-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Lili8522 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Czy te Onki mają swój wątek? -
Piękna Dakotta już w DOMU STAŁYM! :D;D;D;D;D
Lili8522 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Boże jaka śliczna ta pisna, cudowna!! -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Kochane Cioteczki, dziękuję za ogłoszenia, filmik, dobre chęci i BARDZO BARDZO za wszystko Dziękuję!!!!!!!!!!! Ale myślę, że w to miejsce możemy wstawić innego psiaka. Dzisiaj będzie NIESPODZIANKA :evil_lol::evil_lol: -
Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!
Lili8522 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie Cioteczki Danavas, stałej nie mogę zaproponować ale kiedy jakiś grosz wpadnie to wpłacę coś na Biedaka... -
Dziewczyny dajcie spokój, pies siedzi w kojcu ŹLE, nie uśpiony ŹLE, uśpić go ŹLE, Kodi jedzie do Bogatyni też znajdzią się osoby do wstrzynania dyskusji. Już tak zostało postanowione i chybA nawet jakbyśmy chciały to nic nie zrobimy :shake::shake: Ważne, że jest jakiś postęp, tak przynajmniej mnie się wydaje...
-
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Podnoszę!... -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Podnoszę!... -
POWSTAJE STOWARZYSZENIE STRAZ DLA ZWIERZAT
Lili8522 replied to Sylka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Kurcze, co się tutaj dzieję? Cały czas rozważałam opcję czy wstąpić do staży ale kiedy to czytam to szczerze mówiąc bardzo mnie to odrzuca... -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
Lili8522 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Przytulaski dla Ciebie Bobinku Kochany! :loveu: -
Uwaga !! -> szczeniak na łańcuchu - znaleziony domek :)
Lili8522 replied to agumka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosia.']Znalazły się 2 domki ... czekamy na decyzję właściciela ... :)[/QUOTE] Oby to były odpowiedzialne domki, trzymam kciuki! -
[quote name='phase']A ja to w sobotę na urodziny, znaczy w poniedziałek mam, ale w sobotę dla mojej love rodzinki wyprawiam. :evil_lol: Psiaki bierzesz ze sobą?.[/QUOTE] Psiaki zostają pod opieką rodziców, jeszcze mogę póki to tylko dwójka :evil_lol: Ale cały czas myślę o powiększeniu rodziny :evil_lol: Poza tym co by robiły, na plaży jest zakaz z psami, w pokoju by się kisiły? Nie, nie A swoją drogą Xedos na plaży? To odstęp od Naszego kocyka do następnego byłby jakieś 5 metrów znając ludzi hihi albo odrazu policja :diabloti:
-
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']A co z tymi ogłoszeniami?[/QUOTE] Ah kurczę zapomniałam o tym że mam ułożyć jakiś tekst, przepraszam ale nie ogarniam czasami. OBIECUJĘ, że na poniedziałek coś podziałam i wstawię w pierwszym poście :) -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Śliczne Kochane dziewczynki, mam nadzieję że za niedługo będą jakieś wieści od Was z wielkiego świata ;) Dziękuję Cioteczki, że tu zaglądacie do dziewczyn :multi: -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
Lili8522 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='Natawa80']Mam pytanie,jestem tu nowa i trochę nieufna. Dlaczego nie ma Toro na stronie schroniska dla zwierząt? czemu nie ma kogoś kto go może przygarnąc,bo z tego co wynika ze stronki, to już długo Toro nie ma domku?nie mieszkam teraz w Polsce,więc niemożliwe jest abym jakiegoś zwierzaka przygarnęła,ale gdyby nie to na pewno nie wahałabym się i myślę,że jest więcej ludzi takich jak ja więc czemu Toro nie ma domu?:([/QUOTE] Gdyby to wszystko było takie łatwe... -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B][I][SIZE="5"]Cioteczki w przyszłym tygodniu, najprawdopodobniej w poniedziałek kastracja Szadołka i trzeba też szczepienia porobić. Proszę rozsyłacie, wątek i bazarki bo kasy brakuję i będziemy na minusie... [/SIZE][/I][/B][/CENTER] [B][SIZE="4"]Rozliczenie w pierwszym poście [/SIZE][/B] -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Napewno nie będzie zadowolony :evil_lol: Doszła wczoraj wpłata od Baster i lusi dziękujemy serdecznie :loveu: -
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
Lili8522 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Haha Słodka Morda z tego Korka :loveu: