Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Jeżeli tak,to bardzo się cieszę :) Kasiu a kiedy planowane szczepienie na wirusówki?
  2. Ma naprawdę super domek! :) Jeszcze raz dziękuję bardzo za przeprowadzenie wizyty p/a,która pozwoliła podjąć właśnie taką decyzję .Masz Poker bardzo dużą zasługę w tych adopcjach i robisz naprawdę kupę dobrej roboty dla bezdomniaków! :):):)
  3. Bardzo dziękujemy Kasiu za cudne foteczki Mukiego :) Nie znam się zbyt na wynikach ale ta biochemia wygląda nie dobrze i ta glukoza 2,9 ? Koniecznie Kasiu potrzebna jest konsultacja z wetem
  4. Ok bardzo dziękuję :) Kasiu w wolnej chwili zrób Mukiemu zdjęcia takie do ogłoszeń.Myślę,że jak Anula wróci to będziemy chłopaka pomału ogłaszać.Jeszcze zostały tylko wyniki z krwi i szczepienie na wirusowe Miło golasem już w domu :) to Pola została sama ?
  5. Kessi bardzo lubi na spacerze bawić się patykami a ostatnio upodobała sobie takiego....:D Odpoczynek na ulubionej podusi...:)
  6. Tak Nadziejko,właśnie weszłam w link,który wstawiłaś u Bixi ale tylko otwiera się tez pierwszy ze zbiórką,więc udostępniłam.Chwała tym wszystkim ludziom i organizacjom,że podjęli działania na rzecz pomocy psiakom z Radys.Miejmy nadzieję,że tym razem się uda bo to dobrze przygotowana akcja i na szeroką skalę...
  7. Oj tak Nadziejko nasza kochana :) Łezki wzruszenia i radości same się kręcą,a szczególnie po ostatnim ciężkim dla nas czasie...Kochany Nusiaczek wyrwany z za krat, cieszy się teraz ze swoim pańciostwem każdą szczęśliwą chwilą życia :)
  8. Kasiu bardzo dziękujemy za spa i badanie krwi. Tak myślałam,że to by graniczyło z cudem gdyby udało się zostawić trochę dłuższą sierść ale i tak jest ok :) Kasiu będzie problem ze zrobieniem teraz przelewu bo Anula wyjechała na tydzień a ona jest skarbnikiem.Czy poczekasz jeszcze kilka dni?
  9. Dzisiaj nasza babunia zaliczyła spa :) Tak wygląda po czesaniu, kąpaniu, przystrzyżeniu, przycięciu pazurków, pielęgnacji opuszków i wyciśnięciu gruczołów :)
  10. Wczoraj Pan Łukasz zrobił mi niespodziankę i przesłał dużo zdjęć i filmików z Nussi :) Tak bardzo się cieszę,że udało jej się znaleźć taki wspaniały domek :) Dobry wieczór! Mam nadzieję, że nasza wiadomość zastaje panią w dobrym zdrowiu Piszę, żeby się podzielić co nieco, co u Nussi słychać Żyje nam się radośnie :) Była z nami na Mazurach i u wujków w Złotoryi.Bardzo lubi lasy i wycieczki po nich :)
  11. Nie masz za co przepraszać bo każdy ma prawo mieć własne zdanie i je wyrazić :) Bardzo dużo niestety fryzjerów nauczy się jednego modelu i właśnie tak obcina,nie dopasowując fryzury do danego psa.
  12. Ja Tysiu też odliczam dni i nie mogę się doczekać zdjęć po spa :)
  13. Dziękuję Kasiu za wiadomości o Muki :) Pewnie nie tylko ja ale wszyscy nie możemy się doczekać widoku chłopaka po spa...:)
  14. Mureczko co tam u naszego Muki? Jak się chłopak sprawuje i czy już przełamuje lęk przed wejściem do domu?
  15. Właśnie o to chodzi,że psiaka można bardzo łatwo zrazić do zabiegów pielęgnacyjnych.Jeszcze raz dobrze oglądnęłam zdjęcia i Muki jest niestety bardzo zadredziony.Podejrzewam,że każde pociągnięcie zgrzebłem będzie dla niego bolesne.Możemy tylko liczyć na umiejętności fryzjerki,że jednak nie ogoli go na zero.Gdyby udało się zachować chociaż taką długość to już by było bardzo dobrze,a może uda się właśnie te 5-6cm to już w ogóle będzie super.Znalazłam tylko takie zdjęcie i nie bardzo podoba mi się obcięcie na głowie,a szczególnie grzywka i okolice oczów...
  16. Nic dodać i nic ując w tym co Elu napisałaś....:( Bardzo smutne wiadomości :(
  17. Rozmawiałam z Kasią i jej samej będzie bardzo ciężko cokolwiek przy Mukim zrobić, bo jest bardzo ruchliwy.Na ile się da, to postara się coś wyczesać i ewentualnie wyciąć.Prosiłam aby porozmawiała z fryzjerką i poprosiła aby spróbowała uratować Mukiego futro.Za szampony,odżywki itd. zapłacimy ile będzie trzeba, aby tylko udało się nie golić do skóry.Oczywiście najgorszy jest cały tył i bryczesy bo wiszą sfilcowane badyle...:( Dzisiaj udało się Kasi podciąć trochę grzywę.
  18. Dziękujemy Kasiu za opis pierwszych spostrzeżeń i zdjęcia.Widać na nich,jak bardzo jest skołtuniona sierść.Bardzo szkoda go ogolić ale jak nie ma innego wyjścia, to nic nie poradzimy...Wygląda na to,że był psiakiem podwórkowym,więc kolejny raz się okazuje,że niektórzy ludzie właśnie wybierają takie, aby psiak trzymany w budzie nie marzł w zimie :( Masakra jakaś! Muki potrzebuje czasu aby nauczyć się innego,domowego życia.Na szczęście jest łagodny i ciekawski,więc powinien szybko zmienić swoje dotychczasowe przyzwyczajenia
  19. Tyle co wiem,to Muki opuścił schronisko i już jest u weta. :)
×
×
  • Create New...