Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Bardzo dziękuję dziewczyny,że zaglądacie,dodajecie otuchy i trzymacie kciuki :)
  2. W sumie to biedna i ta rodzina,która tak walczy o Ajkę i ona sama też.To wspaniali ludzie i życzę im z całego serca dużo wytrwałości i sił nad pracą z Ajeczką.To widać jak bardzo się cieszą z każdego postępu ale cofki będą raczej też nieuniknione... Dzisiejsza wiadomość od p.Ani: Dobry wieczór Pani Bogusiu! Ajeczka chyba się już przemogła, bo dzisiaj dwa razy: rano i wieczorem załatwiła się na dworze!!!:) Cieszyłam się tak, jakbym wygrała milion!!! Mam nadzieję, że już swoje potrzeby będzie załatwiać podczas spacerów. Serdecznie pozdrawiam, Ania
  3. Oleś dzisiaj zaliczył spa i był bardzo grzeczny :) Przynosił ze spacerów całą masę chodzących po sobie kleszczy,które trudno było znaleźć w masie sierści.Dostał tabletkę więc na szczęście nie wpijają się w skórę.Plaga kleszczy jest niesamowita w tym roku...:) Przed spa: Zaraz po:
  4. Sporo na wątkach wiadości budzących obawy czy smutek...Dlatego bardzo się dzisiaj ucieszyłam z przesłanych zdjęć i filmiku :) Te dziewczynki potrafią podnieść na duchu i przywrócić uśmiech..:)
  5. ZAPRASZAM SERDECZNIE NA BAZAREK DO 29.03.19 :) https://www.dogomania.com/forum/topic/349650-z-powiewem-wiosnyserdecznie-zapraszam-na-bazarek-do-290319-03/
  6. Wklejam wiadomości od p.Ani: Dobry wieczór! Pani Bogusiu dzisiaj wysłałam listem poleconym do Pani Siostry umowę adopcyjną Ayi. Byłam z Ayką u weterynarza, ponieważ na uszach pojawił jej się łupież. Okazało się, że jest on spowodowany stresem. Opowiedziałam lekarzowi ze szczegółami o zachowaniu Ayi i on stwierdził, że wszystkie rzeczy, które robimy, żeby ją wyciszyć są dobre. Dodał, że trzeba wprowadzić farmakologię - na początek ziołowe tabletki uspokajające For Calm i za tydzień mam przyjść z Ayą na kontrolę. Lekarz powiedział, że jak się choć trochę wyciszy, to zaczniemy z nią dodatkowo pracować. Pozdrawiam, Ania
  7. Dzięki Martuniu za kciuki,bo one są bardzo potrzebne psiakom po przejściach...Ja jutro będę mocno trzymać kciuki za wizyty p/a a później,za aklimatyzację w nowych domkach.Wierzę,że bardzo to przeżywasz, bo nie sposób nie....
  8. Ja też się zachwyciłam Roztoczem :) Ale Martuniu macie fajnie i Floreczka też mogąc po takich pięknych terenach spacerować :)
  9. Zapraszam serdecznie na bazarek dla zamojskiego Tofika i Emi. https://www.dogomania.com/forum/topic/349650-z-powiewem-wiosnyserdecznie-zapraszam-na-bazarek-do-290319-03/
  10. Serdecznie zapraszam na bazarek w części dla Emi.Jeżeli pojedzie do DS to według potrzeb, pieniążki przekażemy na naszego kolejnego podopiecznego. https://www.dogomania.com/forum/topic/349650-z-powiewem-wiosnyserdecznie-zapraszam-na-bazarek-do-290319-03/
  11. Zapraszam serdecznie na bazarek w części na potrzeby Tofika https://www.dogomania.com/forum/topic/349650-z-powiewem-wiosnyserdecznie-zapraszam-na-bazarek-do-290319-03/
  12. Namieszane na pewno było,ale przynajmniej teraz,już obu dziewczynkom,a raczej potomstwu,to nie grozi.
  13. Powodzenia malutka w nowym domku :) Trzymam kciuki aby szybko się w nim zaaklimatyzowała!
  14. Może ja się też wypowiem,chociaż i tak obecnie decyzyjną osobą jest Tola.Dla mnie najważniejszą rzeczą jest to,czy Tofik powinien być w możliwie najbliższym czasie wykastrowany,ze względu na to,że jest wnętrem.BDT będzie to w stanie zrobić, ale najszybciej w maju.Tu poczekajmy spokojnie co powie jutro wet bo Tola ma do niego jechać z psiakiem.To co teraz napiszę, dotyczy Twojej wypowiedzi ,że Tofik był by nadal pod naszą opieką.Jeżeli byłaś na jakimkolwiek wątku psiaka pod naszą opieką, to powinnaś wiedzieć,że hotelik jest przygotowany na przyjęcie psiaka i ma możliwość izolowania/kwarantanny.Ma też w lecznicy spore ulgi i badania, zabiegi są liczone po promocyjnych cenach, a nie w cenach, jak z kosmosu.Utrzymujemy psiaki w zasadzie tylko z naszych deklaracji i bazarkowych pieniędzy.Numer telefonu w ogłoszeniach psa do adopcji jest podany do Szafirki i tu jest pierwsza weryfikacja.Jeżeli chętny domek według Hani jest godny zainteresowania,podaje mi namiary i ja jako osoba decyzyjna dzwonię,rozmawiam,oceniam i podejmuję decyzję o wizycie p/a.Dalszy ciąg adopcji też ja dogrywam i mam później kontakt z domkiem.Najzwyczajniej współpracujemy ze sobą i wszystko mamy dograne i opracowane.Ja mieszkam w DE więc wiadomo,że w ogłoszeniach nie może być podany mój nr. a do Anuli także nie,ze względu na to,że ma poważną wadę wymowy.Nie znam tego BDT ,nie wiem na ile jest w stanie też uczestniczyć i zaangażować się w procedury adopcyjne ,oczywiście zakładając,że Tofik by mógł tam zostać.To dalsze sprawy, ale nie mniej dla nas istotne, jeżeli miałybyśmy przejąć opiekę od A-Z.Żeby to było jasne,nie jesteśmy uprzedzone do BDT ,bo to ogromna pomoc dla psiaka,ale też musimy mieć jasność,jeżeli psiak miałby nadal pozostać pod naszą opieką. Natomiast jeżeli chodzi o pomoc w wydatkach na opłacenie weta,gdyby Tofik trafił do BDT, to na pewno pomożemy.
  15. Niestety ale wiadomości są nie najlepsze...Aya znowu cofnęła się do punktu wyjścia i np. dzisiaj za sprawą jeżdżących dzieciach na deskorolkach nie zrobiła nic na zewnątrz, tylko w domu.Do tego wszystkiego wykładają kostką parkingi i lada moment będą przy bloku Ajki, to już w ogóle nie wyjdzie....:( Nie wiem czy coś pomoże behawiorystka, ale chyba tylko w niej nadzieja...
  16. U dziewczyn wszystko dobrze i to najważniejsze :) Cudne są i ciągle robią furorę na osiedlu :) Jedyny problem, to że Majka nie cierpi czesania i nie można jej do tego przekonać... Pan Mirek przed chwilą podesłał jeszcze jedno zdjęcie pt....Tu Maja pokazuje język.....
  17. Zaglądam w oczekiwaniu na wieści z przekazania Nany...
×
×
  • Create New...