Bardzo,bzrdzo się cieszę,z tak pomyślnych wiadomości :multi:Zybuniu,powodzenia w nowym domku i nie poluj na papuszkę :smile::kciuki:
Bonsai,a co jest z Afro?Czy nadal jest w G.Jeżeli tak,to uważam,że trzeba spanielka wyciągnąć.Taki pies bez pielęgnacji,za krótki czas stanie się jedną kupką nieszczęścia...:-( Kołtuny,oczy,uszy i nie wiadomo,co jeszcze...:-( Bardzo mi go szkoda i nie ukrywam,że leży mi bardzo na sercu...
[IMG]http://fc06.deviantart.net/fs71/f/2014/057/5/6/spaniel_by_frecklydog-d783hma.jpg[/IMG]