Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Wizyta p/a dla Emi umówiona na jutro,późnym po południem.Pani Monika długo rozmawiała z p.Wandą i wstępnie jest tego samego zdania,że to dobrze zapowiadający się domek :) Wieczorem będę miała z niej relację, to napisze na wątku. Poprosimy jutro o kciuki :)
  2. Haniu dziękujemy za wiadomości.Dobre na szczęście po tak długiej podróży Tofika,zmianie miejsca i opiekunów.To kolejny etap przejściowy w jego życiu ale wiem,że zadbasz o maluszka,do czasu znalezienia mu domku i będzie miał dobrze u Was.A domek znajdziemy mu już taki,który wynagrodzi mu to wszystko złe, co w życiu ten biedaczek przeszedł.
  3. Sunia starsza /ma 16 lat/ nie.Raz tylko rodziła i z miotu jej córka została u nich.Reszta ma dobre domki.Pani Wanda wie o obowiązku czekającej Emi sterylizacji,zapisie o tym w umowie adopcyjnej i przesłaniu mi kopii/zdjęcia z przeprowadzonego zabiegu. Wizytę p/a zrobi polecona przez Izę p.Monika.Kojarzy tą rodzinę i pieski bo tam mieszka jej szwagier.Psiaki jak określiła kanapowo łózkowe.Jak tylko skontaktuje się z Państwem, to da mi znać kiedy wizyta.Jeżeli chodzi o nią to może ją zrobić nawet jutro
  4. Cudowna i szczęśliwa Mia :) Z wielką radością ogląda się takie zdjęcia i filmiki:)
  5. Pani Ewa wczoraj obcięła resztę dredów i nie trzeba będzie na już lecieć do spa i malucha dodatkowo stresować.Bardzo dziękujemy za wszystko Pani Ewo :)
  6. Otrzymałam wiadomość od Martuni,że Tofiś już na pokładzie u Piotrka.Jeszcze trochę podróżowania i będzie w hoteliku.
  7. Z ogłoszenia Asi zgłosiła się Pani chętna na adopcję Emi.Państwo mieszkają w Zagórowie k/Słupcy w domku jednorodzinnym i porządnie ogrodzoną, 6 arową działką.Córka mieszka w Stanach a syn niedaleko i odwiedza ich ze swoją córeczką.Oboje pracują ale p.Wanda tylko 1/2 etatu 4 godziny.Mają 2 starsze sunie,do których od zawsze należały kanapy i łóżko.Psiaki mają także swobodny dostęp do ogrodu, a latem chętnie się na nim wygrzewają.Pani na zmianę z mężem jeździ do biednej rodziny,która ma psiaki i tam je dokarmiają,a szczególnie zimą wozili ciepłe posiłki.To bardzo wrażliwa i pełna empatii dla zwierząt rodzina.Pani Wanda mi opowiadała,że u jej mamy są m.in. kury i był też kogucik,którego mąż tak oswoił,że chodził za nim jak piesek krok,w krok.Kiedy był już stary to nosił go na rękach po ogrodzie aby miał choć taki spacer....Bardzo oboje płakali jak odszedł za TM :( Jestem jak najbardziej za tym aby zrobić tam wizytę p/a.Poprosiłam już Izę o namiary do dziewczyny,która jakiś czas temu robiła wizytę w Słupcach dla suni,która była u szafirków.Czekam na namiary i mam nadzieję,że zgodzi się ją przeprowadzić
  8. Dzisiaj rozmawiałam z Panią z Poznania ale nie wydaje mi się aby to był TEN domek dla Emi.Rozmawiałam także z Panią z Pszczyny i była zdumiona,że Calinka/Emi jest w Nowej Soli w woj Lubuskim i zrezygnowała ze względu na odległość. Przewertowałam ogłoszenia i w tym właśnie nie ma https://www.olx.pl/oferta/kruszynka-calineczka-do-adopcji-CID103-IDyxfnw.html Ogromna prośba do Havanki, aby dopisała,że przebywa w Hoteliku w Nowej Soli woj.Lubuskie
  9. Martuniu dziękujemy za co raz lepsze wiadomości o Tofisiu :) W środę będę mocno trzymać kciuki za szeroką drogę dla kierowców i szczęśliwe dotarcie do celu!:)
  10. Pani Hania napisała: ....Szczęście zaczyna się mokrym nosem a kończy merdającym ogonem .Dlatego nazywam się teraz Lucky :)
  11. U Ajki jeden krok do przodu i dwa do tyłu,ale najważniejsze,że jest do przodu. Najlepiej z braciszkiem Amikiem....:)
  12. Z domku Emi w Drammen nic niestety ale nie wyjdzie,ze względu na zaostrzone przepisy dotyczące przywozu psów z za granicy.Anula dzisiaj wyróżni ogłoszenia i poczekamy na sensowny telefon.
  13. Pani Agata mi napisała,że dopiero po obcięciu widać ile ma blizn po pogryzieniach...:( Jak dobrze,że teraz ma taki wspaniały domek,który dzięki miłości,pozwala Olesiowi zapomnieć o strasznej przeszłości :) I jeszcze trochę Olesia z dzisiejszego spacerku :)
  14. Trzymam kciuki aby się udało.Wiele dobrych zmian nastąpiło w Fado i to bardzo cieszy :) Elu,dostałam wiadomość od wspaniałej p.Agaty,która adoptowała naszego Aleksa,że chce wspomóc Fadusia deklaracją stałą :) Podeślij mi dane do przelewu,a ja przekażę p.Agacie.Pani Agata zagląda na dogo,ale jest chyba nie zalogowana. Wątek Aleksa: https://www.dogomania.com/forum/topic/347957-aleksfrędzel-ma-szansę-na-opuszczenie-radys-pomożeciealeks-od-291218-w-ds-w-zabrzu/
  15. Tak,naprawdę wspaniała :) Św. Franciszek ma też w tej adopcji swoje zasługi...:)
  16. Wiadomości i zdjęcia z dzisiaj :) Pani Bogusiu, dla Pani nasze słodziaki. Jak ich nie kochać?:):):) Pozdrawiam Tak Pani Bogusiu, Ajka dzisiaj też dała radę i załatwiła się na dworze. Jednak popołudniu musiałam ją nieść na rękach, bo przestraszyła się dużej ciężarówki i żadna siła nie mogła ją skłonić, aby poszła dalej. Ale dałyśmy radę. Ściskam Pani Bogusiu, Ania
×
×
  • Create New...