-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Foxiu chcemy jakieś nowe foteczki Twoje :loveu: I wieści jak sobie radzisz u Pana Henia :d -
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
Lili8522 replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Zaglądam z wielką nadzieją...- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Ufff wspaniała wiadomość, że to nie nowotwór!!!!!!!! :multi::multi::multi: Cezarku trzymaj się, jeszcze trochę i wszystko będzie dobrze :loveu::loveu::loveu:
-
No Cioteczki... Wracam sobie dzisiaj spokojnie do domu... I co widzę? Biega sobie czarny diabeł po chodniku :angryy::angryy::angryy: Wystraszył się czegoś bo coś pukneło stukneło i pędem na tą ulice na której był widziany przez mojego TZ... Ehh... Znowu nawiał? Czy tak go 'wypuszczają' na 'spacer'? Szkoda słów :shake::shake::-(
-
Zapisuje się... Co za ludzie... :shake::shake::shake:
-
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Lili8522 replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Klimek']Porozglądajmy się wspólnie za jakimś dogomaniakiem z Twojej okolicy. Bielsko-Biała, tak?[/QUOTE] Zastanawiałam się ale wszyscy zapsieni, zakoceni i nie dadzą rady... Bądź kasa trzyma... To jednak kawał drogi do przejechania... Z Pszczyny albo Żywca też wątpie ze ktoś się zgłosi :shake:- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Lili8522 replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
Ja bym jechała gdyby ktoś z moich okolic jechał, na pare dni... Ale chyba nie ma takich osób :shake:- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
Lili8522 replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Alex pokaż się... :-(- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
A co tam u Szadusia? ;) -
UWAGA! Informacje nowe mam, mój TZ wypatrzył naszego rozrabiakę i na 99% ma dom, biegał po ulicy i jakaś dziewczynka wyszła z domu i go zawołała "Apsik"! On przybiegł i go zabrała... Tylko że on jej nie zapytał czy to jej pies... Muszę się osobiście wybrać na zwiady :cool3: Może wtedy uciekł poprostu...
-
Dzielny dziadzio Fado.. biega za TM ['] :( pozostał dług..
Lili8522 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Casablanca']Uwaga! W ogłoszeniu allegro oraz tym moim są błędy ortograficzne i nie rozdawałam wydrukowanych ogłoszeń...[/QUOTE] Jakie błędy? -
[quote name='ewunian']w schronie trzeba być osobiście, aby zobaczyć, czy na pewno nie ma tam naszego uciekniera :) I to byłoby chyba najbezpieczniej i najpewniej. Przy okazji - jakby taka wizyta doszła do skutku - na wątku schroniska niech ktoś napisze, jakie psiaki są tam najpilniejszej pomocy ...[/QUOTE] Ja bym poszła... tylko nie mam kiedy :-( Na dodatek mi aparat padł... Tak to bym mogła jakieś zdjęcia porobić psiaków albo coś...
-
Rany... co za niepewność... ;(;(;(
-
Porozsyłałam dzisiaj trochę zaproszeń na bazarek z puzzlami bo coś ciężko idzie :-( Jak zbiórka poszła?