-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS w NOWYM DOMU!
Bogusik replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Moje zapytanie dotyczy postu Asi cyt... U Zuzi bedzie mial pobyt oplacony, wiec najwazniejsze dostarczyc go do Zuzi, -
Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS w NOWYM DOMU!
Bogusik replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='asia-s']Ten dt w Wawie to awaryjny na kilka dni, nie ma sensu wiezc go do Warszawy i pozniej na dolny slask do Zuzi Najwazniejsze teraz pomoc finansowa w transporcie no i wyciagniecie go nawet na te kilka dni, zanim sie zorganizuje transport gdziekolwiek zeby tylko nie byl w przechowalni U Zuzi bedzie mial pobyt oplacony, wiec najwazniejsze dostarczyc go do Zuzi, Wszystkim, ktorzy beda mogli pomoc finansowo w transporcie Prosze i Dziekuje za pomoc no i ewentualnie finanse na te kilka dni - zanim trafi do Zuzi, jesli nic nie znajdziemy z transportem wczesniej to nawet dobrze do tej lecznicy na te kilka dni zanim cos spokojnie sie wyklaruje, wazne zeby tylko opuscil te przechowalnie i byl bezpieczny...[/QUOTE] Asiu, wyjaśnij proszę,bo już nic nie rozumię więc zbieramy tylko na transpotr? -
Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS w NOWYM DOMU!
Bogusik replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dziewczyny,zuziaM wiedząc o "podbramkowej"sytuacj zgodziła się przyjąć Asa do siebi,wiedząc,że nie ma jeszcze zebranych stałych dekalaracji na opłacenie hoteliku.Priorytetem w obecnej chwili będzie więc zbieranie deklaracji stałych,bo praktycznie na dzień dzisiejszy to już wystartuje na minusie,a co dalej?To proponowane dt tylko awaryjne jak najbardziej trzeba dopytać... -
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Bogusik replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
Nic o tym nie wspominałaś,bardzo nieciekawe wiadomości..On ma przecież wyłupiaste oczka,jak każdy pekinek,a przy "zwariowanym"temperamencie Isi...stało się!Mam nadzieję,że to nadszarpnięcie rogówki da się wyleczyć i nie pozostawi to żadnej trwałej skazy.Isia musi wybaczyć,ale dzisiaj trzymam tylko kciuki za Mikunia...! -
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Bogusik replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
Chyba kciuków zabraknie na ten piątek,ale jak coś to pożyczę od sąsiadów,bo trzymać trzeba!Anulka,Isia huligan nr1,może traumy nie przejdzie,ale mój faworyt nr1 Mikuni na pewno...Znowu będzie smutny i tydzień na żarełko nawet nie spojrzy...Mam nadzieję,że Twoja intuicja nie zawiedzie i Isia trafi do cudownego i kochającego domku,czego jej z całego serca życzę,bo jest na prawdę wyjątkowa! -
Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS w NOWYM DOMU!
Bogusik replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
holmina mnie tu przygnała.Widzę,że akcja błyskawiczna...!Dołożę się do dt/hotelik -
Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!
Bogusik replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
I jak tu takiego ślicznego malucha nie pokochać?!On na prawdę potrafi podbijać serca! -
MAJA przepiękna perła wśród czarnych pereł szuka DS
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Nie było niestety żadnego odzewu w sprawie Majki.Pani Kasia jednak znalazła jej chętny domek,u swoich znajomych.W piątek ma Majeczkę tam zawieść.Warunki bardzo dobre bo domek z ogrodem,więc tak jak ma teraz.Miejmy nadzieję,że mała przyzwyczai się szybko do nowych warunków,a nowi właściciele dadzą jej dużo serca i miłości.Oj,będą chyba łezki,bo już na samą myśl o piątkowym rozstaniu robi się p.Kasi smutno...Majeczka jest niesamowitą przylepką i ciągle domaga się pieszczot i głasków.Jest po prostu niesamowita!Trzymajcie więc cioteczki mocno kciuki, aby wszystko się powiodło! -
Zaglądam do Kapselka i trzymam kciuki...ach już za wszystko...!Co do drapania,to zauważyłam u mojej suni,że najczęściej robi to wtedy,jak ma już trochę przerośnięte pazury i wtedy też często je "podgryza" Może to jakiś instynktowny sposób na ich ścieranie?Sama nie wiem,ale wiem na pewno,że jak ma przycięte,to jest z tym spokój i zdarza się to tylko sporadycznie.
