-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Bogusik replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
[quote name='farmerka63']Wcale się nie zdziwię, jak któregoś dnia Anula nam pokaże Isię bujającą się zamiast króliczka na tym żyrandolu ;) Ami nie jest zmęczony ? - ona go ciągle molestuje :D[/QUOTE] farmerka63,no chyba nie wytrzymam i pęknę ze śmiechu...Aż się popłakałam z tego wszystkiego ,jak przeczytałam Twój wpis ha ha ha,ha............. -
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Bogusik replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
Ha,ha,ha...i to jeszcze jaki chuligan!Jak ona tego dokonała... ?Bo to nie lada wyczyn!Pięknie wychodzi na zdjęciach w towarzystwie Amisia!Jak ja lubię Anulka te twoje foteczki ...! -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Bogusik replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Obiecane 30zł dla Lori, dzisiaj przelane.Czekamy,czekamy z ciekawością, na relacje... -
Zaglądam do Amorka,eleja bardzo ładny tekst...przynajmniej dla mnie,bo przykuł moją uwagę!Więc mam nadzieję,że potencjalnych "szukających"również...!
-
Ja trochę również odetchnęłam...Będę czekać na nowe info...!
-
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Bogusik replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
No tak,chuligan z niej faktycznie...ale taki kochaniutki...!Ciągle zapominam napisać,ale trzeba chyba zmienić tytuł wątku...?! -
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Bogusik replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
Ja zaglądam...ale ciocie rzeczywiście gdzieś "wymiotło"....Super wiadomość!Sioo na łące!Jeszcze trochę i będzie pewnie koopa.Anulka,jak masz to wstaw nowe fotki.Wiesz jak bardzo to lubimy...! -
Taka tu cisza...?!Czy są jakieś wiadomości o Belluni?
-
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Bogusik replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Fizia,nikt tu niczego innego nie pragnie ,jak właśnie dobra Deniska!Wystarczyło udzielić krótkiej informacji,odnośnie planów p.Ani co do kastracji Denisa i to wszystko!Zapewniam Ciebie,że bardzo cieszę się,że Denis ma tak wspaniały dom i jest w nim szczęśliwy!Jednak choć krótkie o nim info,to chyba nie zbyt "wygórowana"prośba...?! Dzięki za dzisiejsze... -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Bogusik replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
[quote name='holmina']ale dlaczego by miała nas Zuzia dośc mieć,to chyba naturalne na Dogo,że jeśli sprawa z kastracją nie jest wyjaśniona i stanem zdrowia to należą sie jakieś info....od domku,od osoby mającej z tym domkiem kontakt!/skoro domek sam nie chce / mnie juz ta cisza na wątku złości! pies jest z Dogo!sporo ciotek tu sie napracowało,żeby wyciągnąć go ze schronu i wyleczyć...i co?pies zniknął?tak jakby wzięty był ze schronu? total brak info w sumie mi jest obojętne ,czy któras z ciotek powie,że jestem walnięta....ostatecznie moge juz nie wchodzic na Dogo!wogóle! ale tym razem,piszę dosadnie, co myśle, NIE PODOBA MI SIE TAKA IGNORANCJA!kropka![/QUOTE] Jak najbardziej się z Tobą zgodzę.Bo już nikt tu nie liczy na jakieś info i zdjęcia z życia "co dziennego"Deniska.Ale sprawa kastracji,czyli jednego z warunków umowy jest nadal niedotrzymana i o to tu chodzi!Kto w końcu podpisał tą umowę?Odpowiedzialność jest,więc trzeba się z niej sumiennie wywiązać...! Nie uważam się za walniętą nr 2 ale jak ktoś ma inne zdanie,to chętnie poczytam.... -
Moim zadanie ,proponowany dt przez arkada jest na prawdę godny uwagi,bo to jest szansa na szukanie Amorkowi domu stałego."Dogo" tak "muli",że wysyłanie wszelkich wpisów,niemal,że graniczy z cudem.Arkada,zadała pytania na które nie otrzymała odpowiedzi....?
-
Odusiu,powodzenia w nowym domku!Saro,wiedz o tym,że dzięki Twojemu wspaniałemu ds,maluch ma swój domek!Wierzę,że jest ci teraz ciężko,bo tylko człowiek mający serce "z kamienia"mógłby powiedzieć,że nie....a ty masz serce...wszyscy wiemy jakie...!!!
-
Cieszę się,że sunieczka jest zdrowa!Kamień z serca...!
-
Znalazł się domek. Co zostaje gdy odejdzie nadzieja
Bogusik replied to Lumix's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję[quote name='krolik2014']Witam dziewczyny tym panem bylem ja krolik2014 od niedawna tutaj ,mialem adoptowac DUMKE ,to nie tak ze nie zaiskrzylo tylko jest jeszcze jedna biedna suczka w sochczewie wogole bez szans nawet na spacery nie wychodzi ,piesek w typie DUMKI nawet imienia nie ma .Namiary na MAJKE i tamta suczke dala mi ANNAVERA z Gdyni ,ktora byla na wizytacji w sprawie DUMKI w moim domu .MAM straszny dylemat chcialbym wszystkim pomoc a szczegolnie pieskom .Jeszcze nie podjolem decyzji to nie takie proste[/QUOTE] Witam,takie wahania wcale nie świadczą o Tobie źle,wręcz przeciwnie,bo trzeba się dobrze zastanowić,którego pieska chce się przyjąć z całą odpowiedzialnością pod "swój dach" i jak to się mówi "na dobre i na złe"One już przeszły nie jedno w swoim życiu,wiec teraz potrzebują stałego domku, pełnego miłości,cierpliwości i najważniejsze:zapewnienia,że nigdy więcej nie powtórzy się ich koszmar z przeszłości...!!!Mam nadzieję,że na pewno podejmiesz właściwą decyzję,a Twój wybrany piesio,dostanie to,czego ,do tej pory nie było mu dane....dobro i miłość od człowieka...! -
Holminko,pomysł wart uwagi.Ale ,tak jak piszesz,ty jesteś z zachodniopomorskiego,a ja to już "z za światów"Tak więc potrzebna jest pomoc cioteczek blisko mieszkających.Poczekajmy więc,na ich opinię i możliwość pomocy w realizacji Twojej propozycji. A Amorek...śliczne imię...tylko trochę zaskakująca niespodzianka...?!Skąd,jak i kto....?
-
Znalazł się domek. Co zostaje gdy odejdzie nadzieja
Bogusik replied to Lumix's topic in Już w nowym domu
Też zaglądam do Majeczki,mając nadzieję,na dobre wiadomości... -
[quote name='KOSKA']No tak, Fionce udało się wyjątkowo- badzo wdzięczna psina. Czekamy jeszcze na wyniki tarczycowe. Oby nic nie wykazały, a wyłysienia wskazywały na skrajne zaniedbanie. Jutro wkleję wynik małej (mają bć przesłane mailem).[/QUOTE] KOSKA,i co pokazały wyniki?