-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Powodzenia,mała kruszynko! :smile::kciuki:
-
Gabrysiu,przede wszystkim zdrówka życzę :calus: i nadal trzymam,za Figunię kciuki :kciuki::smile:
-
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
Bogusik replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
Dorothy,to i tak dobrze,że późno niż wcale! :smile:Super,że Tz jest tak zauroczony kruszynką-Tusinką/to jej nowe imię?/ :multi: -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Bogusik replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
I jeszcze kilka.... [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/69541_10152106727318808_1377490497_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1609667_10152106730643808_1785649616_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1555282_10152106726943808_1360366284_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1/577344_10152106727198808_546556473_n.jpg[/IMG] -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Bogusik replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Kilka dzisiejszych foteczek z "łąkowych igraszek"...:loveu: [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1559846_10152106730633808_1663038247_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1528738_10152106725388808_528595506_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1604948_10152106726753808_473041756_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1525128_10152106727053808_868064141_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1557670_10152106727193808_1798141134_n.jpg[/IMG] -
DZIUNIA z przytuliska w G. u nas w BDT już w cudownym domku !!
Bogusik replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Ja też nie odpuszczam w ich trzymaniu! -
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
Bogusik replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dorothy']nie mówcie nikomu, ale mój mąż nadal wynosi ja na siku (średnio co godzinkę). Podczas wynoszenia gada do niej i kląska jak niania. :crazyeye::crazyeye::crazyeye: :mdleje::mdleje::mdleje:[/QUOTE] Jejku,jak to się fajnie czyta...!Oboje jesteście wspaniali!!! :loveu: -
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
Bogusik replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
Tak się cieszę,że Pudlisia już dotarła do swojego domeczku! :multi:Super!!! :loveu: -
DZIUNIA z przytuliska w G. u nas w BDT już w cudownym domku !!
Bogusik replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Ale dobre wiadomości!:smile: Mocno trzymam kciuki,za odpowiedni i najlepszy domek dla Dziuni...! :kciuki::smile: -
Ja również,z całego serca,moooooocno zaciskam Kciuki! :kciuki::smile:
-
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
Bogusik replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
Już jestem po pracy,więc przybiegłam do Pudlisi.Mała kochana szkrabinka,choć o tym nie wie, jedzie do swojego wspaniałego domku! :smile: Beatko,daj nr konta do przelewu i nie marudź...! :mad:;) Kontenerek kupiłaś?Kupiłaś!To też niemała kasa...Dobrze,jak będziesz miała trochę pieniążków,na pomoc następnej bidzie...:smile: -
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
Bogusik replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
Mocno,mocno trzymam kciuki,za spokojną i bezpieczną podróż! :kciuki::smile: -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Cudeńko na śnieżnym dywanie...! :loveu: Wróciłam z Julisią od weta.Szwy jakimś cudem zostały ściągnięte.Nie było łatwo,bo to mała panikara i niedotykalska dziewczynka :shake::smile: Wynik z badania też mam i niestety,ale to nowotwór złośliwy....:-( Pocieszające jest to,że guz został w całości wycięty,a w obrębie materiału poza guzem,nie stwierdzono komórek rakowych.Mam tylko nadzieję,że szybko przerzutów nie będzie i będę mogła się nią cieszyć,przez kolejne lata.Ona jest jeszcze taka pełna życia...:smile: -
[quote name='Gabi79']Bogusiu, Ty to masz wspaniałą rodzinę. Wszyscy zwierzolubni:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Takie mam szczęście,że w naszej rodzinie,to zwierzolubnictwo jest przekazywane,odkąd moja pamięć sięga,po dzisiejsze czasy i mam nadzieję,że tak już zostanie...! :smile:
-
[quote name='AgusiaP']Kasiu bardzo dziękujemy za potwierdzenie i wiadomości o Majeczce. Chyba jamniczki mają coś z psów myśliwskich, chociaż moja nie koniecznie ;) Jeśli chodzi o domek zainteresowany Fignią z Zielonej Góry to miałam przyjemność z panią rozmawiać ;) Brzmi na prawdę bardzo fajnie, ale mnie też przeraża ta odległość...gdyby coś było nie tak ftu tfu. Pani ma 54 lata, mówiła mi, że bardzo przeżyli śmierć ostatniej suni, że dopiero teraz są gotowi adoptować pieska, ale to już chyba wczoraj pisałam ;) Pani jest gotowa sobie wziąć wolne z pracy i po nią przyjechać.[/QUOTE] Jutro mają młodzi Państwo przyjechać poznać Figunię.Więc na pewno bardzo dużo da bezpośrednia rozmowa i kontakt z Figunia.To że są młodzi,nie przekreśla tego,że są nieodpowiedzialni...Mój syn mając 28lat,a będąc z dziewczyną /obecnie żona/ w Hiszpanii,przygarnął tam błąkająca się koteczkę.Zabrali ją do Polski i jest u nich do dnia dzisiejszego,a minęło z dobre 6 lat.Tak więc wszystko zależy od miłości i podejścia ludzi do zwierząt.Uważam,że również należało by sprawdzić domek w Z.G. i wtedy podjąć decyzję...To takie moje skromne zdanie...:smile:
-
Gabrysiu,to była moja pierwsza wizyta p/a i myślałam,że się wykończę nerwowo...Ale dałam jeszcze taką alternatywę sobie i Wam,że jak coś się okaże jednak nie tak,to zabiorę Cyndy do siebie i wtedy będziemy dalej myśleć.Jeżeli chodzi o domeczek w Z.G. cóż tu powiedzieć...? Zapowiada się naprawdę całkiem nie źle :smile: Trudny "orzech do zgryzienia",ale tak szczerze powiedziawszy,to dobrze,że jest...:smile:Niejednokrotnie lecą ogłoszenia,a odzewu "0" :shake: Czy macie już kogoś na wizytę,czy trzeba jednak szukać...?
-
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
Bogusik replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
Ojejku,ale się dzieje!Więc mocno,mocno zaciskam kciuki za jutrzejszy dzień!Mam nadzieję,że wszystko pójdzie dobrze...! :kciuki::smile: A jak wygląda sprawa zapłaty za transport? -
Gabrysiu,napisz coś więcej o tym domku z Z.G...?!Jakoś mało tu konkretnych informacji...A co to jest 380km w porównaniu z tym,jaką drogę przebyła Cyndunia?Ma wspaniały dom i jest szczęśliwa :smile:
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Inuś,proszę mi zostawić Tusinkę w spokoju..;) i nie podpuszczać ciocię kakadu do "tortur"....:mad:;) A o mojej Julisi napiszę jutro,bo jadę z nią do weta na zdjęcie szwów i może będzie już wynik z badania histopatologicznego :modla: -
Ale się zaczyna dziać u Figuni...Jak dobrze,że jest odzew z ogłoszeń :smile:
-
Piękne ogłoszonka Majeczki! :smile: I mocno trzymam kciuki,za najlepszy,z możliwych domek!!!:kciuki::smile: