-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
Lili8522 replied to nescca's topic in Już w nowym domu
Super wieści!! Oby psiaczek zobaczył zieloną trawkę i ludzi którzy go uratowali :loveu: -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Śliczna Panna :loveu::loveu::loveu: -
Oskalpowane ciałko Michaela...wpadł pod kombajn?
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Jak się czujesz Maluszku? :roll: -
Cezarku :loveu::loveu::loveu:
-
Oskalpowane ciałko Michaela...wpadł pod kombajn?
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Zapisuje się u chłopczyka... Nie wiem co powiedzieć :-( -
[quote name='magdyska25'][I]Lili- może dobrze byłoby zrobić rozliczenie wydatków? Bo chyba już szczepienia były robione?[/I][/QUOTE] Tak, tak odrobaczenie i szczepienia. Tylko że to wszystko szło na faktury Naszej Bielskiej Fundacji więc pierwsze się musze dowiedzieć ile tego wyszło. No i jeszcze dług za hotelewanie trzeba w pierwszej kolejności spłacić...
-
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='danavas']lasencje dostały 10 zł od dorota1[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
Lili8522 replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Tessuniu jesteś śliczna i cudowna wracaj do zdrowia!! Ja też bym Cię wyściskała i wytuliła!!!!!!!! Kochana suńka i taka dzielna!!!!!!! -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='danavas']bo groźna ciotka będzie biła po tyłku:)[/QUOTE] Chyba będzie trzeba zastosować jakieś metody :mad: Bo domu nie ma i nie ma... A to tak nie może być... Przecież Foxowaty to taka śliczność, nic tylko się zakochać :loveu::loveu::loveu: -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
Lili8522 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ciekawe co lekarz powie na jego oczka... Trzymam kciuki za szczęśliwą podróż Bobinku głaska dla Ciebie :loveu: -
[quote name='danavas']psia córcia im została.....[/QUOTE] No dokładnie ;) Poza tym Korunia w tym domu od szczeniaczka była tj 7 lat już... I szkoda by ją było zabierać tym bardziej, że z Xedosem to ona nie za bardzo... W ogóle do innych psów reaguje agresywnie i wtedy nie było by żadnych tymczasów :-(... Lile też miała trudność zaakcetować... Ale tam się ma jak u Pana Boga za piecem a nawet na kolanach :loveu:
-
Kicia ma ds..nie oddam jej nikomu:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Kotki już w nowych domach
Kicia jest cudowna :loveu: Dużo radości z nowej pociechy :loveu: