Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Boże, co za potwór mu to zrobił...Jak tak można :shake:
  2. Super wieści!! Oby psiaczek zobaczył zieloną trawkę i ludzi którzy go uratowali :loveu:
  3. Chłopak miał wielkie szczęście, że został znaleziony...
  4. Śliczna Panna :loveu::loveu::loveu:
  5. Jak się czujesz Maluszku? :roll:
  6. [quote name='necianeta89']ja już nie mam miejsca ;)[/QUOTE] Wiem, wiem :-(
  7. Cezarku :loveu::loveu::loveu:
  8. Kochany Duszku jak się dziś czujesz? Jesteś już obiema nogami z nami?
  9. Zapisuje się u chłopczyka... Nie wiem co powiedzieć :-(
  10. [quote name='magdyska25'][I]Lili- może dobrze byłoby zrobić rozliczenie wydatków? Bo chyba już szczepienia były robione?[/I][/QUOTE] Tak, tak odrobaczenie i szczepienia. Tylko że to wszystko szło na faktury Naszej Bielskiej Fundacji więc pierwsze się musze dowiedzieć ile tego wyszło. No i jeszcze dług za hotelewanie trzeba w pierwszej kolejności spłacić...
  11. Boże Drogi... :-( Widzisz a nie grzmisz.... :placz:
  12. [quote name='danavas']lasencje dostały 10 zł od dorota1[/QUOTE] Dziękujemy :loveu:
  13. [quote name='Asiaczek']Moja stała za wrzesień dla Farta - poszła (20 zł). pzdr.[/QUOTE] Dziękujemy serdecznie :loveu:
  14. [quote name='makik']hehe trochę tego z tymczasami jest:) fajnie jak tak różne psiaki są koło siebie. wtedy widać jak mogą być różnorodne. miło się ogląda. pozdrawiamy[/QUOTE] Dziękujemy za odwiedziny :loveu: Za niedługo to będziemy mieli do wyboru do koloru :diabloti:
  15. Tessuniu jesteś śliczna i cudowna wracaj do zdrowia!! Ja też bym Cię wyściskała i wytuliła!!!!!!!! Kochana suńka i taka dzielna!!!!!!!
  16. [quote name='danavas']bo groźna ciotka będzie biła po tyłku:)[/QUOTE] Chyba będzie trzeba zastosować jakieś metody :mad: Bo domu nie ma i nie ma... A to tak nie może być... Przecież Foxowaty to taka śliczność, nic tylko się zakochać :loveu::loveu::loveu:
  17. Ciekawe co lekarz powie na jego oczka... Trzymam kciuki za szczęśliwą podróż Bobinku głaska dla Ciebie :loveu:
  18. Roki, śliczności wracaj szybko do zdrówka, Ciocia Lili i inne Ciotki mocno trzymają za Ciebie kciuki nie możesz się poddać! Głaski po brzuszku dla Ciebie Kochany :loveu:
  19. [quote name='danavas']psia córcia im została.....[/QUOTE] No dokładnie ;) Poza tym Korunia w tym domu od szczeniaczka była tj 7 lat już... I szkoda by ją było zabierać tym bardziej, że z Xedosem to ona nie za bardzo... W ogóle do innych psów reaguje agresywnie i wtedy nie było by żadnych tymczasów :-(... Lile też miała trudność zaakcetować... Ale tam się ma jak u Pana Boga za piecem a nawet na kolanach :loveu:
  20. Lilusia waży 5,5 kg także wielkolud z niej straszny... Aga moja Korunia została u rodziców :-( Co by im smutno nie było beze mnie....
  21. Kicia jest cudowna :loveu: Dużo radości z nowej pociechy :loveu:
  22. [quote name='magdyska25']Oczywiście, że chodziło mi o Lili- taka pannica ogromna, że nie wiem hahahaha (swoją drogą ile waży?).[/QUOTE] Kto ile waży? Bo już się pogubiłam hihih Xedos? Czy Lila? :diabloti:
×
×
  • Create New...