Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. [quote name='Ada44']- ja myślę, że zamiast zabawek kup mu lepiej jakąś kość i świńskie suszone uszy,,,zobaczysz, że Fart wybierze kość lub ucho zamiast miśka i kocyka;) - głaski dla Farta:loveu:[/QUOTE] Właśnie też sobie o tym wczoraj w nocy pomyślałam a tutaj mamy taki fajny bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213040-NATURALNE-GRYZAKI-dla-psów-konina-struś-wołowe-wieprzowe-drób!-Na-GA-do-12.09[/url] Tylko teraz to już musze kupić dla całej 3 co aby woojny nie było ;) Ps. Nie będę Wam opowiadać jak wyglądał mój salon po nocy hihihi Łobuziaki!!!!! A Fart to Kuba rozpruwacz :roll:
  2. [quote name='Karina R']Wysłałam parę groszy dla Farcika! Bedzie jak znalazł na nowe rzeczy do gryzienia! Pewnie dlatego go wywalili, bo wszystko gryzł?! Moze ma jakąś nerwicę?[/QUOTE] Nerwice? Nie... ogólnie to bardzo spokojny psiaczek. A Dziś rano np porwał mi buta i z nim uciekał... A pprzed chwilą włochatego kapcia idealna zabawka!! I jeszcze maskotkę od którą dawnymi czasy od TZ dostałam gdzieś dorwał i przyniósł żeby się z nim bawić... A kiedy wyszliśmy dziś na dosłownie 15 min to misiek nie miał już głowy i bebechy na wierzchu hihihi Taki drań mały... Jutro się idę zaopatrzyć w zabawki co by więcej szkód nie narobił ;) Karina dziękujemy :loveu::loveu::loveu: Ps. [B]Magdyska[/B] kocyk żółty w owieczki jest w strzępach :angryy: :mad: Tak samo jak koszyk mojej Liluchy :-( Edit. MoŻe i temu go wywalili bo niszczył, albo poprostu nie jest nauczony żyć w domu... Nie wiem... Czasami żałuje że psiaki nie mogą opowiedzieć o swojej przeszłości...
  3. [quote name='necianeta89']Może w jakimś szmateksie?[/QUOTE] Tak, dokładnie, jutro zrobie nalot na jakichś bo przecież nie będę mu kupować nowych miśków....
  4. [quote name='necianeta89']W lecznicy też dobierał się do materata. TO mu go wyciągli... Hm, więc chyba moi drodzy będzie wam jednak potrzebna ta klatka...[/QUOTE] Klatke to on zje w 30 min :shake: Szkoda jej :-( Potrzebuje dużo miśków i starych kocy żeby mieli co szarpać....
  5. Zaczynam mieć podejrzenia że Fart to niszczyciel.... :mad: W domu demolka... Moje psiaki tak nie robiły :shake::shake: Ojej nie dobrze :-( Jak tak dalej pójdzie nie będe miała żadnych kocyków dla psiaczków, miśków iii ubrań :-( Karinko dziękujemy bardzo, już śle numer konta :loveu:
  6. Boże :-( Walcz Malutki.... wszystkie Ciotki trzymają za Ciebie mocno kciuki!!!!!!!!!
  7. Faxowaty, zaglądam do Ciebie ;)
  8. Cezarku dzielny chłopczyk z Ciebie :loveu:
  9. Bunieczko nie wierzę że jeszcze Cię nikt nie wypatrzył :-(
  10. Ile tam u Was bezdomniaków Cioteczki :-( Ale gdzie ten Alex się podziewa... Takiego psikusa zrobił :shake::-(:shake: Ale nie tracę nadziei ;)
  11. Dzień dobry Herbusku :loveu::loveu::loveu:
  12. [B][I][CENTER][SIZE="3"]Podnoszę!!!! Kto może podarować jeszcze trochę karmy!! Każda puszka, każdy worek się liczy!!!![/SIZE][/CENTER][/I][/B]
  13. Dzień Dobry Bobinku :loveu::loveu:
  14. I znów trochę Farta ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/5/p9010012x.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/7127/p9010012x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/p9010013.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/3990/p9010013.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B][I][CENTER]Buzi Buzi? :diabloti:[/CENTER][/I][/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/p9010015.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/1131/p9010015.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  15. [quote name='marra']W sobotę byłam na słynnych polach, po psach i budach ani śladu...zapewne zostały zabrane na podwórko właściciela. Myślę ze w tym roku już tam nie powrócą zważywszy na to że już po żniwach. W zwiazku z tym do tego tematu najprawdopodobniej wrócimy...za rok. Dziękuję ze zaglądaliście i wspieraliście:)[/QUOTE] Super! :multi:
  16. Jak tam Szadi zniósł przeprowadzkę? ;)
  17. [quote name='phase']Dobranoc Farcik.[/QUOTE] Farcik już wkopał się do wyra, i śpi :evil_lol::evil_lol: Także również mówi wszystkim Cioteczką DOBRANOC :loveu::loveu::loveu: A tak po krótce co u Farta, jest bardzo wesoły i towarzyski oraz typowy kanapowiec :cool3: Zaklimatyzował się już na całego, z moją sunią cudnie się bawią, przed swoim większym przyjacielem dalej czuje respekt ale to chyba dobrze. Chodź pod Naszą nieobecność, demolują dom dzisiaj potargali cały kocyk Lili, miśki i dobierali się do moich butów :mad::mad: Chodź co do butów to myśle że Fart ma takie zapędy bo moje psiaczki tak nie robiły... A co do reszty... To chyba wspólne działania :mad::mad: No i niezły z niego uciekinier, wczoraj przy wejściu do domu po pracy Fart zrobił uniki i zaczął uciekać... No to ja za nim przez pół wioski... A za nami moja sunia... Ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze, kiedy go wołałam biegł dalej i merdał ogonkiem, drań taki mały :diabloti: Nadal ma problem z jedzeniem... Mało je a jak już je to nie ze swojej miski nie wiem czym to jest spowodowane :shake:
  18. [B][I][CENTER]Bazarek na kotki z Fundacji [url]http://www.dogomania.pl/threads/213896-Zapraszamy!-MIX-BIŻUTERII!!-Na-kociaki-FZL-do-16.09.-godz.-22.00?p=17555973#post17555973[/url][/CENTER][/I][/B]
  19. Bazarek na kociaki, proszę rozsyłać: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213896-Zapraszamy!-MIX-BIŻUTERII!!-Na-kociaki-FZL-do-16.09.-godz.-22.00?p=17555973#post17555973[/url]
  20. [quote name='danavas']Lili wysłałaś może już tą paczkę? bo nie wiem czy pytać na poczcie...podczas remontu odcięliśmy sobie dzwonek...heheeheh i zanim nie kupię bezprzewodowego listonosz mi ściemnia że był ale dzwonił i nie schodziłam...potem zostawia na wycieraczce awizo.....wiatr zawieje i już go nie ma.......więc nie wiem czy latać na pocztę pytać....[/QUOTE] Aga, ta Ciotka co miała słać fanty sama wystawiła z nimi bazarek na FZL a nie konkretnie na Talesa :-(
  21. [B][I][CENTER][SIZE="6"][COLOR="red"]Iwonamaj dziękujęęęęęęęęęę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu: Cudownie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/CENTER][/I][/B]
  22. [quote name='Karina R']Melduje sie cioteczka Karina, która odkryła superaśnego Farcika ( jakie fajne imię) dzieki cioteczce iwonmaj ![/QUOTE] Dziękujemy za obecność na wątku :loveu::multi:
×
×
  • Create New...