-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!
Lili8522 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Przepraszam za offa. Zapraszam na bazarek. Każdy puzzel to tylko 2 zł na mega dług 10tys. [url]http://www.dogomania.pl/threads/212775-Kup-PUZZLA-za-2zł-i-pomóż-zwalczyć-GIGANTYCZNY-dług-FZL!!Do-09.09-godz.-00.00?p=17428307#post17428307[/url] -
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
Lili8522 replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za offa. Zapraszam na bazarek. Każdy puzzel to tylko 2 zł na mega dług 10tys. [url]http://www.dogomania.pl/threads/212775-Kup-PUZZLA-za-2zł-i-pomóż-zwalczyć-GIGANTYCZNY-dług-FZL!!Do-09.09-godz.-00.00?p=17428307#post17428307[/url]- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Przepraszam za offa. Zapraszam na bazarek. Każdy puzzel to tylko 2 zł na mega dług 10tys. [url]http://www.dogomania.pl/threads/212775-Kup-PUZZLA-za-2zł-i-pomóż-zwalczyć-GIGANTYCZNY-dług-FZL!!Do-09.09-godz.-00.00?p=17428307#post17428307[/url]
-
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za offa. Zapraszam na bazarek. Każdy puzzel to tylko 2 zł na mega dług 10tys. [url]http://www.dogomania.pl/threads/212775-Kup-PUZZLA-za-2zł-i-pomóż-zwalczyć-GIGANTYCZNY-dług-FZL!!Do-09.09-godz.-00.00?p=17428307#post17428307[/url] -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
Lili8522 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za offa. Zapraszam na bazarek. Każdy puzzel to tylko 2 zł na mega dług 10tys. [url]http://www.dogomania.pl/threads/212775-Kup-PUZZLA-za-2zł-i-pomóż-zwalczyć-GIGANTYCZNY-dług-FZL!!Do-09.09-godz.-00.00?p=17428307#post17428307[/url] -
[url]http://www.dogomania.pl/threads/212775-Otwarte-Zapraszamy!-Kup-PUZZLA-i-pomóż-zwalczyć-GIGANTYCZNY-dług-FZL!!?p=17428307#post17428307[/url] Następny bazarek cegiełkowy. Cioteczki rozsyłać!!
-
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Nie ma żadnego odzewu z ogłoszeń? Nikt nie dzwoni, nie pyta o Foxia? :-( -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
U Księżniczek napewno wszystko dobrze, Pani Tereska ma urwanie głowy i myślę że dlatego tutaj taka cisza... A na fotki dalej czekamy bo ogłoszenia już można by było zrobić... (też bym chciała zobaczyć łaciate piękności) Napewno im brzuszki urosły :diabloti: -
Ojjj tak pracować trzeba ;) To ja dziś zrobię literkę[B][I] P[/I][/B]
-
Co do zostawiania uśpionego psa u Weta to to zależy od właściciela może zostać a można zabrać. Kiedyś się zastanawiałam nad takim cmentarzem dla psów, gdzieś w Polsce są takie miejsca ale nie wiem czy u Nas na Śląsku też. Z jednej strony to dobra sprawa bo można psiaczka pochować a z drugiej smutna...:-( Nie chce nawet myśleć o tym co będzie jak moje pociech będą musiała odejść za TM tfu tfu nawet o tym nie myślę!! [B]Cioteczki przepraszam ale nie miałam dzisiaj czasu na nic, ani ogłoszenia ani bazarek padam na twarz... Jutro jak dam radę to zacznę działać[/B]
-
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Ufff to kamień z serca, że sie uspokoił ;) Nie masz za co dziękować przecież Ci powiedziałam, że w razie problemów możesz liczyć na pomoc z mojej strony ;) -
Cezarku z rana Cię odwiedzam i głaskam po łepetynce ;)
-
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
To czekamy na fotki :multi: :D Czyli co Szadi nie molestuje już Kari? Mineło mu? -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Nie masz za co przepraszać on się nie gniewa tylko o tym jak napiszesz ja się dowiaduje 2 dni po fakcie :angryy: Tak jak było właśnie z tym sms że wychodzisz wcześniej z pracy bo coś z Kari jest nie tak :-( Skoro wszystkie badania ok to chyba Kari starość dokucza... Ehhhh ale trzymam za nią kciuki niech wraca Nam dziewczyna do formy raz dwa! Super, że Szadi się już nie drapie, a jak macie chipowanie za darmo to warto to zrobić. Te pieniążki co macie to starczą na szczepienia dla niego? I czekamy na jakieś nowe zdjęcia :diabloti: ps. Dalej ich rozdzielacie jak wychodzicie do pracy? Edit: Necia a czemu Twój psiak miał brodawke wycinaną? -
Dzielny dziadzio Fado.. biega za TM ['] :( pozostał dług..
Lili8522 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Moim zdaniem lepiej jakbyś zbierała na swoje konto. Bubu i tak jest zalatana i nie zawszę będzie mogła napisać czy cos doszło a to następny obowiązek dla niej. A jak będziesz zbierała na swoje to będziesz wiedziała co i jak a później całą sumę przelejesz na fundację... -
Muffin - piesek shih- tzu już w nowym domu
Lili8522 replied to owczarek'ab's topic in Już w nowym domu
Wow ale szybko domek się znalazł! Super! :multi:- 92 replies
-
5zł za puzzla a ile za odgadnięcie? czy to juz razem? Puzzle fffffaaaajjjjjjjooooowwwwwsssssssskkkkkiiiiiieeeeeee!! :bigcool::bigcool::bigcool:
-
O rany ale tą łapke przyszyli... Ale to tylko dla Twojego dobra Cezarku Kochany! Dasz radę! Wracaj szybciutko do zdrowia!
-
Zostawie Ci M :cool3: A co Wy na to Cioteczki żeby zrobić PUZZLE + ZGADYWANKA Czyli - zgadujemy jaki psiaczek będzie na 'puzzlowym" obrazku oczywiście za każdą odpowiedź jakaś symboliczna kwota - kto zgadnie ten dostanie NAGRODĘ ale to nie kończy bazarku bo obrazek trzeba ułożyć. Takie 2 w 1 Zgadywać można ale trzeba też dokupywać elementy układanki żeby się dowiedzieć co to za psiak :diabloti:
-
Kochana Mordeczka!!!!!!!!! :loveu: Tak się cieszę że się wybudził i ma to za sobą!!!!!!!! Dzielny chłopak!!!!!!!!!! :bigcool::bigcool::bigcool:
-
Nie ma żadnych nowych wieści, nie ma go. Co do schronu to nie mam czasu narazie tam podjechać ale gdyby ktoś miał chwilę albo był przy okazji i zwrócił uwagę czy jest to była bym wdzięczna. [SIZE="1"] Bardzo żałuje że go nie ma bo zgłosiła się osoba która zaproponowała sfinansowanie jego utrzymania do czasu aż nie będzie bezpieczny...[/SIZE]
-
Zrobiłam literki [B][I]D I J K L[/I][/B] Już się nie mogę doczekać tych puzzli :lol:
-
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Śliczna psineczka :loveu: -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
Lili8522 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Bobisiu Kochany przytulaski dla Ciebie :loveu: