiego bałaganu,jaki tu zapanował na wątku,to jeszcze chyba nie było...Trudno ogarnąć psiaki z parwo ale jednak jakoś się udaje.Gdyby dokoptowały kolejne z i bez parwo na wątek,to też byśmy chyba potraciły rozum. Ale oczywiście tak czy siak, do odważnych świat przecież należy....:)
  3. Czy może być święty spokój na dłuższą chwilę? Może ! :) Odpowiedni zakup to zapewnił...:)
  4. Kciuki będę mocno trzymać za wizytę p/a :)
  5. DZIEWCZYNKI KOCHANE,JEŻELI JUŻ WIADOMO KTÓRY PSIAK GDZIE JEDZIE I POD CZYJĄ BĘDZIE OPIEKĄ TO POZAKŁADAJCIE PROSZĘ IM WĄTKI! :) TO CO W TEJ CHWILI TU JEST TO JEDEN WIELKI CHAOS I TO NICZEMU NIE SŁUŻY,A SZCZEGÓLNIE TYM PSIAKOM,KTÓRE POTRZEBUJĄ NADAL DEKLARACJI FINANSOWYCH.ŁATWIEJ BĘDZIE SIĘ KOMUŚ ZADEKLAROWAĆ I ZDECYDOWAĆ,JAK BĘDĄ KONKRETNE WĄTKI I WYSZCZEGÓLNIONE NA NICH POTRZEBY.
  6. Ja niestety ale już deklaracji stałej nie mogę dać na staruszka...:(.Jedynie wpłacę w marcu jednorazowo 50zł i mogę wystąpić do skarpety Talcott o zapomogę.Przeważnie to jest 200zł ale to decydują upoważnione do tego osoby. Oczywiście potrzebny wątek psiaka bo tu i tak ogromny młyn się zrobił i nie wszystko jest jasne i przejrzyste...
  7. Wspaniałe wieści Haniu i bardzo dziękujemy! :) Jak możesz to popytaj jeszcze w tych dwóch zaufanych lecznicach...
  8. Z mojego bazarku uzbierało się dla Czesterka 346,00zł.Potwierdź Anulko na wątkach https://www.dogomania.com/forum/topic/349436-rozliczam-dołożone-fanty-domowy-mixer-różności-zapraszam-do-160219/
  9. Z mojego bazarku dla maluchów przypada kwota 346,00zł.Anulko potwierdź na wątkach https://www.dogomania.com/forum/topic/349436-rozliczam-dołożone-fanty-domowy-mixer-różności-zapraszam-do-160219/
  10. Bardzo się cieszę,że psiaki z Izbicy czują się dobrze :) To naprawdę wspaniała wiadomość! :) Również cieszy to,że zostały maluszki zabrane do dt i poczekają na transport. Co do imienia dla malutkiej rudawej to wybrałyśmy z Anulą imę Emi.
  11. Jest jeszcze środek do dezynfekcji Kenocox.Znalazłam 1l za 63,10.Jest również Coxywet ale tylko 5l i cena powalająca bo aż 0k. 270zł Tu jest ten pierwszy https://skleprolnoprzemyslowy.abstore.pl/ogolna-dezynfekcja-kenocox-1l-dezynfekcja-pomieszczen,c165,p9643,pl.html Taki środek w ogóle by się przydał tam, gdzie są wszelkie zwierzęta i to nie wiadomo skąd i z czy trafiają
  12. Już mi się wszystkie wątki tak mylą,że nie wiem gdzie co pisać...Jeżeli będziecie w Izbicy to zapytajcie czy malusia rudawa i ta od Poker nie powinny być zaszczepione na wirusówki ?Przeszły bez objawowo parwo więc nie wiemy jakie są zalecenia w dalszym toku zabezpieczeń
  13. Tak na to wygląda :( Więcej można poczytać na wątku zamojskim: https://www.dogomania.com/forum/topic/36492-zamojskie-psiaki-szukają-domów-i-miłości/?page=836
  14. Bardzo się cieszę,że pierwsze wiadomości są dobre i trzymam mocno aby kolejne też takie były! :)
  15. Pięknie dziękujemy :) Masz kochana konto,że podesłać?
  16. Nelcia i i Nutka były z Państwem kilka dni w Polsce i jak to one,wszystko dobrze zniosły :) Kilka zdjęć i filmiki.Nelcia zaliczyła w Polsce fryzjera.
  17. Dziękuję Haniu za filmik i zdjęcia :) Aż miło popatrzeć na te ogonki w górze :)
  18. Dziękuję Boguniu :) Na pewno się przydadzą. Na to wygląda,że nie zna,ponieważ przez 1,5 roku jej na to nie pozwolono...Cieszę się,że zaglądasz na wątek :) Masz nie mało doświadczenia w takich przypadkach i każda rada i wskazówka na pewno się przyda. Zobaczymy co przyniosą kolejne dni...
×
×
  • Create New...