To są dopiero wspaniałe wiadomości!Teraz to już musi być z każdym dniem, tylko lepiej!Gdy zobaczyłam zdjęcia Sako i te jego oczy pełne nadziei,to wiedziałam,że się nie podda i będzie walczyć!Winter,jesteś wielka...!!!jeżeli będzie taka potrzeba,chętnie dołączę do grona osób,chcących wesprzeć Sakusia finansowo.