Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Czy wiadomo już jakie są wyniki z dzisiejszego badania krwi?
  2. [quote name='zula131']Podczytuję ten wątek i tak sobie myślę, że mogłybyście skontaktować się z Gallegro. On ma fantastyczne pomysły, kilka psiaków wyciągnął z sytuacji niemal niemożliwej. Chciałam podesłać wam wątek haszczaka, ale chyba post z opisem akcji został wykasowany, żeby nie doczytały się niepożądane osoby. Z takimi personami jak ta właścicielka nieszczęsnej suni trudno pertraktować, argumenty nie docierają :shake:. Gallegro wyciągnął Tobiego, Verę i Ninkę, Maszę, Kiko, Hamleta - a wszystkie sposobami takimi, że można byłoby książkę napisać :evil_lol:. Może wymyśliłby coś i tutaj...[/QUOTE] Tak,to prawda,Gallegro jest niesamowity!Podczytywałam jego "akcje"Może warto by spróbować i zaprosić na wątek...?
  3. [quote name='mestudio']Wstyd się czasem przyznać ale mamy 6 kotów domowych i 4 koty zewnętrznych. Więc to spore stadko. Jeszcze trochę i napiszemy sobie że specjalizujemy się w resocjalizacji psów z kotami. Nie raz pies wchodził do nas goniąc koty i wychodził w stanie że kot spał mu na głowie.... Dla ciekawych polecam wątek Figi - wspaniały psiak. TZmestudio[/QUOTE] Wstyd?!Wielki szacun się należy,że dzięki Wam tyle zwierzaczków ma "dach nad głową"...i takich opiekunów!!!
  4. [quote name='Lili8522']Ona nawet jej nie chce wysterylizować... u Nas TOZ na pewno nic nie zrobi to nawet nie ma co zaczynać rozmów z nimi. Jak ma cieczkę to pieski sobie poprostu wchodzą i robią co mają robić a szczeniaczki później są takie śliczne... Właśnie jak 'zabierzemy' to będzie miała następne... to sytuacja bez wyjścia?[/QUOTE] Mówcie co chcecie,ale to jest jakiś horror!Ta biedna suczynka uwiązana na ok.2 metrowym łańcuchu,wręcz gwałcona przez ileś tam psów!Jedynym jej schronieniem jest ta niby buda...a psy przed nią,jak sępy...nie chciałabym tego oglądać,bo na samą myśl już jestem "ugotowana"...
  5. Mestudio,jakie super fotki!Macie takie zgodne kocio-psie stadko!I kto by pomyślał,że powiedzenie żyją "jak kot z psem"zupełnie tu nie pasuje!!!
  6. [quote name='Ziutka']Zawsze mówiłam, że małe to wredne :evil_lol: Ale tak na poważnie, Rupert (tak pozwolę sobie na niego mówić :loveu: ) jest piękny i domki będą się o niego biły :olympic::boom:[/QUOTE Rupert,Rupi bardzo fajnie!Lubię takie trochę nietypowe imiona.Co do domków,to masz rację,innej opcji też nie widzę!
  7. Biedny,kochany maluszek!Jak dobrze,że już jest u Was w domku!Kocią puszeczką przeważnie psie "niejadki"nie pogardzą!
  8. [quote name='esperanza']Rozmawiałam przed chwilką z lek. wet. Sylwią Modrzejewską. Wyniki badania krwi będą dziś po 18. Psiak powinien być skonsultowany u kardiologa. Jest wnętrem, więc kastracja jest obowiązkowa. Nie jest odwodniony, ale trzeba obserwować, jak teraz będzie z jedzeniem i piciem. Miał sporo wydzieliny w gruczołach przyodbytowych. No i był bardzo zestresowany.[/QUOTE] Konsultacja u kardiologa,czyli p.doktor nie podoba się coś serducho?A wiesz może coś więcej na ten temat?
