[quote name='dorota1']Jeżeli sunia, którą wspierałam finansowo zostanie w DS, do którego trafiła dwa dni temu, to zadeklaruję coś stałego dla ślicznych sunieczek:lol: (takie podobne do mojej Mili, którą mam w awatarku). Będę wiedziała to do kilku dni.[/QUOTE]
Było by bardzo miło :oops: Narazie ślicznie dziękujemy za taką wiadomość i czekamy na dalsze DOBRE informację! :evil_lol: