Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Przepraszam za offa. Zapraszam na bazarek. Każdy puzzel to tylko 2 zł na mega dług 10tys. [url]http://www.dogomania.pl/threads/212775-Kup-PUZZLA-za-2zł-i-pomóż-zwalczyć-GIGANTYCZNY-dług-FZL!!Do-09.09-godz.-00.00?p=17428307#post17428307[/url]
  2. Przepraszam za offa. Zapraszam na bazarek. Każdy puzzel to tylko 2 zł na mega dług 10tys. [url]http://www.dogomania.pl/threads/212775-Kup-PUZZLA-za-2zł-i-pomóż-zwalczyć-GIGANTYCZNY-dług-FZL!!Do-09.09-godz.-00.00?p=17428307#post17428307[/url]
  3. Przepraszam za offa. Zapraszam na bazarek. Każdy puzzel to tylko 2 zł na mega dług 10tys. [url]http://www.dogomania.pl/threads/212775-Kup-PUZZLA-za-2zł-i-pomóż-zwalczyć-GIGANTYCZNY-dług-FZL!!Do-09.09-godz.-00.00?p=17428307#post17428307[/url]
  4. Przepraszam za offa. Zapraszam na bazarek. Każdy puzzel to tylko 2 zł na mega dług 10tys. [url]http://www.dogomania.pl/threads/212775-Kup-PUZZLA-za-2zł-i-pomóż-zwalczyć-GIGANTYCZNY-dług-FZL!!Do-09.09-godz.-00.00?p=17428307#post17428307[/url]
  5. Przepraszam za offa. Zapraszam na bazarek. Każdy puzzel to tylko 2 zł na mega dług 10tys. [url]http://www.dogomania.pl/threads/212775-Kup-PUZZLA-za-2zł-i-pomóż-zwalczyć-GIGANTYCZNY-dług-FZL!!Do-09.09-godz.-00.00?p=17428307#post17428307[/url]
  6. [url]http://www.dogomania.pl/threads/212775-Otwarte-Zapraszamy!-Kup-PUZZLA-i-pomóż-zwalczyć-GIGANTYCZNY-dług-FZL!!?p=17428307#post17428307[/url] Następny bazarek cegiełkowy. Cioteczki rozsyłać!!
  7. Nie ma żadnego odzewu z ogłoszeń? Nikt nie dzwoni, nie pyta o Foxia? :-(
  8. U Księżniczek napewno wszystko dobrze, Pani Tereska ma urwanie głowy i myślę że dlatego tutaj taka cisza... A na fotki dalej czekamy bo ogłoszenia już można by było zrobić... (też bym chciała zobaczyć łaciate piękności) Napewno im brzuszki urosły :diabloti:
  9. Ojjj tak pracować trzeba ;) To ja dziś zrobię literkę[B][I] P[/I][/B]
  10. Co do zostawiania uśpionego psa u Weta to to zależy od właściciela może zostać a można zabrać. Kiedyś się zastanawiałam nad takim cmentarzem dla psów, gdzieś w Polsce są takie miejsca ale nie wiem czy u Nas na Śląsku też. Z jednej strony to dobra sprawa bo można psiaczka pochować a z drugiej smutna...:-( Nie chce nawet myśleć o tym co będzie jak moje pociech będą musiała odejść za TM tfu tfu nawet o tym nie myślę!! [B]Cioteczki przepraszam ale nie miałam dzisiaj czasu na nic, ani ogłoszenia ani bazarek padam na twarz... Jutro jak dam radę to zacznę działać[/B]
  11. Ufff to kamień z serca, że sie uspokoił ;) Nie masz za co dziękować przecież Ci powiedziałam, że w razie problemów możesz liczyć na pomoc z mojej strony ;)
  12. Cezarku z rana Cię odwiedzam i głaskam po łepetynce ;)
  13. To czekamy na fotki :multi: :D Czyli co Szadi nie molestuje już Kari? Mineło mu?
  14. Nie masz za co przepraszać on się nie gniewa tylko o tym jak napiszesz ja się dowiaduje 2 dni po fakcie :angryy: Tak jak było właśnie z tym sms że wychodzisz wcześniej z pracy bo coś z Kari jest nie tak :-( Skoro wszystkie badania ok to chyba Kari starość dokucza... Ehhhh ale trzymam za nią kciuki niech wraca Nam dziewczyna do formy raz dwa! Super, że Szadi się już nie drapie, a jak macie chipowanie za darmo to warto to zrobić. Te pieniążki co macie to starczą na szczepienia dla niego? I czekamy na jakieś nowe zdjęcia :diabloti: ps. Dalej ich rozdzielacie jak wychodzicie do pracy? Edit: Necia a czemu Twój psiak miał brodawke wycinaną?
  15. Moim zdaniem lepiej jakbyś zbierała na swoje konto. Bubu i tak jest zalatana i nie zawszę będzie mogła napisać czy cos doszło a to następny obowiązek dla niej. A jak będziesz zbierała na swoje to będziesz wiedziała co i jak a później całą sumę przelejesz na fundację...
  16. Wow ale szybko domek się znalazł! Super! :multi:
  17. 5zł za puzzla a ile za odgadnięcie? czy to juz razem? Puzzle fffffaaaajjjjjjjooooowwwwwsssssssskkkkkiiiiiieeeeeee!! :bigcool::bigcool::bigcool:
  18. O rany ale tą łapke przyszyli... Ale to tylko dla Twojego dobra Cezarku Kochany! Dasz radę! Wracaj szybciutko do zdrowia!
  19. Zostawie Ci M :cool3: A co Wy na to Cioteczki żeby zrobić PUZZLE + ZGADYWANKA Czyli - zgadujemy jaki psiaczek będzie na 'puzzlowym" obrazku oczywiście za każdą odpowiedź jakaś symboliczna kwota - kto zgadnie ten dostanie NAGRODĘ ale to nie kończy bazarku bo obrazek trzeba ułożyć. Takie 2 w 1 Zgadywać można ale trzeba też dokupywać elementy układanki żeby się dowiedzieć co to za psiak :diabloti:
  20. Kochana Mordeczka!!!!!!!!! :loveu: Tak się cieszę że się wybudził i ma to za sobą!!!!!!!! Dzielny chłopak!!!!!!!!!! :bigcool::bigcool::bigcool:
  21. Nie ma żadnych nowych wieści, nie ma go. Co do schronu to nie mam czasu narazie tam podjechać ale gdyby ktoś miał chwilę albo był przy okazji i zwrócił uwagę czy jest to była bym wdzięczna. [SIZE="1"] Bardzo żałuje że go nie ma bo zgłosiła się osoba która zaproponowała sfinansowanie jego utrzymania do czasu aż nie będzie bezpieczny...[/SIZE]
  22. Zrobiłam literki [B][I]D I J K L[/I][/B] Już się nie mogę doczekać tych puzzli :lol:
  23. Herbusek kopacz :diabloti: Ładnie, ładnie...
  24. Śliczna psineczka :loveu:
  25. Bobisiu Kochany przytulaski dla Ciebie :loveu:
×
×
  • Create New...