  9. Dobrze,że już chociaż jedna sunieczka bezpieczna!Baba handluje psiakami na bank!Nie chce jej oddać,bo ma z tego pieniądze,a musi jednak coś,niecoś wiedzieć,że to nielegalne,skoro powiedziała,że oddaje za darmo!Koszmar!
  10. Super!mam nadzieję,że z takimi zdjęciami,Kapselek znajdzie wreszcie swój domek!Oby się powiodło,mocno trzymam kciuki!!!
  11. Prezesiku,samych cudownych dni w nowym domku!!!
  12. Następne dwa biedne kudłaczki...masakra!
  13. Barrybede,zrobiłaś super sesję zdjęciową!Teraz to na pewno można będzie coś z tego wybrać!Kapselek jest śliczny!!!
  14. Cieszę się bardzo,że transport załatwiony!Jeszcze tylko wet...
  15. Czekamy więc na poniedziałkowe relacje z wizyty u weta.Mam nadzieję,że się niczego złego nie doszuka.Trzymam kciuki,jak zawsze...!
  16. [quote name='esperanza']Dzwoniłam do schroniska. W ciągu kilku godzin będę wiedziała, że mąż właścicielki schroniska będzie w stanie dowieźć psiaka jutro do W-wy. W takim przypadku zostanie kwestia przejęcia psiaka i transportu do mestudio. Z informacji, co do zachowania psa, wiadomo, że on jest nieufny w stosunku do obcych i potrafi pokazać zęby. Do schroniska trafił bez książeczki zdrowia, więc nie wiadomo, na co był szczepiony i kiedy. Na początku wychodził z budy, teraz czasem wyjrzy tylko, gdy jest przynoszone jedzenie. Nie chce jednak jeść.[/QUOTE] Esperanza,nie ciekawie to wygląda!Mały nie wychodzi i nie chce jeść.Albo ze strachu albo coś mu jest.Oględziny u weta są wręcz konieczne i to możliwie jak najszybciej!Chociaż może wstępnie będzie wiadomo co mu jest.
  17. [quote name='Marysia O.']TZmestudio, jesteście wielcy!!!:klacz::klacz:[/QUOTE] Bardzo wielcy!!!Mixiu,razem ze mną,ma już na weta 150zł.
  18. [quote name='PANI']Pani z którą mam kontakt w sprawie adopcji powiedziała, ze będzie to uzależnione od dzisiejszej wizyty u lekarza i ewentualnej sterylizacji, czekamy bardzo na maleńką.[/QUOTE] Cieszę się,że Łuska trafi już wkrótce do państwa domku i że tak bardzo na nią czekacie!Czy już są jakieś wiadomości od veta?
  19. Czy już tym ludziom zupełnie odebrało rozum!Takie psy trzymać w takich warunkach?!Sierść w masakrycznym stanie,a co jeszcze?aż strach pomyśleć....
  20. Piękne dwa "przytulaczki"!!!
  21. [quote name='Sarunia-Niunia']Inka! Gratulacje! Wykazujesz się naprawdę wielką cierpliwością. To co robisz to ciężka praca! Jak dobrze, że Majusia trafiła to takiego wspaniałego domku!!![/QUOTE] Zgadzam się z Sarunią.Jesteś wspaniałą osobą a Majeczka ma naprawdę szczęście,że trafiła do takiej Rodziny!!!
  22. Ja tęz bardzo pilnie zaglądałam do Sylwusia i bardzo mocno trzymałam kciuki za jego odnalezienie.Z racji odległości tylko tyle mogłam zrobić.Bardzo się cieszę,że Sylwuś już bezpieczny i z tej radości to i łez nie brakowało.Jesteście cudowni,a wasze zaangażowanie w poszukiwania malucha...wielki,wielki szacun!!!I oczywiście mizianko dla Sylwusia!!!
  23. Też zaglądam do Odi z nadzieją na nowe info...
  24. Lumix,ryba bez wody to ja na fb i czasami na dogo...i co najwyżej,to mogę sobie tylko wzdychnąć... eeeh!!!
×
×
  • Create New...