-
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
Bogusik replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Przybiegłam z wątku Isi,żeby zobaczyć,to nowe cudo.Poker,ona naprawdę jest śliczna!Co do charakterku,to myślę,że jej zachowanie jest spowodowane stresem,a także i próbą ustawienia sobie "stada" według swojej hierarchii.Wierzę,że przy Waszym doświadczeniu w pracy ze zwierzętami,to będzie tylko kwestia czasu i zniknie warkotowo-zębulowe niezadowolenie...!Te guzki hm...takie wiadomości,zawsze budzą obawy...ale trzeba przede wszystkim małą zdiagnozować.Fryga,bardzo ładne i super do niej pasujące imię! -
[quote name='michelle04']I jeszcze jedno: Bastek wydaje się być juz troszkę, powtarzam troszkę bardziej kontaktowy, mianowicie gdy przygotowuję jedzenie staje przednimi łapkami na stole i zagląda co tam dzisiaj będzie do jedzenia, czyli wykazuje zainteresowanie i nie jest już taki obojętny na otoczenie. Na ogrodzie też jakby troszkę radośniejszy...może to skutek tabletek, które dostaje ( mój wet określił te tabletki, jako "taka psia viagra") a może już powoli sie otwiera :) Mam nadzieję, że jeśli coś jemu dolega to szybko to zdiagnozujemy i będzie to radosny psiak :)[/QUOTE] michelle,każda nawet najmniejsza zmiana na "lepsze" bardzo cieszy!Trzymam mocno kciuki,za jutrzejszy dzień!
-
Bardzo mi przykro...Biegaj Sagusiu szczęśliwie za Tęczowym Mostem [*]
-
Nic więcej nie napiszę,jak tylko,że mocno trzymam kciuki i jutro będę cały czas myślami z Wami...!
-
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Bogusik replied to docha's topic in Już w nowym domu
No właśnie,cisza... Docha,czy sobotnia wizyta u behawiorysty doszła do skutku?Bardzo jestem ciekawa jak ocenił Orlena? -
Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!
Bogusik replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
[quote name='KOSKA']ale zaszalałaś :) Dziękujemy za włożoną pracę i czas! ...co wcale nie znaczy, że go łatwo oddam ;) Koliś jest przekochanym psem, a nie dawno moja córka odkryła, że uwielbia być drapany. Napręża się, chętnie poddaje grzbiet, a przy tym wydaje relaksujące dźwięki :) To dla niego radocha, bo przecież nasz malec sam nie może użyć nóżek do drapanka...:( Jest naszym kochanym cyckiem, dom musi być 'przebadany' :)[/QUOTE] Beatko,w to nie wątpię,że nie oddasz Kolinka w "niewłaściwe" ręce.Jeżeli znajdzie się dla niego domek,to na pewno będzie równy Twojemu!Trzymam kciuki i dużo "drapanek" od cioci Bogusi. -
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Bogusik replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anula']Post 228 i 231[/QUOTE] Tak,tak dopiero teraz doczytałam.Nie wiem jak to się stało,że nie zauważyłam jeszcze wpisów.Jak to miałby być jakiś nieodpowiedni domek,to lepiej,że tak się stało.Ona zasługuje na "najlepszy".Jednak martwi mnie trochę to,że ci ludzie będą nadal szukać psa...a przecież nie wszyscy robią wizytę p/a. -
Niemiła atmosfera na wątku,jak widać "opanowana"i to się chwali!Bastek,to faktycznie taki mały misio... super,że może sobie swobodnie pochodzić po ogrodzie.Mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze...tylko trzeba na to czasu.Po sobotniej wizycie u weta,będzie już chociaż wstępnie wiadomo,co do jego zdrówka.
-
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Bogusik replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
Anula,czy już wiadomo kiedy Państwo się wybierają zobaczyć Isię? Mocno trzymam kciuki za "roztrzepańca"!!! -
[IMG]http://i39.tinypic.com/351gxol.jpg[/IMG] Szczęściarz :-D elinaa,całkowicie się z Tobą zgadzam.Szczęściarz i to do n-tej potęgi...!
-
Tak,to prawda,serce się raduje na takie zdjęcia.Pierwsze jest super...jak kicia zagląda do Belli,a ona sobie nic z tego nie robi...!
-
Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS w NOWYM DOMU!
Bogusik replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Też zaglądam do Asika i jestem ciekawa co nowego...? -
[quote name='aanka']no ,to wszystko jasne ..[/QUOTE] Nie pisz proszę,pół zdaniami,bo cały czas zależy mi na jasnej i klarownej sytuacji Bastka i pełnej współpracy osób,które chcą mu pomóc.Twój wpis,nic sensownego nie wnosi,a jedynie prowokuje do snucia różnych domyśleń...Jeżeli masz jakieś priwat pretensje do niektórych osób,to pisz na pw.A ten wątek niech służy tylko pomocy Bastkowi...!