-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
[quote name='Kapsel']Kochani.......dzisiaj się działo :shake::shake::shake: nawet nie umiem tego opisać :placz: Germaine w tej chwili jedzie po naszego diabełka do kliniki. Jak wróci wszystko Wam opisze ...:shake:[/QUOTE] Boże co się stało? :-(
-
Dog Tales ma dom :) Bądz szczęśliwy Talesiku!
Lili8522 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Jestem z WAMI! Zaznaczam że też bazarkuje dla długów :cool3::cool3: Nie ma tak że się obijam, Necia mnie gdzieś pomineła :-( -
[quote name='ladySwallow']Czyli krótko mówiąc - sensu nie ma? Nie lepiej poświecić ten czas na jakąś realną pomoc? Tak pytam, oczywiście każdy robi, jak uważa, ale takie użalanie się nad ogłoszeniami i nie robienie nic, żeby to zmienić, to po prostu hipokryzja...[/QUOTE] Ja tutaj jestem sporadycznie ;) Osobiście wole realną pomoc, to trzeba innych zapytać ;)
-
Piękna, starsza oneczka- AISZA ZA TM:(
Lili8522 replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Również jestem na zaproszenie Maritki... z lekkim poślizgiem ale jestem ;) -
[quote name='ladySwallow']Dziewczyny, tak się zastanawiam - jaki jest konkretny cel tego wątku? Wklejanie ogłoszeń i płacz nad biednymi psami, czy może osoby, które wrzucają ogłoszenia, wysyłają też maile do osób je zamieszczających?[/QUOTE] Chyba bardziej ta pierwsza opcja...
-
[quote name='lika1771']Nie znam sie na kotach,ale czy tak wyglada zdrowy pers? [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-koty-kocieta-Kotka-Pers-W0QQAdIdZ305274762[/url][/QUOTE] Biedna Kicia... Taka młoda a w złym stanie, Boże, Boże... :-(
-
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Suzi szczęściaro, odwiedzam Cię i przesyłam głaski :loveu: -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
Lili8522 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Bobinku co tak u Ciebie? Może jakieś nowe zdjęcie będzie? :D:D:D [SIZE="1"][COLOR="silver"]Przekonałeś już mamę Agi żeby Cię wzieła na DS czy jeszcze nie? :D:D[/COLOR][/SIZE] -
Kicia ma ds..nie oddam jej nikomu:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Kotki już w nowych domach
Zośka hopaj w górę :multi: -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Niech te wakacje się już kończą bo tragiczny ten zastój w adopcjach :-( -
Dzielny dziadzio Fado.. biega za TM ['] :( pozostał dług..
Lili8522 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przypominam Fadusia! -
Cezarku Kochany, odwiedzam Cię, caly czas pamiętam o Tobie i wspieram myślami!!
-
Nie mam pojęcia co się z nim stało :shake: Na dodatek siedzi gdzieś w mojej podświadomości bo już drugą noc mi się śnił :-( Tak samo Alex z tego wątku, również zniknął kiedy już wszystko było zapięte na ostani guzik [url]http://www.dogomania.pl/threads/212446-Okaleczony-bezdomny-ONek-czeka-na-pomoc-!-Pomóż-Alexowi-znaleźć-dom?p=17436878#post17436878[/url]
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
Lili8522 replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Gdzie ten Nasz Alex się podziewa...:shake:- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy bardzo za tak długo wyczekiwane informacje :lol: :loveu:I to bardzo dobre informacje, cieszę się że dziewczyny mają za sobą sterylki i że wszystko dobrze ;) Ale rozliczenia się boję, nie wiem czy starczy Nam to co mamy, najwyżej będzie trzeba zrobić jakiś bazarek znów... Cudownie by było gdyby trafiły razem do domu w końcu są tak do siebie przywiązane... Trzymamy mocno kciuki żeby Pan się zdecydował! I prosimy ładnie o zdjęcia i czekamy ;) -
Kolejny bazarek ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/212814-Ręcznie-robione-BRANSOLETKI!-Istne-CUDA!-Na-dług-FZL-do-22.08.11-Godz-22.00[/url]
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
Lili8522 replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Dalej go nie ma? To jest nieprawdopodobne gdzie tak duży pies zniknął... ehhh- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Co za ludzie!!!!!!!! Jak tak można.... :angryy::angryy::shake::shake: -
Hop do górry!!
-
Muffin - piesek shih- tzu już w nowym domu
Lili8522 replied to owczarek'ab's topic in Już w nowym domu
Super że Mały już w domku :multi::multi:- 92 replies
-
psiak bezdomny...smutny...Brutus nie pozwólmy aby wrócił do schronu!
Lili8522 replied to fochu's topic in Już w nowym domu
Brutus w górę!! -
Nikt nawet miski wody nie podał. Uratowany.Toto za TM*
Lili8522 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[*] :(:(:(.......