-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS w NOWYM DOMU!
Bogusik replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję,że wizyta wypadnie ok i Asik trafi do wspaniałego domku.Czekamy więc na sobotnie relacje z p/a wizyty...?!Ja jak zwykle mocno zaciskam kciuki! -
Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS w NOWYM DOMU!
Bogusik replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='asia-s']Mam nadzieje!, czekamy tylko teraz na przedadopcyjna[/QUOTE] Tak więc teraz czekamy na info od Iwoniam,o terminie wizyty... -
Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS w NOWYM DOMU!
Bogusik replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Na prawdę wspaniale by było, aby nasz słodziak znalazł domek.Będę trzymać mocno kciuki i czekać na wiadomości... -
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Bogusik replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Miejmy nadzieję,że wet wie co robi...choć tak duża dawka też mnie niepokoi.Może to jest na zasadzie takiej "uderzeniówki" a później będzie dawka zmniejszana?Mocno trzymam za małą kciuki,bo tylko to pozostaje. -
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Bogusik replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
Tak właśnie jest,czas leci niesamowicie szybko.Nawet bym nie pomyślała,że Liwia/Atena jest już 4m-ce w nowym domku!Jestem bardzo ciekawa relacji z wizyty po/a.A jak jeszcze oprócz info, udało by się zrobić i wstawić tu zdjęcia,to na prawdę,było by super! -
Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS w NOWYM DOMU!
Bogusik replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='asia-s']Bogusiu jeszcze raz serdeczne dzieki za ofiarowanie pakietu ogloszen dla Asika :-) Wyslalam na maila podanego przez magdyska25 na watku bazarku - opis i zdjecia Asika Jak tylko zrobi ogloszenia, wstawie na watek[/QUOTE] Asiu,cieszę się bardzo,że się tym zajęłaś,wielkie dzięki!Jak tylko ogłoszenia będą gotowe,to zacznę trzymać mocno kciuki,za domek dla Asika! -
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
Bogusik replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Nie, no zdjęcia powalające,a szczególnie ostatnie!I kto by pomyślał,że w tym słodziaku dżemie jakiś zły duszek?!Na szczęście z relacji Poker wynika,że wszystko zmierza ku dobremu,a to najważniejsze!Trzymam za Was kciuki! -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Bogusik replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Ja też nie wierzę własnym oczom!Takie cudeńko kochane.Wygląda na prawdę ślicznie,a metamorfoza po prostu niewyobrażalna! -
Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS w NOWYM DOMU!
Bogusik replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='asia-s']Bogusiu Pieknie Dziekujemy :-), Ktora Ciotka skleci fajny, niedlugi tekst?[/QUOTE] Asiu,nie ma jak na razie, odzewu w sprawie tekstu...pewnie trzeba będzie poprosić kogoś,kto robi ogłoszenia.Dobry tekst+zdjęcia to podstawa! -
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Bogusik replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
Takie wspaniałe wiadomości z nowego domku i śliczne fotki!Wygląda na to,że Isia będzie szczęśliwa w nowym domku,czego życzę jej z całego serca!Mikuniu,a tobie zdrówka,aby się tylko oczko jak najszybciej wygoiło! -
Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS w NOWYM DOMU!
Bogusik replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Mam wykupiony na bazarku, pakiet 50 ogłoszeń,który chętnie podaruję Asikowi.Czy któraś z cioteczek mogła by sklecić jakiś fajny tekst? -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Bogusik replied to docha's topic in Już w nowym domu
Widzę,że wskazówki co do diety już "dostarczyły"dziewczyny także bedzie na pewno lepiej.Moja sunia właśnie tez nie może jeść drobiowych kosteczek,a także nic z "pańskiego" stołu,bo zaraz kopa luźna.Ma niestety ale tak wrażliwy żołądek,że byle co i biegunka gotowa.Na spacerze z krzaczków też chętnie coś wygrzebie i zanim do niej dopadnę to już po wszystkim.A Orlenek-pluszowy miś,oj na pewno wprowadza chyba każdego w zachwyt!Cudo...! -
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Bogusik replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
Cieszę się,że wszystko odbyło się pomyślnie.Będziemy czekać na foteczki z nowego domku. -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Bogusik replied to docha's topic in Już w nowym domu
Nie wiem co powiedzieć,ale mam wielką nadzieję,że jeżeli to początki dysplazji,to można jeszcze wiele zrobić,aby ten proces zatrzymać.Tak jak piszesz,diagnostyka jednak musi być przeprowadzona,aby wiedzieć co należy dalej robić.W związku z tymi problemami żołądkowymi mam jedno pytanie: czy Orlen dostaje czasami do zjedzenia,to co i Wy jecie?Ta przsłowiowa "sztama" po między twoim mężem,a Orlenem,jest na prawdę wspaniała.Czekamy więc na wiadomości odnośnie badań i dalszych zaleceń ze strony wetów...Trzymam,jak zawsze kciuki. Dodam:śliczne fotki,sama radość takie oglądać! -
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Bogusik replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
Anula,co z Isią?Czy ona jest już w nowym domku?Napisz,proszę jak to się wszystko odbyło...Ja też,w ostatnim czasie,zalatana jestem,więc dogo tylko "z doskoku" Ale zaglądam... -
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Bogusik replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Jakie smutne wiadomości.Mam nadzieję,że po tak ciężkiej operacji,Calineczka powróci szybko do zdrowia.Mocno trzymam kciuki za malutką czarnulkę.Ona też jest bardzo bliska mojemu sercu,bo poznałam ją osobiście i jak dziś widzę, tą kochaną przylepkę,ciągle domagającą się głasków...Będę myślami z Calineczką i p.Aldoną... -
Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS w NOWYM DOMU!
Bogusik replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Anula']Jeszcze Bogusik coś oferuje![/QUOTE] Ja dorzucam 50zł,także zrób Anulko jeden przelew za nas dwie.