Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. U Fanni wszystko w należytym porządku i pięknie odnajduje się w nowych warunkach :) Poranne wylegiwanie...:) Na spacerze...:) Bardzo dobrze została przyjęta przez grono znajomych psiaków.Ich wspólny spacer...:)
  2. Dzisiaj mi Hania podesłała zdjęcia,ponieważ wczoraj nie miała kiedy.Pani Marta przyjechała z bratem i śmiali się,że pół miasta czeka na Effi bo wszystkim się chwaliła,że będą po nią jechać :) Hania odebrała oboje bardzo pozytywnie :)
  3. Ufff....Otrzaymałam wiadomość od Pani Marty,że dotarli szczęśliwie do domu :) Umówiłam się już wcześniej,że nie będę dzisiaj dzwonić, aby mogli odpocząć po dniu pełnym wrażeń.Jutro zadzwonię i dowiem się trochę więcej odnośnie podróży itd. Mała bidusia,pewnie bardzo zdezorientowana i trzeba trochę czasu aby odnalazła się i zaufała....
  4. Kilka minut po 17 p.Marta od Effi napisała: Jedziemy do domu :) Mała jest na razie przestraszona ale z każdą minutą czyje się pewniej. Dostałam już pierwszego buziaka :):)
  5. I jeszcze świeżutka wiadomość od p.Marty: No to mam lokatora w łóżku :):):) A jak czekała aż pościelę łóżko....:):) Dobrej nocy! :)
  6. Niedawno z apetytem pochłonęła miseczkę karmy i bez problemu poszła z córką Klaudią na wieczorny spacer :) Druga p.Marta przyjeżdża po Effi jutro i jest umówiona z Hanią na ok godz.!6
  7. Fani była dzisiaj dosyć speszona ale p.Marta sobie doskonale poradziła.Podróż zniosła bardzo spokojnie.Na pierwszym spacerze nie zrobiła nic,więc może na wieczornym się uda.W mieszkaniu czuła się niepewnie choć odważyła się zjeść i napić wody.Z czasem już chętniej wchodziła do każdego pokoju i zaczęła zwiedzać.Teraz jak rozmawiałam,to wskoczyła na kanapę obok p.Marty i spokojnie sobie leżała.Pani Marta mi powiedziała,że jest prześliczna,przeurocza,przespokojna i przekochana! :) Dwa zdjęcia z hoteliku przed przyjazdem p.Marty Tu właśnie jedno,jak się niemal "wtopiła w podłogę" mimo,że p.Marta była bardzo delikatna Tu z podróży...
  8. Martuniu,Feliks ma bardzo dobre warunki u p.Justyny i to nie podlega żadnej dyskusji.Takie filmiki waśnie są bardzo potrzebne,ponieważ są jakąś wskazówką przy wyborze domu.Im więcej wiadomości tym lepiej i dla kociaka i dla przyszłej rodziny.Taki cudowny kot i nie wiem dlaczego jeszcze nikt się w nim nie zakochał.....Trzymam kciuki, aby wreszcie ktoś się sensowny odezwał i Feliks dołączył do grona szczęśliwców.
  9. Dzisiaj do południa p.Marta przyjeżdża po Fanni, więc jak zawsze mocno zaciskam kciuki za dzisiejszy dzień i kolejne,aklimatyzacyjne w nowej rodzinie!
  10. Też jestem tego zdania.Być może dlatego,że są 2 psiaki i kot w zasadzie nie ma spokoju.Wykłada się na podłogę bo wtedy łatwiej mu mieć wszystko na widoku.Widać,że Felix jest przyjazny, ale jeżeli domek z psiakiem, to na pewno takim,który będzie spokojnym "ciapcią". Wtedy łatwiej się dogadają,będą się czuć bezstresowo i swobodnie w swojej obecności.
  11. Kolejny filmik z Felixem...:)
  12. Z tego co wiem,to Dunia jest niejadkiem i okropnie wybredna.Ponieważ kocha być na dworze,to podejrzewam,że jej "szata"zewnętrzna jest zmieniona, na zimową porę.Zdjęcie też może przekłamywać,tym bardziej,że jest w pozycji siedzącej.Biega po ogromnym ogrodzie i obszczekuje wszystko co się rusza po za nim,więc ruchu jej nie brakuje.
