Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Czy te Onki mają swój wątek?
  2. Boże jaka śliczna ta pisna, cudowna!!
  3. Kochane Cioteczki, dziękuję za ogłoszenia, filmik, dobre chęci i BARDZO BARDZO za wszystko Dziękuję!!!!!!!!!!! Ale myślę, że w to miejsce możemy wstawić innego psiaka. Dzisiaj będzie NIESPODZIANKA :evil_lol::evil_lol:
  4. Jestem na zaproszenie Cioteczki Danavas, stałej nie mogę zaproponować ale kiedy jakiś grosz wpadnie to wpłacę coś na Biedaka...
  5. [quote name='reksio7']dajcie nr konto do pierwszego posta bedzie łatwiej znaleźć, bo szukam i nie mogę wypatrzyć[/QUOTE] Konto jest w pierwszym poście
  6. Dziewczyny dajcie spokój, pies siedzi w kojcu ŹLE, nie uśpiony ŹLE, uśpić go ŹLE, Kodi jedzie do Bogatyni też znajdzią się osoby do wstrzynania dyskusji. Już tak zostało postanowione i chybA nawet jakbyśmy chciały to nic nie zrobimy :shake::shake: Ważne, że jest jakiś postęp, tak przynajmniej mnie się wydaje...
  7. Kurcze, co się tutaj dzieję? Cały czas rozważałam opcję czy wstąpić do staży ale kiedy to czytam to szczerze mówiąc bardzo mnie to odrzuca...
  8. Przytulaski dla Ciebie Bobinku Kochany! :loveu:
  9. [quote name='Gosia.']Znalazły się 2 domki ... czekamy na decyzję właściciela ... :)[/QUOTE] Oby to były odpowiedzialne domki, trzymam kciuki!
  10. [quote name='phase']A ja to w sobotę na urodziny, znaczy w poniedziałek mam, ale w sobotę dla mojej love rodzinki wyprawiam. :evil_lol: Psiaki bierzesz ze sobą?.[/QUOTE] Psiaki zostają pod opieką rodziców, jeszcze mogę póki to tylko dwójka :evil_lol: Ale cały czas myślę o powiększeniu rodziny :evil_lol: Poza tym co by robiły, na plaży jest zakaz z psami, w pokoju by się kisiły? Nie, nie A swoją drogą Xedos na plaży? To odstęp od Naszego kocyka do następnego byłby jakieś 5 metrów znając ludzi hihi albo odrazu policja :diabloti:
  11. [quote name='__Lara']A co z tymi ogłoszeniami?[/QUOTE] Ah kurczę zapomniałam o tym że mam ułożyć jakiś tekst, przepraszam ale nie ogarniam czasami. OBIECUJĘ, że na poniedziałek coś podziałam i wstawię w pierwszym poście :)
  12. Śliczne Kochane dziewczynki, mam nadzieję że za niedługo będą jakieś wieści od Was z wielkiego świata ;) Dziękuję Cioteczki, że tu zaglądacie do dziewczyn :multi:
  13. Fox to bandzior? No ładnie, ładnie!! Oj Herbusku przyzwyczajaj sie szybko do nowego otoczenia i Pana Henia oraz do swoich towarzyszy :) Tylko nie uciekaj, pod żadnym pozorem!!!!!!!!! :mad::mad::mad: Ps. Fotki słodkie :loveu: i te uszy :evil_lol: Hihi
  14. [quote name='Natawa80']Mam pytanie,jestem tu nowa i trochę nieufna. Dlaczego nie ma Toro na stronie schroniska dla zwierząt? czemu nie ma kogoś kto go może przygarnąc,bo z tego co wynika ze stronki, to już długo Toro nie ma domku?nie mieszkam teraz w Polsce,więc niemożliwe jest abym jakiegoś zwierzaka przygarnęła,ale gdyby nie to na pewno nie wahałabym się i myślę,że jest więcej ludzi takich jak ja więc czemu Toro nie ma domu?:([/QUOTE] Gdyby to wszystko było takie łatwe...
  15. Rany jak to odszedł? :placz::placz: Kochany piesku czemu się poddałeś? Mam nadzieję że teraz jest Ci lepiej, bez bólu i cierpienia :placz: Śpij spokojnie [*]
  16. [CENTER][B][I][SIZE="5"]Cioteczki w przyszłym tygodniu, najprawdopodobniej w poniedziałek kastracja Szadołka i trzeba też szczepienia porobić. Proszę rozsyłacie, wątek i bazarki bo kasy brakuję i będziemy na minusie... [/SIZE][/I][/B][/CENTER] [B][SIZE="4"]Rozliczenie w pierwszym poście [/SIZE][/B]
  17. Napewno nie będzie zadowolony :evil_lol: Doszła wczoraj wpłata od Baster i lusi dziękujemy serdecznie :loveu:
  18. Ooo matko jaki bidulek :-(:-( Wygląda jak Bobi wyciągnięty ze schronu jakiś czas temu... Budrysku a proponujesz jakiś hotelik? Ja narazie od siebie moge zdeklarować jednorazową wpłatę 20zł a później zobaczymy Trzeba go zabrać :-(
  19. Haha Słodka Morda z tego Korka :loveu:
  20. [quote name='phase']Dobrze, dziękuję. ;) Czytałam na wątku Szadołka, że gdzieś się Ciotka wybiera na wakacje? ;>[/QUOTE] Oj wybieram, wybieram nad Nasz morze Polskie, musze odpocząć bo już padam na twarz :-( W środę jadę :evil_lol: Ale i tak tu będę zaglądać :diabloti:
×
×
  • Create New...