-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
Lili8522 replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Ja pierdziele... Jestem na zaproszenia AgusiP... Ja nie wiem... Od wczoraj czuje się dobita bo taki wysyp tych Bid... że aż szkoda słów... Biedna psineczka...Nic więcej narazie nie mogę powiedzeć...:shake::shake: A jak pomóc...? -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
Lili8522 replied to nescca's topic in Już w nowym domu
Kochany Kudłaczu jak się czujesz? Tak się cieszę że go znalazłyście w tym chlewie!! -
!!!!!!!!!!!!!!nadia uciekła w halinowie!!!!!!!!
Lili8522 replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
"Niedźwiadek" siedział kilka lat w chlewie przez to oślepł! Błagam zobaczcie!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/213169-Oślepł-siedząc-kilka-lat-w-chlewie[/url]!!! Stadko szczeniaków w tym Pirat z zmasakrowanym oczkiem :-(:-( Trafią do schroniska! [url]http://www.dogomania.pl/threads/213329-Skatowany-szczeniak-Piracik-woła-o-pomoc[/url]!!! -
"Niedźwiadek" siedział kilka lat w chlewie przez to oślepł! Błagam zobaczcie!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/213169-Oślepł-siedząc-kilka-lat-w-chlewie[/url]!!! Stadko szczeniaków w tym Pirat z zmasakrowanym oczkiem :-(:-( Trafią do schroniska! [url]http://www.dogomania.pl/threads/213329-Skatowany-szczeniak-Piracik-woła-o-pomoc[/url]!!!
-
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
Lili8522 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
"Niedźwiadek" siedział kilka lat w chlewie przez to oślepł! Błagam zobaczcie!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/213169-Oślepł-siedząc-kilka-lat-w-chlewie[/url]!!! Stadko szczeniaków w tym Pirat z zmasakrowanym oczkiem :-(:-( Trafią do schroniska! [url]http://www.dogomania.pl/threads/213329-Skatowany-szczeniak-Piracik-woła-o-pomoc[/url]!!! -
"Niedźwiadek" siedział kilka lat w chlewie przez to oślepł! Błagam zobaczcie!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/213169-Oślepł-siedząc-kilka-lat-w-chlewie[/url]!!! Stadko szczeniaków w tym Pirat z zmasakrowanym oczkiem :-(:-( Trafią do schroniska! [url]http://www.dogomania.pl/threads/213329-Skatowany-szczeniak-Piracik-woła-o-pomoc[/url]!!!
-
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
"Niedźwiadek" siedział kilka lat w chlewie przez to oślepł! Błagam zobaczcie!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/213169-Oślepł-siedząc-kilka-lat-w-chlewie[/url]!!! Stadko szczeniaków w tym Pirat z zmasakrowanym oczkiem :-(:-( Trafią do schroniska! [url]http://www.dogomania.pl/threads/213329-Skatowany-szczeniak-Piracik-woła-o-pomoc[/url]!!! -
[quote name='Merys']Lili, dlatego zeby tego uniknac potrzeba domow tymczasowych :( prosze rozsylajcie watek. [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=260061687346267[/url][/QUOTE] Wiem... A domów tymczasowych jak na lekarstwo i zapełnione... KurdE! trzeba rozsyłać. Tak mi żal Maluszków :-(
-
Boże co mu się stało w to oczko? Jak on musiał cierpieć, taki malusi a już doznał krzywdy :-(:-( Szczeniaki trafią do schroniska? Ehhh rany co się dzieje na tym świecie... Ręce opadają :-(:-(
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
Lili8522 replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Alexa dalej nie ma? :-(- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
Lili8522 replied to nescca's topic in Już w nowym domu
Motko jedyna to jest tragedia :-(:-( -
Cezarku wracaj do zdrówka, RAZ RAZ :loveu:
-
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdyska25']A ja obiecałam otworzyć bazarek dla suczek. Po następnym weekendzie- jak wreszcie dorwę normalnie działający net.[/QUOTE] Czekamy na bazarek :D:D:D -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdyska25']No i tu też jesteśmy w kropce bo po pierwsze: dym jak nic gwarantowany z Kari by był bo jestem pewna, że jedne do drugiego by podchodziło "bo on ma na pewno coś lepszego ode mnie". poza tym nie może jeść żadnych dodatkowych rzeczy (prócz karmy, którą wybraliśmy).[/QUOTE] Hmmm... no to rzeczywiście problem... -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdyska25']Taaak piłkę, którą wypatroszył na milion malutkich kawałków i kolejną serię miśków, więc takie rzeczy nie nadają się aby były przy nim podczas naszej nieobecności.[/QUOTE] Tragedia a może kupcie mu taką kość: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213040-NATURALNE-GRYZAKI-dla-psów-konina-struś-wołowe-wieprzowe-drób!-Na-GA-do-12.09[/url] Numer 9... Może by się nie nudził... -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdyska25']No właśnie....Tomek go zawołał- Szadi leżał na łóżku- podchodząc do Tomka zrobił kałuże (więc w sumie były 2 w domu). My nie stosujemy metod cielesnych (nie bijemy psów) a słowne, także Szadi nawet SAM wiedział, że źle zrobił ale po co? I po raz kolejny cieszę się, że wracam później do domu.....[/QUOTE] Biedny Tomek :-( A miał się czym bawić? To chyba z nudów... Chodź nie wiem :shake: -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
O rany co mu strzeliło do tego wielkiego łba :mad::mad: Przecież był grzeczny...:angryy: I miałaś racje z tą CISZĄ PRZED BURZĄ, a mówiłam nie zapeszaj... Wrrr...