  13. Brunkowi zebrało się na amorki i to z kim...?:):)
  14. Ten rok bardzo dobrze się rozpoczął i oby taki był do końca :) Zawszę powtarzam,że Św. Franciszek nad nami czuwa :)
  15. Tak Elu,będzie happy end! Fanni ma dom :) Relacja z wizyty tylko potwierdziła to co już wcześniej wiedziałam i napisałam o tym domku.Pani Marta jedzie po Fanni w czwartek bo jutro pracuje.Dzisiaj już zakupiła karmę i niezbędne akcesoria.Po przyjeździe zarejestruje czip w bazie danych.Hania powiadomiona o decyzji i o tym,że p.Marta jutro zadzwoni i ustali godzinę przyjazdu.Zdjęcia na pewno będą :)
  16. Hania dała mi cynk,że p.Marta wraz z córką i mamą były w odwiedzinach i zakochane w Fanni po uszy! :) Dzisiaj był Piotrek i uważa,że bardzo fajna,ciepła i uważnie słuchająca co mówił, Rodzina.Najchętniej jeszcze dzisiaj po wizycie by jeszcze raz przyjechali i ją zabrali :) Trzymając kciuki,czekam na relację z wizyty od Ani.
  17. Właśnie otrzymałam wiadomość,że z Atilką wszystko jest dobrze i właśnie wracają do domu :) Oby faktycznie ta operacja zakończyła się sukcesem i mała na zawsze pozbyła się problemu z posikiwaniem!
  18. Masz Poker rację! W jej przypadku samo SERCE to by było za mało.Koszty pierwszej operacji i badań były holendarne,a teraz kolejne....
  19. Bardzo dziękuję za kciuki,które nadal są potrzebne. Wiadomości od p.Wioletty: Witam Pani Bogusiu .Atilka jest po operacji .Zostaje do juta w klinice .Utworzyła się rynienka przy moczowodzie która trzeba było zniszczyć i podszyć .Miejmy nadzieję ze to było przyczyną tego posikiwania .Podobno dobrze sobie radzi .Juto będę wiedzieć więcej .Pozdrawiam Zdjęcia z wczoraj z hotelu:
  20. Wczoraj rozmawiałam z p.Anią i u Ati wszystko dobrze :) Czuje się jak królewna i biega po całym domu,również na piętro do syna.Zakochana w całej rodzinie oczywiście z wzajemnością :) Śpi najczęściej na fotelu, a w nocy w łóżku ze swoim Pańciostwem :) Uwielbia co dzienne czesanie i na widok szczotki kręci piruety z radości :) Na gotowane mięsko z ryżem niestety ale źle reaguje więc pozostanie przy chrupkach+puszeczki.Olekardin p.Ania kupi i będzie podawać :) Kilka zdjęć jakie otrzymałam,a nie łatwo jej zrobić bo nie lubi pozować :)
  21. Kochani pojawił się na horyzoncie także domek dla Fanni :) Pani Marta mieszka w Lubinie wraz z 18 letnią córką i mamą,w 3 pokojowym sporym mieszkaniu.W listopadzie pochowali 18 letnią, także adoptowaną sunię.Pani pracuje 12/12 a mama jest w domu.Mają także działkę,na którą Fanni będzie także zabierana.Córka jako wolontariuszka, pomagała znajdować domy psiakom z lubińskiego przytuliska.Kilka z nich mają swoje wspaniałe domy u znajomych.Spotykają się ze swoimi pupilami na wspólnych długich spacerach,ponieważ całe stadko jest bardzo zgodne.Cała rodzina zakochała się w Fanni i na pewno nie zabraknie jej ani rąk do głaskania,ani kanapy i miłości :) Jutro p.Marta ma wolne i wybiera się do hoteliku na zapoznanie z Fanni. Skontaktowałam się z Anią,która robi nam wizyty p/a w tym rejonie i są umówione na jutro po powrocie p.Marty z hoteliku. To ich poprzednia sunia [*] A to stadko psiaków znajomych,do których Pani Marta ma nadzieję,że dołączy Fanni...
  22. Dunieczka wraz z cudowną p.Basią pozdrawiają :) Nadal jest z niej mała dzikuska iżyje w swoim świecie.Pani.Basia mi napisała,że taka już jej natura ale na pewno czuje się na swoich włościach szczęśliwa...:)
×
×
  • Create New...