Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Ja pierdziele... Jestem na zaproszenia AgusiP... Ja nie wiem... Od wczoraj czuje się dobita bo taki wysyp tych Bid... że aż szkoda słów... Biedna psineczka...Nic więcej narazie nie mogę powiedzeć...:shake::shake: A jak pomóc...?
  2. Kochany Kudłaczu jak się czujesz? Tak się cieszę że go znalazłyście w tym chlewie!!
  3. Nie... Szlag by to wszystko trafil... Nie tak miało byc piesku...Nie tak... :placz::placz: ... :placz::placz::placz: Dlaczego się poddałeś... Miało być juz tylko lepiej... Jakie to cholernie smutne :-(:-(
  4. "Niedźwiadek" siedział kilka lat w chlewie przez to oślepł! Błagam zobaczcie!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/213169-Oślepł-siedząc-kilka-lat-w-chlewie[/url]!!! Stadko szczeniaków w tym Pirat z zmasakrowanym oczkiem :-(:-( Trafią do schroniska! [url]http://www.dogomania.pl/threads/213329-Skatowany-szczeniak-Piracik-woła-o-pomoc[/url]!!!
  5. i co z Malutką udało się coś zdziałać?
  6. "Niedźwiadek" siedział kilka lat w chlewie przez to oślepł! Błagam zobaczcie!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/213169-Oślepł-siedząc-kilka-lat-w-chlewie[/url]!!! Stadko szczeniaków w tym Pirat z zmasakrowanym oczkiem :-(:-( Trafią do schroniska! [url]http://www.dogomania.pl/threads/213329-Skatowany-szczeniak-Piracik-woła-o-pomoc[/url]!!!
  7. "Niedźwiadek" siedział kilka lat w chlewie przez to oślepł! Błagam zobaczcie!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/213169-Oślepł-siedząc-kilka-lat-w-chlewie[/url]!!! Stadko szczeniaków w tym Pirat z zmasakrowanym oczkiem :-(:-( Trafią do schroniska! [url]http://www.dogomania.pl/threads/213329-Skatowany-szczeniak-Piracik-woła-o-pomoc[/url]!!!
  8. "Niedźwiadek" siedział kilka lat w chlewie przez to oślepł! Błagam zobaczcie!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/213169-Oślepł-siedząc-kilka-lat-w-chlewie[/url]!!! Stadko szczeniaków w tym Pirat z zmasakrowanym oczkiem :-(:-( Trafią do schroniska! [url]http://www.dogomania.pl/threads/213329-Skatowany-szczeniak-Piracik-woła-o-pomoc[/url]!!!
  9. "Niedźwiadek" siedział kilka lat w chlewie przez to oślepł! Błagam zobaczcie!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/213169-Oślepł-siedząc-kilka-lat-w-chlewie[/url]!!! Stadko szczeniaków w tym Pirat z zmasakrowanym oczkiem :-(:-( Trafią do schroniska! [url]http://www.dogomania.pl/threads/213329-Skatowany-szczeniak-Piracik-woła-o-pomoc[/url]!!!
  10. [quote name='Merys']Lili, dlatego zeby tego uniknac potrzeba domow tymczasowych :( prosze rozsylajcie watek. [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=260061687346267[/url][/QUOTE] Wiem... A domów tymczasowych jak na lekarstwo i zapełnione... KurdE! trzeba rozsyłać. Tak mi żal Maluszków :-(
  11. Boże co mu się stało w to oczko? Jak on musiał cierpieć, taki malusi a już doznał krzywdy :-(:-( Szczeniaki trafią do schroniska? Ehhh rany co się dzieje na tym świecie... Ręce opadają :-(:-(
  12. Motko jedyna to jest tragedia :-(:-(
  13. [quote name='Katcherine']bunia juz na bazarku u Temidy- trzymam kciuki zeby ogloszenia przyniosly domek[/QUOTE] Super!!!!!!! Trzymam kciuki za domek dla Buni bo jej się należy...
  14. Cezarku wracaj do zdrówka, RAZ RAZ :loveu:
  15. [quote name='magdyska25']A ja obiecałam otworzyć bazarek dla suczek. Po następnym weekendzie- jak wreszcie dorwę normalnie działający net.[/QUOTE] Czekamy na bazarek :D:D:D
  16. Trzymam mocno kciuki za łapeczkę i za lepsze jutro dla pieska :kciuki::kciuki::kciuki:
  17. [quote name='magdyska25']No i tu też jesteśmy w kropce bo po pierwsze: dym jak nic gwarantowany z Kari by był bo jestem pewna, że jedne do drugiego by podchodziło "bo on ma na pewno coś lepszego ode mnie". poza tym nie może jeść żadnych dodatkowych rzeczy (prócz karmy, którą wybraliśmy).[/QUOTE] Hmmm... no to rzeczywiście problem...
  18. [quote name='magdyska25']Taaak piłkę, którą wypatroszył na milion malutkich kawałków i kolejną serię miśków, więc takie rzeczy nie nadają się aby były przy nim podczas naszej nieobecności.[/QUOTE] Tragedia a może kupcie mu taką kość: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213040-NATURALNE-GRYZAKI-dla-psów-konina-struś-wołowe-wieprzowe-drób!-Na-GA-do-12.09[/url] Numer 9... Może by się nie nudził...
  19. [quote name='magdyska25']No właśnie....Tomek go zawołał- Szadi leżał na łóżku- podchodząc do Tomka zrobił kałuże (więc w sumie były 2 w domu). My nie stosujemy metod cielesnych (nie bijemy psów) a słowne, także Szadi nawet SAM wiedział, że źle zrobił ale po co? I po raz kolejny cieszę się, że wracam później do domu.....[/QUOTE] Biedny Tomek :-( A miał się czym bawić? To chyba z nudów... Chodź nie wiem :shake:
  20. [quote name='phase']Ja chcę portrecik Xedoska. :oops:[/QUOTE] Rany jaki portrecik? Takie zdjęcie portretowe? :diabloti:
  21. O rany co mu strzeliło do tego wielkiego łba :mad::mad: Przecież był grzeczny...:angryy: I miałaś racje z tą CISZĄ PRZED BURZĄ, a mówiłam nie zapeszaj... Wrrr...
×
×
  • Create New...