Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Zapisuje się u Zosi i podnoszę wysoko do góry śliczną koteczkę
  2. Jak tam Suzi się zgadza z chłopakami? :)
  3. Zaciskam mocno kciuki żeby się Alex znalazł!! :kciuki: Czesto tak jest że gdy mamy już zapięte wszystko na 'ostatni guzik' Nasz delikwent znika... Zupełnie nie wiem dlaczego...
  4. Ze względu na to że staram się wywiązywać z moich deklaracji poszło dla Kodiego 10zł
  5. [quote name='danavas']niedługo będą nowe wieści...mam totalny nieogar i jak się pozbieram to napisze....obiecuję[/QUOTE] Czekamy, czekamy :evil_lol::evil_lol:
  6. [B][I]Dobra mieliście racje, fajnie było :diabloti:[/I][/B] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/981/4b6d6b39e3b58d61med.jpg[/IMG][/URL] [B][I]A teraz razem [/I][/B] [B][I] Noooo daj tego patyczka.... naaa chwilkę.......[/I][/B] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1014/a3824eb98f0be38amed.jpg[/IMG][/URL] [B][I]To co wrzucamy ich do tej wody czy nie...? [/I][/B]:diabloti::evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1023/a33b3095123b9c50med.jpg[/IMG][/URL] [B][I]Zamyśleni[/I][/B] :cool3: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/981/205dcb91ae5a51f4med.jpg[/IMG][/URL] [B][I] Zmokłe 'kury' [/I][/B]:diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1014/0077135f9a4cb64amed.jpg[/IMG][/URL]
  7. [I][SIZE="3"](Na poprzedniej stronie zdjęcia Xedoska :))[/SIZE] [/I] [B][I]Teraz Kudłata Królewna... Która, w końcu przekonała się do wody? Sami zobaczcie :diabloti:[/I][/B] [B][I]Mówiłam że nie chce jechać, a oni znowu swoje... Teraz mam tak stać?[/I][/B] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/836/ea323c0f2fd2f8f3med.jpg[/IMG][/URL] [B][I]Wyciągnę tego kija i uciekam... [/I][/B] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/836/772f3c2c39327b56med.jpg[/IMG][/URL] [B][I]Aaaa... JEST!!!!!!!!! [/I][/B] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/836/c71d188c00c146c1med.jpg[/IMG][/URL] [B][I]Jednak fajnie tak moczyć łapki... :evil_lol:[/I][/B] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/981/8f2f5cd9b6d420c5med.jpg[/IMG][/URL] [B][I]Kompanko[/I][/B] :diabloti::evil_lol::diabloti::evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1024/474e51971b0b9755med.jpg[/IMG][/URL] [B][I]A TERAZ!!!!!!!!!!!!!!!! LILCIA PŁYWA!!! :diabloti:[/I][/B] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1024/123794b5b1531713med.jpg[/IMG][/URL]
  8. Pierwszy będzie Xedos ze względu na to że dawno go tutaj nie było... ;) [B][I]Złapie, złapie, złapie...?[/I][/B] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/981/16e4e45d82f61f44med.jpg[/IMG][/URL] [B][I]Złapałem!!![/I][/B] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1014/f218f869396ac06dmed.jpg[/IMG][/URL] [B][I]Aaaa... Chlapią mnie... [/I][/B] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/836/27833b80124e05b4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/981/70f58e0b06656bc7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1023/d7730fbaf5bcb6d7med.jpg[/IMG][/URL]
  9. [B][I]Ależ dawno nowych zdjęć nie było, ale dzisiaj to nadrobimy ;) Dziś przedstawię Wam wczorajszą sesję z wojaży nad wodą... Póki moje Ukochane psiaki nie zdewastowały mi aparatu który odmówił posłuszeństwa i niestety się zepsuł...[/I][/B]
  10. Cezarku ja też ze wszystkim ściskam kciuki za Ciebie ;):kciuki:
  11. [quote name='Vilena']Ale może on po prostu w swoim domu jest... ;)[/QUOTE] Było by super i najlepiej dla niego ;) Szkoda tylko że się tego nie dowiemy... Ale nadzieję trzeba mieć ;)
  12. Niestety przez cały weekend go nie było widać, w sobote pojeździliśmy o całej okolicy zauściliśmy się nawet daaalekoo w stronę Hałcnowa i w nim pojeździliśmy ale go nie było... I to o różnych porach ide za nim patrzeć, szkoda Malucha :-( Myśle że pod sklepem by nie koczował bo strasznie się ludzi boi a jak to pod sklepem zawsze ich pełno ;)
  13. [quote name='danavas']a może ktoś na dt chciałby kicię...ja mogę robić bazarki i zbierać na tą kotkę....ile biorą za kocie dt???[/QUOTE] Na MIAU są chyba DT dla kotków
  14. Jestem na zaproszenie Cioteczki Martika@Aischa... Szkoda psiaczka bo sliczny jest. Muszę poczytać co się tutaj dzieje :)
  15. [quote name='necianeta89']Dostałam bojowe zadanie. Zrobić kornelowi foto jak pływa w basenie. Jak to zrobić jak on nie odstępuje mnie nawet o krok?[/QUOTE] Pływać razem z nim :evil_lol:
  16. [quote name='Marycha35']No pewnie, przecież nie będziesz biegać tu i tam. Trzeba czekać, auć, tego nie lubię! Psiuru!!![/QUOTE] Ja też nie lubie czekać jeszcze w takim wypadku... No ale... Trzymamy kciuki
  17. [quote name='Marycha35']Może za suczką? Szlag by to![/QUOTE] Miejmy nadzieję że wróci bo nie mam pojęcia gdzie go szukać i w którą strone mógł się zapuścić... :shake::shake:
  18. Cholerka, szkoda że to tak daleko ode mnie... Weekend wolny i taka strata czasu... Gdyby chociaż samochód był... Ehhh
  19. Mufinek jest boski :loveu::loveu: Tworzył by ładną "pare" z moją suczką, oczywiście czysto koleżeńską :cool3:- ona też ma taki włos jasny... Całe szczęście że udało się go znaleźć i tak szybko umieścić w bezpiecznym miejscu. A powiedzcie mi Cioteczki jak on reaguje na inne psy?
  20. Herbusku co tam u Ciebie słuchać? Mizianka dla Ciebie :loveu:
  21. Rany to nikt więcej się nie zgłosił do pomocy Justynie? Szok...
  22. O nie... Biedny psiaczek :-( Śpij Spokojnie [*]
  23. Koteczka jest śliczna... Musi znaleźć dom dla dobra wszystkich!
  24. [quote name='danavas']Kto chce kota??????[/QUOTE] A próbowałaś założyć jej wątek na MIAU?
×
×
  • Create New...