Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Mam nadzieję,że wizyta wypadnie ok i Asik trafi do wspaniałego domku.Czekamy więc na sobotnie relacje z p/a wizyty...?!Ja jak zwykle mocno zaciskam kciuki!
  2. [quote name='asia-s']Mam nadzieje!, czekamy tylko teraz na przedadopcyjna[/QUOTE] Tak więc teraz czekamy na info od Iwoniam,o terminie wizyty...
  3. Na prawdę wspaniale by było, aby nasz słodziak znalazł domek.Będę trzymać mocno kciuki i czekać na wiadomości...
  4. Miejmy nadzieję,że wet wie co robi...choć tak duża dawka też mnie niepokoi.Może to jest na zasadzie takiej "uderzeniówki" a później będzie dawka zmniejszana?Mocno trzymam za małą kciuki,bo tylko to pozostaje.
  5. Tak właśnie jest,czas leci niesamowicie szybko.Nawet bym nie pomyślała,że Liwia/Atena jest już 4m-ce w nowym domku!Jestem bardzo ciekawa relacji z wizyty po/a.A jak jeszcze oprócz info, udało by się zrobić i wstawić tu zdjęcia,to na prawdę,było by super!
  6. Też zaglądam do Kapselka,z prośbą o jakieś wieści o Kapselku z nowego domku...
  7. [quote name='asia-s']Bogusiu jeszcze raz serdeczne dzieki za ofiarowanie pakietu ogloszen dla Asika :-) Wyslalam na maila podanego przez magdyska25 na watku bazarku - opis i zdjecia Asika Jak tylko zrobi ogloszenia, wstawie na watek[/QUOTE] Asiu,cieszę się bardzo,że się tym zajęłaś,wielkie dzięki!Jak tylko ogłoszenia będą gotowe,to zacznę trzymać mocno kciuki,za domek dla Asika!
  8. Nie, no zdjęcia powalające,a szczególnie ostatnie!I kto by pomyślał,że w tym słodziaku dżemie jakiś zły duszek?!Na szczęście z relacji Poker wynika,że wszystko zmierza ku dobremu,a to najważniejsze!Trzymam za Was kciuki!
  9. Ja też nie wierzę własnym oczom!Takie cudeńko kochane.Wygląda na prawdę ślicznie,a metamorfoza po prostu niewyobrażalna!
  10. [quote name='asia-s']Bogusiu Pieknie Dziekujemy :-), Ktora Ciotka skleci fajny, niedlugi tekst?[/QUOTE] Asiu,nie ma jak na razie, odzewu w sprawie tekstu...pewnie trzeba będzie poprosić kogoś,kto robi ogłoszenia.Dobry tekst+zdjęcia to podstawa!
  11. Takie wspaniałe wiadomości z nowego domku i śliczne fotki!Wygląda na to,że Isia będzie szczęśliwa w nowym domku,czego życzę jej z całego serca!Mikuniu,a tobie zdrówka,aby się tylko oczko jak najszybciej wygoiło!
  12. Póki co,to bardzo,bardzo się cieszę!Bądź szczęśliwy Kapselku w nowym domku, za co mocno trzymam kciuk!Mam nadzieję,że będą tu jakieś wiadomości o Kapselku z nowego domku?!
  13. Mam wykupiony na bazarku, pakiet 50 ogłoszeń,który chętnie podaruję Asikowi.Czy któraś z cioteczek mogła by sklecić jakiś fajny tekst?
  14. Widzę,że wskazówki co do diety już "dostarczyły"dziewczyny także bedzie na pewno lepiej.Moja sunia właśnie tez nie może jeść drobiowych kosteczek,a także nic z "pańskiego" stołu,bo zaraz kopa luźna.Ma niestety ale tak wrażliwy żołądek,że byle co i biegunka gotowa.Na spacerze z krzaczków też chętnie coś wygrzebie i zanim do niej dopadnę to już po wszystkim.A Orlenek-pluszowy miś,oj na pewno wprowadza chyba każdego w zachwyt!Cudo...!
  15. No to Bastuś sobie nieźle poucztował!Taki zapiekany pasztecik...mniam,mniam...Pewnie oblizywaniu nie było końca....
  16. Ale super wiadomości!Jutro Kapselek spędzi pierwszą noc w swoim domku z nowa rodziną!Kciuki trzymam nadal...!
  17. Cieszę się,że wszystko odbyło się pomyślnie.Będziemy czekać na foteczki z nowego domku.
  18. Żeby tylko domek okazał się odpowiednim dla Kapselka.Trzymam mocno kciuki!
  19. Nie wiem co powiedzieć,ale mam wielką nadzieję,że jeżeli to początki dysplazji,to można jeszcze wiele zrobić,aby ten proces zatrzymać.Tak jak piszesz,diagnostyka jednak musi być przeprowadzona,aby wiedzieć co należy dalej robić.W związku z tymi problemami żołądkowymi mam jedno pytanie: czy Orlen dostaje czasami do zjedzenia,to co i Wy jecie?Ta przsłowiowa "sztama" po między twoim mężem,a Orlenem,jest na prawdę wspaniała.Czekamy więc na wiadomości odnośnie badań i dalszych zaleceń ze strony wetów...Trzymam,jak zawsze kciuki. Dodam:śliczne fotki,sama radość takie oglądać!
  20. Anula,co z Isią?Czy ona jest już w nowym domku?Napisz,proszę jak to się wszystko odbyło...Ja też,w ostatnim czasie,zalatana jestem,więc dogo tylko "z doskoku" Ale zaglądam...
  21. JEstem tego samego zdania co Anula.Jak widzimy,Bastek robi postępy,więc za jakiś czas będzie można więcej napisać o jego charakterze,zaletach i wadach /oby było "0"takowych!/ Wtedy dobre zdjęcia i tekst i domek na pewno się znajdzie...!
  22. Jakie smutne wiadomości.Mam nadzieję,że po tak ciężkiej operacji,Calineczka powróci szybko do zdrowia.Mocno trzymam kciuki za malutką czarnulkę.Ona też jest bardzo bliska mojemu sercu,bo poznałam ją osobiście i jak dziś widzę, tą kochaną przylepkę,ciągle domagającą się głasków...Będę myślami z Calineczką i p.Aldoną...
  23. Jak widać co dzień,to jakieś nowe i to bardzo pozytywne wiadomości o postępach Bastusia.On na prawdę się rozkręca...i to do tego, w jakim tempie!Oby tylko tak dalej...!
  24. Kochaniutki ten nasz Bastuś i już oczka nie takie smutne jak na początku.Aż miło popatrzeć!
  25. [quote name='Anula']Jeszcze Bogusik coś oferuje![/QUOTE] Ja dorzucam 50zł,także zrób Anulko jeden przelew za nas dwie.
×
×
  • Create New...